Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2012


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια!

Delphine και Veta συγχαρητήρια για τις αυχενικές σας και γερά να ναι τα μωράκια μας πάνω απ'όλα! Σήμερα είναι η σειρά της Kikitsas έτσι δεν έιναι? Ανυπομονώ και γω για αύριο.

Εγώ έχω πάρει 2 κιλά έως τώρα, αλλά η κοιλιά μου φαίνεται καθαρά... Επίσης το στήθος μου συνεχίζει και πονάει και νιωθω και λίγη φαγούρα. Ευτυχώς σταμάτησαν κάπως οι τρελές πείνες :D

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 344
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera koritsia!

Charoula wraia ta pswnia apton Kanada e! Emeis eixame pswnisei 2 balitses pragmata!

Ekei leei na pas me adeies balitses kai na guriseis me gemates!

Kikitsa perimenoume nea sou!

Matka kai aurio ta dika sou! Ante kales auxenikes!

Emena twra arxizoun oi peines, prin den eixa idiaiteri oreksi...

Ase kai xtes peigame se ena trapezi pou eixan ftiaksei apisteuta fagita, les kai itan Xristougenna! Kai efaga gia oli ti bdomada. Kai apo gluka...ase gia olo to mina!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσια ανυπομονω με τις αυχενικες σας... αφηστε που χθες ο αντρας μου εψαχνε στο νετ να βρει γιατροσοφια για το φυλο πεθαναμε στα γελια απο τις χαζομαρες που διαβαζαμε. παντως ο αντρας μου επιμενει οτι το δωματιο που θα κοιμουνται και τα δυο θα ειναι ροζ με πρασινο για να δουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!6 ωρα το απογευμα ειναι το ραντεβου!μακαρι παναγιτσα μου ναναι ολα καλα!θα σας ενημερωσω οταν επιστρεψω!εγω μεχρι στιγμης απο φάρμακα παιρνω μονο 1 φελισιν και 1 σαλοσπιρ!τιποτε άλλο!μολις βγει και το παππ α (υπολογιοζω σε μια βδομαδα)και παω στο γιατρο μου (γιατι σημερα θα παω αλλου να κανω αυχενικη) πιστευω οτι θα μου δωσει σιγηρο και μαγνησιο!ασβεστιο ο γιατρος μου δεν δινει καθολου ποτε γιατι λεει οτι κανει συσπάσεις στη μητρα!!εμενα η κοιλια μου φαινεται κανονικα πια!αλλα δεν εχω ζυγιστει!πρεπει να το κανω και αυτο!μου βγαινει κατι σαν αντιδραση!γιατι στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου (που εληξε αδοξα)προσεχα πολυ και ειχα πάρει μόνο 5 κιλάκια σε δίδυμα ως την 20η βδομαδα!κ τωρα δεν θελω καθόλου ναζυγιστω!αλλα πρέπει!μάλλον την παρασκευη που αλλάζω βδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aleka upomoni ma den argei kai h diki sou seira!! Tha mathete suntoma!

O antras sou thelei koritsi e?? Egw nomizw pantos oti den exei simasia ti protimisi exoun, meta pou gennietai to mwro ksetrelenontai oti kai na einai! Oi mpampades ligo parapanw me tis kores.

Ante Kikitsa perimenoume me agwnia!! Egw epidi argei h seira mou anupomonw na akousw dika sas kala nea! Gia na ksexniemai na pernane oi meres!! An hmoun ligo parapanw imerwn tha allazw to rantebou gia pio nwris, toso anupomoni eimai, alla de leei na to allaksw, tha einai polu nwris.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο αντρας μου θελει αγορι τωρα οπως και εγω γιατι αυτο που λενε οτι οι κορες μοιαζουν στους πατεραδες μυθος γιαυτο και θελει αγορι για να ειναι ιδιοι, η σαντυ μου μοιαζει παρα πολυ σε ολα μου και θελει ο κακομοιρος ενα μωρακι να του μοιαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια γυρισα!!ολα πολυ καλα, τελειο το μωρακι, κατα 80% κοριτσακι, αυριο θα βγουν και τα αποτελεσματα απο το παππ Α για να μου πουν αν θα κανω αμνιοπαρακεντηση η οχι αλλα μαυτα που ειδαμε σημερα, που ειναι ολα τέλεια χλωμο το βλέπω για αμνιο!φιλακια σε όλες !ειμαι χαρουμενη!καλη επιτυχια και στα υπολοιπα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia!!! mpravo kikitsa!!!sugxaritiria :) k emena akrivos ta idia..80%koritsi..k ego ayto pisteuo na min xreiastei amnio..ola kala tha einai!!matka seira sou ayrio..kali epityxia!!!charoula kalos ton dextikes ton antra sou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι χαρουμενα νεα ειναι αυτα αντε με το καλο κικιτσα μου και μην ανυσηχεις για την αμνιο δεν ειναι τιποτα αρκει να ειναι μια χαρα το σπορακι σου

ματκα μου τι ωρα εχεις αυριο ραντεβου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpravo Kikitsa! Xairomai gia ta kala sou nea!

Aleka giati to les auto? Epidi to kaneis nwris?

Egw giauto den allazw to rantebou mou gia pio nwris giati thelw na exw pio polles pithanotites na dw to fulo! Giati meta tha prepei na perimenw olokliro mina!

Alla pote den ksereis...einai tuxaia auta. Tipota den einai sigouro!

Ante Matka kai esu aurio!! Ti wraia pou mathainoume mia mia!

Filia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε μαμωτο ειναι νωρις το ραντεβου γιαυτο σιγουρα δεν θα δω το φυλο και θα με πιασει η περιεργεια μου. παντως αν δεν το δω τη πεμπτη εστω και στο περιπου θα κλεισω και αλλο ραντεβου στη 13 βδομαδα μπας και το δω. και στη σαντυ τα ιδια εκανα απλως ηταν πολυ ντροπαλη και κοιμοταν καθε φορα που τη βλεπαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια απ'οτι βλεπω εχουμε μονο ενα αγορακι στην παρεα μας απο το karolinaki,ολες οι υπολοιπες ειναι ζουζουνες,αλλα το σημαντικοτερο να ειναι γερα.

Κι εμεις σε αγωνια ακομη ενα μηνα μεχρι να δουμε το φυλο για να δουμε...γιατι εχουν πεσει πολλα στοιχηματα οτι τελικα θα χουμε κοριτσακι πραγμα που ο αντρας μου δεν το πιστευει,αλλα το μωρακι μας ετοιμαζει εκπληξη!!!

Χαιρομαι πολυ για ολες σας,και συντομα να μεγαλωνει ακομα πιο πολυ η παρεα μας!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμεις εχουμε πολλα στοιχηματα βαλει αχ αυριο να περασει η μερα γρηγορα.....

ματκα μου σε περιμενω να διορθωσω τη λιστα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aleka ase kai egw polu periergia gia to fulo tou mwrou...afou lew oti ama den to dw twra pou tha paw, ti twra diladi se duo ebdomades, tha kleisw kai allo endiamesa giati tha skasw!

Matka pou eisai??? Perimenoume neakia!!

Re koritsia simera argisa na gurisw spiti apti douleia...kai me epiase mia peina...pou auto den to exw ksanapathei...nomiza oti an den faw kati amesws tha lipothimisw! Kai exw paratirisei oti twra teleutaia an pernane polles wres kai den exw faei kati, me pianei mia periergi peina...pou einai diladi polu entoni kai thelw na faw amesw kati! Auto to exei paratirisei kamia sas???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντα στη τσαντα σου να εχεις κρακερακια ή οτι τελοσπαντων σου αρεσει θα παθαινεις συχνα αυτες τις περιεργες πεινες. το ιδιο παθαινω με το νερο νιωθω οτι στερευω, λιωνω αστα να πανε

ειδα καλα καινουργια αφιξη καλως ορισες στη παρεα μας κοκονα για δωσε μας στοιχεια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μενω σενα χωριο εξω απο Θεσσαλονικη εχει 1.5 χρονο που μετακομισα στο χωριο του αντρα μου για να κραταει η πεθερα μου το παιδι λογω δουλειας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...