Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

Αγγέλα μου εγώ σε έβαλα! αφού το πήρατε απόφαση και μας το είπες, να μην σε βάλλω;;;; ;)

άσε που μπορεί να μας κάνεις την έκπληξη και να ανακοινώσεις τα ευχάριστα πριν μπείτε στην διαδικασία!!!

φιλάκιααααααααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

AΓΓΕΛΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

ΣΗΜΕΡΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΩ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ :):) ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ Ε2 ΚΑΙ LH....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggela kalos eir8es srin poio omorfi pareoyla mas . koritsia exo mperdeyi para poli exo edo kai 10 meres poy ponaei i mesi moy kai exo enoxliseis xamila opos otan eimaste egkyos poy nio8oyme ena travigma san sispasi den ksero ti na sas po . gia voi8iste me ligo eyxaristo poli

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsia, ti kanete?

Emeis kruonoume kai to xoume rixei stin mageiriki shmera..

Ti ennoeis anoula?? se ti fasi iste tora??? Exo berdeutei.

aggela kalos eir8es srin poio omorfi pareoyla mas . koritsia exo mperdeyi para poli exo edo kai 10 meres poy ponaei i mesi moy kai exo enoxliseis xamila opos otan eimaste egkyos poy nio8oyme ena travigma san sispasi den ksero ti na sas po . gia voi8iste me ligo eyxaristo poli
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια μας!!!!!

Λαμπρινή μου, παλιά μου χιώτισσα, χάρηκα πάρα πολύ που όλα πήγαν τόσο καλά!!!! Εύχομαι από καρδιάς, σε 2 εβδομάδες να μας ανακοινώσεις τα πιο ευχάριστα νέα...και εμείς με τη σειρά μας θα σας ετοιμάσουμε ένα πάρτυ...μα τι πάρτυ.... Καλή ξεκούραση, θετικές σκέψεις και να μη σηκώνεις τη μικρούλα σου πολύ αυτές τις μέρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia!!!xathika ligo alla den sas ksexasa!

labrinip ti euxarista nea!!!euxomai olopsuxa na exeis mia thetikotati xoriaki k osa embruakia theleis!!! ;) tha diabaso apo to periodiko tis agias Eirinis Xrusobalantou to thaumataki sou...!!!

lil k oses alles ksekinate kali arxi k kali epituxia!!!

aggela kalosirthes k euxomai na pragmatopoiithei suntoma k to diko sou oneiro!

annoula ontos ti ennoeis?

ax kale ksexasa na euxitho!!!

KALORIZIKO TO NEO POST!!!euxomai na exoume mono THETIKES xoriakes k GERA MORAKIA!!!!!

filakia polla se olles!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω θέμα..

δεν θυμάμαι πως κάνω προσκληση σε κάποιον εδω στο mammy για να γίνουμε φίλοι.

Μα καλά ειναι δυνατον;;; κιομως είναι δεν μπορω να το βρω.

Συγνώμη για την χαζή μου ερώτηση αλλά μετα απο αρκετές προσκλήσεις εγώ αδυνατό να θυμηθω πως έστελνα προσκληση και το χειροτερο δεν το βρίσκω κιολας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΚΙΝΑΤΕ Η ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΗΔΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΗΔΗ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΦΑΣΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ (ΜΑΖΙ ΚΙ ΕΓΩ!)

ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΗΝ 1η ΜΟΥ! ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 7η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΚΑΙ ΟΙΣΤΑΔΙΟΛΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αγγελίνα καλή αρχή σου εύχομαι και όλα να πάνε καλά!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΚΙΝΑΤΕ Η ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΗΔΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΗΔΗ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΦΑΣΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ (ΜΑΖΙ ΚΙ ΕΓΩ!)

ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΗΝ 1η ΜΟΥ! ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 7η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΚΑΙ ΟΙΣΤΑΔΙΟΛΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αngelina 79καλως ηρθες και εσυ!

Να σε βαλουμε και εσενα στην λιστα μας?

Μεγαλωσε το παρεακι !!Ερχοντε πολλα μωρακια!!!

Και εγω Αngelina ειμαι στην 3η μερα και θα παω την 8η για αιματος και υπερηχο.Ολα καλα θα μας πανε θα ημαστε και κοντα εμεις.

Λαμπρινη μου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μια τεραστια χοριακη!!!!!!! :YMHUG:%%-%%-%%-%%-

Mariaaaa :x

Beboula 07 καλη επιτυχια!!!!!!!!Κοντα θα ειμαστε και με εσενα!Εγω προχτες ξεκινησα.Γιατι Ε2 και LΗ τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω θέμα..

δεν θυμάμαι πως κάνω προσκληση σε κάποιον εδω στο mammy για να γίνουμε φίλοι.

Μα καλά ειναι δυνατον;;; κιομως είναι δεν μπορω να το βρω.

Συγνώμη για την χαζή μου ερώτηση αλλά μετα απο αρκετές προσκλήσεις εγώ αδυνατό να θυμηθω πως έστελνα προσκληση και το χειροτερο δεν το βρίσκω κιολας..

Πας στα αιτηματα φιλιας, πανω δεξια και μετα αναζητηση φιλων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia ego adia8etisa stis 23 / 9 meta afoy teleiose kai meta ksekinisa na exo ponalakia xamila ponoys stin mesi kai einai prismeni i koilia moy einai tora 15 meres poy ta exo ayta xoris na ypoxorei kai den ksero ti einai peira ton giatro kai moy eipe oti an einai pi8ani egkimosini den mporei na to diksei i xwriaki giati einai noris kai ei8ela tin gnomi sas poy gnorizete para polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες να εκανες τοσο νωρις ωορηξια? Anoyla θα πρεπει να κανεις υπομονη τοτε και να περιμενεις για να κανεις χοριακη. Αν ηταν κατι παντως θα στο ελεγε ο γιατρος σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχετε ξεκινήσει όλες παρεούλα και παρακολουθώ τα νέα σας και αγωνιώ κι εγώ μαζί σας. Πολύ καλή επιτυχία σε όλες σας! Άντε σιγά σιγά να αρχίσουν κι οι ευχάριστες ανακοινώσεις! Εγώ ακόμα στην αναμονή να έρθουν οι μέρες των εξετάσεων... :roll:

Σας φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα κορίτσια! Έγραψα πριν αλλα μου το έσβησε 3η μέρα εμβρυμεταφορας δεν εχω κάτι ιδιαίτερο σαν σύμπτωμα μόνο λίγα πολύ ελαφρα πονάκια περιόδου μακάρι να έχει γίνει η σύλληψη να κόλλησαν τα το μωρακια μου. Στην κορούλα μου ειχα πονάκια λίγο πριν μάθω ότι είμαι έγκυος. Καλή επιτυχία σε ολες μας Αγγελίνα στρουμφ Αγγελική και όσες ξεκινάτε. Αννουλα μακάρι να είσαι εγκυος είχες κλεισει τις σαλπιγγες όμως ή όχι αλλα όλα γίνονται αν θελει ο θεός.

Kon μου ο ανδρας μου ειναι Χιώτης απο Πυργί προσέχω πολύ δεν σηκώνω την μικρή με βοηθούν και οι γονεις μου.

Πολλα φιλια σε όλες μας αντε στις 20 Οκτωβριου Αγ. Αρτεμίου και Γερασίμου μεγάλη η χάρη τους να ανακοινωσω τα ευχαριστα παναγίτσαμου.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σχετικα με τα σπυράκια που εχεις βγάλει δεν νομίζω ότι ειναι απο τα φαρμακα δεν το εχω ξανακούσει ρώτα και το γιατρό και διάβασε τις παρενέργειες.

Πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lampini kalimera sto eyxomai mesa apo tin kardia moy na einai 8etiko 8a perimenoyme me agonia ta nea soy .oso gia mena eixa klisei tis salpigkes alla moy eipe o giatros oti kapoia stigmi i pligi epoylonete kai mporei na anoiksoyn fysika peiga kai sto monastiri tis agias xrysovalantoy peira kai ta proigoymena teyxi kai 8a moy stiloyn to epomeno . ego nio8o oti 8a to kanei to 8ayma tis kai se mena . to idio parakalao kai gia oles sas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σχετικα με τα σπυράκια που εχεις βγάλει δεν νομίζω ότι ειναι απο τα φαρμακα δεν το εχω ξανακούσει ρώτα και το γιατρό και διάβασε τις παρενέργειες.

Πολλα φιλια

Ετσι ελπιζω να ειναι κι εγω!! θα μιλησω με τον γιατρο και βλεπουμε!! διαβασα τις παρενεργειες και δεν γραφει κατι... θα δουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινούλα !!! Καλησπέρα!!

Θα τα χεις πιάσει τα μωράκια και θα ναι όλα μα όλα καλά 8 μέρες και θα χουμε τα ευχάριστα κοριτσάκι!!!!

Εμείς θα πάμε αύριο στο γιατρό να δούμε πως πάμε με τη διέγερση. Ανυπομονώ λίγο να δούμε πως ανταποκρίνεται ο οργανισμός μου!! Μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα καλά. Προσεύχομαι καθημερινά στο Θεό να μας βοηθήσει να τα καταφέρουμε.

Θα σας πω τα νέα του γιατρού αύριο.

Φιλιά πολλά

ΚΑλημερα κορίτσια! Έγραψα πριν αλλα μου το έσβησε 3η μέρα εμβρυμεταφορας δεν εχω κάτι ιδιαίτερο σαν σύμπτωμα μόνο λίγα πολύ ελαφρα πονάκια περιόδου μακάρι να έχει γίνει η σύλληψη να κόλλησαν τα το μωρακια μου. Στην κορούλα μου ειχα πονάκια λίγο πριν μάθω ότι είμαι έγκυος. Καλή επιτυχία σε ολες μας Αγγελίνα στρουμφ Αγγελική και όσες ξεκινάτε. Αννουλα μακάρι να είσαι εγκυος είχες κλεισει τις σαλπιγγες όμως ή όχι αλλα όλα γίνονται αν θελει ο θεός.

Kon μου ο ανδρας μου ειναι Χιώτης απο Πυργί προσέχω πολύ δεν σηκώνω την μικρή με βοηθούν και οι γονεις μου.

Πολλα φιλια σε όλες μας αντε στις 20 Οκτωβριου Αγ. Αρτεμίου και Γερασίμου μεγάλη η χάρη τους να ανακοινωσω τα ευχαριστα παναγίτσαμου.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

labrini μου καλή επιτυχία!στρουμφάκι μου και σε σένα!κορίτσια πότε θα περάσει ο καιρός να ξεκινήσουμε;ανυπομονώ!ο άντρας μου ανυπομονεί κι αυτός αν και τον απασχολεί το οικονομικό, το Νοέμβρη έχουμε ραντεβού με το γυναικολόγο και θα τα συζητήσουμε όλα.

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστω πολύ Αγγέλα μου και σε σενα να πάνε όλα καλά. Να συζητήσεις το οικονομικό με το γιατρό σου γιατί θα μπορουσε να σας κάνει καλύτερη τιμη & να μην δυσκολευτείτε πολύ. Εχετε το θάρρος να του το συζητήσετε?

labrini μου καλή επιτυχία!στρουμφάκι μου και σε σένα!κορίτσια πότε θα περάσει ο καιρός να ξεκινήσουμε;ανυπομονώ!ο άντρας μου ανυπομονεί κι αυτός αν και τον απασχολεί το οικονομικό, το Νοέμβρη έχουμε ραντεβού με το γυναικολόγο και θα τα συζητήσουμε όλα.

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...