Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2012


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 344
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πωπω νεα που ακουω πολυ χαρηκα που θα κανεις κοριτσακι μαρακι μου να δεις ο αντρας σου θα αλλαξει εντελως μολις θα τον κοιταει στα ματια και θα λιωνει οταν θα τον λεει "μπαμπα μου"!!!! μπραβο σας!!!

βετακι τα νεα σου περιμενουμε μη μας ξεχασεις

ελενα μου και εδω αν και εχουυμε αρκετα μαγαζια εγω περιμενα τις εκπτωσεις και μετα αγοραζα. ετσι και αλλιως μολις σιγουρευτεις για το φυλο θα ξεκινησεις να ψαχνεις για επιπλα και στο νετ και θα ξερεις περιπου τις τιμες. πολλα κοριτσια εχουν παρει πραγματα απο το εξωτερικο (εγω οχι) που τους ηρθαν και εγκαιρα και ακεραια... εγω το μονο σαιτ που ξερω ειναι το www.anatello.gr και απο εκει πηρα τη κουνια μου και τη προικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax einai teleiaaaa!!!!!!den ithela na teleiosei!!!epeze ta xerakia tis,,ekleina ta aytia tis,ekane ta podia stayropodi xaxaxaxaxa....eixe polu plaka..patouse tin koilia o giatros gia na tin enoxlisi k na isiosi ta podia na tin metrisei!!to evale se trisdiastati eikona alla epeidi den exei psaxno akomi fainotan san gkremlins!!!!ton leo kanto pali aspromayro..pio omorfo fenete!!!eimaste 10ekast..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια!!! εμενα στη αυχενικη η σαντυ οσο και να την ενοχλουσε ο γιατρος δε κουνιοτανε εκει μονιμα αφου για να κουνηθει επρεπε να τρωω σοκολατα ή κατι με ζαχαρη για να ξεκινησει τις τρελες της. οταν τελικα την μετρησε και ημουν ετοιμη να σκουπιστω με μουτζωσε κιολας.....αχ τι μου θυμισες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax ti teleia pou einai auta re koritsia!! Diladi emena twra mou fainetai apisteuto oti se 2 bdomades tha dw auto pou perigrafete....egw oute kan niwthw egkuos...to ksexnaw sxedon kai etsi oti tha dw auto to pragma pou lete twra mou fainetai entelws apisteuto.

Anipomonwwwwww kai eimai kai teleutaia!!! Ante na dw pws tha perasoun oi meres!

Aleka gia ta epipla, tha to psaksw kai sto internet kai sta magazia na dw ti paizei, tha dw kai to site pou ,mou esteiles.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den to perimena na to do toso kathara sximatismeno..mou eipe na pao meta ta fota k mou fenete vouno tora..enas minas gia "tin"ksanado!!!ypomoni liges meres akomi koritsia!!tha einai k konta gia ta xristougenna!!!exo parei imerologio eggumosinis k grafei ta panta mesa k oti pernas kathe mera to grafeis..me to simerino exo gemisei yperixous..15 apokomata mou edose o giatros..a..simera mou edose k extra xapia..tora pairno foliko oksi,magnisio,sidiro k asvestio..evala tin farmakopoio na mou ta grapsei se ena xarti proi mesimeri vradu pos tha ta pairno giati mperdeytika!!! leo san tis giagiades niotho tora!!!;):roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μαρακι μου...πολυ χαρηκα που ολα ειναι καλα ..πανω απολα !!!!!!!!!! γερα να ναι και μετα που μαλλον θα κανει τσισα καθιστο... :lol::lol::lol: αλλα ρε κοριτσια εμενα με βρηκα σε ολα τελεια εξετασεις κοκ..και μου δινει μονο φυλικο οξυ..δεν ξερω γιατι...ειπε δεν χρειαζεται ακομη..αλλα του χω απολυτη εμπιστοσυνη...

βετακι μου τι εγινε???????περιμενουμε νεααααα :D:D:D

αλεκακι,ελεναααα,χαρουλαααα τι κανετε κοριτσακια μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dld aleka tin ora pou se eksetaze o giatros etroges?xaxaxaxaxaxa..se moutzose?san na sou elege ante mama ftanei..me enoxleite!!xaxaxaxase emas ekleine ta aytia me ta duo xerakia..xaxaxaxaaxa to exoume k foto..ekane kati tinagmata k ton rotisa ti enai..loksuggas?k mou eipe oxi akoma den katalvainei k einai spastikes kiniseis pou to kanoun ta mora ayton ton evdomadon.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια!τι ωραία νεα ειναι αυτά ντέλφιν!άντε να παίρνουμε και οι άλλες σειρά σιγα σιγά!όλο χαρούμενα νέα νακούμε στο θεματάκι μας!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Karolinaki ola kala! Alla mipws tha eprepe na sou exei dwsei kai asbestio kai sidiro? Tha mou peis bebaia o kathe giatros exei ta dika tou, alla kako den mporei na sou kanei, mono kalo. Ap'oti kserw to mwro oti einai na parei tha to parei apti mama...apla an sou to pairnei to mwro prepei apo kapou kai esu na to ksana deineis ston organismo sou!

Giauto oi palies, diladi oi mamades mas h giagiades mas , den exete akousei na lene oti stin egkumosuni mou xalasan ta dontia, h polles apo autes argotera pathainoun osteoporosi!!!

Delphine, kala me tis perigrafes sou exw pathei tin plaka mou, me exeis kanei na min mporw na perimenw na paw kai egw! Ma na sou pw, esu sto proigoumeno paidi ola auta den ta eixes ksanadei?? Giati etsi opws ta les katalaba oti den ikseres ti tha deis h ti tha sumbei akribws, h egw lathos katalaba??

Kikitsa ante erxetai kai h seira sou!!

Aleka, ama se moutzwne aptin koilia, fantasou ti prepei na perimeneis argotera pou tha megalwsei!! xaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena gia na po tin alitheia oute pou thumomoun pos itan..perasan sxedon 11 xronia.mono sundromo ntaoun mou eixe kanei o allos giatros k aplous uperuxous..tosi leptomeroia k sxedon 3 tetarta to vlepame..ekei pou pethana na gelao itan otan eipe oti 80 tis 100 tha einai koritsi o andras mou eixe mia fatsa pou den antexa na ton vlepo..gelousa. :lol::lol::lol: ospou o giatros gia na ton parigorisei ligo ;);) tou leei den sigouro akomi..ton allo mina mporei na alaksei!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσια απο τη ηλιολουστη ροδο. σημερα ειναι μερα σουπερμαρκετ με το μπαμπα μαζι αφου λειπει το μωρο να γεμισουμε το σπιτι. εκανα κρεπες το πρωι και για το μεσημερι μια μακαροναδα ειναι οτι πρεπει.

βρε μαρακι δεν ετρωγα την ωρα που με εξεταζε απλως οταν με εβαζε στον υπερηχο οσο και να την σκουνταγε αυτη εκει το χαβα της ολο κωλο και ποδια βλεπαμε και γιαυτο βγηκα εξω περπαταγα και ετρωγα σοκολατακια που ειχε ο γιατρος στο γραφειο του. μετα απο ενα τεταρτο ξαναμπηκα μεσα και ηταν ξυπνια. παντως σχεδον σε ολους τους υπερηχους με μουντζωνε μονο οταν ακουγε ρουβα γινοταν πανυγηρι!!!

καρολινακι μονο φολικο περνω μεχρι στιγμης οτι θελει ας μου δωσει δεχομκαστε τα παντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera!!!!xaxaxaxaxxa...rouva e??????kati iksere i mpoumpou!!!!!k ego efaga milopita to proi k tora eimai anamesa se duo fagita..makaronia me kima i vrasto? k edo parepiptontos stin thessaloniki exei ilio k zestoula!!ekana k ta psonia mou sto super market..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Kai edw mera gia eksw itan kai eixa kai skopo na paei gia pswnia alla to bradu koimithika arga, den koimithika katholou kala kai simera to prwi imoun kwmmatia!

Aleka kai egw exw arxisei na bazw mousiki giati eblepa kai mia ekpompi pou elegan gia ti mousiki alla exw akousei kai oti h mousiki kanei kalo sto embruo! E einai na min kounaei ama akouei Rouba??!! Pou na ton eblepe kiolas xixi.

Egw simera exw mousaka!

Bre Charoula pou eisai esu?? Kairo exeis na mas grapseis!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου και εγω της εβαζα μουσικη και νανουρισματα αλλα μονο στο ρουβα ξεσηκωνομασταν τι περιμενες κοριτσακι ειναι θελει το ρουβα της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλησπερα ,την Παρασκευη καναμε την αυχενικη και ολα εδειξαν πολυ καλα,φυσικα περιμενω και τις εξετασεις αιματος για να εχουμε ολοκληρωμενη αποψη,ελπιζω να ειναι ολα φυσιολογικα.Το φυλο δυστυχως δεν το ειδε ο γιατρος γιατι η σταση του μωρου ηταν τετοια που οσο κι αν προσπαθουσαμε.... ισως ηθελε να μας κρατησει ακομα σε αγωνια.Αναμενουμε οποτε!!!! :!:

e51Pp2.png

Royfp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε βετα και ανυσηχησαμε.... ολα καλα θα πανε με τις εξετασεις σου.... 4βδομαδες μειναμε μεχρι να δειτε το φυλο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo veta!!!ante me to kalo..ton allo mina tha mathoume sigoura..mou eipe emena ti einai alla kratao k pisines..an kai xarika polu pou mporei na einai koritsaki!!!simera den niotho kala..exo psilozalades k apisteuto ponokefalo..pira paysipono alla den perase..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες...τι κανετε?

βετα τον αλλο μηνα τα νεα σχετικα με το φυλο ε?υπομονη κοριτσακι μου...σας το κραταει οντως για εκπληξη το μπεμπε.. ;);)

μωλε λυστε μου μια απορια..ποσα κιλα πηρατε???πειτε μου δηλαδη οτι ολες πηρατε κατι :lol::lol::lol: και δεν ειμαι η μονη γουρουνιτσα... :oops::oops::oops:

μεχρι και τον τριτο μηνα μου μυριζαν πολλα ετρωγα πολυ λιγα πραγματα...και τωρα πηρα θαρρος επειδη σταματησαν οι ναυτιες ;););) και το ριξα στα γλυκα και ετρωγα και πολυ φαι για βραδυ...πρεπει να χω παρει κανα τρικιλο...ημουν κανονικη στα κιλα μου...αλλα αννννννν συνεχισω ετσι με βλεπω φαλαινιτσα και τον αγοραρο xx largeeee :lol::lol:

οντως η χαρουλα χαθηκε....που πηγες βρε κοριτσι? :roll::roll:

αλεκα ,ελενα,μαρακι.κικιτσα και οι υπολοιπες...φιλουνιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα σε ολες τις μανουλες,απο ορεξη παμε πολυ καλα ισως καλυτερα απο την πρωτη εγκυμοσυνη μου,μεχρι τωρα μετραω 2 κιλακια ...αν εξαιρεσουμε οτι πριν απο 3 βδομαδες τα ειχα χασει λογω γαστρεντεριτιδας.Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα παρει 12 κιλα και ηταν καλα και για μενα μιας και τα εχασα πολυ γρηγορα αλλα και για τον Σωτηρακη μου που γεννηθηκε 3500 κιλα. Ελπιζω και σ'αυτην την εγκυμοσυνη κατα 'κει να κυμανθω 12-14...Οποτε karolinaki εχεις εναν συμμαχο στον φαγητο δεν εισαι μονη.Εξαλλου ενα κιλο το μηνα δεν λενε οι περισσοτεροι γιατροι(αν εξαιρεσεις τους τελευταιους) μην ανησυχεις πιστευω ειμαστε σε καλο δρομο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη μιλατε για φαι γιατι μου φαινεται οτι τα μυριζω και μου ερχεται αναγουλα. φετος ειμαι παχουλιτσα δηλαδη εμεινα εγκυος 70 κιλα, εχασα 2κιλα και τωρα ευχομαι να παρω λιγα μπας και καταφερω και τα ξεφορτωθω ευκολα!!! στη σαντυ πηρα 15κιλα (εφτασα 72) τα εχασα ολα και τα ξαναβαλα μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia!!ego eixa treli oreksi mexri prin 2 vdomades..tora pia tipota den mpainei..ola me to zori..niotho oti me sfiggei polu i koilia..megalose poly k me fagourizei..evala 5 kila.alla...eimoun 46k k tora 51..thelo na valo kila alla na mou meinoun k liga esto meta tin genna.sto proto 22 eixa valei k exasa 24 molis gennisa..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα-χαθηκα ε? ειχα την επιμορφωση ολο το σαββατοκυριακο και ηρθε και ο αντρας μου από τον καναδά.ανοιγα όλο τσαντες και δωρα ;)

μπρραβο στα κοριτσια που εκαναν αυχενικη-με το καλο!

και εγω ηδη παχυνα - που ναμην ειχα και αναγουλες-στο γιωργο ξεκινησα 58 και πηρα 10 κιλά-τωρα ξεκινησα πάλι 58 αλλά δε με βλεπω καλα!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...