Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν7


Recommended Posts

Αρα βανεσακι μου εγω που ειπια 100 ml σε 3 ωρες μηπως ηταν τελικα πολυ γι αυτο εδειξε πανω?Αμα στις 2 πινεις 50 αρα στις 3 παει 75....χμμμ κατι δεν μου αρεσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αναστασια μου,ουσιαστικα 1 μετρηση θα κανω.2 ειναι με την αρχικη,της νηστειας δηλαδη καιμια ωρα μετα!!!παντως εμενα ο γιατρος μου μου ειπε οτι δεν κανουν την 100 αν προηγουμενως δεν εχουν κανει την 50.!!!κανουν δηλαδη πρωτα την 50 με μετρηση μετα μια ωρα και αν δειξει πανω απο 140 τοτε σε βαζουν να κανεις των 100!!!εγω την εκανα γιατι ακουσα εναν ξαδερφο μου ειδικευομενο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΙΝ ΚΑΜΠΥΛΗ!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΧΙ ΟΛΕΣ Η ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΖΙ ΟΧΙ ΒΑΡΟΣ Κ ΠΟΛΛΑ ΣΚΙΨΙΜΑΤΑ ΛΙΓΑ ΛΙΓΑ Κ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΠΛΕΝΩ ΠΙΑΤΑ ΒΑΖΩ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΠΛΩΝΩ ΣΤΡΩΝΩ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΔΡΟΣΙΑ ΚΑΝΩ ΣΚΟΥΠΑ ΣΦΟΥΓΓ.ΜΠΑΝΙΟ Κ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΤΙΝ ΕΠΟΜΕΝΗ...ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ Κ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΕΣΥ.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΠΩΠΩ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ Κ Η ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΜΩΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ.....ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΣΙΔΕΡΟ Κ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑΤΟ ΚΑΝΩ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ Κ ΜΟΔΙΣΤΡΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΦΟΡΕΜΑ Κ ΘΕΛΕΙ ΚΟΝΤΕΜΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΕΧΕΙ 20 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ Κ ΤΙΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΟΥΜΕ ΓΑΜΟ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣΕ ΜΕΡΙΚΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΕΣ.....ΟΤΑΝ ΤΑ ΧΤΥΠΑΝΕ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΤΙΝ ΔΙΝΟΥΝ.ΑΣΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά! Όλες από κάτι έχουμε να αγχωνόμαστε!

Το σπίτι ας μείνει ακαθάριστο. Στο κάτω-κάτω, οι άντρες μας τι κάνουν; Οκ, δε λέω για το δικό μου που δε δουλεύει, είναι όλη μέρα σπίτι και κάνει ένα σωρό δουλειές. Και να δουλεύουν, όμως, αυτοί δε θέλουν να γίνουν πατεράδες; Δεν κατάλαβα. Ο πατέρας μου είχε μεγαλώσει με υπηρέτριες και δεν ήξερε να πιάσει σκούπα στα χέρια του, κι όταν ήταν έγκυος η μάνα μου, έκανε αρκετές δουλειές. Βέβαια, έμενε μαζί τους και η γιαγιά μου, οπότε την κύρια ευθύνη του νοικοκυριού σ' εκείνη τη φάση την είχε αυτή, αλλά και ο πατέρας μου έκανε ένα σωρό δουλειές. Και χτες το πρωί που ήταν σπίτι, σε κάποια φάση πήρε ξεσκονόπανο και ξεσκόνισε όλο το καθιστικό, τραπεζάκια, βιβλιοθήκες, μέσα-έξω, όλα. Και η μάνα μου δεν είναι έγκυος! :P

Μύριαμ, είναι ανάγκη να κάνεις κάθε μέρα όλες αυτές τις δουλειές; Κάθε μέρα ξεσκόνισμα, σκούπισμα, σφουγγάρισμα, μπάνιο;;; Κατεβάζεις σκουπίδια; Απλώνεις; Καλά, κουβαλάς μόνη σου τη λεκάνη; Πρέπει να μοιραστείτε τις δουλειές με τον άντρα σου.

Κι εμένα μ' αρέσει να είναι το σπίτι πεντακάθαρο, αλλά θα συμβιβαστώ! Πριν ένα χρόνο που μπήκαμε στο σπίτι, ήμουν κι εγώ κάπως έτσι, οκ, όχι τόσο πολύ, αλλά κάθε μέρα σκούπιζα, σφουγγάριζα, έτριβα πάγκους, και μετά πήγαινα σχολείο και ήμουν ένα πτώμα! Οπότε, έβαλα ένα πρόγραμμα και τις βαριές δουλειές τις περιόρισα, γιατί δε γινόταν. Τώρα αύριο που θα έχουμε μωρό στο σπίτι, θα πρέπει να είμαστε πιο σχολαστικοί.

Φυσικά, δε θα γίνουμε και όπως τη συννυφάδα μου, που πήγε τώρα η πεθερά μου Μυτιλήνη να της καθαρίσει (όποτε πάει σπίτι τους αναγκάζεται να τους κάνει την καθαρίστρια), σήκωσε τη μαξιλάρα του καναπέ να την τινάξει και βρήκε από κάτω αποικία εντόμων!!!!! (ο άντρας μου τα είπε "κολομαρίες", ξέρετε τι είναι ή πώς αλλιώς τα λένε;). Και όταν πήγε ο άντρας μου στο δωμάτιο που θα κοιμόταν, βρήκε κάτω μια κιλότα!!!!! Είπαμε, όχι κι έτσι!!!!!!!

Άσε, Αγγελική, κι εγώ αυτό λέω συνέχεια, πώς γίνεται άλλοι να θέλουν να κάνουν παιδί και να μην μπορούν και άλλοι να κάνουν και να τα έχουν παραπεταμένα (οι κουνιάδοι μου και οι συννυφάδες μου, π.χ.).

Κορίτσια που πεινάτε, σας έχω δύο πολύ καλές επιλογές: ψωμοτύρι και ψωμοτύρι!!! (μαύρο ψωμί εννοείται!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και το μαύρο;;; Πωπω... Χάλια...

Και πάλι, όμως, να σκέφτεστε ότι:

1. Είναι για καλό σκοπό.

2. Δεν το προκαλέσατε εσείς.

3. Είναι για τρεις μήνες!

Τι να πουν οι διαβητικοί; Που φταίνε κιόλας. Ένας θείος μου δε φτάνει που είναι διαβητικός, έχει πρόβλημα με ένα ένζυμο, ή κάτι τέτοιο, και δεν μπορεί να φάει κανένα παράγωγο του σιταριού. Οπότε, κομμένα, ψωμί, ζυμαρικά, κέικ, μπισκότα, φρυγανιές, τα πάντα...

Οπότε κορίτσια, θα πρέπει να γίνετε κουνέλια και να το ρίξετε στις σαλάτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΚΟΥΠΙΖΩ Κ ΔΕΝ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΕΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΧΩ ΚΟΛΗΜΑ.ΤΙΝ ΛΕΚΑΝΗ ΤΙΝ ΣΗΚΩΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΛΙΓΑ ΛΙΓΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ Κ ΑΠΛΩΝΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ.

Η ΣΥΝΙΦΑΔΑ ΜΕΣΑ ΣΤΙΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΒΛΕΠΩ ΕΛΕΟΣ!!!!!!

ΠΟΤΕ ΓΥΡΝΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ?

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως!!!θα πρεπει να πηξουμε στη σαλατα και που να χορτασεις με σαλατα?υπομονη,οπως το λες αννα μαρια μου!!!!τα μωρακια μας να ειναι καλα!!!

πωπω, αυριο παλι θα πιω αυτηβτην αηδια!!!ελπιζω τουλαχιστον να αντεξω ως τη 1 ωρα και να μην τα βγαλω οπως την αλλη φορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΙΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ.....

ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ Κ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΜΙΑ Κ ΕΞΩ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

ΑΥΡΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, υπάρχουν και χειρότερα, μια θεία μου τα μπάνια τα κάνει δύο φορές τη μέρα!!! Εγώ απολυμαίνω το κάθισμα, αλλά εννοείται ότι έχω να σκύψω και να τρίψω μπάνιο από τότε που έμεινα έγκυος. Το κάνει ο άντρας μου, αλλά κι αυτός ψιλοβαριέται. Οκ, το αντέχω, στο κάτω κάτω δε θα γεμίσω τη μπανιέρα με νερά και να καθίσω μέσα. Ντους κάνω.

Όσο για την συννυφάδα (συννυφάδα, όχι κουνιάδα), την πρώτη φορά που πήγε ο άντρας μου σπίτι της, έμπαινε στην μπανιέρα με τις παντόφλες, τόσο σιχαμερά ήταν. Τότε ήταν το παιδί τους έξι μηνών (απορώ πώς επιβίωσε εκεί μέσα στο κακόμοιρο) και νομίσαμε ότι είχε πάθει επιλόχειο κατάθλιψη, επειδή και το παιδί το είχε παρατημένο, κ.λπ. Μάλιστα, τότε είχα αναρτήσει ένα σχετικό ποστ εδώ στο μάμμυ, να μάθουμε αν είναι τελικά επιλόχειος κατάθλιψη και να φροντίσουμε να τους βοηθήσουμε. Τότε ήταν πολλές κοπέλες που μου την είπαν, ότι την κατηγορώ, ότι κάνω κουτσομπολιό, ότι ο άντρας μου έπρεπε να της καθαρίσει το μπάνιο αντί να μπαίνει με τις παντόφλες και άλλα τέτοια. Τέλος πάντων, δύο χρόνια μετά και το σπίτι παραμένει χάλια, το παιδί παρατημένο, οπότε λογικά δεν ήταν επιλόχειος κατάθλιψη, είναι αιώνια τεμπελίτιδα!

Βανεσσάκι, θα τρως σαλάτες, κρέας, κοτόπουλο, ψάρι, ρύζι, τυρί (τα δύο τελευταία τα δικαιούστε;). Για δεκατιανό μπορείς να φας μια μαρουλοσαλάτα, που είναι και πολύ δροσερή, ή γιαουρτάκι ή ξηρούς καρπούς, αν σου αρέσουν. Υπάρχουν πολλά τρόφιμα που μπορείτε να φάτε! Απ' όσο ξέρω, πάντως, από λαχανικά, το κολοκυθάκι έχει πολλή ζάχαρη (το ξέρω απ' τη διευθύντρια του σχολείου που είναι διαβητική, αλλά όποτε φέρναμε γλυκά στο σχολείο ερχόταν, τα έβλεπε και έλεγε "ααα, τι ωραία, αλλά εγώ δε γίνεται να φάω, πρέπει να προσέχω, χμ... για να δοκιμάσω λίγο...)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου γλυκιά σε θερμοπαρακαλώ να προσέχεις πολύ....άσε τις δουλειές....το μπεμπέ έχει προτεραιότητα και μετά ακολουθείς εσύ......μην κάνεις τίποτα αυτή την εβδομάδα...:)....χαλάρωσε και ξεκουράσου..;)

Βανεσσάκι μου καλή επιτυχία αύριο με την καμπύλη και καλά αποτελέσματα.....μονορούφι κοριτσάκι μου...μόνο έτσι θα το αντέξεις το μαρτυρικό ΄σιρόπι..:)

Άννα Μαρία μου...τί γέλιο με την διευθύντρια.... :lol::lol::lol::lol::lol: ........όσον αφορά την καθαριότητα και εγώ μετά την αποκόλληση που είχα στις αρχές έστρωσα χαρακτήρα και έκατσα φρόνιμα....στο άπλωμα των ρούχων με βοηθάει ο άντρας μου΄, όπως και στα πιάτα και στο καθάρισμα του σπιτιού.......σιδερώνω μόνη μου αλλά μόνο τόσο όσο αντέχω.....προσπαθώ να μην σκύβω πολύ αν και είναι λιγάκι δύσκολο...βάρη δεν σηκώνω.....άσε που η κοιλιά μου πλέον με πιέζει στο στομάχι και δεν μπορώ να γέρνω και πολύ μπροστά γιατί από την πίεση νιώθω έντονη δυσφορία.... :roll::roll::roll: .....πολύ προσεχτικά.....:).....

Μυριαμάκι μου και εγώ νιώθω αυτήν την πίεση εκεί χαμηλά.....θεωρώ ότι είναι αντανακλαστικός πόνος από την κίνηση του μωρού που μας πιέζει κοντά στην ουροδόχο κύστη..:)

Πολλά φιλάκια σε όλες σας....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΙΕΣΗ ΣΤΙΝ ΟΥΡΟΔΟΧΟ ΚΥΣΤΗ Κ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ....ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΙΓΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΟΣΕΣ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ...ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εριξα εναν υπνο περιποιημένο αλλο πραγμα!!!Ναι αυτη την εβδομαδα θα τα φορτωσω ολα στον κοκορα και δεν με νοιαζει..ουτε οσα βλεπει η πεθερα δεν θα κανω....οποιον ενοχλει ας πιασει να τα καθαρισει! :evil:

Βανεσακι δεν απαγορευεται το ψωμι απλα πρεπει να ειναι μαυρο και συγκεκριμενα γραμμαρια αυτο το χαζο εχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια και βανεσακι, σας καταλαβαινω... Αυτο που σου στερουν, αυτο επιθυμεις.. Ρυζι επιτρεπουν και μακαρονια οχι? προσοχη ομως γιατι το ρυζακι κανει δυσκολιοτητα.. Εννοειται οτι με σαλατες ουτε εγω δεν χορταινω.. Τπυλαχιστον μπορειτε να φατε λιγο τυρακι... Εγω εχω ξεχασει την γευση του.. Πριν λιγο παρηγηηλα πιτσα χατ με φιλαδελφια για τον αντρα μου κι εγω θα φαω κολοκυθακια νεροβραστα με σαλατα αναλατη..

Μυριαμακι, εγω σκουπιζω και σφουγγαριζω και ξεσκονιζω καθε μερα το σπιτι κατω.. Πανω οχι καθημερινα..

Μπανια εχουμε δυο αλλα τα κανω εναλλαξ για να μην που πεσει βαρυ.. Τα σκουπιδια τα κανονιζει ο αντρας μου οπως επισης και τις μεταφορες ρουχων (πλυμενα /απλυτα) πανω κατω.. Δεν σκυβω να παρω την λεκανη αλλα παιρνω λιγα λιγα τα ρουχα και τα απλωνω.. Σιδερωμα μονη μου εννοειται! Τις καθημερινες δεν κοηραζομαι αλλα σαββατο που κανω γενικη πανω κατω γινομαι πτωματακι..

Δεν μπορω να μην τα κανω.. Αν τα αφησω μια μερα, δεν μπορω να χαλαρωσω και να νιωθω ανετα στο σπιτι..

Αννα μαρια, εμενα ο πατερας μου βοηθαει στα παντα την μαμα μου.. Μεχρι και πιατα πλενει και το μπανιο κανει αλλα ο αντρας μου δεν κανει τετοια...μια φορα που γυρισα σπιτι απο την δουλεια ειχε μαγειρεψει για να μου κανει εκπληξη.. Βεβαια εκπληξη επαθα οταν ειδα πως ειχε κανει την κουζινα.. Χαλια, πιο χαλια δεν γινεται...

Οσο για την συννυφαδα σου μου πιστεψε με εχει πολλες τετοιες ...

Μικακι μου καλο προσεχε κι εσυ με τις δουλιτσες.. Σιγα σιγα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωρε Αγγελικουλα μου, παντα ηθελα να δοκιμασω την πιτσα χατ με φιλαδελφεια αλλα δεν ετυχε ποτε...δεν πειραζει μετα την γεννα θα την τσακισω!!Και μακαρονια επιτρεπεται να φαμε απλα εγω ολα τα ζυγιζω,βεβαια οχι τσιγαρισμενα θελει βραστα η ψητα και το κρεας.Απλα δεν ξερω το μοσχαρι πως θα το μαγειρευω εχετε καμια ιδεα?Δεν μπορω να το τσιγαρισω....μονο βραστο τρωγεται?μπλιαξ!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου και ο δικός μου πατέρας μια από τα ίδια...δεν υπάρχει περίπτωση να μην βοηθήσει την μητέρα μου στο οτιδήποτε.....τους χαίρομαι αυτούς τους ανθρώπους.......ευτυχώς ο αντρούλης μου είναι πολύ καλός και με βοηθάει σε όλες τις δουλειές του σπιτιού....όχι μόνο από τότε που μάθαμε για το μωρό απεναντίας από την αρχή της σχέσης μας.....και είναι σημαντικό για μένα διότι όταν είναι και οι δύο εργαζόμενοι η αλληλοβοήθεια και η αλληλοκατανόηση είναι αυτό που σε ηρεμεί και σε ξεκουράζει μετά από μία δύσκολη ημέρα στην δουλειά...:)...

Μυριαμάκι μου με το καλό να δεις αύριο το αγοράκι σου.....εμείς θα πάμε την Πέμπτη..:)....

Αναστασάκι μου είναι για πολύ λίγο χρονικό διάστημα κοριτσάκι μου...αυτό να σκέφτεσαι και όλα καλά...:)....όσον αφορά το μοσχαράκι να σου πω ότι πολλές φορές εγώ το βράζω με μπόλικο νεράκι και λεμονάκι χωρίς να το τσιγαρίσω και βάζω μέσα λαχανικά...;).,..καροτάκια κτλ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια αν το βρασεις πρωτα και μετα το βαλεις σε αντικολλητικο σκευος να ροδισει? ουτε ελαιολαδο επιτρεπεται?σαλτσα ντοματας?επισης μποερεις σε πιριπτωση που εινσι φιλετακι να το βαλεις στην σχαρα αφου εννοειται τα βρασεις πρωτα.. Και να βαλεις κατι να το μαριναρεις να μην ειναι ανοστο..

Οσο για την πιτσα ειναι η αγαπημενη μου αλλα εχω κατι μηνες να φαω. Ειπα στον αντρα μου, μολις γεννησω να μου φερει πιτσα στην κλινικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ ΜΟΥ Κ ΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΤΙΝ ΠΕΜΠΤΗ!!!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Ε?ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ Κ ΓΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΤΙ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ....Κ ΜΕΝΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΤΙΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΝΤΟ ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΡΟΤΑ ΣΕΛΙΝΟ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ ΛΙΓΟ ΡΥΖΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!!

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΧΑΜΕΝΕΣ?ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια καλορυζικο το νεο μασ ποστακι με το καλο ολεσ να φερουμε στον κοσμο τα μωρακια μασ και με πρωτη το χριστινακι μας.............μυριακι μου πολυ ομορφη η λιστουλα που μας εγραψες να εισαι καλα .................

εγω δεν εχω και πολυ ωρα που μαζευτικα χαχαχχα ειχαμε παει κινετα για μπανακι με τον αντρουλι μου και τωρα εχω παρει να μου φερουν πεινιρλι μμμμμμμμμμμμ.........πειναω πολυ ομως χαχχααχαχ

εσεισ τι κανετε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΕΚΟΨΑ ΤΑ ΒΑΡΙΑ ΦΑΓΗΤΑ ΧΥΜΟΥΣ ΚΛΠ.Κ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΡΒΙΣΚΟΝ ΣΙΡΟΠΙ Κ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...