Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο7


Recommended Posts

Lil μου, σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, ευχομαι πραγματικά να έρχεται η σειρά μου!!

Καλη επιτυχία στην χοριακή σου και να είναι μεγάλη. Τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κουκλίτσα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 472
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΤΥΧΗ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ πότε φτάσαμε στο 7 ;

πω πω !! #-o#-o

άντε να είναι και το τελευταίο για όλες μας !!

μακάρι να μην ανοίξει ποτέ ξανά !!!

φιλιά σε όλες σας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουλι με το καλο και εσυ ,ερχετε η σειρα σου!!!

Αυριο παω για εξετασεις και χοριακη παλι ...Εχω λιγη αγωνια να δω τι γινετε με το σπορακι.

Φιλακια σε ολες!!!!

Λιλάκι τι βλέπω είσαι έγκυος κοριτσάκι μου!!!!!! Μπράβο συγχαρητήρια δεν το είχα δει νωρίτερα :ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Το ήξερα ότι θα είσαι πολύ σύντομα η τυχερούλα, χάρηκα πάρα πολύ για σένα, άντε τώρα θα μπαίνω πιο συχνά να μαθαίνω νέα σου, εύχομαι να σου πάνε όλα καλά νε έχεις μία υγειή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!

Kοριτσάκια μου δε σας έχω ξεχάσει μου λείπετε πολύ αλλά δε μπαίνω γιατί θέλω λίγο να ηρεμήσω και φυσικά περιμένω να περάσει ο καιρός της θεραπείας μου..... :-w Θέλω όμως να σας υπενθυμίσω ότι τα νινάκια σας μαζί φυσικά με το δικό (το 2ο...) είναι στο δρόμο!!!!! Καλή επιτυχία σε όλες!!!!!! :x:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω Αθανασια μου πολυ, πολυ!!! :D

Μας ελειψες που χαθηκες αλλα να κανεις αυτο που σε κανει να νιωθεις καλυτερα!

Αντε να περασει και ο καιρος και βουρ.... στο ψητο!!!Ερχετε και το αδερφακι!!!

Φιλακια σε ολες και καλη εβδομαδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα...ευχομαι τα καλυτερα σε ολες μας...στις εγκυουλες ξεκουραση και ηρεμια και σε μας που περιμενουμε να βρει το δρομο του το σπορακι καθολου αγχος και συντομα με ανακοινωσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκουλες!!!

Που ειστε ολες? :roll:

Εμεις μεγαλωνουμε :D Η χοριακη μου εδειξε 1840. :D

Μειωσαμε και τα φαρμακα, ειμαι πολυ χαρουμενη!!! :D:D

Και για να μην ξεχνιωμαστε, απο εμενα και το σπορακι φφφφφφφοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκουλες!!!

Που ειστε ολες? :roll:

Εμεις μεγαλωνουμε :D Η χοριακη μου εδειξε 1840. :D

Μειωσαμε και τα φαρμακα, ειμαι πολυ χαρουμενη!!! :D:D

Και για να μην ξεχνιωμαστε, απο εμενα και το σπορακι φφφφφφφοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

είχα διαβάσει τα νέα σου στο θέμα με τις εξωσωματικές αλλά δεν είχα χρόνο....

η χοριακή σου είναι υπέροχη !!! :ymparty:

άντε lil μου με το καλό, να είναι μια ήρεμη εγκυμοσύνη !!!!

χαθήκαμε κορίτσια,

όλες για τον δικό μας λόγο φυσικά αλλά μου λείπουν εκείνες οι μέρες...

τα φιλιά μου σε όλες σας !!!!! :x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΛΥΚΕΣ ΜΟΥ!!!!

LIL ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ!!! ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΑΠΟΛΑΥΣΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΝΥΣΕΤΕ ΜΑΖΙ.

merenta ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟ ΠΟΥ ΛΕΕΣ ΟΤΙ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ. ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΡΕΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΓΕΜΙΖΑΜΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΕ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΟΙΓΕ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ;

Σια ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ. %%-

ΕΜΕΙΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΣΤΑΘΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΟΥΝ....

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΡΧΟΝΤΕ...ΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ετσι ειναι Χ+Μ ολα για τα μωρακια απο εδω και περα! :D

Γλυκια μου εσυ ακομα ταλαιπωρεισαι, ε?

Στην φιλεναδα μου που ειναι τριων μηνων της δωσανε κατι χαπακια μου ειπε και της σταματησαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΧΑΠΑΚΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΘΕΤΑ ΚΑΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ! ΚΑΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΚΟΜΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουραγιο τοτε γλυκια μου ,τι να πω.....σκεφτομαστε τα μωρακια και παιρνουμε δυναμη!

Ε, καποια στιγμη θα σταματησει που θα παει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κυρίες μου :-h:-h

τι κάνετε ; πέσανε όλες με τα μούτρα στις προσπάθειες και οι υπόλοιπες

απολαμβάνετε το σποράκι σας ε ;

Ελπίζω και εύχομαι να είστε όλες σας καλά οτι και να κάνετε !!!

φιλιά σε όλες σας !! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμένα!!! Λείπω λιγο καιρό και έχω χάσει επεισόδια!!!!!

Συγχαρητήρια στις γκαστρούλες μας!!!!!!!!!!!!!! Ελπίζω όλα να σας πάνε καλά!!!

Καλή επιτυχία κ σε όσες προσπαθούμε!!!!

Εγώ αρχίζω Serpafar ston επόμενο κύκλο κ ο γιατρός μου είναι πολύ αισιόδοξος μιας κ δεν βλέπει αρχικά κάποιο πρόβλημα!!! Τι να πω μακάρι!!!

Φιλάκια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου όλα πολυ καλά στη Β επιπεδου το μωρακι μας ηταν πολυ ενεργητικο και κλωτσουσε!Ειναι ψηλο πολυ εχει μακρια ποδια και χερια..24 εκ γενικως και ειναι ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuandaki με το καλό το κοριτσάκι σας!!!

φιλιά στις εγκυούλες και στα κοριτσάκια που είναι σε φάση προσπάθειας!

φυσήξτε όσο μπορείτε εγκυούλες κ σποράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου όλα πολυ καλά στη Β επιπεδου το μωρακι μας ηταν πολυ ενεργητικο και κλωτσουσε!Ειναι ψηλο πολυ εχει μακρια ποδια και χερια..24 εκ γενικως και ειναι ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! :D

καλέ κορίτσαρος είναι !!!

μπράβο κουαντάκι μου, γερό να είναι !!!!

elenakioo καλή επιτυχία κοπέλα μου !!!

μακάρι να πάνε όλα καλά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuandaki όλα καλά ε; Κοριτσομανούλα και εσύ!!! Τελικά αυτό το ποστ βγάζει μόνο κοριτσάκια! :D Ας κάνει και καμιά κανένα αγοράκι καλέ! Που θα βρούμε γαμπρούς τόσα κοριτσάκια; Μερέντα άντε βάλε μπρος για τον γιο! :P

Εμείς πλέον μπαίνουμε στην τελική ευθεία. Σε σχεδόν 3 εβδομάδες πάμε για προγραμματισμένη καισαρική (λόγω αυξημένης μυωπίας) και αν όλα πάνε καλά θα έχουμε την μικρή ζουζούνα μας λίγο πριν τα Χριστούγεννα! Έχω μεγάλη ανυπομονησία και πολύ αγωνία!

Κοριτσάκια μου μη το βάζετε κάτω όσο και αν απογοητεύεστε! Όταν με το καλό έρθουν τα σποράκια σας ουτε που θα σκέφτεστε την ταλαιπωρία που περάσατε και θα εκτιμάτε την κάθε στιγμή με τα μωράκια σας!

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ σε όλες τις αγωνίστριες που σύντομα θα δικαιωθούν!

Στις φουσκοκοιλίτσες στέλνω φιλάκια πολλά στα μωράκια τους και υπομονή, μπορεί να φαίνονται ατελείωτοι οι 9 αυτοί μήνες αλλά αξίζει τον κόπο!

Καληνύχτα κούκλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando υπεροχα τα νεα σου!!!! :D

Και τι κοριτσαρος!!!!!!! :D

Με το καλο ολα θα πανε!!!!

Μadi κοντευεις, πριν τα Χριστουγεννα θα εχεις αγκαλκιτσα τη μικρουλα σου!!!Υπεροχα!!!! :D

Καλη λευτερια γλυκια μου ,ολα να πανε καλα και με ενα πονο!!!!!

Μελι πλησιαζεις να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!! %%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAdi με το καλό να έρθει το μωράκι σου! Χριστουγεννιάτικο και γιορτινό θα είναι!!! Τέλεια!

Cuando με το καλό να έρθει και ο δικός σας κορίτσαρος!

Εγώ βρε κορίτσια τι να κάνω που τπ λαχταρώ τόσο πολύ και αντί να έρχομαι πιο κοντά στο όνειρο, απομακρύνομαι με όλα αυτά που μου τυχαίνουν;;;; Ευτυχώς έχω εσάς και μου δίνεται λίγο κουράγιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου μπράβο! Τι υπέροχα νέα!!!! Κοριτσάκι και ψηλό και κυρίως γερό!!!!

Εύχομαι όλα να πηγαίνουν πάντα έτσι καλα και όλες μας να ακούσουμε τα ίδια ευχάριστα νέα συντομα!!!!

Εγώ τα έγραψα και στης εξωσωματικης το ποστ έχω απο την Τρίτη αιμορραγία και ειμαι ξαπλα απο χθες και μέχρι να κάνω την χοριακη και να ξέρουμε πως προχωράμε...

Μερεντακι μου υπομονη για λίγο ακόμα και έρχεται και η δικιά σου σειρά!!!

Φιλακια σε όλες!!!

MaDi μου με το καλο ο κοριτσαρος σας! Έφτασε κιόλας ο καιρός! Απίστευτο!!! Εύχομαι να πανε όλα τέλεια!

Χ+Μ ακόμα οι εμμετοι; Πολυ ζορικο το μπεμπακι σας!!!!! Εύχομαι να περάσουν συντομα να ηρεμησεις κι εσύ!

Δεν θυμάμαι τι άλλο διάβασα!!! Σας φιλω όλες πολυ πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κουαντακι!!! κοριτσακι κι εσυ... ετσι!!!! :) με το καλο να το παρεις στην αγκαλια σου...

μελι μου σου εγραψα στο αλλο ποστ..

πολλα φιλια σε ολες και παντα με αισιοδοξια ε? και πιστη και δυναμη!!! σας φιλω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να στε καλα γλυκιες μου!ευχομαι πολλα μωρακια (αγορακια αν γινεται :lol: )συντομα!Μελιπικτο μου τι εγινε;παω να διαβασω στο αλλο ποστ..ντιαζ μου ετσι νομιζεις οτι απομακρυνεσαι αλλα θα ερθει η στιγμουλα.

Λιλ πως παει το σπορακι μας;μαντι τελικη ευθεια ε;ααααααααααααααα τουιγγακι φιλια κι εσυ στη μπεμπουλινα σου!!μερεντακι με το καλο να ερθει κι η σειρα σου!ελενακιο καλη επιτυχια στις δικες σου προσπαθειες!!σε ολες σε ολες πολλα φουουουουουουουουουυυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando πραγματικά προσπαθώ να το δω έτσι όπως το λες, δηλ. ό,τι κάνω με φέρνει πιο κοντά, αλλά δεν το καταφέρνω πάντα και πραγματικά τη μια είμαι έτσι και την άλλη μέσα στην απελπισία. Άκρως κυκλοθυμική! Τη μια να κλαίω και την άλλη να λέω "θα πάνε όλα καλά, δεν θα μας αφήσει έτσι ο θεούλης"! Προσπαθώ πολύ... ειδικά για τον άντρα μου που αυτός όταν πέφτει κάνει κανα δυο μέρες να συνέρθει! Βάστα με να σε βαστώ να ανεβούμε το βουνό....

Σας ευχαριστώ πολύ όλες! Αν δεν είχα κι εσάς τι θα έκανα!

Φιλιά στα μπεμπάκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...