Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

Λενάκι μακάρι να πάρω την γέννα σου!

Τι καλά!!!!Δεν πρόλαβες να το καταλάβεις ε;;;

άντε σου εύχομαι και τώρα με μισό πόνο!!!!!!

Δωράκι μετράω πάλι μέρες να δω τον μπέμπη μου την Δευτέρα... !φιλάκιαααααα

Αναστασάκι μια χαρά η κοριτσάρα σου!!!!!!Ότι και να μας πουν θα το κανουμε...αυτή είναι η αλήθεια, γιατί αφορά τα μωράκια μας!!!!Αλλιώς.....

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια μου!τι κανετε?

Ηλιαννακι, επισκεψη στην κουνιαδα,ε?ελπιζω να μην ειναι σαν την δικη μου και να περασετε καλα..

Μαρι μου, ολοκληρος αντρας ο δικος σου.. Ο δικος μου δεν ξερω ποσο ειναι γιατι την τριτη δοκιμασαμε ενα νεο μηχανημα και ειδαμε τα παντα εκτος απο βαρος!

Αναστασια μου, ο διαβητολογος σου ειναι για τα μπαζα νομιζω!γιατι δεν πας σε κανεναν αλλον?

Μεγαλωσε η μπεμπα σου?!μια χαρουλα ειναι!

Δωρα μου φιλεναδα μου, με την λενα θα συμπεθερεψουμε στο επομενο που θα κανω κοριτσακι..τι κανει η μικρη μου?

Λενα μου, σου υποσχομαι οτι το επομενο θα ειναι κοριτσι(πρεπει να κανω κορη για να κληρονομησει την ομορφια μου, την εξυπναδα μου και το γουστο μου) .το πολυ σε δυο χρονια θα σου εχω ετοιμη νυφη αλλα αφου τον μικρο τον πηρε θρακιωτισσα, κρατα μου τον ανασταση που ειναι ενας γλυκας κι αυτος!4 χρονια διαφορα καλα ειναι!

Οσο για την μεγαλη στιγμη που λεγαμε, αυτα ειναι που φοβαμαι..οτι θα εχω διαστολη και συσπασεις και δεν θα το καταλαβω και παω στοιχημα οτι θα γινει νυχτα ολη η φαση!

Χριστινα μου, μια χαρα τα κιλακια του μικρου!τρωει καλα το πουλακι μου..εχει ακομα κολικους η περασαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια, ξερει καμια πως μπορουμε να βρουμε στοιχεια του λογαριασμου μας στο μαμμυ?δλδ ονομα και κωδικο..εγω μπαινω παντα απο το ipad και ειναι αποθηκευμενο μεσα αλλα δεν φαινεται..προσπαθησα το απογευμα να μπω απο λαπτοπ και εχω ξεχασει τον κωδικο..ξερει καμια που τα βρησκουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη αγγελικουλα αλλα τι υπονοεις??? οτι θα κανω κ αλλο αγορι????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μα γιαυτο αγαπη μου θα το κλεισω το εργοστασιο!! θα αρχισω τα λεξοτανιλ με 4 αντρες στο σπιτι!!!!!!!

ο αναστασης δυστυχως ειναι δοσμενος, δεν πειραζει, θα με κανεις παρεα για τον πλουσιο ψυχικο μου κοσμο :lol::lol::lol::lol:

δωρα μην ανησυχεις, δε θα στην κλεψω!!!! (αν κ θα το θελα :lol::lol: )

δε γινεται κ για πρακτικους λογους :lol::lol:

ρεσυ αναστασακο τι ειναι αυτα?? λιγο οτι ναναι μου ακουγεται ο διαβητολογος σου, γιατι δεν παιρνεις κ μια δευτερη γνωμη?

μαρακι κ εσυ κ ολα τα κοριτσια μακαρι να εχουμε ολες ευκολες κ γρηγορες γεννες!!!!!!!

σημερα ο αναστασης χτυπησε.. επεσε πανω στο ποδι του ενα ξυλινο ποδι απο ενα τραπεζακι που το μαζευαμε για να το πεταξουμε.. αρχισε να ουρλιαζει το καλο μου κ μετα ειδαμε οτι του ειχε σπασει το νυχι, στη βαση του. οταν ειδα οτι ελειπε ολοκληρο κομματι πανικοβληθηκα :shock::shock: ενω γενικα ειμαι ψυχραιμη... πηραμε τηλ τον παιδιατρο κ μας ειπε να παμε να το δει, ευτυχως δεν ειναι κατι σοβαρο, απλα να το εχουμε δεμενο για 4-5 μερες κ οχι νερο για 2 μερες. δε μπορω ν σας περιγραψω την τρομαρα που πηρα..

κ το καημενο επειδη μας ειδε οτι τρομαξαμε κατατρομαξε κ αυτος.. ολο ελεγε ενταξει ειμαι μαμα, ενταξει ειμαι μπαμπα κ συναμα εκλαιγε.. πολυ στεναχωρεθηκα..

κ περπαταει στις φτερνες, τον ενοχλει προφανως.. κ τωρα που κοιμηθηκε ηθελε να του κραταω το πατουσακι το καλο μου...

ελπιζω νατο ξεχασει γρηγορα

δεν ειναι καμια εδω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια.

Τα νεύρα μου, τα νεύρα μου, τα νεύρα μου.

Κάναμε μιάμιση ώρα συνεδρίαση γι' αυτούς που είχαν μείνει και δίνανε εξετάσεις τον Σεπτέμβρη. Εφτά άτομα, ο ένας μόνο περνούσε, και πέρασαν όλοι εκτός από έναν!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τους πέρασαν ενώ έδιναν λευκή κόλλα και δεν έλεγαν τίποτα στα προφορικά. Πέρασαν έναν που είναι εντελώς αναλφάβητος και ο ίδιος είπε ότι είναι καλύτερο γι' αυτόν να μείνει στην ίδια τάξη!!!!! Βάζανε ο μαθηματικός και ο οικονομολόγος ψεύτικους βαθμούς και επηρέασαν τις αποφάσεις. Κοιτούσε ο διευθυντής τα αποτελέσματα και έλεγε "χμ... για να έχει πάρει 11 μαθηματικά, σημαίνει ότι κόβει το μυαλό του, άρα είναι κρίμα να τον αφήσουμε, τι λέτε συνάδελφοι;". Δεν το πιστεύω αυτό το πράγμα, δεν έχουμε πλέον καμία αξιοπρέπεια. Το σχολείο δεν έχει κανένα κύρος, είμαστε απλά ξεφτιλισμένοι.

Και είχε το θράσος ο μαθηματικός να έρθει να μου πει μετά "καλά, εσύ όλους τους έκοψες;". Του λέω "όχι, θα τους κοροϊδεύω με ψεύτικους βαθμούς". Δεν μπορώ, το παίζουν μαθητοπατέρες και μας ξεφτιλίζουν όλους.

Αφήστε, ταλαιπωρήθηκα τρομερά, δέκα και μισή γύρισα σπίτι. Εν τω μεταξύ, όταν φεύγουμε απ' το σχολείο, παίρνω τηλέφωνο τον άντρα μου και του λέω ότι ξεκινάμε, για να έρθει να με πάρει απ' το σημείο του ραντεβού γιατί εγώ δε θέλω να οδηγώ νύχτα και τόσο κουρασμένη. Με παίρνει τηλέφωνο μετά όπως ήμασταν στο δρόμο και τι μου λέει; Να πάω μέχρι το σπίτι του βοηθού διευθυντή και να έρθει να με πάρει από εκεί. Δηλαδή να κατέβω απ' το αμάξι του διευθυντή που μας πήγε σήμερα, να μπω στο αμάξι του βοηθού, να φτάσουμε στο σημείο που ήθελε αυτός και να κατέβω απ' το αμάξι του βοηθού και να μπω στο δικό μας αμάξι. Να αλλάξω, δηλαδή, τρία αυτοκίνητα, γιατί αυτός βαριόταν να φτάσει μέχρι εκεί, και γιατί δεν ήθελε λέει να χαλάσει το αμάξι απ' τα σαμαράκια. Του λέω καλά, προτιμάς να χαλάσω εγώ;

Εννοείται ότι αρνήθηκα, ήρθε και με πήρε απ' το σημείο του ραντεβού, και γκρίνιαζε σε όλη τη διαδρομή. Να του εξηγώ, τίποτα αυτός. Μετά μου λέει ότι θα περάσουμε απ' το φούρνο να πάρει ψωμί και γάλα. Να τον περιμένω πόση ώρα. Πάει, έρχεται "α, ξέχασα το γάλα". Να περιμένω κι άλλο. Μετά πάμε σπίτι, όπως πήγε να παρκάρει, χτυπά στο πεζοδρόμιο, σταματά απότομα και μου βάζει τις φωνές, επειδή φταίω εγώ που του λέω να παρκάρει κοντά στο πεζοδρόμιο κι όχι στη μέση του δρόμου. Του λέω "αφού δε μίλησα" και μου λέει "έτοιμη ήσουν". Μπαίνουμε σπίτι, του λέω να μου φτιάξει τοστ γιατί θα πέσω κάτω, αυτός πάει στον υπολογιστή. Περιμένω πέντε λεπτά, γκρινιάζω ότι θα λιποθυμήσω, έρχεται. Όπως το έφτιαχνε άρχισε γκρίνια. Να παίρνω σάντουιτς στο σχολείο για να μην πεινάω, αλλά μιλάμε να ουρλιάζει. Του λέω ότι αύριο έχουμε γιατρό και μου λέει το κορυφαίο, "εγώ θέλω να πάω για ψώνια, θα σε αφήσω στο γιατρό, κάτσε στο κλιματιστικό και περίμενε, και θα πάω να κάνω τα ψώνια". Κανονικά θα πήγαινε σήμερα, αλλά κόλλησε στον υπολογιστή και δεν πήγε. Να του λέω ότι αυτό είναι ταλαιπωρία, ότι δε γίνεται, μπλα μπλα, αυτός να ουρλιάζει. Αναγκάστηκα να χτυπήσω το χέρι μου στο τραπέζι και να του πω να το βουλώσει, πράγμα που έχω να κάνω πάρα πάρα πολύ καιρό. Τελικά το βούλωσε, αλλά με κατασύγχυσε.

Τώρα έγινε έντεκα παρά να φάω, να δούμε πότε θα χωνέψω να πάω να κοιμηθώ, γιατί αύριο δέκα και τέταρτο έχω γιατρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κοριτισα που εισαστε ολες????????????????????? γιατι εξαφανιστηκατε????????

πως ειστε φουσκιτσες μου?????????τα μωρακια ??????

εμεις καλα ειμαστε πριν λιγο ξυπνησα, εριξα εναν υπνακο......!!!! :D:D:D:D:lol::lol::lol:

κ τωρα θα βαλω να φαω φασολακια που εφτιαξα σημερα!!!!!!!!

καλα οσο για τον μπεμπη με εχει ταραξει λιγο λεω στο κλωτσομπουνιδι!!!!!!!χαχαχα

χθες στην κουνιαδα ευτυχως καθισαμε πολυ λιγο κανα εικοσαλεπτακι, κ φυγαμε!!!!!!

το επαιζε καλη χθες, μαλλον θα φταινε οι ορμονες της μετα τη γεννα!!!!χαχαχαχα

ειταν κ η μουμια πεθερα :twisted::twisted::twisted::twisted: (μενουν ολοι μαζι εκει με την πεθερα κ τον πεθερο....) ελεγετις δικες μ@λ@κιες!!!!!

παω να φαω κ επανερχομαι!!!!!

φιλακια κοιλουμπιτες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα εχω χαθει γιατι δεν βρισκω χρονο να μπω...μολις μπουμε σε ενα προγραμμα ελπιζω θα μπορω να μπαινω και να διαβαζω και ολα τα νεα σας...ελπιζω να ειστε οοολες καλα φιλακιαα στις κοιλιτσεςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...