Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΘΙΝΟΠΟΡΙΝΕΣ Κ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν1


Recommended Posts

αγγελικη εχασα τον πρωτο καιρο σχεδον ολα τα κιλα της εγκυμοσυνης.....καποια στιγμη δεν εχανα καθολου και μετα εφευγαν τοσο γρηγορα που εκανα εξετασεις να δω μηπως εχω κατι....φαντασου....θελει υπομονη κοριτσακι μου.....

και τωρα δεν αγχωνομαι....θα φυγουν.....το καλοκαιρι θα ειμαστε κορμαρες και παλι :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοριτσάκια μου όμορφα..;)

εμείς σαραντήσαμε την Παρασκευή και πήγαμε χθες στον παπά για την ευχή...μετά είμασταν στην μαμά μου μέχρι τις 21:00 και περάσαμε πολύ όμορφα...πόσο χάρηκα που επιτέλους βγήκα από το σπίτι μαζί με το μωρό..:)/......παρά το τσυοχτερό κρύο... :lol::lol::lol: ...

κατά τα άλλα είμαστε καλά...;),..

Βανεσσάκι μου που ρώτησες για τον πολιτικό γάμο σύμφωνα με το άρθρο 1367 ΑΚ ο γάμος μπορεί να τελεστεί είτε με σύγρονη δήλωση των μελλονύμφων ότι συμφωνούν σ' αυτό είτε με ιερολογία από ιερέα ανατολικής ορθόδοξης εκκλησίας....οπότε όπως καταλαβαίνεις νομικά έχουν ακριβώς την ίδια ισχύ....από εκεί και πέρα ένδέχεται να δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα σχετικά με την βάπτιση του παιδιού από τον ιερέα...διότι κάποιοι δεν δέχονται να βαπτίσουν μωρά χωρίς να έχει τελεστεί προηγουμένως θρησκευτικός γάμος των γονέων....σε εκείνη την περίπτωση προβαίνεις σε ονοματοδοσία συμβολαιογραφικά προκειμένου να καταγραφεί το όνομα του παιδιού στο ληξιαρχείο......αυτό βέβαια αφορά καθαρά και μόνο την εκκλησία....οπότε καλά θα κάνεις να ρωτήσεις τον ιερέα της ενορίας σου σχετικά με την βάπτιση της μικρής σας..... :P:P .....αλλά έτσι όπως έγιναν τα πράγματα, όλο και περισσότεροι καταφεύγουν στον πολιτικό.... :P:P ελπίζω να σε κατατόπισα λιγάκι...ότι χρειαστείς να μου πεις....σε φιλώ..

κουκλίτσες μου σας φιλώ όλες πολύ γλυκά...πάω να ξαπλώσω με την μικρούλα μου....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...