Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2012


Recommended Posts

Kalimera koritsia! Ax Aleka mou edw kai mono pou to skeftomai oti tha to akousoume mou erxetai na

klapsw! 3 imeres emeinan!

Koritsia auti h auxeniki pws ginetai?? Diladi ennow, pws pernoun to ugro apo ton auxena tou mwrou me poion tropo?? Einai epiponi eksetasi??

Kikitsa ta kataferes me to tikeraki mprabo!! Molis akousw kai gw kardoula tin Triti tha balw ena tetoio, alla mallon tha xreiastw kai gw ti boitheia sas!!

Delphine kalws irthes stin parea mas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 266
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοιμηθηκες καλα κικιτσα!!! :) εγω ξυπναω πολλες φορες την νυχτα γιατι βλεπω παρα πολυ εντονα ονειρα..ειναι σαν να τα ζω στα αληθεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και στις αργοπορημένες!Έλενα στην αυχενικη δεν παίρνουν υγρό αλλα μετράνε το μήκος αυτού του κενού που χει το μωράκι στον αυχένα του!τίποτε δεν είναι!!!!!!!!ντελφιν κανένα όνειρο!υπνος βαθύςςςςςςςς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μονο που φοβομουν ηταν να μην κανουν παρακεντηση λογου ηλικιας.αλλα τελικα ειναι πανω απο 35 χρονων..κ εγω ελενα ουτε που θυμαμαι πωσ ηταν η αυχενικη.εγω ηξερα απο το αιμα το βλεπουν.το λεγομενο συνδρομο νταουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πας στο pregnology.com, βάζεις την ΠΗΤ, ΚΆΝΕΙς ΑΝΤΙΓΡΑΦΉ ΣΤΟΝ ΠΊΝΑΚΑ ΕΛΈΓΧΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΦΊΛ ΣΟΥ ΤΟ ΒΒ CODE που σου εμφανζεται και ξέρουμε πόσο εβδομάδων είναι η καθεμιά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας και απο μενα!!! και εγω κοιμαμαι σα τουβλο και ξυπναω με πεινα!!!

Καλε δεν ειπαμε θα κανετε θετικες σκεψεις??? εγω εκανα αμνιοπαρακεντηση για συνδρομο down και ας μην ημουν στο οριο ηλικιας (ειμαι 28). Τα μωρακια μας θελουν ηρεμο και ευχαριστο περιβαλλον γιαυτο ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!

Παω στη νονα της κορης μου να πιουμε καφεδακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω κικιτσα!!για να δω τωρα εγινε?δεν ειμαι σιγουρη αν το εβαλα στο σωστο..φαινεται ομως στο προφιλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ εδω βρεχει απο το πρωι και δεν μπορουμε να παμε καμια βολτιτσα! το μονο που εκανα σημερα ειναι να παρω τη κορη μου απο τους γονεις μου και να ερθουμε σπιτακι στη ζεστασια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den peirazei aleka!!k i zestasia tou spitiou tora to xeimona einai teleia!!k ego me ton gio mou etsi tin vgalame..pirame dvd paidiko anapsame to tzaki k tin araksame!!tempeleki mera!!! :) na rotiso toraa k kati allo? o gios mou einai 10 xronon.den ton eipa oti perimenoume moraki giati fovamai na min ginei kati k stenaxorethei..alla etsi pou ton rotao an thelei aderfaki mou leei oti thelei..eseis to eipate?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστο τοτε να του το πεις μετα την αυχενικη δε πειραζει οποτε εσυ θα εισαι ετοιμη! καλα ειπαμε ΟΧΙ ΚΑΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ. παντως βρε θηριο 10ετων ο γιος σου πως πηρατε τωρα την αποφαση για δευτερο??? Εγω ηθελα συντομα δευτερο αλλα λογω καισαρικης επρεπε να περιμενω να περασει ο καιρος για να μη ξεμαθω απο τα κλαματα, τους ατελειωτους θηλασμους, τα ξενυχτια, τις πανες και ολα εκεινα τα ωραια απο τα μωρακια...για πες μου "πικαντικες λεπτομεριες"!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!καλή βδομάδα να έχουμε! εγω χθες ημουν όλη μέρα έξω γιαυτό δεν μπήκα καθόλου!ωραία περάσαμε αν και ειχε πολυυυυυυυ κρυο και αερα! σημερα το βραδακι παω στο γιατρο μου να ξαναδούμε το σπορακι μας και να κανονισουμε για αυχενικη!

delphine αν και δεν εχω αλλα παιδάκια θα σου λεγα αστο λίγο ακόμη και του το λες κατα τα χριστουγεννα που θα ρχισει να φαινεται η κοιλίτσα σου! μονο καο μίνο για ψυχολογικους λόγους, για να πάνε όλα καλά!!φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας και απο μενα! μολις ταισα τη κυρια κοκοπικου, ηπιαμε και την πορτοκαλαδα μας και τωρα την εβαλα στο κρεβατι της μπας και κοιμηθει και ξεκουραστω και εγω λιγο. να πω την αληθεια βαριεμαι και να μαγειρεψω σημερα εχουμε ψητα απο χθες, κρυωνω κιολας ολα μαζι τα επαθα!

Κικιτσα μου τα καλυτερα σου ευχομαι αντε περιμενουμε το βραδακι να μας πεις τα νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα και απο εμενα ! μεγαλωνει η παρέα μας!

και εγω σημερα το βραδυ εχω ραντεβού με τη γιατρό-μακαρι να ειναι ολα καλα-εγω σημερα 7 εβδομαδων και 5 ημερων.αντε να δουμε.

περασαμε ωραιο σαββατοκυριακο-ο γιωργος αψογος και πολυ υπνος.δεν χορταινω υπνο με τιποτα -χανομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!ola kala na sas einai!!tha perimenoume eyxarista nea to vradu!!!oso aleka mou gia tin diafora ilikias...pantreytika sta 18 k piasame moro meta apo 5 xronia gamou.kaname eksosomatiki k den piasame.itan midamina ta spermatozoaria..ospou i megaloxari agia eirini xrusovalantou mas edose moraki to 2000 emeina egguos etsi apla!sta 23 mou eixa ena ugiestato agori!!o giatros mou eixe pei tha skiso to pruxio!!!!!den to perimene..to thema einai tora oti edo k 5 xronia pia eimaste xorismenoi me ton proin..me auton ton anthropo pou eimai edo k 3xronia eimai para polu kala..alla den skeftomastan akoma gia moro.epairna antisiliptika.k omos epiasa!!eimaste polu xaroumenoi omos pou tha kanoume mazi mia oikogeneia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!!

Ti kanete?? Polu kruo e? Egw perimenw pws kai pws na paw sto giatro aurio to prwi

na akousoume kai kardoula gia prwti fora!!

Entaksei Aleka tha kanw mia dokimi na balw tikeraki, den to ebaza toso kairo giati eimai ligo epifulaktiki kai thelw na perasei o kairos, alla afou balate oles zileuw!

Charoula piges sto giatro??

Perimenoume nea sou kai opoias allis pige ante na pernoume kai emeis seira!!

Paw na balw tiker kai epistrefw na dw an mpike!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα-το εβαλα και εγω το τικερακι μου-αντε να πανε ολα καλα!

χθες τελειωσαμε 11:20 απο τη γιατρο-λαικο προσκυνημα γινόταν.ολα καλα μεχρι στιγμης-1,6 εκατοστα και η καρδουλα χτυπουσε με 172 παλμούς.

επομενο ραντεβου σε ενα μηνα 13/12 (τρίτη και 13) για αυχενική!

αυτά - ελενα περιμενουμε απο εσενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!χθες στο γιατρό ολα καλά!μεγαλώνει το σποράκι! επόμενο ραντεβού αυχενική διαφάνεια στις 5 δεκεμβρίου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...