Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΠΑΔ ΠΕΙΡΑΙΑ και επίδομα τοκετού


Recommended Posts

Καλησπέρα!

Γέννησα με ΚΤ στις 14/5 και κατέθεσα τα χαρτιά για το επίδομα στον οπάδ Πειραιά στις 24/5. Ξέρω ότι είναι περίπου 1000 ευρώ. Απ'ότι έχω διαβάσει σε παρόμοια θέματα, ο χρόνος καταβολής του επιδόματος ποικίλει από οπάδ της μίας περιοχής σε άλλης. Έχει καταθέσει κάποια τα χαρτιά στον πειραιά? Αν ναι, σε πόσο καιρό πήρατε τα χρήματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν διαφέρει από οπαδ σε οπαδ αλλά εγώ που γέννησα 3/5 κ κατέθεσα τα δικαιολογητικά 15/5 στη Λάρισα ακόμη δεν το πήρα κ γω το επίδομα.Πριν ένα μήνα που ρώτησα μου είπε ο υπάλληλος σε κανένα τετράμηνο από τη στιγμή που τα καταθέτεις.Ο Σεπτέμβριος μπροστά μας είναι κ βλέπουμε..Αλλά με όλα αυτ ά που γίνονται φοβάμαι οτι θα αργήσουν και άλλο... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Καλημέρα!

Τα νεύρα μου :evil:

Πήρα τηλέφωνο στον ΟΠΑΔ να ρωτήσω τι γίνεται με το επίδομα τοκετού που ακόμη δεν έχω πάρει (τα ρημαδο1000 ευρώ......) και μου είπαν ότι τώρα πληρώνουν τις γέννες των πρώτων ημερών του Απριλίου :o

Οι πληρωμές σταματάνε 15 δεκέμβρη :o και ξαναξεκινάνε με το καινούριο έτος αφού τους έρθει νέα απόφαση :shock:

Έλεος πια..............................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 9 months later...

Κορίτσια SOS! Πήρα το ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ!

Επιτέλους μετά από 16 μήνες αναμονής, σήμερα είδα στο λογαριασμό μου 1000 ευρώ!

[smilie=wav.gif]

Όσες έχετε ασφάλεια δημοσίου, δείτε τι γίνεται στους λογοριασμούς που έχετε δηλώσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...