Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν11


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ Κ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 11 ΟΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ Κ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΑ ΤΟ ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΓΕΝΝΗΣΕ 3 ΚΙΛΑ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!ΑΝΤΕ Κ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!!!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΓΕΡΟΣ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!!!

ΜΑΡΙΑ 12 ΕΙΔΕΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 11 ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΣ ΜΠΑΣ Κ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ :lol::lol::lol:

ΝΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΓΛΥΚΑΚΙΑ ΖΗΛΕΥΩ Κ ΓΩ ΘΕΛΩ.......ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΥΡΕΚΟ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΟΛΗΣΕ.

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΞΕΜΥΡΙΣΕΙ ΜΥΘΟΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ Κ ΘΑ ΣΟΥΠΩ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΣΥΓΚΙΝΙΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΛΕΝΕΙΣ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΛΠ.

ΛΕΝΑΚΙ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ Ε?ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ Κ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΥΣΗΧΟΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΑΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ Κ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΟΛΑ ΟΚ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΞΑΝΑΠΗΓΑ.ΓΛΙΤΩΣΑ Κ ΤΟ ΔΑΧΥΛΟ ΑΛΛΑ ΤΙΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΙΤΩΝΩ.ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ?ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΓΑΜΠΡΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΕΥΡΕΥΤΗ ΧΙΧΙ

ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΓΕΡΗ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!!!!!!ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΙΝ ΜΟΥ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ!!!!!!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΟΡΥ!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 949
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kaloriziko kai ayto mas to postaki!!!!!!!!!kai anoigei me gennhtouria gia tohlianaki mas!!!!!!!na sas zhsei o paidaros koritsaki mou!!!!!!!!!kalotyxos kai geros na einai panta!!!!!!!!!!!kai ti den tha dina na ksanazousa aythn thn magikh stigmh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ante maraki seira sou twra!!!!!!!!!!!!!!kai se eyto to post tha exoume arketa genitouria!!!!ti wraia!!!!!

muriamaki mia xara kai esena o mikroulis sou konteveis kai esy ti kalaaaaaaaa:)))))))))))ante na gemisoun ta post mas mwroudistikes fatsoules!!!!!!!!dystixws to xeraki den to glitonoume ayto einai to mono sigouro!!!!!!pws niotheis esy twra pou kontevei o kairos pou tha pareis to agoraki sou aggalitsa????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΙΤΩΝΟΥΜΕ ΧΙΧΙ :lol::lol::lol:

ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΧΩΜΕΝΗ Κ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ.....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΓΑΛΙΤΣΑ!!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΙΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλορυζικο και το 11 λοιπον να εχουμε καλεσ γεννεσ και ευχαριστα νεα και σε αυτο οπωσ και στα αλλα 10 ποστακια μασ.........μυριακι μου ολα καλα με τον μικρουλι ε????μια χαρα αφου γλυτοσες και το δαχτυλο χαχαχαχαχαχαχχα......

εγω αυριο θα δω τα μικρουλια μου θα σασ εχω νεακια ομορφα εχω περιεργια ποσο ειναι το βαρος τους τωρα και δεν μπορω να κουνηθω ............πια η μεση μου δε ειναι σακατεμενει οτι κανω το κανω καθηστη.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o mikroulis mou se genikes grammes shmera htan arketa hremos..................olh mera mas fonaze agouuuuuuuuuuu agouuuuuuuuu kai exw trelathei opws katalavaineis!!!!!!!

loipon tha sou dwsw mia symvoulh.........na pas poly xalarh otan einai na geniseis na eyxaristitheis thn stigmh giati einai poly magikh ;););););) zhse thn kathe stigmh!!!!!!einai apisteyth empeiria!!!!!egw phga apisteyta xalari kai htan ola yperoxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!eyxomai kai se esena na eisai etsi!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το Νο 11!!!!!!!!!!!!

Μυριάκι κι εμείς σ'αυτό θα γεννήσουμε!!!!!!!!!!!!! Μια χαρά ο γαμπρούλης μου, φτου φτου το πουλάκι μου!!!!!!!!! Καλύτερα που το γλίτωσες το δάχτυλο φιλενάδα.....Εγώ αύριο έχω γιατρό, ελπίζω δηλαδή να μην πάω μέχρι Μουδανιά τζάμπα....αλλιώς μεθαύριο!!!!

Νία μου θα περιμένουμε νεάκια από τα διδυμάκια σου!!!!!!!!

Με το καλό όλα τα γεννητούρια και στο Νο 11 κουρτσούδια!!!!!!!!!!!

Πάω να κοιμήσω την ταλιμπανίτσα και αν μπορέσω θα ξαναμπώ.....

Μάκιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Φτάσαμε αισίως στο νούμερο 11;

Ωχ, τώρα κατάλαβα τι γίνεται! Η Μαρία, μια που έχει ψευδώνυμο Μαρία 12, θέλει το νούμερο 12 για να γεννήσει. Οπότε, γράφετε σαν τρελές, να γεμίσουμε το 11, να πάμε στο 12, μήπως και γεννήσει καμιά φορά!

Αναστασία, ωραίο το γλυκό! Πολύ λαχταριστό φαίνεται! Πώς το έφτιαξες, με μαρμελάδα φράουλα; Γιατί φράουλες τέτοια εποχή, πού να βρεις; Ή μήπως απλά μας έβαλες τη φωτογραφία για να μας τρέξουν τα σάλια;

Νία, πολύ γέλασα μ' αυτό το Βερολίνο! Και του αδελφού μου κάπως έτσι του κάνει, αλλά το θέμα είναι ότι του βγάζει βρισιές κι αν δεν προσέξει και τα στείλει, θα έχει θέμα μετά! Εγώ πουθενά δεν έχω λεξικό, γιατί είναι πολύ σπαστικό!

Νάσια, σας τρελάνε η μικρή ε; Που είσαι όταν θα γεννήσεις, που θα θέλει σημασία! Δε θα αφήσει τίποτα όρθιο!

Χριστίνα, χι χι, άρχισε να μαθαίνει την ελληνικήν ο μικρός; :P

Μύριαμ, δηλαδή δεν ακουγόταν στον καρδιοτοκογράφο; Να σου πω, τις συσπάσεις τις κατέγραψε το μηχάνημα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και εγω την ταισα την φαλαινα και την ξραταω να κοιμηθει...καλοριζικο το ποστακι....με εχει ξεζουμισει λεμεεεε...αχ και εγω θα ηθελα να ξαναζησω την εγκυμοσυνη και τη γεννα και μακαρι να μπορεσω να κανω και αλλα παιδακια,,,Η Μαρια γεννησε?διαβασα οτι θα παει την Παρασκευη αλλα λεω μηπως....φιλακια πολλα..Μυριαμ και εμενα δεν ακουγοταν στον καρδιοτοκογραφο για 2 λογους...1 λογω οτι ηταν πολυ μικρη και δεν μπορουσε να την πιασει και 2 γιατι κουνιοτανε συνεχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΙΝΙΤΙΚΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΡΟΩ ΚΑΛΑ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗΡΟΣ.

ΝΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΝ ΜΕΣΗ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ...Κ ΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΔΩ Κ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ.

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΓΚΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ Ε?ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

ΘΑ ΠΑΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΧΑΛΑΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.

ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΝΧΩΔΗΣ ΚΛΠ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Ο ΓΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΦΑΓΕ ΜΕΤΑ Κ ΖΩΗΡΕΨΕ ΧΙΧΙ!!!!

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam Καλορίζικο το νέο μας ποστάκι!!!!!!!!!!!!!!

Νιακι τι ώρα πας αυριο κοπέλα μου να δεις τα μωρουδάκια σου;;;

Άντε καλή επιτυχία, περιμένουμε νέα σου!!!!!

Ευούλα,,,σε αρμέγει η μικρή ε;;;; :lol:

Σε λίγο θα γίνω και εγώ μια αγελαδίτσα!!!!!!!! :lol::lol:

Άννα Μαρία μου βλέπω σιγά σιγά βρίσκεις τον εαυτό σου...ξεκινάς τις ατάκες!!!!!!! :lol::lol:

Πολύ σε πάωωωωωωωω!!!!!!!!!! :lol::lol:

Χριστινάκι τι κάνει ο κούκλος σου;;;

Φιλάκια!!!!!!!!!

Νάσια μου άντε καλά γεννητούρια και σε σένα!!!!!!!!!!!!

Μικάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι που είσαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll::roll:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΚΑΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!ΜΑΡΑΚΙ 12 ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ?

ΝΙΑ ΜΟΥ ΠΡΩΙ Ε?ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!

ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ, έβαλε ο άντρας μου Λαζόπουλο. Σας αρέσει εσάς; Εμένα παλιά μου άρεσε, αλλά τα τελευταία ένα-δύο χρόνια, νομίζω το έχει κουράσει... Βαριέμαιιιιιιι!!!!!

Νία, καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα, εγώ κάθε βράδι την έχω κλειστή την τηλεόραση. Είναι λες και έχουν βάλει στοίχημα ποιος θα έχει το χειρότερο πρόγραμμα. Αλλά τώρα το έβαλε, και είμαι σίγουρη ότι σε λίγο θα μου πει "βαρέθηκα, πάω στον υπολογιστή".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες τι μου κανετε??

αννα μαρια ελπιζω η μαρια να μην περιμενει το νουμερο 12!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: θα μας πεθανει!!!!

επισης εγω δ3ν τον μπορω το λαζοπουλο, απορω πως καθονται κ τον βλεπουν τοσο φανατικα..

κ σιχαινομαι τα τουρκικα σηριαλ!!!!!!!!!! τι ξεπεσμος ειναι αυτος?? τι μανια εχουν ολα τα καναλια πια??? ελεος!!

νια κ τιτινα πολυ γελασα μαζι σας!

μαρακι αντε πιααααααααααααααααα γεννα!!!

ο αναστασης παει δοκιμαστικα ωδεειο, ο οκτωβρης ειναι δοκιμαστικος

μετα το χτεσινο που εκανε στον αντρα μου, που δεν καθοταν κ τον κυνηγουσε να τον κανει ντα :shock: ο τολης δε θελει να τον ξαναπαει.. αλλα εγω επιμενω να συνεχισουν κ θα δουμε

τι αλλο κ αλλα ηθελα να σχολιασω..

αααα νασια με την ταλιμπανιτσα σου!!!

κ εσενα περιμενουμεε να γεννησεις!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ηρθα κι εγω.Παλι κοσμο ειχα, εχω αγανακτησει....λες και το κανουν επίτηδες... :(

Καλοριζικο το Νο11 και εδω θα γεννησετε πολλες....ελπιζουμε για το Μαρακι μας και νομιζω Μιριαμ κι εσυ εδω θα εισαι....και η Νασιουλα μας!!!Εμενα με κοβω γυρω στο 14.....

Αννα Μαρια με μαρμελαδα φραουλα ειναι απο πανω,απλα η φραουλες ειναι σε κομματακια,και απο κατω εκανα παντεσπανι της μηλοπιτας και εβαλα πανω την μαρμελαδα!!Πατεντα δηλαδη.Το θεμα ειναι δεν ξερω να σας πω αν ειναι καλο, δεν μπορω να δοκιμασω!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΒΛΕΠΩ ΒΡΑΔΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΕ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΙΛΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΛΠ.ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΒΛΕΠΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ Κ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΛΙΓΑΚΙ.

ΚΛΝΧΤ Κ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κι εγω παω για ξαπλα,με ξετιναξαν παλι σημερα.!!Καληνυχτα και ονειρα γλυκα, θα τα πουμε αυριο παλι,πρωτα ο Θεος! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως, το έχει κουράσει ο Λαζόπουλος και λαϊκίζει αφάνταστα...

Εμάς τούρκικα σίριαλ δεν έχει, έχει κυπριακά και είναι περίπου το ίδιο φαντάζομαι..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Κ ΓΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΓΕΝΝΑΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΗΛΑΔΗ....ΑΠΟ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΓΩ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΦΕΥΓΟΥΝ Κ 1 Κ 2 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΜΗΔΕΝ.

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΤΑ ΤΟΥΡΚΙΚΑ ΜΟΥ ΤΙΝ ΔΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ.

ΚΛΝΧΤ Κ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμ δεν το είπα εγώ; Έπλυνε τα πιάτα και πήγε στον υπολογιστή και με άφησε εμένα να υφίσταμαι το Λαζόπουλο. Αν κλείσω την τηλεόραση, θα έρθει σε λίγο και θα μου πει "καλά, γιατί την έκλεισες, αφού βλέπω". Ουφ, δε βγάζω άκρη. Θα τη βάλω στο αθόρυβο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα αννα μαρια αληθεια?? :lol::lol:

πω πω πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωω

ρε κοριτσια πολυ χρυσοχερες εισαστε! εγω με τον ανασταση ουτε να κλασω προλαβαινω!!

κ το φαγητο που κανω κ τις λιγες δουλειες καθε μερα κ ειμαι οφ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, εγώ πάντως δεν κάνω τίποτα. Μόνο μαγείρεμα, κι αυτό με τη βοήθεια του άντρα μου, κανένα συμμάζεμα, τέτοια πράγματα. Τίποτε άλλο... Σιγά μην κάνω δουλειές στην κατάστασή μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και από εμένα κούκλες! Καλορίζικο το νέο μας ποστάκι που σίγουρα θα έχει πολλά νέα μωράκια! Προβλέπω ότι στο Νο12 θα μείνουμε ελάχιστες μόνο εγκυούλες! Εγώ νομίζω θα είμαι η τελευταία! :D

Εμείς είμαστε καλά. Λίγο αρχίσαμε να κρυώνουμε αλλά ακόμη είναι υποφερτό. Χθες πήγαμε στην ενδοκρινολόγο γιατί έχω θυροειδή hassimoto και πρέπει να τον ελέγχω συχνά ειδικά στην εγκυμοσύνη, και μου είπε κάτι η γιατρός που με φρίκαρε. Σε ορισμένα λέει νοσοκομεία ειδικά στα πανεπιστημειακά που έχουν και ερευνητικά κέντρα, στα μωράκια που οι μαμάδες τους έχουν θυροειδή παίρνουν λέει συχνά αίμα από το μωρό για ερευνητικούς σκοπούς χωρίς να ενημερώνουν τους γονείς για το λόγο της αιμοληψίας. Ένα μωράκι λέει το τρύπησαν 3 φορές για να κάνουν αυτοί τα πειράματά τους και τις μελέτες τους! Μου είπε η γιατρός οτι αν έρθουν να πάρουν αίμα από το μωρό να μη τους αφήσω και να ζητήσω να μιλήσω με τον παιδίατρο και να μου εξηγήσει αυτός για το λόγο της αιμοληψίας. Αν πρέπει να γίνει, να πάρουν, αλλά όχι να το τρυπάνε το νεογέννητο χωρίς λόγο! Ούτως η άλλως μόλις γεννηθούν τα μωράκια υποχρεωτικά όλα τα τρυπάνε την φτέρνα και παίρνουν μια σταγόνα και τα στέλνουν στο κέντρο παιδιού για έλεγχο διάφορων ασθενιών και του θυροειδή. Είπα να σας ενημερώσω και εσάς μήπως και κάνουν κάτι αντίστοιχο και στα μωράκια σας να το γνωρίζετε. Της έτυχαν λέει 5-6 περιπτώσεις μέσα στο χρόνο με μητέρες που είχαν hashimoto και της είπαν όλες το ίδιο για τα μωρά τους. Βεβαια η γιατρός λέει ότι στην αρχή το μωρό ειδικά όταν θηλάζει έχει τα αντισώματα της μητέρας και μπορεί να βγουν ψευδή αποτελέσματα.

Δωράκι και Ηλιανάκι να σας ζήσουν τα μωράκια σας! Να είναι γερά και τυχερά στη ζωή τους! Να τους δώσετε πολλά φιλάκια στα πατουσάκια! Περιμένω πως και πως να νιώσω και εγώ αυτή την εμπειρία!

Νάνσυ να σε καλως ορίσω και εγώ στο παρεάκι έστω και καθυστερημένα! Να σου ζήσει η μικρή Αποστολία σου! Περιμένω και εγώ το πρώτο μου μωράκι. Είναι κοριτσάκι, ο βενιαμίν της παρέας, και έχουμε κάνει ήδη κατάσταση με τον μικρό της Λένας. :D Από μικρή στα βάσανα όπως βλέπεις! :lol:

Συμπεθέρα γιούχουυυ! :D Τι κάνουν τα παλικάρια σου; Για τα τούρκικα σήριαλ συμφωνώ και επαυξάνω. Δεν αντέχω ούτε να τα ακούω! Το βράδυ μόνο ER βλέπω, Seχ &the city και κανένα ντοκιμαντέρ στο σκάι. Το σκαι παλιότερα έβαζε πιο πολλά ντοκιμαντερ ή μου φαίνεται; Τον Λαζόπουλο και εγώ πλέον δεν τον μπορώ. Την έχει πολιτικοποιήσει πολύ την εκπομπή του και κουράζει.

Μαρία12 κάτι μου λέει ότι δεν θα χρειαστείς πρόκληση και θα πας από μόνη σου πιο μπροστά. Οπότε έχε το νού σου! ;)

Αναστασία οι φράουλες μου αρέσουν μόνο φρέσκες σαν φρουτάκι, αντε το πολύ πολύ με λίγη ζαχαρίτσα. Σε γλυκά τάρτες κτλ δεν τις μπορώ καθόλου. Οπότε εγω δε θα τιμήσω το γλυκό σου, αλλά την μικρή σου φραουλίτσα όταν με το καλό γεννηθεί χαλαρά την τσακίζω στις δαγκωματιές! :D

Σας αφήνω κορίτσια γιατί πονάει η μέση μου και πρεπει να οριζοντιωθώ για λίγο! Καληνύχτα και φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...