Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012!Νο3!γεννάμε!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΡΟΜΠΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ :lol: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

evatsi ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ , ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΚΟΣΜΟ ΜΕΤΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΟΤΕ ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ... ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΟΛΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗς Μ ΤΟ ΒΑΨΙΜΟ. ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ Κ ΤΟ ΧΑΛΑΚΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΗς 15 ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΛΕΦΤΑ , Κ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ Μ Κ ΓΩ , ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΠΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΝΥΧΤΙΚΟ Κ ΜΙΑ ΠΙΤΣΑΜΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ???

kiki78 ΜΟΥ Κ ΓΩ ΑΥΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΧΘΕΣ ΑΧ ΤΙ ΠΛΑΚΑ "ΣΟΥΖΙ ΤΡΩΣ ΚΑΙ ΨΕΥΔΕΣΕ" :lol::lol::lol:

MaDi ΜΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΩΤΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΗΡΘΕ Η ΣΗΡΑ ΣΟΥ , ΠΩΠΩ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ ΕΤΣΙ Ο ΚΑΙΡΟς ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ . ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ ΑΚΟΜΑ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΜΠΕΜΟΥΚΑ ΣΟΥ ...

ΑΧ ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ Η ΩΡΑ ΜΑΣ

ΤΖΕΝΑΚΗ Μ ΚΑΛΟς ΗΡΘΕΣ Κ ΠΑΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κουκλίτσες μου και καλή εβδομάδα!!!!!!

Πρώτα απ' όλα να πω στην ΝΑΝ ένα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και να τα εκατοστήσει :ymparty: εύχομαι πολύ υγεία, οικογενειακή ευτυχία και ότι άλλο επιθυμεί η καρδούλα σου να το 'χεις!!!!! :-*:-*:-*

MADI γέλασα πολύ =))=))=)):)):)) με τα παγωτίνια, γιατί το έχω κάνει και εγώ αυτό με σοκολατάκια, μου τα είχε στείλει η μαμά από Γερμανία, (ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ RAFAELO) και πήγαινα κρυφά στην κουζίνα να φάω και με πέρνει χαμπάρι ο καλός μου και έρχεται κρυφά την ώρα που το είχα στο στόμα (ΑΠΟΛΑΥΣΗ) και μου φωνάζει ΕΠ ΣΕ ΕΠΙΑΣΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ? :)) αφού δεν πνίγηκα.......

Άντε είσαι η επόμενη πλησιάζει η ώρα κορίτσι μου!!!! Άμα ζορίζεσαι εσύ με ένα, εγώ με 2 τι θα κάνω? ουφ..

καλά από τσαπατσουλιά άλλο τίποτα.... ο καλός μου μου λέει λες και το κάνω επίτηδες, όλα μου πέφτουν :roll::roll:

Τζένη καλός ήρθες πάλι στην παρέα μας!!!!!

Φλωριάννα άντε επιτέλους ξεκούρασει να κάνεις και με την ησυχία σου τις προετοιμασίες σου.....

Εβίτα πάρε καλύτερα 2-3 νυχτικές να 'χεις.....

Αχ κορίτσια σήμερα περιμένω και τις προίκες!!!!!! Θα μπω μετά να σας πω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα γκαστρουλίτσες! Κική σε ευχαριστώ πολύ και εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου και με το καλό τα μπεμπέ. Μπαινεις συχνα στο facebook e? εγω ψιλοβαριεμαι να πω την αλήθεια!

Περάσατε ωραία το Σαββατοκύριακο? Εμεις όμορφα εκανε και καλό καιρό μια χαρά ήτανε!

Τελικά κορίτσια οσο αφορά το ζάχαρο οι μετρήσεις που εκανα στο σπίτι δεν δείξανε τιποτα οποτε και η γυναικολόγος μου ειπε απλά να προσέχω τα πολλά γλυκά και ζυμαρικά, ετσι επαψα να ανησυχω και τελος καλά όλα καλά.

Κορίτσια όσο αφορά για νυχτικά στον γιο μου με φυσιολογικό τοκετό μονο το πρώτο βράδυ φορεσα νυχτικιά μετα δεν χρειαστηκε παντως θελει να παρεις αρκετες αλλαξιες μαζι σου. Εγω ειχα παρει μια νυχτικιά 2 μπυτζάμες τωρα λεω να παρω 2 νυχτικιες 2 μπυτζάμες ή 1 νυχτικιά 3 μπυτζάμες γιατί λερωνονται εύκολα και ειχε αναγκαστει η μαμα μου να μου πλυνει στεγνώσει και φερει πισω να φορεσω. θελει επισης λεπτα υφάσματα γιατι εχει πολύ ζεστη στα νοσοκομεία. Εγω βαλίτσα δεν εχω καν ξεκινησει να φτιαχνω μου φαινεται νωρίς ακόμα .

Τζενη welcome back όλα καλά με το σπίτι? εχεις και τα παιδιά σου που σε βοηθησανε τυχερούλα!

Madi πλησιαζουνε οι μέρες! στις 19/12 ειναι η ημερομηνία ε?

Γιώτα καλώς να γυρίσεις σπίτι με την κουκλα΄σου. Εγω ζω για την στιγμη που θα γυρισω σπιτι και θα δει το μωρό ο 6χρονος γιος μου η σκηνη θα πρεπει να ειναι on camera για να την βλέπουν όταν μεγαλώσουν.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και κάτι άλλο! αν κανονισετε εσεις οι αθηναιες για μαθήματα θηλασμού πειτε μου και εμενα μηπως μπορεσω να ανεβω, στειλτε μου πμ οκ? Ωραία θα ειναι θα εχει και δώρο καφεδάκι μετά ετσι?

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalnmera k apo mena nan na ta ekatostnseis oti epi8umeis panta gern k duvatn esu kai oln n oikogeneia!!!!

ax...omorfn mera!!!filakia se oles

ante floriana na nremnseis kai na 3ekourasteis epitelous!!!!

ante evitaki pngaive gia pswnia dika s etoimasouuuuuuuuuuuuuuuu

tzeni welcome back!!!!

ax wraia 8a einai na pngaivame oles sto ma8nma 8nlasmou kai kafedaki meta makari na t kataferoume!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες,

Χρονια πολλα ναν οτι επιθυμεις με ενα γερο μωρακι με μια τρισευτυχισμενη οικογενεια...

Κικκι μου περιμενουμε φωτο τελειωσατε τι καλα εμεις ουτε που αρχισαμε αλλα μεσα στην εβδομαδα θα μπει κι εμας η ντουλαπα και θα αρχισουμε βαψιματα και μετα σιγα σιγα ψωνια γιουπιιιιι.....

αχ μαντι μου πλησιαζει η ωρα οποτε η γκρινια αναμενομενη και ασε κι εγω μανταλακια αντι για χερακια ολα μου πεφτουν και ο αντρουλις τρεχει απο πισω να μαζευει .....

τζενη καλωσηρθες παλι :)

για πιτζαμουλες και νυχτικιες ναι κι εγω ελεγα να παρω δυο αλλα μετα σχεφτικα οτι ισως να λερωνομαστε και λεω να ψωνισω και εγω μερικες παραπανω

Κι εγω θελω να ερθω στα μαθηματα θηλασμου αλλα δουλευω ρε γαμωτι

εμεις χθες πηγαμε σε ενα φιλικο ζευγάρι οπου ειχαμε μαζευτει πολλοι να στολισουμε το δεντρακι τους πωπω και ειχαν τοσα πολλα γλυκα ψησαν και επι τοπου κουλουρακια κι εγω δεν μπορουσα να αγγιξω τιποτα :cry::cry: διοτι σημερα το πρωι ειχαμε την καμπυλη ζακχαρου μπλιαχ (μου γυρισαν τα αντερακια παλι) αντε να δουμε.....

δεν θυμαμαι τιποτα αλλο ,ξεχναω πολυ ευκολα τελευταια , αντε καλημερουδια και φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofaki m poso kanoun na vgoun t'apotelesmata??????exw tetoio agxos!!!!!!!!!!!

nai kikiiiiiiiiiiii perimenoume photos!!!

ax sofaki k emeis tpt d exoume kanei akoma gt o antras m gurizei kommatia ap'tn douleia k olo t afnvoume...ax k 8elw toso polu na 3ekivnsoumeeeeee :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλουμπιτσες!!

μαντι μου εχεις καθε δικαιωμα να γκρινιαζεις και να δυσανασχετεις και ο,τι θελεις να κανεις!! Ερχεται η μεγαλη μερα.. :):) Απο τσαπατσουλια κι εγω αλλο τιποτα! Ολο μου πεφτουν τα πραγματα, σκουντουφλαω.. ασε :shock:

Εβιτα τελειωσατε με τα βαψιματα?

Κικη μου μπραβο που εγινε ωραιο το δωματιο περιμενουμε φωτογραφιες..

Ναν μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ο,τι επιθυμεις να ερθει και φυσικα με το καλο το μωρακι σου :):)

Καλα εχετε πολυ πλακα με τα γλυκα που τρωτε στα κρυφα :lol: Κι εγω μεθαυριο θα παω για καμπυλη ζαχαρου και προσπαθω να κανω κρατει αυτες τις μερες... Ουτε εμεις εχουμε στολισει, αυριο σκεφτομαι να καθαρισω λιγο και μετα στολισμα!! Και βαλιτσα μετα τις γιορτες θα φτιαξω, να βρω και καμια νυχτικια που δεν εχω, σκεφτομαι να παρω 2 νυχτικιες και 2 πιτζαμες γενικα..

Τζενη μας ελειψες!! ολα καλα στο νεο σπιιτακι?

Λοιπον εγω λεω να παμε οσες μπορουμε στο μαθημα θηλασμου, θα ειναι ωραια να παμε μαζι να τα συζητησουμε και μετα στο καφεδακι ;) 16 Δεκεμβριου ειπαμε στις 10.. θα συνεννοηθουμε και μεσω πμ..

φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!! μολις γυρισα απο καφεδακι με τον αντρουλη μου και ηταν πολυ ομορφα! η θαλασσα ηταν παρα πολυ ηρεμη, δεν ειχε και κοσμο...!

εχθες το βραδυ ταλαιπωρηθηκα πολυ μ το μπουκωμα! δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου!

χρονια πολλα ναν!!! πολυχρονη και με το καλο να αγκαλιασεις το μωρακι σου!!!

κοριτσια θα ειναι πολυ ωραια να συναντηθουμε ολες μαζι στα μαθηματα! αλλα ξαναλεω κατι που μας τονισανε πολλες φορες οι μαιες, να φαιρουμε μαζι να τα παρακολουθησει και το ατομο αυτο που θα ειναι διπλα μας τις πρωτες μερες και θα μας βοηθαει! καλυτερα λεγανε να το ακουνε 2 γιατι αλλα συγκρατει ο ενας και αλλα ο αλλος!τελειωσε ο τοιχος στο δωματιο!!! οαν τα καταφερω θα σας βαλω φωτο!!!

για το μαιευτηριο εγω θα παρω 2 νυχτικες, 3 πυτζαμες. θα παρω και ενα τιραντακι θηλασμου που εχω και μια μπλουζα κοντομανικη κρουαζε και αντι για ρομπα αγορα μια ζακετα! ρομπες δεν φοραω και το θεωρω πεταμενα λεφτα να αγορασω μονο για το μαιευτηριο, και ετσι πηρα μια ζακετα για να την βαλω και μετα!!!

ξερετε τι σκεφτομουν εχθες? πετσετες δεν εχω παρει μαζι μου! λετε να μου χρειαστουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariapappa νομιζω ειμαι δηλ εντελώς σιγουρη οτι πετσετες δινουν στο μαιευτήριο, εγω σίγουρα δεν είχα παρει στην πρώτη γεννα, λεω να μπω στο σιτε του Λητώ να δω τι λεει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Evatsi μου πηγα σημερα το πρωι κι εκανα ενα σκασμο εξετασεις μαζι και τη σκγχαρου και μου παν αυριο το απογευμα μετα τις 17 00 θα ειναι ετοιμες !! Ναι κι εμενα η ντουλαπα με πηγε λιγο πισω αλλα ενταξει...κι εσυ εχεις ακομα καιρο μπροστα σου βεβαια εισαι και δυδιμομανουλα εσυ και βαραινεις πιο γρηγορα απο μενα οποτε σιγα σιγα πρεπει ν αρχισεις κι εσυ....χωρις αγχος φυσικα ολα γινονται....

για το περσιλ το παιδικο η μητερα μου το χρισιμοποιει στην δουλεια της (δουλευει σε πλυντηρια ενος πλουσιου) και ειναι λει παρα πολυ καλο και μυριζει ωραια !! εγω η αυτο η το πλανετ σκεφτομαι να παρω

μαριαπαπα θαλασσιτσα ε παλι? πρεπει να μενεις πολυ κοντα σε παραλια ε? τελειααααα αλλα προσεχε εχει υγρασια εκει και δεν βοηθαει στο το συναχι , θα μου πεις μπροστα στη βολτα και το καφεδακι....ποιος το χεζ... το συναχι..

οσο για τις πετσετες σαν συχασιαρα που ειμαι εννοειτε οτι θα παρω δικες μου !! δεν υπαρχει περιπτωση να σκουπιστω με δικες τους...και σαγιοναρες για την ντουζιερα ασυζητητηηηηηη :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια ήρθαν οι προίκες από το Γερμανικό σίτε....ΤΕΛΕΙΕΣ μου άρεσαν πολύ και η ποιότητα ΣΟΥΠΕΡ!!!! άπλά να ξέρετε έχει παπλωματοθήκη, μαξιλαροθήκη, πάνα, και κουνουπιέρα.....βάση δεν έχει, αλλά θα βρω μια φτηνή από τα JUMBO... μου τα έφεραν στο σπίτι, ούτε να ταλαιπωρηθώ να τρέχω ταχυδρομείο.....επίσης πήρα ένα ξύλινο κρεμαστό mobile, ένα αστεράκι φωτάκι για το βράδυ, 2 σετ παπλωματοθήκες απλές θαλασσί και 2 λούτρινα μαλακά αρκουδάκια αγκαλιάς!!!!!!ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ !!!!!!

ΝΑΝ ναι ναι μπαίνω συνέχεια facebook :lol: , μιλάω με πολλές φίλες από Γερμανία και με ξαδέρφες στο χωριό, κάνουμε και καμιά βιντεοκλήση...περνάει και η ώρα... ;)

άντε να μαζευτούμε να πάμε στα μαθήματα θηλασμού, εγώ θέλω οποσδήποτε!!!!!

Αχ μαριαπαπα τι ωραία που έχεις κοντά την θάλασσα!!!! σε χαλαρώνει και σε ηρεμεί!!!! πόσο θα ΄θελα να την είχα και εγώ κοντά!!!!!!ΖΗΛΕΥΩ.......

εγώ θα πάρω και 2 πετσετούλες μαζί μου, τώρα για τον θηλασμό δυστυχώς δεν μπορώ να φέρω την μαμά γιατί τώρα είναι Γερμανία και θα ρθει λίγο πριν γεννήσω....

Σοφούλα έτσι μου είπαν και 'μενα για το PERSIL και σκέφτομαι να το πάρω να το δοκιμάσω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοιλιτσες!!!

Εγω σημερα πηγα και εκανα ενα σωρο εξετασεις και την καμπυλη....μου ειπαν ολες μαζι θα ειναι ετοιμες την τεταρτη αλλα θα περασει ο αντρας μου να παρει σε λιγο τα αποτελεσματα του ζαχαρου γιατι θα εχουν βγει...για να δουμε,εχω αγωνια :? ευχομαι να ειναι καλα!Εγω γλυκακια δε τρωω ιδιαιτερα,αλλα φτιαχνω κεικ καθε βδομαδα και τρωω ενα κομματι καθε πρωι,αλλα τωρα στις γιορτες δε γινεται να μη φας κατι παραπανω!Εγω πηρα απορρυπαντικο,το baby planet,πιστευω οτι ειναι καλο!Θα το χρησιμοποιησω σε λιγο καιρο και θα δειξει...Πειμενουμε φωτο kiki και maripapa απο τα δωματια!Και εγω θελω να κοιταξω για νυχτικες,να παρω 3-4 γιατι δεν εχω καμια!Αλλα οσες εχω δει ειναι πολυ κλασσικες και δε μου αρεσουν,εχει δει καποια ωραιες και μοντερνες πουθενα???

Καλο σας βραδυ!!!Φιλακιααα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια!!! Βλέπω όλες ψωνίζετε... :):););)

Εγώ κάνω δίαιτα... :roll::roll: Πεινάω, λιγουρεύομαι δηλαδή αλλά κρατιέμαι... Υποσχέθηκα ότι δεν θα πάρω άλλα κιλά και θα το τηρήσω... ;););)

Την Κυριακή στολίσαμε το δεντράκι μας και ο μικρός Ν χάρηκε τόσο πολύ!!! Αύριο γιορτάζει το μωρό μου!!! :):):)

Nan χρόνια πολλά!!! Να είσαι πάντα γερή και ευτυχισμένη!!! Με το καλό το μωρουλίνι!!!

Φλωριάνα εσύ βγαίνεις την άλλη βδομάδα σε άδεια;;; Εγώ στις 21, ευτυχώς πριν τα Χριστούγεννα...

Πυζαμούλες κορίτσια να πάρετε καλοκαιρινές γιατί στα μαιευτήρια σκας... Εγώ θα κοιτάξω μετά τα Χριστούγεννα για όλες αυτές τις αγορές, νομίζω με παίρνει ακόμη ο χρόνος και θα πάω στα oysho που έχουν στυλάτες... ;););)

Καλό βράδυ σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα τα αποτελεσματα,η καμπυλη καλη μου φαινεται,προ γλυκοζης 70mg με φτ 70-110 και μετα γλυκοζης 122mg.Η γενικη ουρων καλη και αυτη,στη γενικη αιματος ο αιματοκριτης 37.Να σας ρωτησω ομως,τα λευκα αιμοσφαιρια με φτ 4-11 εχω 15,78 :shock: ,εσεις ποσο περιπου εχετε???Ξερω οτι ανεβαινουν στην εγκυμοσυνη,αλλα συνηθως μεχρι τωρα ειχα κοντα στο 12.Μηπως φταιει που ειχα συναχι και βηχα πριν 3 βδομαδες?Θα παρω αυριο και το γιατρο μου να μου πει,αλλα για πειτε μου και εσεις γιατι εχω αγχωθει λιγο! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοιλουμπίτσες!!!

Διαβασα ολα τα νεακια σας κ χαιρομαι που ειμαστε ολες καλά!!!

Elinoulini μια χαρα η καμπυλη κ εμένα τοσο μου ειχε βγει.

Μην ανησυχεις για τα λευκα, ειναι οκ μιλα με τον γιατρο σου.

Ειναι πολυ ευχαριστω που πολλες πρωτομανούλες ενδιαφέροντε να κάνουν σεμινάρια θηλασμού, θα βοηθήσει αρκετα ;) .

Πάντως κοριτσια κ εμένα μου πέφτουν πράγματα απο τα χέρια..σημερα ειδικα εφτιαχνα κοτοπουλο λαδοριγανη κ 3 φορες εκανα ζημια :shock: . Ο αντρούλης μου θυμιθηκε οτι το ιδιο παθαινα κ στην πρωτη εγκυμοσύνη κ εγω θυμαμαι οτι καπου ειχα διαβάσει οτι πράγματι συμβαίνει..

Απο απορρυπαντικο χρησιμοποιώ το planet baby k το Persil για μωρά. Εχω χρησιμοποιησει πολλές φορές κ το proderm που εινα χωρις καθόλου αρωμα κ αυτο πολυ καλο είναι. Ολα μια χαρά ειναι μην αγχώνεστε καθόλου μανούλες..

Εχει ερθει η πεθερούλα μου απο Αθηνα κ η μικρη μαιμου ειναι μες στην χαρά!!!

Στολισαμε κιολας πριν μερικές μερες κ της άρεσε πολυ!!!

Nan χρόνια σου πολλά κ με το καλό σου εύχομαι!!!

κικι μεγειες!!!

την καληνυχτα μου σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!!!!

Αρχικα να δωσω τις ευχες μου στο Μπουρεκακι μας που γεννησε την πρωτη μπουμπου στο φορουμ!!!!Να σου ζησει, να ειναι παντα υγιης και τυχερη!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif]

Elinoulini δε νομιζω να ειναι κατι φοβερο οι εξετασεις σου, εμενα καλες μου φαινονται..μην αγχωνεσαι ;)

Εμεις δεν την καναμε την εξεταση τελικα γιατι μας προλαβε....λοιμωξη..... :(:(:( Εχει πιασει πολλα προωρακια της μοναδας και δεν τη γύτωσε ο δικος μου δυστυχως......Ημουν λιγο χαλια στην αρχη, αλλα ο μικρος λιονταρακος μου το παλεψε και αυτο και ειναι ηδη καλυτερα....οποτε ειμαστε στην αναμονη...

Εμενα για τα διαφημηστικα που λετε απο babylino libero pampers κλπ δε ειχα γραφτει πουθενα και ηταν και ξαφνικο, αλλα μου φερανε ολες οι εταιρειες διαφημηστικα κουτια με παρα πολλα και καλα πραγματα μεσα...μεχρι και ava για τα πιατα ειχε και dettol για τα χερια και μωρομαντηλα, ολα κανονικες συσκευασιες....αυτα....

Σας φιλω, καλο βραδυ :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις γυρισα στο σπιτι...! εφαγα μια κρεπουλα απο τα χερακια του αντρουλι μου!!! μιαμ...μιαμμμ... ηταν τελεια!!!

κικι μεγεια τα πραγματακια!!! περιμενουμε φωτο!!!

ελινα μια χαρα μου φαινονται οι εξετασεις! ειδικα ο αιματοκριτης ειναι σουπερ! εγω δεν μπορω να τον σηκωσω :( εχω 31. οσο για τις νυχτικες ασε... ειναι ολες απαισιες! εγω πηρα οτι πιο μοντερνο βρηκα στα λεφτα που ηθελα να διαθεσω! σε καταστηματα με πιτζαμες μπορεις να βρεις πολυ ωραιες αλλα ειναι πολυ ακριβες! ειχα δει μια παρα πολυ καλη αλλα ειχε 83 ευρω! :shock::shock: για μια νυχτικια που θα την βαλω μια φορα δεν τα δινω με τιποτα!

ανθρωπακι τι ωραιο που ειναι να βλεπεις τα παιδακια ευτυχισμενα ε?! αυτες οι μερες ειναι ειδικα για αυτα!!!

μαρακι μου περαστικα σας...! πως κολλησανε μωρε ολα τα μωρουλια? εχει δειξει την δυναμη του ο μικρος σου! αν του δινεις εσυ το γαλατακι σου θα ειναι μια χαρα...!

σας καληνυχτιζω κοριτσακια!!!! φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑ....

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑΝ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ Κ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ... ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΠΩ ΧΘΕΣ.

twiggy ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΧΕΡΙ Κ ΤΕΛΟΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΤΡΩΣΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ Κ ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ, ΒΡΕ ΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ??? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΑΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ?? ΑΝ Κ ΣΤΙΣ 16 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΤΟΠΛΕΡ ΣΤΟ ΡΕΑ.

mariapapa24 ΜΟΥ ΟΛΟ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ;) ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ Κ ΘΑΛΑΣΣΑ Ε?? ΑΧ ΖΗΛΕΨΑ..ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Ε??? ΑΣΕ ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙς ΤΟΣΑ ΛΕΥΤΑ , ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΔΥΟ ΠΙΤΣΑΜΟΥΛΕς ΠΟΥ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΘΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΜΕ ΖΑΚΕΤΟΥΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ Κ ΣΥ ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΜΕ ΚΟΥΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΧΑΛΙΑ Κ ΑΚΡΙΒΕΣ

kiki78 ΜΟΥ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΕΛΕΙΑ Ε??? ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑΑΑΑΑΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ;)

ninaki2 ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ Κ ΔΥΝΑΤΟΟΟΟΟΟ

maria5 ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ..??? ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ... ΑΝΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ...

ΠΑΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΞΕΠΜΕΡΔΕΥΩ ΜΕ ΤΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΝΩΡΙΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ Μ Κ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΟ ΒΑΨΙΜΟ . ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια μανουλίτσες !! Πως είμαστε σήμερα? Εδώ έχει λίγο συννεφιά και κάνει τη διάθεση...μπλιαχ !!

Με το σπίτι όσες ρωτήσατε, όλα καλά, τακτοποιηθήκαμε και περιμένουμε την άφιξη του μπέμπη η οποία να σας πω ότι τελικά θα είναι νωρίτερα απ το αναμενόμενο λόγω των αντιπηκτικών κυρίως.. αλλά και άλλων παραγόντων. Στις 19 έχω ραντεβού και μάλλον θα κλείσουμε μέρα για τη γέννα.. γύρω στς 23-30 Ιανουαρίου.

Ναν μου χρόνια πολλά και καλά!!

Εβίτα δε στέλνεις και κανα κομμάτι από δω? Πείνασα !!!

Μαράκι θηριο το νινί σου... περαστικά να είναι.. όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς.

mariapapa εγώ μόνο μια νυχτικιά πήρα... δεν τις γουστάρω καθόλου...και 2 πυτζαμούλες.

kiki με γεια με γεια !!!

anthropaki συνοννόματη στολίσατε ε? Εγώ δεν τελείωσα ακόμα..έχω κανα δυο μικροπραγματα ακόμα.

ninaki να τον χαίρεσαιιιιιιιιι

twiggy κι εμένα μου λείψατε πολύυυυυυυυ

Ουφ ζαλίστηκα καλέ... μπουρμπούρες!!!

Άντε πάω να κάνω καμιά δουλειά...τα λέμε αργότερα.

Σμουτςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.......ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ....ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΚΑΟΥΡΕΣ ΑΦΟΥ ΟΥΤΕ ΝΑ ΦΑΩ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ(ΟΧΙ ΠΩΣ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ) :lol::lol::lol: ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΣΧΕΔΟΝ ΧΤΕΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΞΑΠΛΑ......ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ......ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ......ΝΑΝ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΤΕΣ , ΣΕ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ FACEBOOK ΜΗΝΥΜΑ.....ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΙΣ....ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ 'Η ΕΟΡΤΑΖΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ....ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ....ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.......

Pu1hp2.png

uJBhp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΝΑΝ!!!

Τι κάνετε;; Εγώ είμαι χάλια με βήχα και συνάχι.. απο τις 6 εχω ξυπνήσει σήμερα :shock::shock: . Πήγα στο ΙΚΑ και πήρα την άδεια!!! 15/12 ξεκινάω [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] .

Αυριο εχω το ντομπλερ!!!

Μαράκι περαστικά στον μπεμπάκο... όλα καλά θα πάνε με το λιονταρίνι σου μπουμπου μου!!!

Φιλακια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!!! Σκιουρακι περαστικα, ελπιζω απο σημερα να καλυτερεψεις...

Νινακι να χαιρεσαι τον μικρο σου!!

Μαρακι περαστικα στον μπεμπη... κριμα για τη λειμωξη αλλα συμβαινουν αυτα! Μια χαρα θα ειναι το θηριο, το εχει αποδειξει!!! Καλη ξεκουραση σε εσας..

Εβιτα αντε τελειωνετε σε λιγο με τις δουλειες, να ξεκουραστειτε κι εσεις και να χαλαρωσετε!Το σεμιναριο στις 16 ειναι στο Ελενα, δεν χρειαζεται να γεννας εκει. Απλα παμε λιγο πιο νωρις απο τις 10 και βγαζουμε ενα παραβολο των 5 ευρω.. Βεβια αν εχει ντοπλερ εκεινη την ημερα δυσκολα να προλαβεις.. Μπορεις ομως να μας βρεις μετα στον καφε ;)

Ελινουλινι μια χαρα μου φαινονται οι εξετασεις σου... Εγω με τον αιματοκριτη στο 28 τι να πω? :oops: Εκανα εχθες παλι γενικη να δουμε ανεβηκε καθολου? Τελικα για την καμπυλη θα παω αυριο..

Τζενη πωπω θα γεννησεις αρκετα νωριτερα!!!Αντε με το καλο....

Φλωριανα περαστικα!! και με το καλο η αδεια!! :) καλο ντοπλερ αυριο..

Κι εγω νυχτικα σε τιποτα oysho,intimissimi, tezenis κλπ θα κοιταξω γιατι αλλου ειναι πανακριβα..

Τωρα καθαριζω στο χαλαρο μηπως και στολισω λιγακι μετα.. Θα τα πουμε αργοτερα, πολλα φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα παρω πιτζαμες με κουμπάκια. Τα νυχτικά δεν τα μπορώ μου ανεβαίνουν ως το λαιμό όταν κοιμάμαι. Και στον γιο μου πιτζάμες είχα πάρει και με βόλεψαν μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!!!!!!!!!!!!!!!!!xronia polla nan!!!xronia polla se osous exete pou na giortazoun shmera!!

pws perasate to sk??egw eixa paei sto xwrio mou sto karpenhsi kai apolausa thn frontida ths mamas alla htan ligo :(:(:(

maria perastika ston mikroulh sou kai mhn ton fovasai einai dunatos antras..mas to exei apodeiksei :):)

elinoulini mia xara ta apotelesmata..egw 32 exw aimatokrith.

evita ante na xalarwseis ligo me tis douleies ..

kai emeis ayrio 8a kanoume dopler..

koritsia egw phra 2 pitzames kai 8a parw kai mia nuxtikia kapoia stigmh..elpizw na ftanoun giati kostizoun kai auta..

twiggy kalo stolisma kai prosoxh me tis douleies..

flwriana perastikoulia kai kala apotelesmata kai esu me to dopler..

skiouraki einai polu pikra na exeis kaoures..exw kai egw polles me oti kai na faw kai se niw8w..emena mou edwse simeco o giatros..ante na doume..

h giwta kai h mikrh ths ti kanoun??

filia polla se oles!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...