Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ Νο 3


anm

Recommended Posts

Γιουλη μου δεν κολλησαμε ακομα κατι αναλογο οποτε την εχουμε γλιτωσει ..Μου ειχε πει ομως η κομμωτρια μου οτι υπαρχει κατι σαν λοσιον μετα το λουσιμο κ παραλληλα ενα σπρευ δυο φορες την εβδομαδα ..κ ολα αυτα προληπτικα παντα ..Ομως δυστηχως δεν θυμαμαι ουτε κατα διανοια ποιο..σορρυ ειναι κ η αυπνια ειναι κ το τρεξιμο σημερα ολη μερα με την αρρωστουλα μου..

Ομως σιγουρα θα την ρωτησω κ θα σου πω ..ετσι για να το εχουμε ολες στα υποψην μας ..

οι υπολοιπες που ειστε καλε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κ καλη εβδομαδα κορες !!

ρε παιδια στειλτε μου τα κινητα σας ξανα με πμ γιατι το κωλοκινητο μου τα επαιξε κ μου εχασε οοοολες τις επαφες ..τα νευρα μου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Ακομα χωρις υπολογιστη ειμαι...την Παρασκευη μαλλον θα ερθει ο τεχνικός.

Ειμαι μπουκωμενη και εχω πονοκεφαλο 2 μερες τωρα...φοβαμαι μην κολλησω τον μικρό....

Παω να κανω κοτοσουπα και να την πεσω λιγο....

Φιλια σε ολες και περαστικά στα αρρωστουλια... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και παο μας...κανω βιδσες με λουκανικα και λιγο κρασι και κατι τετοιο...

εγω με τη μικρη κοτοσουπα εννοειται!!1

ν

παιδια η ελενη σκ κανει παρτυ δτην ελενιτσδα..και της λεω τι θελετε δωρο ,γιατι πηγα κερντρο το πρωι..και μου λεει την τουρτα...και χαρηκα..

.μου αφησε δικο μου το θεμα..

οπ[οτε θα κανω κατι απλο!!

προβα για την δικια μας τη τουρτα!!

η μικρη καλα..μυξες..τελος σχεδον!!

να δουμε πως θα παει!!

περαστικα ρε συ μαριλου!!!

οι υπολοιπες;;καλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apolysaνε το γαμπρο μου..τον αντρα της θουλης....ξενερωσα απιστευτα...η θουλη με 2 παιδια...ανεργη και αυτη..και 1 δανειο σπιτιου!!

απροειδοποιητα!!

απο 8 μεινανε 2...οι αλλοι 6 το μπουλο!!

βαφεας αυτοκινητων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κ γω ..

ειναι αρρωστουλα εκτος απο την Νικη κ το μικρο ..γμτ την ατυχια μου δηλαδη ..πανω που ειχαμε ηρεμισει με την επανεκπαιδευση υπνου φτου κ απ'την αρχη ..Εγω εχω βηχα ο Νικος μυξες κ μεσα σ'οοολο τουτο τον χαμο η Σοφια στον κοσμο της εξακολουθει ( ..φτου παναγια μου ..) να μην εχει κολλησει..Βεβαια το μικρο πιστευω το επιρεασε κ ο νοτιας που ειχαμε πριν λιγες μερες γιατι οπως ξερετε ενα θεματακι το εχουμε ..Οπως κ να εχει νιωθω κομματια ..

Σωσω λυπαμαι για τον γαμπρο σου ..ελπιζω να βρεθει κατι συντομα ..

Παιδια η οικονομικη κατασταση παει απ'΄το κακο στο χειροτερο ..σημερα εμαθα ενα δυο περιστατικα απολυσεων κ μου σηκωθηκε η τριχα για το τι μας περιμενει ..Σκεφτομαι επισης οτι αν τυχον ο Νικος χασει την δουλεια του μαυρη μας μοιρα ..Ειναι ενα ενδεχομενο που δεν αποκλειεται αλλα ουτε ειναι κ σιγουρο..Εδω μετραμε τα καθημερινα μας ποσο μαλλον σε μια τετοια περιπτωση κ με τρια μικρα παιδια ..Ομως το σιγουρο ειναι οτι με την συγχωνευση των δυο τραπεζων θα απολυθει πολυς κοσμος ..Ενας ξαδερφος του Νικου εχει ταβερνα σκεφτομαι να πηγαινω για παρ-σαβ-κυρ ..Δεν το θεωρω ντροπη ..εφοσον δεν βρισκω κατι αλλο ..τουλαχιστον ετσι θα υπαρχει κατι εξτρα ..Δεν ξερω ειμαι καπως σημερα ..

Μπραβο βρε κοπελια με την τουρτα ..μηπως να το κανεις επαγγελμα ?? το εχεις σκεφτει ?? να αναλαμβανεις διαφορα παιδικα παρτυ με χειροποιητες τουρτες κ γλυκακια ??

Μαριλου κ μεις στο κλαμπ της αρρωστιας οπως βλεπεις ..προβλεπω οτι θα τα ξαναπουμε την ανοιξη κοριτσια ..αν παει ετσι με τις ιωσεις την κατσαμε την βαρκα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ua kanω κανα 2 τουρτες....θα σας βαλω φωτο και μετα δεχομαι παραγγελιες!@

να πας φυσικα και να πς ευα..σοβασρα μιλας;;

1 χαρα δουλεια..εγω δε θα ειχα προβλημα..θα αισθανθεςι και συ ακλυτερα και οσο ναναι χαρτζηλικι!!

με ποια τραπεζα θα συγχωνευτει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Σωσω που ζεις καλο μου !!! Η αλφαμπανκ παντρευτηκε με την γιουρομπανκ με σειχη για κουμπαρο ..χεσε μεσα δηλαδη ..κ τωρα θ΄αρχισει σιγα σιγα το τσεκουρεμα στους μισθους κ τους υπαλληλους ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!! Τι γίνεται? μας έχει αποδιοργανωσει λίγο ο καιρός η μου φαίνεται???!!! εμείς εδω ακόμη παλεύουμε με το μπάνιο και με τους μαστορους που για να τους βρεις πρέπει να φτιάξεις φανουροπιτα!!! Και είχαμε και τη φαϊνή ιδέα να βάψουμε μόνοι μας τα ντουλάπια που μας έφτιαξαν για το μπάνιο για να γλιτώσουμε 200 ευρουλακια και τα έχουμε αραδιασμένα σε όλο το σπίτι και γίνεται της κακομοίρας από μπογιές έπιπλα και πράγματα γύρω γύρω και τα νεύρα μου κρόσσια λέμε!!! Ούτε το γιοφύρι της Άρτας πια να ήταν!!! Σωσω λυπάμαι πολυ για τον γαμπρό σου ρε γαμώτο! Τι θα γίνει ρε π@@στη μου μ' αυτη την κ@λ@κρίση πια!!! Όλοι για φούντο είμαστε δηλαδή??? ας ελπίσουμε να βρούνε και οι 2 κάτι σύντομα! Άσχετο, αλλά θέλω τη συνταγή της νουτέλα που είπες!!! Μου τρέχουν τα σάλια και μόνο που τη σκέφτομαι!!! Ευάκι και Μαριλου πως τα πάτε με τα κρυολογήματα? περαστικά στα ζουζουνια σας! Θα πιούμε κανά καφέ άμα ξεκρυώσετε???!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλες μου καλές, καλές μου φίλες γεια σας!!!!!!!!!!!

Επιτελους εχω υπολογιστή!!!!! Με χαλασε λίγο το 80αρι που εσκασα για να φτιαχτεί αλλά τί να κανουμε;

Είμαι λίγο καλύτερα.....λίγο η μύτη μπουκώνει ακόμα αλλά κατα τα αλλα καλα! Ο Χριστόφορος 2-3 μερες τωρα γκρινιάζει στον υπνο του και ξυπνάει 1-2 φορες τη νυχτα αλλα νομίζω είναι δόντι.... εχει και λίγη καταρροή σημερα αλλα πιστευω οτι είναι από το δόντι και αυτό...

Εφτιαξα παστίτσιο που είχα να το κάνω πάνω από χρόνο! :shock: Τωρα κοιμάται ο σκατούλης και είπα να κάτσω να δω τί συμβαίνει στο μαμμυ! :D

Σωσωκα μου η Μαρθούλα είναι καλύτερα; Η τούρτα τελικά εγινε; Βαλε μας φωτο!!!!!

Ευα μου οι κορες πως τα πανε;;;;;;; Γινατε καλά;;;;

Αντωνία μου εσεις καλά;;;;; Μια από τις δασκάλες του γιού σου είναι γειτόνισσα μου! Είναι λέει αστερι! :ymapplause:

Ρε Μαρακι ακόμα με αυτό το λουτρό;;;;; Ούτε τα χαμάμ να έφτιαχναν! Είναι ρε γαμώτο οι περισσότεροι μάστορες άστα να πάνε σε θέμα συνεπειας και ειδικά οταν εχουν αφήσει μερεμέτια πρέπει να τους κυνηγάς....

Οι υπόλοιπες που χαθηκατε;;;;; Τα φιλιά μου!!!!!

Θα ξαναμπώ το απόγευμα.... ciao!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia και απο μενα....τι ηθελε και εδωσες 80 ευρω καλε;;

η τουρτα..τελος..βγηκε πολυ ωραια..θα σας βαλω φωτο...

μου βγηκε η πιστη απο αποψη χρονου αλλα χαλαλι..

σημερα εινα ιτα γενεθλια..

εσυ ακομα κρυωμενη;;

ελα ρε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδα είναι απίθανη η τούρτα!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Αντε να μου πεις πως κάνουν την ζαχαρόπαστα γιατί εγώ δεν σκαμπάζω! Αλλά για πες....η τούρτα πρέπει να είναι σαν κέικ ετσι ωστε να κάτσει πάνω η ζαχαρόπαστα χωρις να βουλιάξει ή είναι κανονική τούρτα αφράτη και ζουμερή;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει διαδικασια μαριλου...

θα την φτιαξω εγω στο ζχριστοφορ αν δεν εχεις αντιρρηση!!

θελει κατι σε κεικ,μετα βουτυροκρεμα και μετα ζαχαροπαστα..3 μερες την εφτιαψχνα..

οχι ολη μερα αλλα μουπηρε χρονο αρκετο!

και χωρια τι εχω πεταξει..

αλλα περασαμε πολυ ωραια!!χαλαλι ολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο εμενα ..

μιλαμε εδω κ τρεις μερες ειμαι τεζα ..με πολυ κοπο παιρνω τα ποδια μου ειχα παρα πολυ καιρο να κρυωσω ετσι ..τουλαχιστον καποια χρονια ..Νομιζω οτι θα σας ξαναδω την ανοιξη ..

Σωσω τελεια η τουρτα κ ναι την λιγουρευτηκα ετσι οπως την ειδα ..το χεις φιλεναδα ..τι να λεμε τωρα .. :D

Παντως οντως η ζαχαροπαστα ειναι πολυ μπελαλιδικη κατασταση ..εχω δοκιμασει τρεις φορες να κανω κ παντα καταληγει στον καλαθο ..κ αναθεμα αν καταλαβαινω που κανω λαθος ..κ τις τρεις φορες ακολουθησα με ευλαβεια την συνταγη αλλα τζιφος ..οποτε σωσω κανε μας κανε φροντηστηριο ..

σας αφηνω παω να πιω κανενα παυσιπονο μπας κ μαστουρωθω κ σηκωθω στα ποδια μου γιατι παει χαθηκαμε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ.....ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΝ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ........!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες κι απο δω!!! Για πες λεπτομερειες,όνομα ηλικία ύψος βάρος χαρακτηριστικά και Ε9!!!! Πλάκα κάνω!!!αγοράκι να υποθέσω απ'τη φωτό???!!! να το χαίρεσαι!!! Πόσο είναι το ζουζούνι? άσχετο αλλά ξέρει καμία να μου πει τι παίζει με τους παιδίατρους του ΙΚΑ ? έχουμε στις 19 ραντεβού για το πρώτο μπίμπι της μικρής αλλά στην tv λέει έχει απεργία όλη η Ελλάδα από 19 μέχρι 23! Να υποθέσω άκυρο το ραντεβού ή να πάω στον εσταυρωμένο να το τσεκάρω εκείνη τη μέρα? βρέχει βρέχει βρέχει και βαριεεεεεεεεεεεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!! :(:(:?:(:? Σωσω άψογη η τούρτα!!!! Την τσακίζω στο επιτόπιο λέμε τώρα!!! =p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ...μαθηματα οσαθελετε...αν και ειπα..μπορω νααναλαβω τα παρτυ του μαμυ..

γεια σου νεο μελος..εισαι απο εδω φανταζομαι,ε;;γιατι δεν ειμαστε ολες κρητικες.χαχαχ...

εχεις ππαιδι;ποσο ειναι;;

καλωσ ηρθες..

ανμμαλλον θα εχιες θεμα..

στο ικα εισαι,ε;;πωπωπ!!χαρα στο κουραγιο σου..μαριλου θα εγραφες...που εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Αχ τί ωραίος καιρός! Πολύ μου αρεσει!!!!!

Καλέ νεο αίμα στην παρέα;;;; Ωραία!!!! Καλωσήρθες!!!! Εδώ είμαστε τρελές αν είσαι και εσύ θα τα περάσουμε ζάχαρη! :lol: Για πες μας 2 λογάκια για εσένα και το νινί σου...

Αλήθεια ρε Σωσωκα θα μου φτιάξεις τουρτίτσα;;;;; Είσαι αστέρι! Αλλα όπως λέει και η Ευα πρεπει να μας κάνεις 2-3 μαθηματα να ξεστραβωθούμε.... :lol::lol: Θα σου στείλω κωδικό λίμπερο σε λίγο με πμ. ;)

Μαράκι μου, ναι θα έχει απεργία λογικά και το ΙΚΑ. Πάρε τηλέφωνο πιο μπροστά και αν σου πουν οτι όντως εχει απεργία κλείσε κατευθείαν ενα άλλο ραντεβού....μην ταλαιπωρηθείτε αδικα με την μικρούλα μέσα στη βροχή.

Ευα μου περαστικά σου καλή μου! Είναι ρε γαμώτο το κακό του χειμώνα....οσο πολύ μου αρεσει αυτός ο καιρός αλλο τόσο τρεμω τις αρρωστειες που φερνει... πίνε βότανα κανε εντριβούλες κάτσε στα ζεστά και μην κουράζεσαι. Εγώ ευτυχώς μπορώ να πω οτι είμαι πλεον καλα! Ηταν ελαφρύ κρύωμα αλλα κράτησε μια βδομάδα! :o

Εγώ πήγα σημερα ΠΑΓΝΗ να μου πάρουν αίμα και μετά ηθελα να πάω στον ΟΓΑ να πάρω ενα χαρτί και μετά να πάω στον ΟΑΕΔ να βγαλω μια καρτα ανεργίας ετσι για να υπάρχει... ο ΟΓΑ όμως εχει πάλι κατάληψη όπως θα έχει μαλλον και αυριο και από Τεταρτη αρχίζουν οι απεργίες! Οπότε χωρίς το χαρτι από εκεί δεν μπορώ να πάω ΟΑΕΔ... :twisted: και δεν με νιάζει αλλά ξεσήκωσα τον Χριστόφορο πρωί πρωί να τον πάω στην πεθερά μου, γιατί η μάνα μου είχε οδοντίατρο, και ο καημένος κοιμόταν τόοοσο βαθιά που δεν μπορεσα να τον ξυπνήσω ευκολα και ηταν ολο το πρωί μέσα στην γκρίνια ... και όλα αυτά αδικα... :twisted:

Τέλος πάντων.... από φαγητό εχω γιουβέτσι με μοσχάρι από χθες που το πήρα από τις πεθεράς οπότε τώρα λέω να κάνω κουκις με κομματάκια σοκολάτας! Δεν εχω ξανακάνει αλλά βρηκα την συνταγή από το ιντερνετ και μου αρεσε!

Αντε πότε θα συναντηθούμε;;;;; Κανονίστε ένα πρωινό όποτε θέλετε να έρθετε σπίτι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μενα κ καλη εβδομαδα

ουφ ειμαι καλυτερα αλλα εχω χρονια να την παθω ετσι ..υποτιθεται λεει οτι δεν κολλαω κ ευκολα ..τι ναπω παει κ περασε κ αυτο..

Μαριλου τρελο τρεξιμο αυτο που περιγραφεις ..τι κανει ο φοφορος ??

Ξεχασα να σχολιασω την νεα εισοδο στο θεματακι μας ..σωσω δεν ζητας τα αναγκαια στοιχεια για το καλωςηρθατε ..τι ετσι ?? Πες μας κοπελια ποια εισαι , τι κανεις , ποσο χρονων εισαι, τι νουμερο παπουτσι φορας κτλ κτλ κτλ .. :lol::lol::lol: ΤΟ μπεμπεκι σου τι κανει , ποσο ειναι , πως το λενε κτλ κτλ κτλ ..Παναγια μου θα την τρελανουμε την κοπελα .. :lol::lol::lol:

Μαρια καλη τυχη στο ΙΚΑ ..πιστευω θα σου χρειαστει .. :roll:

Η Αντωνια καλε που ειναι ?/ τι κανουν αυτοι , ο μαθητης Αλεξ κ η μικρη Αυλωνιτιτσα..

Σωσω ειλικρινα θελω φροντηστηριο για την ζαχαροπαστα γιατι πολυ βαρεως το εχω παρει που κ τις τρεις φορες κατεληξε αδοξα ..κ το χειροτερο ειναι οτι δεν εχω καταλαβει χριστο για το που κανω λαθος .. :roll: Στο ξαναλεω κανε το επαγγελμα ..κειτεριγκ γενεθλιων η Σωσω ..με σημα ..δεν ξερω .. :lol: Σκεψου το βρε !!

Σημερις εμεις τρωμε μπριαμ ..Εφτασα αισιως τον στοχο μου .. :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Ειμαι στα 23 κιλα κατω οποτε θεωρω οτι τα καταφερα ..αχ παναγια μου τωρα τουλαχιστον τρωγω νορμαλ ..τις σαλατιτσες μου κ παλι επιτελους ..κ ειπαμε το κοτοπουλο σε ημερισια διαταξη εχω εξαφανισει ολο τον πληθυσμο του νομου ..ειδος υπο εξαφανιση πλεον ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα λες τελεια ευα!!χαχαχα!!!

αναλαμβανω τις τουετες των γενεθλιων σας αν με εμπιστευεστε...23 κιλα;;θα τρελαθω..ζηλευω και το ξερεις αλλα πολλα λαικ...

αυριο στης μαριλους η σε μενα;;τι λετε;;

πρωι..εμενα ο νατρας μου θα λειεπει ..οποτε δεν εχω προβλημα..

πειτε και οι υπολοιπες..

νεο μελος εξατμιστηκες;;θα ερθεις και συ αυριο να σε σκαναρουμε;;

χαχαχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...