Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2012


Recommended Posts

αντε και πάλι με το καλό σε όλες μας!μακαρι να μας βοηθησει η παναγία να πάνε ολα καλα!

περιμένουμε νεες μελλουσες μαμαδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 344
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω διανυω την 12η βδομαδα και την Παρασκευη παω για αυχενικη διαφανεια ελπιζω ολα να πανε καλα.Αλλα ευχομαι κ σε ολες τις νεες μαμαδες μια καλη εγκυμοσυνη και γερα μωρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη και ενα γερο παιδακι! ευχομαι ολες οι εξετασεις σας να ειναι καλες! εμεις θα ειμαστε λιγο μεγαλυτεροι, χειμωνιατικη η μπεμπα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xairetai!!!!!elena eida pou egrapses gia tin allagi!!geia sou veta!!!mazi vlepo eimaste..k ego tin paraskeyi exo ayxeniki..12 vdomadon k mexri tin parask.13 tha ginei.girl-mama geia sou!!!!poso eisai?me to kalo sas eyxomai koritsia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalostin Delphine!!

Nai to egrapsa kai sto allo gia na mpoume oles edw! Na erthoun kai kainouria atoma!

E afou lete kai gia zwdia egw eimai krios!!

Tairiazoume eimaste zwdia tis fwtias!

Egw twra blepw tv, o antras mou einai nuxterinos, mou kanei pareoula to tzaki kai eseis!

Exei kai mia tainia stis 10 kai lew na tin dw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω ως συνηθως βραδυνη!!! καλως ορισατε και παλι κοριτσια ελατε να τα λετε!!! ειμαι η αλεξανδρα 10βδομαδων εγκυος και εχω μια κοκοπικενα τη Σαντυ 18μηνων που μου εχει αλλαξει τη ζωη (αλλα ευτυχως οχι και τα φωτα). Ειμαι και εγω τοξοτης αντε πολλα γενεθλια εχουμε αυτο το μηνα!

ελενα μου εγω θα δω το θριλερ που εχει στο μεγα στις 23:20 τρελενομαι για θριλερ με ποπκορν (αλλα εχω κατι ξυνιες παλι που με το νερο θα το δω)

girl mama πες μας για το μωρακι σου για να σε βαλω και σενα στη λιστα. παντως σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ela Aleka kai egw edw! Nai kai egw trelainomai gia thriller alla thelw na ta blepw kai me parea. Twra moni mou kai thriller....kai pali blepw kamia fora alla meta blepw kai mpolikous efialtes! xaxa

Ti egine re koritsia oles toksotines eiste?? Kala den lew, eiste kai gamw ta zwdia emena m'aresete!

Ante teleutaia emeina me tin auxeniki kai exw mia agwnia!

Re koritsia de mou apantisate...epeidi irthe kai h Karolina kai eipe oti idi kserei oti exei agoraki kai einai mono sti 13 ebdomada, auto nwris den einai?? Pote mathainoume ti einai? Egw nomiza gurw ston 4 mina!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia polu xairomai pou sas vlepo oles!!!i kikitsa exei meres na fanei..pou eisai kikitsaaaaaaaaa??????oso gia tin ayxeniki polu xairomai pou plisiazei i mera..lete na fanei?aleka polu mou arese etsi pou evales tin lista..oso gia tis toksotines,nai einai k gamo ta zodia!!!ekso kardia.. gia to thriler exeis dikio aleka..to eixa ksxasei..tha to do,an kai moni mou den peirazei..exo k tin skulitsa mou gia parea!!! :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και παλι κοριτσακια μου...

απο δω και περα θα γραφω εδωωωωωωωω...αντε να μαζευτουμε και αλλες μελλουσες μανουλιτσες!!!!! :D:D

να χουμε καταρχας όοοοοοοοολες μια υπεροχη εγκυμοσυνη...και ενα υγιεστατο και γερο μωρακι...

ευχομαι νασας σταματησουν οσες εχετε ναυτιες ξινιλες και διαφορες ενοχλησεις ;);)

να ξανασυστηθω λοιπον...και να παρουσιασω λακωνικα τη ζωη μου...όσο λακωνικα μπορει ενα τοξοτακι :lol::lol::lol::lol:

με λενε καρολινα,εχω ηδη μια κορουλα δυομιση ετων τη λυδια μου που απο τοτε που ταν στην κοιλιτσα μου την ελεγα παπενια!!!!!!!!! :D:D και μπορει πολλες φορες να δειτε να αποκαλουμαι παπιομανα :lol: :lol: η να λεω το παπι μου...

περιμενουμε αγορακι...φανηκε πεντακαθαρα στην αυχενικη :D:D και μπηκα στην 13 βδομαδα...

ελενα μουυυυ σε ευχαριστω για τις οδηγιες..:YMHUG::YMHUGπρεπει να οργανωθω και εγω σαν εγκυουλα.... : επειδη ρωτησες ..κοιτα δεν υπαρχει κανονας ..αλλες φορες φαινεται στην αυχενικη το φυλο ..αλλες οχι..και πολλες φορες εχω ακουσει οτι αλλο φυλο σου λεει στην αρχη και μετα μπορει να αλλαξει...βεβαια λογικα αυτο δεν θα ναι τοσο συνηθες..παντως και στο πρωτο μου..στο παπακι μου :D στην αυχενικη μου πε ο γιατρος μου οτι θ αναι κοριτσακι...ελεγε χαρακτηριστικα..ειναι τελειως φλατ :lol::lol::lol: το θυμαμαι ακομη,...ενω εδω μου πε...διακρινεις κατι αναμεσα στα ποδια του μωρου..ενα μικρο βουναλακι :lol::lol::lol: εκατσε..ετυχε να κατσει το μωρακι ετσι ...παντως φανηκε καθαρα...οτι εχει τσουτσουνακι :oops::lol:

αλεξανδρα μου πολυ χαρηκα που με εβαλες και εμενα στην λιστα... :D:D

πολλα τοξοτακια διαβαζω και χαιρομαι... :lol::lol: όχι οτι δεν υπαρχουν αλλα ζωδια καλα..αλλα τα τοξοτακια εχουν κατι που σε μαγνητιζει εεεεεεεεεεε? :lol::lol::lol::lol: λιγο το μπουρου μπουρου τους 8-}8-} λιγο το παραπονο τους..λιγο αυθορμητισμος τους....η που θα τα συμπαθησεις πιστευω αμεσως η όχι... ;)

σας φιλω όοοολες..θα σας μαθω σιγα σιγα...

μαρακι χαρηκαααααααααααααα...η αλλιως δελφινακι μου... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα και απο εμενα!

για αλλαγή εγω ψαρακι!

ελενα αντε παρε το γιατρό να σου κλείσει κανα 3-4 μέρες νωρίτερα για να σου φύγει το αγχος-και εγω το περιμενω με λιγο αγχος η αληθεια ειναι.

φιλια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaa manoules!!!!!!!ax k ego psiloagxothika..2 meres emeinan..eyxomai ola kala na pane!!k ta psarakia einai kala zodia,eyestita!!!karolina k emena sto proto mou sto 3to mina mou eixe pei..mou leei o giatros ti proaisthima exo k ego leo koritsi!mou leei to entelos antitheto..agori!!!!alla xarika toso polu pou kamarona pou tha kano agori!!tora einai 11 xronon..perpatame mazi k nomizoun oti einai aderfos mou..eimai mikrokamomeni k 34 xronon,alla den fenete..den ton eipa akoma oti tha exei aderfaki..meta tin ayxeniki leo na ton po.ase pou tha anarotiete giati i koilia fenete pleon!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσαρες απο τη συννεφιασμενη ροδο!!!! πηγα τη κοκοπικου χολειο (παιδικουλη) γυρισα σπιτι, εφαγα το καθιερωμενο τοστακι μου (με ολικης αλεσης ψωμι ο αντρας μου κανει διαιτα) και μια ποτηρουκλα γαλα, εφτιαξα το δωματιο μου και τη κουζινα και τωρα ετοιμαζομαι να παω για καφεδακι στη νονα της μικρης γιατι στολιζει και θελει τη διακοσμητικη μου βοηθεια!!! σημερα ετοιμαζω φασολαδα μιας και ο καιρος ειναι συννεφιασμενος και η μικρη θα φαει στο παιδικο και ετσι εχω ωρα μπροστα μου!

και εμενα στη αυχενικη μου ειχε πει στο περιπου 60% οτι ειναι κοριτσι αλλα στο τεταρτο το επιβεβαιωσαμε. παντως εχει συμβει αρκετες φορες στη αυχενικη να δειχνει αλλο φυλο και στη β επιπεδου να δειχνει αλλο.

ααα χθες με πηρε ο υπνος και δεν το ειδα το θριλερ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera aleka!!!ante kalo stolisma!!!!!k emane me pire o ypnos sto kanape..oyte to miso den eida!!simera kanelonia..moni eimai kiolas..to vradaki erxete o andras mou..giortazei simera!!!!se oses exete andrea i andriana xroia polla!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ να τον χαιρεσαι μαρακι μου(μαρια δεν σε λενε ή κανω λαθος). ωραια και τα καννελονια αλλα παντα μου σπανε μεχρι να τα γεμισω (ξανθια ακαματρα κορη!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Karolina kalws irthes kai edw! S'euxaristw gia tin pliroforia, den eixa idea oti isws mporesoume na doume to fulo toso nwris! Eimai polu enthousiasmeni!

Charoula mou to skeftomoun na to allaksw to rantebou mou gia pio nwris...alla skeftika oti stis 20 tou mina tha eimai 12 ebdomadwn kai 4 imerwn, isws den prepei na to kanw pio nwris. Ase pou katalaba oti oso pio arga toses pio polles oi pithanotites na doume kai to fulo isws, opote tha to afisw etsi. Giati meta to epomeno rantebou argei pali einai ena mina meta. Ase pou tha eimai pio aneti giati tha stamatisw douleia sits 19. A kai kati allo, ta psarakia episis mou aresoun polu, einai euestitoulia kai kala paidia!

Delphine, na xairesai ton antra sou! Kala na perasete! Egw to eida olo to ergo telika! Wraio itan.

Aleka, kali einai kai h fasolada! Egw exw fasolakia me patates apo xtes kai den mageireuw simera!

Kai min agxwneste gia tin auxeniki ola kala tha mas pane! Delphine kai Veta ante na tin kanete na mas peite kai mas pws pige!

Filia se oles sas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena οτι θελεις-ναι και εγω στην αυχανικη ειδα το φυλο αλλα ημουν μονη- ο αντρας μου ηταν στο αγρινιο και δεν του το ειπα γιατι ηθελε οπωςδηποτε αγορι και ηθελα να ηταν σιγουρο γιατι μετα θα μας επρηζε :? οποτε του το ειπε η γιατρος στον 4ο.το αγορι ειναι πιο ευκολο να το δει-στην κουμπα΄ρα μου στην αυχενικη της ειπε αγορι στον 4ο δεν ειχε καλη θεση και δεν μπορουσαν να το δουν και στη β επιπέδου της ειπαν κορίτσι-θυμάμαι ακόμα μια κοπέλα εδω που γέννησε πέρσι και μας ειπε στην εμπειρία τοκετου΄"κορίτσια ολα καλα πήγαν ευτυχώς!μόνο που αντι για αγορι εκανα κορίτσι!!!!!"

εγω πότε θα μάθω να μαγειρεύω που κάθε μέρα μαγειρεύει η πεθεράμου?

delphine να χαίρεσαι τον άντρα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

delivery κανει η πεθερα σου χαρουλα????αν ναι μπορουμε να τις κανουμε παραγγελιες????

τωρα γυρισα απο το καφε εβαλα τις φασουλες στη φωτια και σε λιγο θα παω να παρω το κοκοπικο απο το παιδικουλη..

ο αντρας μου στη σαντυ ηρθε μαζι μου στο γιατρο οταν ακουσαμε την καρδουλα και οταν καναμε το τελευταιο καρδοτοκογραφο και μας ειπε "αυριο γεννας". γενικα δεν ερχεται στους γιατρους μαζι μου γιατι ειναι πολυ νωρις τα ραντεβου και κοιμαται!!!! μονο εγω θα κανω πιο νωρις την αυχενικη αρα δεν υπαρχει περιπτωση να δω φυλο δεν πειραζει γερο ναναι και οτι ναναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δε μενω μαζι με την πεθερά μου- εδω και 2 χρονια αφησε το σπίτι της στο αγρίνιο και ηρθε στη θεσσαλονικη μαζι με τον πεθερό μου για να προσέχουν το γιώργο.παράλληλα εκανα και τις χημιοθεραπείες εδω (το ήθελε και ο αντρας μου για να μην ειναι μονοι τους στο αγινιο)νοίκιασαν ενα σπίτι κοντά στο δικόμου. το πρωι ερχεται και εγω φευγω στη δουλεια-ο γιωργος σηκωνεται κατα τις 10, τον παίρνει και πάνε σπίτι της-εχει μαγειρέψει από το βράδυ και μας αφήνει το φαγητό. το μεσημέρι γυρνάω κάνω καμιά δουλεία και ξεκουράζομαι και όταν ερθει ο αντρας μου το απόγευμα πάμε και περνουμε το γιώργο.Α! μέχρι να ξυπνήσει ο γιώργος σιδερώνει κιόλας! καλή πεθερα μάλλον έχω.ε?τον άυγουστο πεθανε ο πεθερός μου και η μαμα μου φέτος βγήκε στη σύνταξη αλλά δεν ήθελα να της πω τώρα κάτσε στο αγρίνιο μόνη δε σε χρειάζομαι-της ειπα θα ερθεις οπωςδηποτε.ειμαι και εγω καλη αλήθεια λέω-το σπίτι μου ανοιχτό πάντα-βολτες, εκδρομές κτλ πάντα μαζί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pwpw fantazesai allo na perimeneis kai allo na genniseis??

Ekei pou ta exeis parei ola mple ksafnika na genniseis koritsi?? xaxaxa

Bre Charoula pws mporouses na tou to kratiseis mustiko toso kairo egw den

tha antexa tha eixa skasei kai as min itan sigouro tha tou to elega.

Emas basika oti kai na einai den mas noiazei, apla theloume na kseroume giati meta tha arxisoume kai ta pswnia kai to bapsimo tou dwmatiou kai diafora tetoia! Tha exei pio polu plaka meta!

Enw twra apla perimenoume na pernane oi meres kai na eimai kala!

Charoula eisai tuxeri pou exeis toso boitheia...emeis den exoume katholou. Kai oi dikoi mou kai tou antra mou oi goneis menoun oxi apla makria, alla polu makria!

Twra skeftomai epeidi kai den ta prolabainw ola alla kai den mporw na kanw ola auta pou ekana, ta tou spitiou, na brw kamia gunaika na erxetai mia fora stis 15 meres na kaneis ta xontra xontra. Eutuxws pou kai o antras mou kanei polla kai me boithaei para polu, alla posa na kanei kai autos o kakomoiris!! Giauto sou lew Charoula...eisai polu tuxeri!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo charoula!!!na einai panta geres k i mama k i pethera na voithane..kaka ta psemata xreiazete i voitheia tous..edo thessaloniki meneis k esu charoula?pantos exo ena domatio etoimo gia agori afou exo ena gio,kai episis exo ena domatio pou to eixa diakosmisi me roz ..dld,mparmpi kourtines,kremastra,sentonia,paploma ktl...exo 2 anipsoules mikres k kapou kapou tis pairno sto spiti gia nani..k xairontai polu pou erxonte k exoun na paiksoun me koritsistika paixnidia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...