Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο7


Recommended Posts

meli θα μπω να διαβάσω τα νέα σου στο άλλο ποστ....

λιλ, κουάτνο twiggy φιλιά στα σπόρια :-*:-*

MaDi με το καλό !!! το ομορφότερο δώρο την κατάλληλη στιγμή !!! \:D/ \:D/

diaz λίγο ακόμα, λίγο ακόμα και να δεις που θα τα καταφέρουμε !!!!

Ροουζ τι κάνεις εσύ, που είσαι ;

Αναστασία φιλιά στην μικρή σου φυσικά και σε εσένα :YMHUG:

Σίαααααα !!!!!! :YMHUG:

Μαρικάκι :YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 472
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια..εδω ειμαι και εγω!

μερεντουλα μου καλα ειμαι εδω τα ιδια.εσυ τι κανεις?

τι διαβαζω και αλλο κοριτσακι στην παρεα μας? :) τι ωραια cuando μου γερη να ειναι η μπεμπουλα σας.πολυ μου αρεσει που περιτρυγιριζομαστε απο μπεμπουλες :-p ροζ παντουυυυυυ ;;);;) με το καλο ολες σας.

madi μου πλησιαζει η μικρη σας ε?αντε με το καλο να γεννησεις,ολα καλα να πανε ευχομαι :x:x:x

σια,αναστασια,twiggy, :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

lil μου ολα καλα?πως παει το μικρο σου?

μαρικακι μου μας λειπες :( ευχομαι να εισαι καθε μερα ολο και καλυτερα :x:x:x:x:x:x:x:x

χουανιτακι μου χαθηκες.ελπιζω να εισαι καλα @};-@};-@};-@};-

καλως ηρθατε και οι νεες μας κοπελες δεν τα εχω πει...ευχομαι με το καλο σε ολες σας να φυγετε γρηγορα απο αυτο το ποστ ;):):)

χ+μ υπομονη μακαρι να φυγουν συντομα οι εμετοι και να νιωσεις καλυτερα!

φιλια σε ολες σας καλα να περνατε :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose μου καλα ειναι το σπορι μεγαλωνει, και με πιανουν ποτε ποτε πονακια στην κοιλιτσα, αλλα κατα τα αλλα ευτυχως δεν εχω τιποτα αλλο. :D

Ευχομαι συντομα να στυνουμε ενα μεγαλο παρτυ κα εσενα και για το μερεντακι μας!!!

Φιλακια σε ολες :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil μου χαιρομαι που ειστε καλα και ετσι να συνεχισεις μεχρι τελους!

αντε να δουμε αυτο το παρτυ ποτε θα ερθει και για εμενα? :-s ελπιζω συντομα..!!!α μην ξεχνιεσαι ομως να φυσαααααας εγκυουλα μας :D;;);;):-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου γλυκιές, σας αγαπώ πολύ και μου λείπετε πολύ :x:YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG: Εύχομαι πολύ σύντομα να διαβάζω τις δικές σας ανακοινώσεις μερεντούλα και ρόουζ.

Μάντυ μου με το καλό φιλενάδα :x:x:x:x:x:x:x:x:x θα παρακολουθώ τα νέα σου με αγωνία.

Πολλά φιλιά σε όλες τις εγκυούλες, τις μανούλες και τις επίδοξες μανούλες :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικακι γλυκο ,τι ωραιες εικονιτσες! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:-*:-*

Μας φτιαχνουν τη διαθεση, μας βαζουν στο κλιμα των Χριστουγεννων! :D

Παρτε και ενα μεγαλο φφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέρασα να πω ένα γεια στις αγαπημένες μου φιλενάδες! Αχ ρε κορίτσια μου λείπετε! Και τι δε θα έδινα να γινόταν ένα θαύμα και να μπορούσαμε όλες μαζί να μέναμε έγκυες τον ίδιο μήνα και πηγαίναμε στο ίδιο ποστακι όλες μαζί και να μιλούσαμε για τα σποράκια μας! Δε λεω βρήκα πολύ καλές κοπέλες στα ποστάκια με τις εγκυούλες αλλά με εσάς που περάσαμε όλα τα δύσκολα πριν, νιώθω πιο κοντά σας και θα ήθελα πολύ να είμασταν μαζί! Ακόμη και αν γεννήσω, εγώ θέλω να περνάω και από εδώ να τα λέμε που και που! Εύχομαιι μέσα από την καρδιά μου σε λίγους μήνες όταν θα μπάινω εδώ να μη βρίσκω καμιά σας γιατί όλες θα έχετε μεταφερθεί στις εγκυούλες!

Rose αδυναμία μου για σένα τρικούβερτο και 3ήμερο γλέντι θα κάνω και εγώ και η μπεμπούλα, όταν θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! Η μικρή μάλιστα έχει ξεκινήσει από τώρα το γλέντι (χτυπιέται όλη την ώρα) λές να ξέρει κάτι και να μη μου το λέει; ;)

Μαρικάκι μου γλυκό σε ευχαριστώ! Είσαι μέσα στην καρδιά μας! Υπομονή και δύναμη και όποτε μπορείς να περνάς να μας λες τα νέα σου γιατί νοιαζόμαστε όλες! :-*:-*:-*:-*:-*

Lil, Μερεντούλα, χουανιτάκι και όλα τα υπόλοιπα κορίτσια της παρέας φιλιά πολλά και μια ζεστή αγκαλιά από εμένα! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα γεια κι απο μενα... αισθανομαι απολυτα τη Μαντι, να ξερετε οτι δεν σας ξεχναμε και καθε μερα προσευχομαστε για μια ακομα εγκυουλα απο αυτο το ποστ!! Μαρικακι να εισαι καλα, η δυναμη της ψυχης σου τα ξεπερναει ολα!!

φιλια σε ολες, μη χανετε την πιστη σας ο,τι κι αν συμβαινει.. τα μωρακια ερχονται!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα !!!!!

Μαρικάκι μας έβαλες εντελώς στο κλήμα των Χριστουγέννων με τις εικονίτσες σου !!!

κορίτσια εσείς στολίσατε ;

εγώ ακόμα όχι... :cry::cry:

τα φιλιά μου σε όλες σας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ελεγα να στολισουμε αυριο , αλλα δυστυχως ειδα αιμα αρκετουτσικο και μου ειπε ο γιατρος ξεκουραση.

Εχω αγχωθει αρκετα..... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil μην ανχώνεσαι είναι πολύ συνηθισμένο ειδικά τον πρώτο μήνα. Και εγώ είχα μικροαιμοραγίες και καφετιά συχνά μέχρι και τον 3ο και την έβγαλα ξάπλα έως την αυχενική. Θέλει πολύ ξεκούραση και να μην κάνεις τίποτα απολύτος. Εμένα δε με άφηνε ο γιατρός ούτε σε καρέκλα να κάθομαι για να μην πιέζεται η μήτρα. Μετά τον 3ο όμως ανεβαίνει η μήτρα πιο πάνω και δένει καλύτερα ο πλακούντας και θα είσαι πολύ καλύτερα. Υπομονή και πολύ πολύ ξεκούραση και όλα θα πάνε καλά! Φιλιά πολλά στο σποράκι σου!

Καληνύχτα σε όλες τις κούκλες! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera kathoti i wra einai 3:30 to prwi .

tha fanei xazo ayto pou tha rwtisw alla..............

pws mporw na steilw to diko mou minima me kapoia aporia pou exw?

kai pou akrivws tha dw tin apantisi se ayto pou rwtaw?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ 'ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!

LIL ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ...ΕΔΩ ΜΙΛΑΕΙ Ο ΠΑΘΩΝ!!ΣΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ !!

ΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ!!!

ΤΕΛΙΚΑ...ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΡΗ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ!!!!!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!!!! :D:D:D:D

MADI MOY ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ!

CUANDAKI ΜΟΥ??ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΡΑΚΛΑ Ε?ΤΙ ΚΑΛΑ!!!

ΕΓΩ 5/1/2012 Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 17 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ!

ΑΥΤΑ,ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ

ΚΑΙ ΦΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΝΑ ΚΟΛΗΣΕΤΕ ΠΡΙΝ ΤΟ 2012 ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera kathoti i wra einai 3:30 to prwi .

tha fanei xazo ayto pou tha rwtisw alla..............

pws mporw na steilw to diko mou minima me kapoia aporia pou exw?

kai pou akrivws tha dw tin apantisi se ayto pou rwtaw?

Καλως ήρθες στο παρεάκι Μela! Εξαρτάται τι θέλεις να ρωτήσεις. Αν κατάλαβα καλά θέλεις να ανοίξεις νέο θέμα που θα απευθύνεται σε όλες. Αν είναι σχετικό με τη σύλληψη και γονιμότητα πηγαίνεις:

Φόρουμ -> Σύλληψη και Γονιμότητα -> Θέλω να γίνω μαμά/μπαμπάς ή Προσπαθώ εδώ και αρκετό καιρό -> ΝΕΟ ΘΕΜΑ (πάνω αριστερά με κόκκινα γράμματα) -> δίνεις ενα τίτλο στο θέμα σου και γράφεις το κείμενό που θέλεις -> Υποβολή.

Για να δεις το θέμα που ανάρτησες πας ξανά στο Σύλληψη και γονιμότητα και θα στο βγάζει από κάτω όπου μπορείς να δεις δίπλα πόσες απαντήσεις έχεις και πόσοι διάβασαν το μήνυμα σου.

Ελπίζω να κατάλαβες και να μην σε μπέρδεψα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι δε το πιστευω και εσύ κοριτσάκι βρε θηρίο! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Καλά όσες εγκυούλες δεν έχουν δει ακόμη φύλο να μη το ψάχνουν, κοριτσάκι θα είναι! :D Και όλες οι υπόλοιπες που είστε στη λιστούλα μας σας το λέω να το ξέρετε, κοριτσάκια θα κάνετε όλες! Μετά θα ψάχνουμε γαμπρούς σε άλλα ποστάκια με αγορομάνες. Γερά να είναι μωρέ όλα τα μωράκια και ας είναι και αγοράκια και κοριτσάκια!

Καλό απόγευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μela καλως ηρθες!

MADI μου σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες και εχω ηρεμισει καπως, πηραμε τηλεφωνο και το γιατρο και μου ειπε ειναι απο την εμφυτευση, να μην ανυσηχω και να ξεκουραζομαι.Και να φανταστεις οτι στο σπιτι δεν κανω τιποτα.

Χουανιτακι μου, μου δινεις κουραγιο και εσυ!Κοριτσακι ,ε?Τελεια, γερη να ειναι η μικρουλα!!!

Πολλες νυφες, τι γινετε?Θα ψαχνουμε για γαμπρους! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτακι μου κοριτσακι κι εσεις ε;γιουπιιιι!!!!!!!!ειναι η εποχη που ερχονται κορουλες..μετα θα ερθουν και αγορακια!!καλη συνεχεια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο χουανιτακι!! πωπω πολλες μπεμπες μαζευτηκαμε, ε δεν ειναι και τελειως τυχαιο ειναι survivors τα μικρουλια σαν τις μαμαδες τους!! ;) ευχομαι να απολαμβανεις την εγκυμοσυνη σου...

λιλακι ολα καλα, να εισαι χαλαρη και να ξεκουραζεσαι..

φιλια σε ολες και καλη δυναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!

TWIGGY ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!ΑΓΩΝΙΣΤΡΙΕΣ ΑΠΟ ΜΙΚΡΕΣ ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΕΣ!!

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MOY EXETE ΛΕΙΨΕΙ ΠΟΛΥ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!

LIL KAI xouanitaki ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΣΑΣ, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΕΡΜΑ Ο ΥΠΝΟΣ.

cuando, MaDi ΚΑΙ twiggy ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ 60% ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!! ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΙΣ 15/12 ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.

ΕΧΩ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΜΕΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΜΕΙΩΘΗΚΑΝ ΠΟΛΥ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣ, ΣΥΝΤΟΜΑ, ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΑΠΟ ΦΑΪ ΤΡΩΩ ΑΚΟΜΑ ΣΑΝ ΣΠΟΥΡΓΙΤΙ, ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΦΑΓΗΤΑ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΣΑΚΩΜΕΝΗ. ΑΝΤΕΧΩ ΟΜΩΣ.....

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι και εσύ κοριτσάκι ;

καλέ το φόρουμ είναι τελίως ροζ :lol:

x+μ θα είναι ο άντρας τις παρέας μάλλον, θα τον έχουμε στα όπα όπα :D

lil πως είσαι ; όλα καλά ;

ξεκούραση, μην κάνεις τίποτα και ξάπλα !!!

Ροουζ που είσαι εσύ ; άντε φτάνει η σειρά σου αλλά δεν το ξέρεις !!! :YMHUG:

Σία Αναστασία Μαρικάκι πολλά φιλάκια :YMHUG::YMHUG::-*:-*

Εγώ στην αναμονή τις εξωσωματικής, ανυπομονώ πότε θα έρθει η ώρα που θα ξεκινήσουμε.

Ευτυχώς έχουμε μπροστά μας τις γιορτές και θα ξεχαστώ λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι τι καλά και εσύ κοριτσομάνα, μπράβο κουκλίτσα μου, Χ+Μ άντε σταματάνε επιτέλους οι εμετοί σου, σίγουρα θα αρχίσεις να απολαμβάνεις τώρα το μπεμπέ. Γερό και δυνατό.

Εγώ περιμένω την περίοδο του Δεκέμβρη να ξεκινήσω την θεραπεία να κατεβάσω την FSH και τον περιμένω ως και πως, άρα με βλέπω απο Ιανουάριο-Φεβρουάριο για την 2η προσπάθεια σπερματεχυνσης ή 1η εξωσωματική.Μακάρι Παναγίστσα μου να τα καταφέρω.

Σας φιλώ όλες μα όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααα καλοριζικο!!!!παμε για αλλα μια φορά σε καινούριο ποστ!!ευχομαι καλή επιτυχία σε όλα μου τα κοριτσακια!

Εγω δεν μπαίνω σχεδόν καθόλου γιατι είμαι ακόμα στα χάλια μου!!εκτος απο εγγυο συνεφαδα μπήκε στο κλαμπ κ μια εγγυο κολλητη κ μια ξαδερφη!!τα οικονομικά κ τα επαγγελματικά εχουν πάρει κατήφορο κ δεν λένε να σταματήσουν!

Ετοιμάζομαι την Δευτέρα να κάνω υστεροσκοπηση κ μου είπαν να πάω μια μέρα πιο μπροστά για εξετάσεις . Ξέρετε τι είδους εξετασεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...μπαινω καθημερινα και διαβαζω τα νεακια σας...εμενα ο αντρας μου λειπει εκτος Ελλαδος με τη δουλεια του οποτε αυτο το μηνα δεν εχω και πολλες ελπιδες..(καμια θα ελεγα)...μπηκα στο τρυπακι να ψαξω γονιμες μερες κτλ και απογοητευτηκα...οι ελπιδες μου ειναι μονο στο να κατοικοεδρευσει κανενα σπερματοζωαριο 4-5 μερες!!!!!!anyway..

οι εγκυουλες μας τι κανουν? παρα πολυ ροζ καλε? ειναι η εποχη των κοριτσιων!!!!με το καλο σας ευχομαι σε λιγους μηνες να εχετε στην αγκαλια σας τις κοράκλες σας...

φιλακια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααα καλοριζικο!!!!παμε για αλλα μια φορά σε καινούριο ποστ!!ευχομαι καλή επιτυχία σε όλα μου τα κοριτσακια!

Εγω δεν μπαίνω σχεδόν καθόλου γιατι είμαι ακόμα στα χάλια μου!!εκτος απο εγγυο συνεφαδα μπήκε στο κλαμπ κ μια εγγυο κολλητη κ μια ξαδερφη!!τα οικονομικά κ τα επαγγελματικά εχουν πάρει κατήφορο κ δεν λένε να σταματήσουν!

Ετοιμάζομαι την Δευτέρα να κάνω υστεροσκοπηση κ μου είπαν να πάω μια μέρα πιο μπροστά για εξετάσεις . Ξέρετε τι είδους εξετασεις?

πάνω κάτω όλοι έτσι είμαστε, δεν νομίζω να μην υπάρχει άνθρωπος με οικονομικό πρόβλημα έτσι

σκ@τ@ που τα κάνανε !!

jannolino μου μπορώ να καταλάβω πως νιώθεις αλλά πρέπει να συνεχίσεις χωρίς να κοιτάς πίσω και γύρο σου.

Σκέψου πως οδηγάς, ρίχνεις κλεφτές ματιές στον καθρέφτη για να δεις πίσω (παρελθόν)

και αμέσως κοιτάς μπροστά !!! δεν κοιτάς γύρο γύρο γιατί έχεις βάλει στο μυαλό σου μια διαδρομή να κάνεις και πρέπει να φτάσεις χωρίς να τρακάρεις.....

Καλή επιτυχία για την Δευτέρα και εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις ευχάριστα !!!

φιλιά σε όλες σας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...