Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑ.....!!!! ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΠΑΛΙ ΚΟΛΑΣΗ.........ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ Κ ΛΕΕΙ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΚΟΛΑΣΗ....ΠΡΙΝ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΕΘΑΨΑ....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΩΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ....ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΚΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΑΠΑΤΑΩ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑ ΤΟΥ...ΧΟΧΟΧΟΧΟ..!!!!

ΑΥΤΟ Ο ΚΑΦΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΛΕΜΕ ΚΟΚΚΑΛΑ ΕΧΕΙ.....ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΚΟΙΛΙΕΣ ΕΞΩ Κ ΣΥΝΑΝΤΙΟΜΑΣΤΕ...!!!

ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ & ΜΑΡΙΑ.....ΔΕ ΓΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΤΑ ΝΕΑ..ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...ΜΑΣ ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ....!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera koritsia!!!

Kruo pali simera!!!

Mageireuw fakes gia na exoume kai aurio giati douleuw to prwi kai tha gurisw mesimeri kai den prolabainw na mageirepsw aurio!

Ax Nancy....auto einai ena thema....kai basika den ftais esu....alla ksereis pio einai to problima...kai emeis to idio eixame, me magazi pou to exoun ta aderfia mou. To lathos einai tou aderfou sou pou tin afinei na emplakei!!! Kai emas oi nufes mpikan sti mesi kai ta aderfia mou malwnoun kai den ta briskoun. Ma einai kai oi antres xazoi re paidi mou pou afinoun mia gunaika na kanei anw katw tin oikogeneia kai den milane. Telos pantwsn....to thema pou anoigeis einai gia osous to exoun epixeirisei ponemeni istoria!!

Kalitera na min emplakeis an exeis alli epilogi!! Oso gia to thema tis mpeimpisiter....me 3 paidakia duskolo gia douleia kai xwris boitheia...

Edw emeis ena tha kanoume twra kai den exoume boitheia kai egw den kserw ti tha kanw pou prepei na gurisw sti douleia to Septembri. Psaxnoume kai emeis luseis....tha einai edw h mama mou gia ligo stis arxes....alla den tha katsei olo to xeimwna.

Alla de thelw na to skeftomai kai auto apo twra giati polla mazi mas exoun pesei....kai o antras mou pou einai panta aisiodoksos mou leei, e min to skeftesai tha brethei lusi stin poreia!

Auta!!

Ti alla re koritsia, Lil mprabo pou eidate to mwraki sas. Den einai fobero to sunaisthima? Kai pou na deis se ligo kairo pou tha to niwtheis kiolas!!

Ante kai egw plisiazei h mera na to doume kai anipomonw!

Aleka, pws exei h Sandy tin upikootita tou antra sou?? Kai emeis auti ti suzitisi kanoume twra teleutaia giati egw exw Kanadiki kai theloume kai to mwro na tin exei...legame isws na paw na gennisw ekei pou einai kai oi goneis mou alla prepei na gurisw pisw gia toulaxiston 3 mines gia na exw asfaleia ekei pali kai giauto den to kanw...tha ta paiksw na menw ekei me tous goneis mou toso kairo, ase pou o antras mou de mporei na fugei toso kairo apti douleia.

Den kserw an isxuei gia ton kanada oti tin pernei kai to paidi epeidi tin exw egw tin ipikootita. Mallon prepei na parw thl tin Kanadiki presbeia na rwtisw.

Bre Mariagiwrgos tha mas trelaneis me ta oneira sou....na sou pw tin alitheia kai egw to prwto trimino eixa kati periarga oneira alla kai pollous efialtes. To mwro sou niwthei mono tin taraxi an peraseis den tha niwsei kati allo apo auta pou blepeis!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ALEKAGALA Κ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΣΑΝΤΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ!!ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΡΑΝΤΙΑ.ΕΜΕΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΟΛΟΙ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΠΟΝΤΕΣ ΣΥΧΝΑ ΠΥΚΝΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΟΚ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ 3000 ΕΥΡΩ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΕΔΩΣΕ ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΦΕΤΟΣ ΠΗΡΑ 100ΕΥΡΩ....ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ(ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΡΟΛΟΓΗΘΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ)ΤΩΡΑ ΕΞΟΧΙΚΟ Κ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ ΑΥΤΑ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ Κ ΘΑ ΓΕΛΑΜΕ!!(ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΗΔΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ)

ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΗΛΙΘΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ Κ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΔΙΚΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ;ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΞΆΝΑΓΚΑΣΜΟΥ.

ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΤΑΤΟΣ Κ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΙ ΤΡΑΒΑΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ!ΠΩΣ Κ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανση σιγουρα με τρια παιδια δεν ειναι ευκολο και αν δεν εχεις βοηθεια απο τους δικους σου.Ευτυχως που σου μενει και κατι.Υπομονη τοτε να μεγαλωσουν λιγο.

Αλεξανδρα εμενα η μαμη μου ειναι Αυστραλια τωρα , εχουμε γνωστους εκει , πηγε για εναμιση μηνα μου λειπει αν και εδω δεν την εχω κοντα μου, μενουν στην Ακρατα.

Ελενακι περιμενω να το ακουσω το ζουζουνακι μας ,να δω πως ειναι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΓΙΩΡΓΟΣ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΟΝΕΙΡΑ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΕΞ;ΞΕΚΙΝΑΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΣΕ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ ΜΕΤΑ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!!!ΚΑΛΟ;Κ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΣΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΙΣ ΕΔΕΜ;ΠΑΙΖΕΙ ΤΩΡΑ Κ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΛΕΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΔΡΟΜΟ ΓΕΜΑΤΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ Κ ΗΘΕΛΑ ΛΕΕΙ ΞΑΝΘΙΑ!ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ Κ ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ 3 ΜΗΝΕΣ Κ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΤΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΙΑΛΕΞΑ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΕΡΗΣΗ;Κ ΕΨΑΧΝΑ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥΘΕΝΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρααα!!

Δεν θα σχολιάσω πολλά γιατί θα γράψω έκθεση!Πονεμένη ιστορία με τα σόγια,νυφες,πεθερες,κληρονομιές.Είναι μερικές που είτε τις έχεις με το καλό,είτε απο μακριά κι αγαπημένοι,πάλι το μπελά σου βρίσκεις.Οι άντρες είναι τελείως μπουνταλάδες!

Για wet dreams ακουω.Κι εγω που είχα καιρό να δω,(αφου μετα το πρωτο τρίμηνο τελειωσε η στέρηση),χτες βραδυ ομολογώ πως κι εγώ ''απίστησα''!! :lol::oops: Δεν ξέρω ποιος ήταν ο τύπος αλλα..μπράβο του!!

Κατα τ'αλλα η καούρα καλά κρατεί,ακομα και σε όρθια στάση.Το στομάχι μου δεν αντέχει τίποτα και έχουμε εξαγωγες που κάνουν τα πραγματα χειρότερα.Τραντάζεται και ο κωλοτούμπας φοβάμαι.

Τι έχει το μενόυ σήμερα????Καιρό έχουμε να μιλήσουμε για το φαι.Γι'αυτο πέσαμε βρε κορίτσια!!Αφήσαμε το σεξ και το φαί και πιάσαμε τα οικονομικά!!

Νανσυ με έστειλες!!!!Στην αρχή έβλεπα κι εγω γυναίκες@Και το θέμα είναι οτι της προτιμούσα κιολας :shock:

Αβυσσος ο υπνος της γκαστρωμένης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ μου εμεις τη λενε σαντυ απο το κυριακη (ειμαστε ψωναρες γιαυτο, το ονομα της μαμας μου ειναι κυριακη και επειδη θελαμε να τη βαλουμε με ξενο ονομα στο διαβατηριο επιλεξαμε το σαντυ αν και στα αυστραλεζικα ειναι sundee).

ασε εμεις εχουμε περασει πολλα με τα σπιτια και αλλα ευτυχως τα ξεκαθαρισαμε εγκαιρα... απλως σε αυτο που μενουμε εδω στη ροδο ειχε παρει ο μπαμπας μου το δανειο αλλα το πληρωνουμε εμεις και ετσι αποφασισαμε να το γυρισουμε πανω μας (καταλαβες πληρωσαμε εμεις συμβολαιογραφο για να το γυρισουμε) για να μη ζητανε οι αλλοι το σπιτι μας! αχ γιους θα κανουμε (μακαρι και εσυ να κανεις) αλλα γιατι ειναι τοσεο @@@τανες οι νυφες? εμεις δεν ειμασταν ετσι....

ελενα μου δεν γεννησα αυστραλια απλως οταν γεννηθηκε η μικρη πηραμε τηλεφωνο στη πρεσβια και μας στειλανε τι εγγραφα χριαζοταν να μαζεψουμε ωστε να την κανουμε υπηκοο και μετα αν θελουμε να της βγαλουμε διαβατηριο... τα χαρτια ηταν παρα πολλα και επρεπε να γινουν σε ολα μεταφραση. οταν τα στειλαμε τελωσπαντων υπηρχε περιπτωση επειδη ο πατερας δινει στη κορη την υπηκοοτητα να "κοβανε" τη μικρη (αν την εδινε η μανα δεν υπαρχει προβλημα) τον πηραν τηλεφωνικα συνεντευξη και ετσι τα καταφεραμε! αν παμε αυστραλια σα συζυγος δεν εχω προβλημα κανω τα χαρτια μου εκει γιατι απο εδω δεν μπορω να τα κανω... δεν θελει να παει και ο αντρας μου γιατι δεν εχει κανεναν εκει ολοι ειναι εδω στο νησι!

λιλ μου θα παω στη μαμα σου να μεινω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία εδώ μέσα στην πόλη (Ιωάννινα) τρώμε όλο το κρύο και χιόνι τίποτε γιατί έχουμε τη λίμνη μας που το διώχνει!Σήμερα όταν ξυπνήσαμε είχε λιγο και τωρα κάτι ρίχνει αλλα τίποτε σπουδαίο για να κλειστούμε σπίτι!

κορίτσια εγω πιστεύω και θέλω και προσπαθώ με τον αντρα μου να τα καταφέρνουμε μόνοι μας και να στηριζόμαστε στις δυνάμεις μας!γιατι μετα μπλέκονται στα ποδια μας τρίτα ατομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxa

Nancy!! Me ekanes kai gelasa!! Kala nai otan den to kaneis kai exeis tis ormones na se kanoun etsi einai periptwsi auta pou blepeis sta oneira...kai ennoeitai oti de blepeis mono antres...exw dei diafora kai egw to prwto trimino...mi sou pw olous ektos ton antra mou xaxa...kai den itan oti mas to eixe apagoreusei tote o giatros...apla eixa ponakia kai fobomastan...ase polu plaka ta oneira...

Lil mou eisai se kalo dromo! Se ligo kairo tha erthei kai auto! Afou einai kai agori tha einai zoirouliko kai isws to akouseis pio suntoma...emena einai upnoula h mpempoula kai tin akousa prin kamia 10aria meres alla twra kathe mera ti niwthw. Alla kai pali se sxesi me files pou kserw oti trwne kati klotsies h sunexeia strifogurizei emena polu usixia mou einai. Tha deis ti wraia pou einai!!!

Koritsia autes pou den exete balei tikeraki balte na blepoume pou briskosaste stin egkumosuni kale!!

Aleka einai polu pikra h ksenitia...de lew twra me to xali tis Elladas einai kati pou skeftetai polu kosmos alla h alitheia einai oti otan den exeis kanenan kapou einai duskola kai eidika sta ksena.

Kikitsa, sumfwnw s'auto an mporei kapoios mono me to suntrofo tou na stathei sta podia tou einai to kalitero giati meta sou zitane kai ta resta. Kai emeis to idio, monoi mas oti kanoume, an prosferthoun se kati ok, alla de zitame tipota. Alla kai oi dikoi mou kai oi dikoi tou makria menoun, opote den uparxei thema.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsare mou kalesssss :D:D:D

maraki mou mhn anisixeis kati tetoia oneira me ton prwhn moueixa kiegw sta ksekarfwta...koulo alla ti na peis ormones einai aytes pws na tis koumantareis oti theloun kanoune :P den fantazomai na niwthei kai ta oneira to mpempaki giati tote nai tha vgei me moutza!!!axaxaxaxaxa

koritsia apo oneira allo tipota...vlepew nancy esy to exeis exeliksei to thema!!!xaxaxaxaxaxax polu mprosta eisai kopelara mou ;) mwre mpravo eimaste prostyxes mou fenetai!!xaxaxaxa

axxx lil ti wraia pou to eidate to mpempaki sas :) fantazomai xara e????ante na pame kiemeis thn trith na to ksnadoume :))ayti ti fora tha thn faw ti sokolatitsa mou mpas kai einai pio zwiro kai mporesoume na to doume kalytera :)

koritsia wres wres akoma den mporw na to pistepsw...to ksexanw oti exw mwraki...ayta legame xthes me to maraki...kai meta me pianoun kati enoxika syndroma oti eimai akardi mana pou den milaw synexeia sthn kloilitsa mou...pfff thelw na arxisw na to niwthw mwre gia na to viwsw opws prepei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα και Ελενα κανετε το καλυτερο γιατι οντως μπλεκονται και τριτοι .Και φυσικα καθε προσφορα καλοδεχουμενη!!

Αλεξανδρα βεβαιως!

Μολις τωρα με πηρε τηλ. εκει ειναι 10 το βραδυ. Μενει στο Σιδνευ και αυριο παει Μελβουρνη λιγες μερες, 10 ωρες ταξιδι..Αχ μαμμυ τις λεω κανε κανα μπανιο και για μενα , ζηλευω που ειναι καλοκαιρι ;;)

Εμεις ρωτησαμε το γιατρο εχθες για το ντοιν ντοιν και μας ειπε οχι αερολπανικα στο χαλαρο και μετα απο τοσο καιρο και εγω τωρα ειδα πονηρουλικα ονειρακια... 8-}8-}

xtinaki επιασε η σοκολατιτσα ,την εφαγα κανα 20αλεπτο πριν.... με το καλο να δειτε το μωρακι σας θα περιμενουμε νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello ομορφες!χαιρομαι που ειστε ολες καλα.εγω πληττω ολη μερα σπιτι.,με τον κωλοκαιρο εχω χαλαστει!

εγω βρε κοριτσια δεν βλεπω ονειρα μονο κανω ονειρα ;) !αυτο που μου εχει κολλησει περισσοτερο ειναι η εικονα του επομενου καλοκαιριου,που θα χω μια κορουλα 1ετουσ και θα μαστε σε μια ωραια παραλια κατω απο την ομπρελιτσα μασ,η μπεμπα μου με το κιτρινο μαγιο της(για να το τονιζει την μελαχρινη κορμαρα της),να καθεται στην αμμο με το κουβαδακι της....και εγω να την χαζευω.με γεμιζει ευτυχια αυτη η εικονα.ασε που οσο σκεφτομαι αυτεσ τισ προκλητικεσ ζαρουλεσ που εχουν στα μπουτακια και τρελαινομαι απο ανυπομονησια ποτε θα τα ζουληξω!!!

η μανουλα κανει συκωτακι σημερα με πουρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο αντρας μου απο μελβουρνη ειναι αλλα δεν του πολυαρεσει κιολας! ασε καθε χειμωνα πηγαιναμε διακοπες σε εξοτικους προορισμους μονο και μονο για να κανουμε μπανακι(αφου το καλοκαιρι λογω δουλειας δε μπορουσαμε). γεννηθηκε η σαντυ πανε τα εξωτικα ταξιδια μονο ελλαδα και απολαμβανουμε τα χιονια... μονο φετος δεν πηγαμε!

τσεβουλα εγω το καλοκαιρι που μας περασε καναμε μπανακι με τη σαντυ(επειδη ειχα το χρονο) και πραγματικα το απολαυσαμε απλως δεν ηθελε να βγει εξω να παιξει ηθελε παντα μεσα στο νερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello koritsia!!!!! oso gia ta oneira ta eblepa k ego ta prostyxa..eno den eixa problima sterisis..kaname apo tin arxi kanonika!alla panta me allon antra eblepa..gia na min bariemai isos ton idio!!!xixixixixixixi......ton diko mou pote!!! :P ego eimai gallida kathari,parisi gennithika,op mpampas mou episis k i mama mou apo massalia.to pos vrethika edo??megali istoria.ego k o mpampas brethikame ellada.tin mama perysi piga k tin gnorisa apo konta.otan gennithei me to kalo to moro mas tha ta kano ta xartia gia na parei kai galliki ypikootita.tha exei k ap'ta 2..i mama mou me eipe na pao ekei na genniso(massalia)alla tha prepei na pao apo 7 minon..me tipota den pao..exo k ton gio mou.tin eipa na erthei ayti edo..fysika sunenoisi mpouzouki tha exoume..mono gallika kserei!! :) tora pou grafo klotsaei i mpoumpou!!!sas xairetaei mallon!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axx ti wraia oneira sti thalassa me to mpempaki!!! Alla mono pou egw de skeftomai toso makria! Egw skeftomai auto to kalokairi, giati edw einai dipla i thalassa kai oxi mono mia alla dekades paralies, kai tha trelathw an den paw. Den uparxei kamia periptwsi...tha to kanonizw me ti mama mou na blepei to mwro kai na pigainw kanena 2wro gia na ksefeugw egw me ton antra mou. Teli Iouni tha gennisw opote upothetw oti mexri teli Iouni tha exw sunelthei kapws gia na paw gia mpanaki Augousto kai Septembri! Edw kanoume mpanio mexri kai ton Oktwbrio pou exei sunithws kalo kairo!!

Giauto sas lew ante na kalokairiaseiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ase Delphine kai egw skeftomoun polu sobara gia na gennisw Kanada, eidika me ola auta pou blepw kai ginontai edw ton teleutaio kairo...alla to problima einai auto pou eipes kai esu...de mporw na eimai ekei toso kairo kai efoson kai o antras mou de mporei na fugei toso kairo den to kanw. Kai einai toso kala ta nosokomeio ekei...kamia sxesi me edw...polu xlidi kai polu teleia ola kai oi giatroi oute fakelakia oute tipota tetoia kai oli mera exoun kapoion konta sou, kai oxi na to kanoun sa aggareia opws edw...deixmounm polu endiaferon kai polu peripoiisi. Makari na itan kai edw etsi.

Alla de peirazei bre koritsia, afou edw eimaste tha to kanoume emeis na eimaste kala kai edw! H kathemia mas opws mporei!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια και κοιλίτσες!

Κάναμε τη β' επιπέδου!!!! Ο κ. Καρύδης έχει μεγαλώσει πολύ από την τελευταία φορά! Αχ παιδιά ΄ηταν πολύ συγκινητικό... Βέαβια [πρέπει να τον εκκνευρίσαμε απίστευτα τον μπόμπιρα γιατι ο γιατρος μου ταρακουνούσε την κοιλιά για να τον ξεσηκώσει αλλα αυτός ήταν λες και έκανε αγγαρεία :lol: Όλα καλά μου είπε πάντως! Ειμαι ομως λίγο ανησυχη γιατι έγραψε ότι ο πλακούντας είναι οπίσθιος χαμηλός, ενώ θα έπρεπε απο ότι ξερω να είναι ψηλά. Θα μου πει όμως ο γιατρός.

Κορίτσια ξέρω ότι δεν συμμετέχω πολύ αλλά να ξερετε σας σκέφτομαι και όποτε ξεκλεβω χρόνο μπαίνω και σας διαβάζω

Φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες (ωχ αυτός χτυπιέται τώρα χαχαχχααααα)

ΥΓ Στο χαρτί μου εγραψε ΠΗΤ 16/6

ααααααα με λένε Κική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκωκοιλιτσες μου!!!!!!!!

καλα με πεθανατε με τα πονηρα ονειρα :lol::lol::lol::lol: ειδικα εκει με τις που@@@@@ και την ξανθια...χαχαχα δεν παιζεστε...

αλεκακι νομιζω με ρωτησες ποιος μου κραταει τωρα την μικρη που δεν μπορωνα την παρω αγκαλια ε?

εναλλαξ ηρθε η πεθερα μου οπου συνηθως μας βοηθαει δυο φορες την εβδομαδα :D:D ειναι φοβερη γυναικα την αγαπω πολυ...σπανιο πραγμα για πεθερα..τη λεω σκετο κατερινακι μου να φανταστειτε...και θα βοηθησει και η μανα μου που μενει απο κατω..αλλα δουλευει και δεν μπορει συνεχεια...κανω εγω οτι κοιμαμαι τα πρωινα..και καλα... ;););) και την ετοιμαζουν και την πανε στο σχολειο...τα απογευματα ερχεται ο μπαμπας μας απο τη δουλεια..οποτε οκ...

μπραβο λια μου ..ειδες το μωρακι ...και ζωηρουλι ε??????εκανε δουλεια η σοκολατιτσα μπραβοοοοοοοοοοοοοοο κοριτσαρα μου...

κατερινακι...που εισαι κουκλιτσα?

βετα...μαρακι...αμαλιτσα εισαι καλυτερα?

συγνωμη αλλα ειστε πολλες και δεν θυμαμαι ακομη τα ονοματα...

σας φιλω όλεςςςςς...

α μην ξεχασω καποια μου πε μπραβο που βγαλε η κορουλα μου την πανα...δεν την βγαλαμε ακομη.. :( απλα που και που κανουμε κακα στην τουαλετα και πολυ συχνα κανουμε τα τσισακια μας...

βαλτε με στην φουσκωμενη λιστα :lol::lol::lol: γενναμε τον παιδαρο στο Ιασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω καρολινακι, ναι ενω πριν κανα μηνα που καναμε τον υπερηχο στην αυχενικη δεν κουνιοταν, εχθες μας βγηκε ζωηρουλης,εκανε τουμπες :lol:

Μια χαρα η πεθερουλα σου που σε βοηθαει και εγω εχω πολυ καλη πεθερα και πεθερο ,τυχερα ειναι και αυτα βλεπεις.Εχθες μαλιστα που μαθαμε οτι θα ειναι μαλλον αγορακι, ο πεθερος μου πεταγε στα συννεφα :lol::lol::lol: και μας κερασε αφου θα παρει και το ονομα του,ποιος τον πιανει τωρα με τον συνονοματο εγγονο του. Ειναι και το πρωτο εγγονι και απο τις δυο μεριες καταλαβες :D ....

Ντελφιν παριζιανα μου!! Τι ωραιο το Παρισακι !!!

Εχω παει δυο φορες και σιγουρα θα ξαναπαμε!

Οταν ειναι να μεταφερθουμε , γραψτε το.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ Miss_Yakinthos!!!!

Είναι εδώ το Πασχαλιτσάκι??? OVERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR :lol::lol::lol:

Εχω μια πρόσκληση για ένα γκρουπ, και δεν ξέρω αν πάλι προσγειώθηκα στο σωστό.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα εγκυουλα μου.

Επειδη ειμαστε πολυλογουδες ανοιξαμε και δευτερο ποστακι ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2.

Σε περιμενουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...