Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου Φεβρουαρίου 2012 Νο2


Recommended Posts

Εγκυούλες Ιανουαρίου Φεβρουαρίου (και όχι μόνο ;) ) ελάτε να τα λέμε στο νέο μας ποστάκι! Καλορίζικο να είναι και με το καλό να έρθουν γιατί όχι και τα πρώτα γεννητούργια! :D:D:D

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μadi καλά εκανες και το άνοιξες το ποστακι το σκεφτόμουν και εγώ τις προάλλες! δεν εχω άλλα νέα αυτό ήθελα να σου πω. Φιλάκια και καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλες καλως σας βρηκα κι εγω!!!!!Με το νεο ποστ και απο νεο νοσοκομειο!!!!Μπηκα στο Παπαγεωργιου σημερα και ηδη αισθα;νομαι ασφαλεια....ελπιζω να μας πανε ολα καλα...Κι εγω δεν εχω αλλα νεα ...Καλο μας βραδυ..... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο.....λιγο δυσκολο για γεννητουρια αυτο το ποστακι...να ειμαστε ολες καλα και τα μωρακια μας υγιη...ο θεος μαζι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΒΛΕΠΩ ΚΕΝΟΥΡΙΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ Κ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ.

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙΡΟ , Κ ΜΙΑΣ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΔΙΑ (ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΑΠΕΡΓΙΑ ) ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΝΑ ΠΛΙΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ...

ΣΑΣ ΦΙΛΩ Κ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλουμπίτσες και καλορίζικο το καινούριο μας ποστ!!

Τι κάνετε;; Ωραίος καιρός σήμερα εε;; Αντε όσες δε δουλευέτε εξω για βόλτες!!!

Μαράκι όλα καλά θα πάνε. Αισιοδοξία!! Είδες τον νέό σου γιατρό;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες και καλοριζικο το Νο2!! Καλα γεννητουρια με ποδαρικο της Μαντι και θα ακολουθησουν πολλα!! Με γερα και χαριτωμενα μωρακια... :)

Μαρια πολυ χαιρομαι που βολευτηκες στο νεο νοσοκομειο και νιωθεις καλυτερα!! Με το καλο να περασουν ολα και επιστρεψετε σπιτακι!

Μαντι εχεις δικιο, θα μας λειψει αυτη η παρεα του μωρου στην κοιλιτσα .. Αλλα θα εχουμε αλλα μετα ;) Σημερα το ενιωσε και ο μπαμπας μας και κατουρηθηκε απο τη χαρα του!! :D Το site που πηρες το αυτοκολλητο ειναι μια χαρα. Κι εμενα μου αρεσουν και ειναι πολυ οικονομικα!!

Εβιτα καλη βολτα.. με προσοχη τα χαλια ε?!!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα συνεγκυουλες,καλως σας βρηκα κι εδω..κι εγω νομιζω τις εχουμε τις 100 σελιδες,αλλα εγω με τη Μαρια απο ο,τι φαινεται συμβαδιζουμε..Μαντι τελειο το αυτοκολλητακι,το χα δει και σε αλλημια γνωστη μου που γενναει κι αυτη μαζι μας και μου ειχε αρεσει πολυ...βρε κοριτσια,ετσι ομως δεν θυμαμαι τι γραψατε η καθε μια και δεν μπορω να σχολιασω.Το μονο που θα πω ειναι Μαρια μακρια απο το γιατρο,καλα εκανες και πηγες παπαγεωργιου!Κι εμεις τελικα θα αλλαξουμε γιατρο,δεν το γλιτωσαμε..πηρα τηλ τον Παντο να κλεισω ραντεβου,θα με παρει το απογευμα,ελπιζω μονο να μπορει να με αναλαβει τωρα γιατι ειναι κορυφη γενικα και δεν κλεινει ευκολα,αλλα ειδικευεται σε κυησεις υψηλου κινδυνου..εμεις πηγαμε χθες στο γιατρο και βρηκε την κοιλιτσα της μικρης λιγο πιο μικρη(σχεδον βδομαδα δλδ,τι λιγο)και φοβομαστε για υπολειπομενη αναπτυξη στην κοιλια..προσευχομαι και προσπαθω να το ξεχασω αλλα δεν ειναι ευκολο,ελπιζω απλα να ηταν τυχαιο γεγονος η απλα να ηταν ζουληγμενη η κοιλιτσα και να μην ειναι κατι σοβαρο γιατι μετα κανουμε κι εμεις αγωνα δρομου για να φτασουμε στο τελος και αν..ειμαι πολυ στενοχωρημενη και προσπαθω να μην το δειχνω,αλλα φοβαμαι πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλά μου λείψατε!!!

Καλορίζικο το καινούργιο μας ποστάκι %%-%%-%%-

Μαρία χαίρομαι πολύ που άλλαξες γιατρό και νοσοκομείο ;) Θα δεις, όλα θα πάνε καλά :):):)

Rose-d προσπάθησε να μην στενοχωριέσαι, τυχαίο γεγονός θα είναι αφού η β' επιπέδου ήταν μια χαρά και το μωρουλίνι σου θα είναι μια χαρά!!! :x:x:x Σου στέλνω την αγάπη μου και την θετική μου ενέργεια!!!

Φιλιά και στα υπόλοιπα κοριτσάκια!!!

'Εχω ακόμη τις επισκέψεις που λέγαμε :|:|:| και πραγματικά δεν αντέχω, μ' έχουν πιάσει τα νεύρα μου... :evil::evil::evil: Ουφ, βαθιές ανάσες για να είμαι ζεν για το μωρό :roll::roll::roll:

Φιλάκιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες κ καλορίζικο!!!

rose-d είναι λογικό να αγχώνεσαι. Κρατήσου λίγο ακόμα κ θα δεις οτι θα μάθεις οτι ολα είναι καλά με το μωρούλι κ αναπτύσσεται μμια χαρά!!!

Μαράκι είναι σημαντικό που νιώθεις περισσότερο ασφαλής στο νοσοκομείο. Πολλές ευχές να γυρίσεις γρήγορα στο σπιτάκι σου κ τέρμα πια οι συσπάσεις μέχρι να ερθει η ωρα τους ;)

Νινάκι 2 γελασα πολύ με το σχόλιο περι ζεν :lol::lol::lol:

Αύριο εχουμε την Β επιπέδου κ φυσικά εχω πολυ χαρά αλλα κ αγωνία!!!

χχχ σε όλες

p.S Ζυγίστηκα κ εχω πάρει σχεδόν 7 κιλα :o:shock::shock::shock::( . Στην Νεφελιτσα ειχα πάρει ολα κ ολα 9 κιλα μέχρι που γέννησα κ τώρα δεν μαζεύομαι...Πρεπει να μαζευτώ επειγόντος η γουρουνίτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροζε μην ανησυχεις! Η γιατρος μου μου ειχε πει οτι οι μετρησεις ειναι παντα κατα προσεγγιση, μπορει να μετρησει σημερα και να βρεθει πιο μικρη η κυηση και αυριο μεγαλυτερη... Καλη τυχη, ελπιζω ολα να ειναι καλα! :)

ανθρωπακι καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη.. το βιβλιο μου λεει παντως οτι οι μαμαδες που κυοφορουν αγορια τεινουν να τρωνε περισσοτερο! ;)

νινακι κουραγιο!!!.... οοομμμμμμμμμμμμ

ευηνικολας πως τα πας? ολα καλα ελπιζω..

φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοιλιτσες!

Τι μου κανετε?Εγω ημουν ολη μερα βολτιτσες και μαμ...Ειχαμε παει με τον αντρα μου Γλυφαδα και τελικα τα μαγαζια ηταν ολα ανοιχτα,πηγα και ειδα και κουνιτσες και τελικα μαλλον θα καταληξουμε απο βδομαδα,ειδα στο ΗΡΑ μια πολυ ομορφη με σιφουνιερα pink dreams λεγετε,υπαρχει και στο site να τη δειτε!Ημουν ετοιμη να αγορασω και κατι τελεια φορμακια εξοδου αλλα δεν ειχαν στο 0 νουμερο... :o οποτε κρατηθηκα για μια αλλη φορα!Κοριτσια ειχε και μια κουνιστη πολυθρονα θηλασμου με σκαμπουδακι κουνιστο για τα ποδια,καλα δε το περιμενα αλλα ειναι τελεια,σκεφτομαι πολυ σοβαρα να την αγορασω αργοτερα,μεχρι και εγω θα κοιμαμαι την ωρα εκεινη απο το κουνιμα :lol: !!!Α,αυριο το απογευμα περιμενω και τον Νathan να μου πει για την τοιχογραφια στο παιδικο δωματιο...ανυπομονω!!! :D

Φιλακια πολλα σε ολες!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας....

καλοριζικο το νεο μας ποστακι....οσο για τα γεννητουρια αν κανουμε κανα μηνα να το κλεισουμε μπορει και να εχω γεννησει :roll::D

rose d μην αγχωνεσαι...ολα σχετικα ειναι....με μια φορα δεν λεει κατι...ξερω οτι σε στεναχωρει...αλλα το πιο πιθανο ειναι να μην ειναι τιποτα...

τζενουλα με το καλο η β επιπεδου..θα περιμενουμε νεα σου αυριο...

Elinoulini εμας ολα τα μαγαζια ηταν κλειστα..ακομα και τα περιπτερα...

εγω αυριο εχω τις τελευταιες μου εξετασεις...ενα σωρο ειναι...αλλα ειναι οι τελυταιες...σαν ψεμα μου φαινεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα...

μαρακι ευχομαι να βγεις γρηγορα απο το νοσοκομειο..ολα να πανε καλα...και να εισαι αισιοδοξη...

τελικα ποσο πηγε το μαλλι...;;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy μια χαρά είμαι και εγω και το μωρό!!ελπίζω όλα να μας πανε καλα.ειδικά στη rose και στη Μαρία.

Εγω περιμένω τα αποτελέσματα για τεστ σακχάρου κύησης.

ελπίζω νάναι μέσα στα πλαίσια γιατί το γλυκακι το θέλω!!το έχει κάνει κάποια απο σας ή ακόμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκωμενα κοριτσακια!!! πως ειστε σημερα?

ροζε πως και αλλαζεις γιατρο? γιατι ειναι υψηλου κινδυνου η εγκυμοσυνη σου? μαλλον εχω χασει επεισοδια! οσο για τις μετρησεις μην στεναχωριεσαι! θα ετυχε και οταν θα ξαναπας για υπερηχο θα δεις οτι θα ειναι κανονικα στην εβδομαδα του!

twiggy αληθεια ετσι λεει? αρα δικαιολογουνται τα 10 κιλα που εχω παρει...! και να πεις οτι κανω υπερβολες? δεν κανω η καημενη...

αχ ανθρωπακι ολα καλα σου ευχομαι να σου πανε στην β επιπεδου!!!

οντως μπουρικ εσενα δεν σου εχει μεινει τιποτα... εχεις μπει στην τελικη ευθεια...!

μαρακι τωρα που αλλαξες νοσοκομειο και εισαι εσυ πιο ηρεμη θα δεις οτι θα πανε ολα ολο και καλυτερα!

αντε κοριτσακια... τα λεμε πιο μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ...

twiggy ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Ε??? ΤΙ ΩΡΑΙΑΑΑΑ ΕΓΩ ΕΧΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΞΑ ΟΤΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΛΟΤΣΙΕΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑΓΕΤΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΗ :lol::lol: ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΕ Ο ΑΝΡΕΑΣ Μ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ Κ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΧΕΡΙ Τ Κ ΤΟΥ ΕΣΚΑΣΕ ΜΙΑ :lol::lol::lol:

rose_d ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΙΤΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ , ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ

ninaki2 ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ , ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ...

anthropaki ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ Ε ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ...

Elinoulini ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΣΑΣ ... ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΕΤΣΙ...??? ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩΩΩΩΩΩ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ Κ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΤΙΜΗ Ε???? ;)

bourique1983 ΜΟΥ ΕΣΥ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ , ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ ... ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

evinicolas1980 ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ , ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσούδια μου. Πως είμαστε σήμερα;; Χαρά Θεού έξω!!! Και εγώ εδω, στη δουλειά, να βράζω στο ζουμί μου!!

Πήγαμε εχθές και παραγγείλαμε την τούρτα του Δημήτρη. Εχουμε γενέθλια την άλλη εβδομάδα, στις 25 του μήνα :ymparty: Κλείνουμε τα 3!!!! Θα του κάνω παρτάκι την άλλη Παρασκευή 28η Οκτωβρίου.

ROSE D, μη στεναχωριέσαι και αγχώνεσαι. Όλα καλά θα πάνε. Άλλωστε όπως είπε και η TWIGGY το βάρος είναι σχετικό. Δεν μπορούν να το μετρήσουν ακριβως. Να φανταστείς μου έλεγε ο γιατρός ότι ο Δημήτρης θα βγεί γύρω στα 3.300 και τελικά βγήκε 3.960!! Το ίδιο βέβαια μπορεί να συμβεί και προς τα κάτω... Αντε μωρε όλα καλά!!!

Μαράκι πως πάει;; Κανένα νέο από τους γιατρούς;;;

Φιλάκια σε όλες κοριτσάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

Φλωριανα να τον χαιρεστε τον μικρο σας, να περασετε ομορφα στο παρτυ!!!

Μπουρικ στην τελικη ευθεια πραγματι!!! αντε με το καλο...

Ροζε ποτε θα εχεις νεα? αν και ολα καλα θα ειναι....

Μαρια ελπιζω να εισαι καλυτερα....

εγω ακουω κλασσικη μουσικη απο το πρωι.. λενε οτι στο μηνα που ειμαι κανει καλο!! ;) Εχθες διαβαζα καπου οτι το πιο σημαντικο στην εγκυμοσυνη ειναι να ειμαστε χαρουμενες!! Οποτε να μημας στεναχωρει τιποτα (οσο μπορουμε βεβαια), εχουμε ιερο σκοπο!!!

φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια κι ευχαριστω για το κουραγιο..σημερα που τον ξαναπηρα γιατι ειχα τρελαθει ειπε να μην ανησυχω κι αν το παρακολουθουμε δεν υπαρχει κινδυνος,κι αν ειναι οντως υπολειπομενη αναπτυξη θα φανει απο την 32η και μετα(τοτε γιατι με αγχωνεις καλε μουυυ?????)κι οτι ετσι κι αλλιως 32η θα κανω κατι ενεσεις για να δυναμωσουν τα πνευμονακια της μικρης μηπως χρειασοτυν,αλλιως καλο κανουν κακο δεν κανουν!Αν και πονανε λεει...δεν πειραζει για τα μωρακια μας ολα θα τα αντεξουμε!!Μαρια ειχε γινει κι αλλ θεμα με τον ιδιο γιατρο και το σκεφτομουν και τοτε..τωρα θα παω να δω αυτον της κουμπαρας μου και βλεπουμε..σε αυτον θα συνεχισω να πηγαινω για τα φαρμακα ετσι κι αλλιως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια κι ευχαριστω για το κουραγιο..σημερα που τον ξαναπηρα γιατι ειχα τρελαθει ειπε να μην ανησυχω κι αν το παρακολουθουμε δεν υπαρχει κινδυνος,κι αν ειναι οντως υπολειπομενη αναπτυξη θα φανει απο την 32η και μετα(τοτε γιατι με αγχωνεις καλε μουυυ?????)κι οτι ετσι κι αλλιως 32η θα κανω κατι ενεσεις για να δυναμωσουν τα πνευμονακια της μικρης μηπως χρειασοτυν,αλλιως καλο κανουν κακο δεν κανουν!Αν και πονανε λεει...δεν πειραζει για τα μωρακια μας ολα θα τα αντεξουμε!!Μαρια ειχε γινει κι αλλ θεμα με τον ιδιο γιατρο και το σκεφτομουν και τοτε..τωρα θα παω να δω αυτον της κουμπαρας μου και βλεπουμε..σε αυτον θα συνεχισω να πηγαινω για τα φαρμακα ετσι κι αλλιως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια. συγγνώμη για την απουσία αλλά βλέπετε τελικά βρήκαμε σπιτάκι επιτέλους και είμαστε σε κατάσταση πανικού. Πολύ χαρούμενοι μεν όλοι μας αλλά τώρα για κανα μήνα θα τρέχουμε και δε θα φτάνουμε. Θέλει κάτι γκρεμίσματα/φτιαξίματα/βαψιματα πριν μπούμε που θα τα κάνει όλα ο αντρούλης μου μια και είναι η δουλειά του αλλά πριν τα Χριστούγεννα θα χουμε μπει μέσα!!!

Μαράκι αύριο πρωί θα είμα Θεσσαλονίκη..θα είσαι ακόμα Παπαγεωργίου? Αν είναι να περάσω μια βολτίτσα να σε δω... στείλε μου μήνυμα αν μπορέσεις για να ξέρω.

Οι υπόλοιπες όλα καλά? Σας σκέφτομαι συνέχεια αλλα όπως καταλαβαίνετε... τρέχω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...