Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Twiggy με το καλο η κοριτσάρα σου! Τα ελεγα εγω αλλα δεν με πίστευες. Πολλα φιλια !

καλε πως δεν σε πιστευα?!! :P απλα το επαιζα δυσκολη για να μην φαω τα μουτρα μου!! :lol::lol:

καλη επιτυχια αυριο, ετσι χαλαρα ολα θα γινουν!!! πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα μου αρέσει το 13 :)

Labrini κάνε την αρχή κι ερχόμαστε κι εμείς απο πίσω......................

Ευχομαι σε όλα τα κορίτσια ΜΕΓΑΛΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ 13!!! ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΒΛΕΠΩ.

ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!! ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!! ΚΑΛΗ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!! :D:D

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή μου πολύ καλή επιτυχία με την εμβρυομεταφορά αύριο! Εύχομαι τεράστια χοριακή στις 20 του μήνα!

Καλή συνέχεια και στις υπόλοιπες με ευχάριστες ανακοινώσεις! %%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας ευχομαι ως τα χριστουγεννα να σας ερθει το ωραιοτερο δωρο της ζωης σας.κ μη ξεχνατε...........αργα η γρηγορα ολες θα γινετε μανουλες.φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου καλορίζικο το Νο 13!!!! Εύχομαι να φέρει σε όλες μας γούρι και είδατε....η Λαμπρινή μας, μας έκανε το καλύτερο ποδαρικό!!!! Κοριτσάκι μου γλυκό καλή επιτυχία για την εμβρυομεταφορά αύριο!!!! Να σκέφτεσαι θετικά και να ελπίζεις ότι αύριο θα κάνεις το μεγαλύτερο βήμα που θα σε φέρει κοντά στο όνειρο!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινάκι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TWIGGAKI!!!!!!! EINAI KOΡΙΤΣΑΚΙ ΟΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!

Λιλ μου ανάλογα πως θα σε δει στον υπέρηχο και πως ειναι η οιστραδιόλη σου φαντάζομαι, ανάλογα με αυτά θα κρίνει ποτε προχωράτε.

Ολα θα πάνε καλά!!!!

Κορίτσια πήγαμε σήμερα το πρωι στην Αγια Ειρηνη, είχε αρκετό κόσμο, αλλά προσκηνύσαμε, προσευχηθήκαμε, ήταν πολύ όμορφα και ήρεμα. Θα προσπαθήσω να πάω και μια καθημερινή να κάτσω λίγο. Ηταν όμορφα και ηρέμησα αρκετα. Βοήθεια μας σε ολα τα ζευγάρια που προσπαθουμε.

Εύχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή μου καλή επιτυχία σήμερα με την εμβρυομεταφορά,τα νέα σου είναι και θα είναι τέλεια!!Να γίνω τώρα εγώ μέντιουμ για σένα και να πω ότι διαισθάνομαι θα κάνεις δίδυμα αδερφάκια στην κορούλα σου!Το λέω και το υπογράφω θα τρέχεις και δε θα φτάνεις!!!!!!!!!!!!Υπομονή τώρα 2 βδομαδούλες για να μας πεις τα ευχάριστα,ξεκούραση και θετικές σκέψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα να εχουμε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λαμπρινη μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @};-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Εγω σημερα ξεκινησα, εκανα την πρωτη ενεσουλα.....

Με επιασε και ενα νευρικο γελιο την ωρα που πηγε να μου την κανει ο αντρας μου, τι να σας λεω.... Και εκεινος πρωτη φορα εκανε ενεση.Αλλα ολα καλα, ειναι μικρες και δεν τις καταλαβαινεις.

Αχ , να πανε ολα καλα!!! :ympray::ympray::ympray::ympray:

Στρουμφακι ποτε κανεις ωοληψια, σου ειπε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!

Λαμπρινάκι πως πήγατε?? Με το καλό κοριτσάκι, είμαστε κοντά σου!!!!!!!!!!!! ΗΡΘΕ!!!!!!!!!!!

Λιλάκι, δεν μου χει πει ακόμα, αυτή την εβδομάδα θα πάω, να δούμε πως ανταποκρίνομαι στην αγωγή, οπότε θα ξέρω την Τετάρτη.

Σου στειλα πμ και στο chataki.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

καλή εβδομάδα με τέλεια νέα για όλες!

Λαμπρινή την κάνατε; καλή επιτυχία εύχομαι ολόψυχα!!!

πήγα σ΄ήμερα να μου πάρουν αίμα και μου έσπασαν 2 φλέβες και μετά μου πήραν από το άλλο χέρι! από το πολύ πίεσε και ψάξε με την βελόνα έχει πρηστεί το εσωτερικό του αγκώνα μου και έχει γίνει μωβ και πονάει! 5 φορά σε 10 μέρες που μου παίρνουν αίμα και έχω ακόμα άλλες 3 φορές μέχρι τις 18 του μήνα! στο τέλος θα μου πάρουν από τον λαιμό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελακι μου υπομονη!!

Και εμενα δεν μου βρησκουν ευκολα φλεβα.Μου λενε....ποσο καλα εσυ τις εχεις κρυψει?

Παντα ειμαι με αυτο το αγχος μη με μελανιασουν.

Ειναι τυχη να πεσεις σε ελαφροχερη τελικα και να κανει καλα τη δουλεια του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια ευχαριστω πολύ για τις ευχες σας. Μακάρι να πάνε όλα καλα και σύντομα να γίνω ξανα μανούλα. Κάναμε την εμβρυομεταφορα με επιτυχία και όλα πήγαν μια χαρα ο γιατρός είναι αισιόδοξος κι εγώ το ίδιο. 3 εμβρυακια είναι στην μήτρα μου τι θαυμα θεε μου. Μακάρι να βάλει η Παναγίτσα και η Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου κι όλοι οι Αγιοι το χερακι να κολλήσει έστω το 1.

Stroumf την Κυριακή είχα πάει κι εγω στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου θα συναντιόμασταν/.

Μαrdio μακάρι να πέσεις μεσα και να ειναι και 1 και 2 και 3 αρκει να μείνω εγκυος.

Πολλα φιλια πάω να ξαπλωσω λιγάκι.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο Λμπρινη, καλη επιτυχια σου ευχομαι!! Ποτε κανεις χοριακη? Βαλτε ημερομηνιες στη λιστα να σας παρακολουθουμε! Αντε καθε μερα κι αλλο παρτυ θα ειμαστε!! :)

κουραγιο με τις ενεσουλες οι υπολοιπες.. θελει χαλαρα και λιγακι μασαζ στην περιοχη πριν την κανετε.. καθε φορα θα ειναι και πιο ευκολο!Μελι επεσες σε ηλιθια.. θα περασει!

φιλια και φφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια λαμπρινη ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη!!!λιλ καλη αρχη με τις ενεσουλες και ολες οι κοπελιτσες που ξεκινατε!!!ευχομαι πολλες θετικες χοριακες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια της εξωσωματικής, πολλά φιλάκια κι ευχές κι από μένα!

Ακόμη δεν έχουμε ξεκινήσει εξωσωματική, το Νοέμβρη θα συζητήσουμε με το γιατρό μου.Μόλις έμαθα ότι μπορώ παράλληλα με τον εξωσωματικό να πηγαίνω και στον γυναικολόγο μου και χάρηκα πάρα πολύ.Ήθελα από καιρό να μπω στην παρέα σας και ελπίζω να τα λέμε όταν έρθει κι η σειρά μου αλλά και μέχρι τότε.Δεν ξέρω πολλά για τη διαδικασία κι η αλήθεια είναι οτι φοβάμαι λίγο αλλά χάρη σε σας μαθαίνω κάποια πράγματα και φαντάζομαι πως αυτό κάνει τη διαδικασία λιγότερο επώδυνη.Καλή αρχή σε όλες κι οι μανούλες να χαίρεστε τα μωράκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλα μου καλώς ήρθες κι εδώ! Σε έβαλα στην λιστούλα μας!

Λαμπρινή μου μπράβο!!! Εύχομαι να μείνουν τόσα ώστε να έχεις μία υγιέστατη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη χωρίς προβλήματα και στο τέλος της να πάρεις γερό / ά μωράκι / α στην αγκαλιά σου!

ΣΑς φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaλησπέρα κορίτσια & καλή εβδομάδα και πάλι!!

Λαμπρινάκι ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΛΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!

Λαμπρινάκι εμείς πηγαμε κατα τι 11.00 είχε κόσμο αρκετό, δεν καθήσαμε πολύ αλλά πραγματικά είναι πολύ όμορφα εκεί.

Αγγέλα καλως ήρθες!! Με το καλο, εύχομαι να ρθει το μωρακι γρήγορα!!!!!!

Φιλιά σ'όλες τις φίλες μου!!!!!

Εύχομαι σ' όλες να χουμε ηρεμία μ' αυτά που γίνονται γύρω μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα!!!Μου αρέσει που με το στρουμφάκι!! [smilie=icon_brilsmurf.gif] [smilie=icon_brilsmurf.gif] [smilie=icon_brilsmurf.gif] [smilie=icon_brilsmurf.gif] [smilie=icon_brilsmurf.gif] [smilie=icon_brilsmurf.gif] [smilie=icon_brilsmurf.gif] [smilie=icon_brilsmurf.gif] [smilie=icon_brilsmurf.gif] [smilie=icon_brilsmurf.gif] [smilie=icon_brilsmurf.gif] [smilie=icon_brilsmurf.gif] [smilie=icon_brilsmurf.gif] [smilie=icon_brilsmurf.gif] [smilie=icon_brilsmurf.gif] [smilie=icon_brilsmurf.gif] [smilie=icon_brilsmurf.gif]

Αγγέλα από Αθήνα είσαι?

Παιδιά έχω αρχίσει και έχω ήδη αργίσει να μαζεύω τα καλοκαιρινά... και βαριέμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....

μελιπικτο γειαααααααααααααααα!!@:σου στειλα πμ. ;);););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου να ρωτήσω κάτι;

κατα την διάρκεια των ενέσεων κάθε πότε κάνατε υπέρηχο για να παρακολουθείτε τις ωοθηκες για υπερδιέγερση και τον αριθμό των ωοθηλακίων;;;

μου είπε θα κάνουμε πολύ συχνά αλλά όχι κάθε πότε! θα μου πει μόλις ξεκινήσουμε!

αν και ο άνθρωπος δεν μου παίρνει χρήματα για στους υπέρηχους, ούτε στους υπέρηχους για τις σπερμ/σεις, ούτε τώρα που ελέγχουμε, ούτε όταν πάω για να μιλήσουμε! τα βάζει λέει στο πακέτο και καλά και τελικά μου κάνει πάντα καλύτερη τιμή ο χαζούλης! για τις σπερμ/σεις μου πήρε την 1η 150 και την 2η 100! συν τα του κέντρου (εμπλουτισμός και σπερμοδιάγραμμα) που ήταν άλλα 150 αλλά τα πληρώσαμε σε αυτούς! για να δούμε τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελι μου οταν ειναι να ξεκινησεις με το καλο θα σου λεει ο γιατρος σου ποτε . Δεν μπορει να ξερει απο τωρα.

Εγω π.χ. που ξεκινησα εχθες θα με δει την Δευτερα και θα μου πει ποτε ξανα...

Αγγελα μου καλως ηρθες!!!Ευχομαι και εσυ συντομα να εχεις το μωρακι σου!!!

Cuandaki μου σε ευχαριστω πολυ!! :x Φιλακια στην κοιλιτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...