Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 926
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΤΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΨΙΜΟ ΚΑΝΕΙ Κ ΖΕΣΤΗ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!! Καλορίζικο το καινούριο μας πόστ και εύχομαι κι εδώ ΜΟΝΟ ευχάριστα!!!!! Τώρα είδα που άνοιξες το καινούριο Μυριάκι μου και άπλωσα ολόκληρο σεντόνι στο προηγούμενο...δεν πειράζει, θα το κολλήσω κι εδώ.....

Πάλι ένα κατεβατό γράψατε......έχω πόση ώρα που σας διαβάζω......

Εχθές και σήμερα ήταν δύο πολύ κουραστικές μέρες κυρίως επειδή η κόρη μου είχε απίστευτη γκρίνια και κλάμα με το παραμικρό συνέχεια όμως, όλη την ημέρα...αφού να φανταστείτε αναγκάστηκαν οι γονείς μου εχθές το βράδυ κατά τς 11(ήμουν μόνη γιατί ο άντρας μου δούλευε) να κάνουν 40 χλμ. (πήγαινε έλα) γιατί η μικρή ούρλιαζε στο τηλέφωνο "παππού παππού", τελικά μετά από καμιά ωρίτσα καταφέραμε να την κοιμήσουμε.....βασικά το δύσκολο για μένα ήταν ότι μάλλον είχα συσπάσεις γιατί πέτρωνε η κοιλιά μου και πονούσα απίστευτα, μόνο ξαπλωτή παλευόταν λίγο η κατάσταση αλλά πώς να είμαι ξαπλωτή με ένα δίχρονο (σχεδόν) που έκλαιγε και κοπανιόταν όλη την ώρα?????? Στην αρχή ανησύχησα ότι κάτι το πονούσε το παιδί και γι'αυτό έκανε έτσι αλλά τελικά απλά είχε χούγια γιατί μόλις την βγάζαμε βόλτα με την αδερφή μου ήταν μέσ'την καλή χαρά.....και σήμερα πάλι αισθάνομαι ότι η κοιλιά μου σκληραίνει ώρες ώρες αλλά καμία σχέση με το χθεσινό μαρτύριο!!!!!!!

Σήμερα πάλι ανακάλυψα ότι η μικρή είχε πειράξει τον θερμοστάτη του καταψύκτη και έγινε απόψυξη και έλιωσαν οι πάγοι και γέμισε ο καταψύκτης νερό και μετά μάλλον το ξανασκάλιξε (αυτά πρέπει να έχουν μέρες που έγιναν και δεν τα πήραμε χαμπάρι) και πάγωσαν τα νερά και μέσα στα νερά πάγωσαν όλα τα κρέατα......τα νεύρα μου.......πέταξα τα πάντα (καλά ο άντρας μου γκρίνιαζε που πήγαν χαμένα τόσα κρέατα και να τα φτιάξω να τα φάει αυτός - φυσικά τί να πάθει με τόσο γκοτζίλα που έφαγε στον στρατό???) αλλά εγώ τα πέταξα έτσι κι αλλιώς...... Όλο το πρωί καθάριζα τον καταψύκτη, μετά έπρεπε να μαγειρέψω, να συμμαζέψω, να ταϊσω την μικρή, να την βάλω για ύπνο.....τώρα πάλι αισθάνομαι την κοιλιά μου σκληρή ειδικά ψηλά προς το στήθος!!!!!

Μυριάκι μου καλό κουράγιο για αύριο!!!!

Ηλιαννάκι μου μούρλια η κοιλίτσα....και η δικιά μου κάπως έτσι είναι απλά εμένα έχει τουμπανιάσει αρκετά και το στήθος, το δικό σου από ότι παρατήρησα δεν έχει πρηστεί!!!

Αγγελική μου προσπαθήστε με τον άντρα σου να συζητήσετε όλα αυτά που σας καίνε και να βρείτε μία λύση, είναι κρίμα να περνάτε τέτοιο λούκι τώρα που κοντεύετε να γίνετε γονείς......θα μου πείς ποιά μιλάει, εγώ που έχω σκοτωθεί άπειρες φορές με τον άντρα μου κι έχω φτάσει πολύ κοντά στον χωρισμό πολλές φορές......όμως γι'αυτό τον λόγο σε καταλαβαίνω απόλυτα! Μίλησέ του ειλικρινά και πέστου ό,τι σε προβληματίζει......ζήτησέ του να βοηθήσει την κατάσταση και να σου συμπαρασταθεί, δεν είναι δυνατόν να μην μπορούν (όλοι τους) να σεβαστούν την κατάστασή σου!!!!! Κι εγώ έχω πεί πολλές φορές ότι ράγισε το γυαλί, ότι τους σιχάθηκα όλους (μαζί και τον άντρα μου), ότι θα πάρω τα παιδάκια μου και θα φύγω.....κι άλλα πολύ χειρότερα έχω ξεστομίσει ακόμα και στα μούτρα του.....νομίζω ότι αυτά λέγονται εν βρασμό ψυχής! Εύχομαι πραγματικά μέσα από την καρδιά μου να τα βρείτε!!!!

Κίσκα πολύ ωραίο το ριλάξ και το χρώμα υπέροχο!!! Ααααα τα hello kitty από το Λιντλ λέω να τα πάρω κι εγώ....αν προλάβω!!!!

Αναστασία έχει δίκιο η Κίσκα που σου είπε ότι η θέση του πλακούντα παίζει ρόλο.....ο δικός μου πλακούντας είναι πρόσθιος και χαμηλά οπότε κι εγώ δεν καταλαβαίνω με το χέρι τις κινήσεις της μπέμπας, εκτός αν είναι πολύ δυνατές...δηλαδή εγώ τις νιώθω αλλά άμα βάζω το χέρι δεν καταλαβαίνω τίποτα ούτε και οι άλλοι! Ακόμα βουναλάκια ούτε εγώ έχω δεί αλλά ώρες ώρες τραντάζεται πολύ η κοιλιά μου....ο αφαλός μου δεν έχει πεταχτεί καθόλου και ούτε πρόκειται από ότι καταλαβαίνω!!!

Μίκι μου πώς πήγε ο β' επιπέδου????? Ή είναι αύριο και μπερδεύτηκα?????

Μαϊμουδάκι μου κοντεύεις κι εσύ για τον β'επιπέδου.....με το καλό κορίτσι μου!!!

Αααα για τα μπιμπερό και τις πιπίλες εγώ βολεύτηκα πολύ με τα chicco και τις θηλές σιλικόνης τους πρώτους μήνες....όταν αρχίζουν να βγάζουν δόντια καλύτερα καουτσούκ που δεν κόβεται γιατί η σιλικόνη κόβεται εύκολα!!!

Ήθελα να σχολιάσω κι άλλα αλλά δεν θυμάμαι τώρα τί.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα καλα εσυ νια τις τρως διπλα!!!!

ο μικρος μου χτες ραδυ ξεκινησε τα σπρει, σημερα δεν εχει ακομα διαφορα, συνηθως μετα τη δευτερη μερα ειναι καλυτερα. χτες βραδυ απο το βηχα πρεπει να ξυπνησε καμια 15αρια φορες τελικα κοιμηθηκε μαζι μας κ απο το πολυ το ζορι εκανε κ λιγο εμετο :?

νασια εχεις συσπασεις??

κοριτσια πως τις καταλαβαινουμε τις συσπασεις?? ειναι σαν πετρωματα κ συνοδευονται κ απο πονο?

ειναι σαν πονοι περιοδου?

πολυ σκανταλιαρα η δικια σου!! πω πω μεγαλη ζημια αυτο με τα κρεατα παντως...

κ εμενα ο αντρας μου ετσι θα ελεγε, να τα κανω να τα φαει αυτος :lol::lol::lol:

επισης εχει ριλαξ στα λιντλ?? εχει κ κατι σε αγοριστικο??

σημερα πηγαμε μια βολτα απο το μιστερ μπειμπι στον ευοσμο κ ηταν αθλιοοοοοοοοοοοοο

πω πω πολυ χαλια κ πανακριβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου λένε ότι όταν έχουμε συσπάσεις πετρώνει η κοιλιά.....η δικιά μου γίνεται τόσο σκληρή ώρες ώρες που με πονάνε τα κρέατα από το πολύ τσίτωμα!!!! Δεν έχει ριλάξ στο Λιντλ καλό μου....σετ hello kitty νομίζω παπλωματοθήκη μαξιλαροθήκη έχει......δεν ξέρω αν θα έχουν και κάποιο αγορίστικο σχέδιο!

Στα Home Bebe στην περιοχή Φιξ να πάτε....εγώ από κεί είχα ψωνίσει όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου και είχε όμορφα πραγματάκια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φουσκιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλε φτασαμε κιολας στο 6????? :shock::shock:

μπραβο μας!!!!!!!!!!!!θηρια ειμαστε!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλοριζικο λοιπον κ το 6!!!!!!!!!!!!!!!!!να γεμισει μονο με ευχαριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευη μου τελειο το ριλαξ με το καλο να το χαρει η μιλα!!!!!!!!!!

αναστασια μου κ εγω παρακαλαγα (την πρωτη φορα) να μην πεταχτει ο αφαλος μου γιατι δεν το μπορω καθολου!!!!!πολυ ανατριχιαστικο!!!!!!!!

μυριαμακι μου καλη ξεκουραση κ καλο βαψιμο αυριο!!!!!!!!!!!

αχ νασιουλα μου σε καταλαβαινω απολυτα γλυκια μου!!!!!!!προσπαθησε να ξεκουραστεις , να ηρεμησεις!!!!!!!ασε τα μικρα δεν δαμαζονται ευκολα!!!!!!!...........

ευχομαι αυριο να εισαι καλυτερα φιλη μου!!!!!!!!!

οσο για το στηθος δεν μου εχει πρηστει πολυ , ελαχιστα!!!!!!!

τιτινακι μου το ειδα κ σε εκανα φιλη!!!!!!

νιακι μου τα μικρουλια σου πρεπει να εχουν πολυ πλακα!!!!χαχαχαχα!!!!!!!

δωσε φιλακια στην κοιλιτσα!!!!

δεν θυμαμαι αλλα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!

καλο βραδυ!!!!!!!

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Τι κάνετε; Καλορίζικο το νούμερο έξι!!!!!

Εγώ είχα πάει βόλτα με δύο φίλες μου και τα παιδιά τους. Η μία έχει δύο παιδιά, η άλλη τρία, αλλά η δεύτερη έφερε μόνο το μικρότερο. Ρε κορίτσια, αυτήν με τα δύο παιδιά την είδα με πολύ σπασμένα νεύρα... Ωχ, νομίζω κι εγώ έτσι θα καταλήξω...

Για αφαλούς που λετε, κι εγώ ανατριχιάζω φοβερά... Εμένα έχει τεντωθεί κι ελπίζω να μην πεταχτείιιιιιιιιιιιιιιιιιι........................................

Νάσια, εμένα η ξαδέλφη μου είχε κλείσει ένα γάτο στο ψυγείο και επίσης είχε αδειάσει ένα μπουκάλι υγρό πιάτων επίσης πάνω σε γάτο (δε θυμάμαι αν ήταν ο ίδιος). Οπότε, αυτό που έκανε η κόρη σου είναι πιο λάιτ!

Δε θυμάμαι τι άλλο γράψατε, σε λίγο θα πάω να την πέσω!

Καληνύχτα και φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααα καλε πως υπεθεσα οτι ελεγες για ριλαξ!! :lol::lol::lol:

στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχαμε παει εκει, αλλα μου ειχε φανει πολυ μεγαλο κ με ειχε ψυχοπλακωσει :lol::lol::lol: κ τελικα τα ειχαμε παρει ολα σχεδον απο ποδηλατουπολη, μας ειχε κανει παρα πολυ καλες τιμες! αυτη τη φορα δεχρειαζομαστε πολλα πραγματα βεβαια...

χαχαχαχα αννα μαρια ωραια η αδερφη σου! τρελα βασανιστηρια στο γατι!

φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλωριζικο το καινουριο μας ποστακι!

νασιουλα μου να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις κοριτσακι μου!

ηλιαννα τι κανεις?η κοιλιτσα?μεγαλωνει?:)

μικι μου πως πηγε η β επιπεδου?για πες λεπτομερειες!ευχομαι να πηγανε ολα τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koyklitses kaloryziko to neo postaki me eyxarista tha gemisei kai ayto kai mallon kai me mia genna eeeeeeeeee akoys T I T I N AKIIIIIIIIIIIIII .........

EXW SHKWTHEI APO TIS 7 KAI ETOIMAZW VALITSES EFTASE H MEGALH MERA YESSSSSSSSSSSSSSSSSS

exw parei kai ola ta magio moy les kai tha moy kanoyn xaxaxa kai les kai tha kanw mpanio xaxaxxaxaxa alla den me noiazei arkei na eimai poly sik sthn paralia xaxaxxaxaxame thn koiloympa moy panta zhleya otan evlepa foyskitses sthn paralia kai na poy eftase kai h dikh moy wra .............

aggelikoyla moy eyxome na ta vrhte me ton antroyli soy kai na erthei to mwraki na sas gemisei eytyxia kai xares ............

nai koritsia exei poly plaka emena h koilitsa me ta klotsompoynidia kai apo ta dyo zoyzoynakia olh mera sas lew xaxaxxaxax kai moy aresei poly .....merikes fores einai kai ta dyo deksia kai h koilia paramorfonete :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

filakia se oles filenaditses moy shmera tha eimai spitaki opote tha ta leme tha paw pio arga sthn mama kai tha fame kalamarakia kai salatoyla shmera eseis???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμεναααα..Χριστινα μου δεν πηρα αυτο με την δονηση δεν θελω να μαθει σε κουνηματα και τετοια δεν χρειαζεται αλλα ειναι μουρλια οντως ειναι και αρκετα βαθυ και το λεω γιατι στο γιο μου ειχα παρει ενα χωρις να το ψαξω και ηταν σκετη σανιδα και δεν βουλιαζε μεσα και εφαγε μια τουμπααα οποτε αυτη τη φορα το εψαξα πρωτα...στο Λιντλ αυτη τη βδομαδα δεν θα εχει αγοριστικα μονο παλωματοθηκη και μαξιλαροθηκη ,κουβερτα φλις και πετσετα hello kitty μπορειτε να μπαινετε και στο σαιτ και να βλεπετε..

http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg//lidl_g ... 80&nf=True

εγω την τσαντα αλλαξιερα την πηρα απο το καταστημα με τα βρεφικα..και εγω στο ιντερνετ εβρισκα πολυ ακριβες μια μαλιστα ειχε και 100ευρω....ε σιγα για μια τσαντα ελεος...και ειχα δει στα τζαμπο με 10 και ελεγα αυτη θα παρω αλλα μολις ειδα αυτη τη ροζ φουξια τρελαθηκα..μισο να δω μηπως υπαρχει στο ιντερεντ ειναι λεει μαρκα KIDO ειχε και ασορτυ ρηλαξ στα 50 ευρω με μουσικουλα και τετοια αλλα δεν μου αρεσε.....το βαθος....ειπαμε εχω λιγο κολλημα με αυτο...χιχιχμπαα ολο παρκοκρεβατα βρισκο kido...θα βγαλω πιο μετα φωτο τη δικια μου να την βαλω..αυτα Μικι τι νεα απο τη βεπιπεδου???φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε?????????

σημερα ειμαι πρωινη πρωιη κ εχω κ τα νευρα μου!!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

ο αγγελος ξυπνησε απο τις 7:30 κ το βραδυ κοιμηθηκα κατα τις 2:30 το βραδυ γιατι δεν ημουν κ τοσο καλα :roll::roll: !!!!!!!!!!

γιρλ μου καλα ειμαι!!!ναι μεγαλωνει η κοιλιτσα!!!!!!!εσυ πως εισαι????????το νινακι σου???????

νιακι μου αντε εφτασε η μερα που ξεκινανε οι διακοπουλες σας!!!!!!!!!!!!!καλα να περασετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ενοειτε με τα μαγιουδακια σου με ολα!!!!χιχιχιχχι τι επειδη εχουμε τις κοιλουμπες δεν θα ειμαστε σικ?????χαχαχαχαχα

αγγελικουλα μου συζητησε με τον αντρα σου καλη μου να βρειτε μια λυση!!!!!!ειδικα τωρα που θα γινεται κ γονεις.....!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες εγκυούλες,

καλορίζικο το νέο μας ποστ,να έχουμε μόνο ευχάριστα!!

Miki μου πως πήγε το β επιπέδου;

Νασιούλα σκανταλιάρα η μικρούλα;Το γλυκούλι έχει πλάκα!!!

Αγγελική μου σε καταλαβαίνω και το ξέρω ότι αυτό με τα σόγια

είναι ανυπόφορο.Μόνο και μόνο όμως επειδή θα γεννηθεί το μπεμπάκι

σας προσπάθησε να δώσεις τόπο στην οργή και να κουβεντιάσεις με τον άντρα

σου για να βρείτε μια άκρη!!Κάνε την προσπάθειά σου και βλέπεις.............

Πάντα να σκέφτεσαι το μικρούλη σου!!!!

Muriamaki με το καλό σήμερα το βάψιμο και να προσέχεις να μην πολυκουράζεσαι!!

Και εμένα ο αιματοκρίτης με κάνει χάλια.Από το μεσημέρι και μετά δεν μπορώ να

πάρω τα πόδια μου!!!Κουράγιο φίλη μου!!

Ηλιαννάκι πρωινή πρωινή!!!Ωραία η κοιλίτσα σου!!φτου φτου!!

kiska μου πολύ όμορφο to relax, σε ευχαριστούμε που μας ενημερώνεις για τα διάφορα!!!

Νια μου τι καλά που φεύγετε αύριο!!!Να περάασετε τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άννα Μαρία,Girl,Maimoudaki, Τιτινάκι τα φιλιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΒΑΦΟΥΜΕ ΚΛΠ.Κ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟΔΟΥΛΙΤΣΕΣ.

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΟΚΙΝΗ ΣΑΛΤΣΑ Κ ΤΥΡΙ ΤΡΙΜΕΝΟ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΤΕ?

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΛΕΜΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΑ ΙΣΑ ΜΟΥ.ΕΣΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΙΝΕΙΣ ΧΥΜΟΥΣ ΝΑ ΣΕ ΤΟΝΩΝΟΥΝ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΛΛΟ Ε?ΑΝΤΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΖΩΗΡΟΥΛΑ Ε?ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ Κ ΓΩ ΚΑΤΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ Κ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ?ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ Η ΟΧΙ?ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ?

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ?Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ?

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΡΙΛΑΞ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ!!!!!!!

ΜΙΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΙ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΙΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA EGGYOULES MOUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!HRTHAME KAI EMEIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KALORIZIKO TO NEO MAS POSTAKI!!!!!!!!!!

PWPW EIDA STON YPNO MOU SHMERA OTI EIXA AIMA........KAI OTAN VLEPEIS AIMA SHMAINEI GRHGORA........LETE NA MAS THN KANEI O MIKROS????XIXIIXIXIXIXXI

NIAKI MOUUUUUUUUUUUUUUUU NAIIIIIIIIIIIIIIII NOMIZW PWS SE AYTO TO POST THA GENISW EGW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GIOUPIIIIIIIIIIIII DEN VLEPW THN WRA ANYPOMONW TOOOOOOOOOOOSO POLY NA DW TO ANTRAKI MOU,,,,,DEN MPORW NA SAS TO PERIGRAPSW....ANTE NA PERASOUN KAI AYTES OI TELEYTEES MERES PANAGITSA MOUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANTE VRE NIA MOU DIAKOPOULES TI WRAIAAAAAAAAAAA TELIKA POU THA PATE??????DEN THYMAMAI :P:P:P:P NA PERASETE TELEIAAAAAAAAAA EYXOMAI NA KANEIS TA MPANAKIA SOU KAI NA XALARWSETE!!!!!!!!!FANTAZOMAI TI THA GINETE STHN KOILITSA SOU....EDW EGW ME ENA KAI ME EXEI MOURLAEI...KAI POU EISAI AKOMA...OTAN MEGALWSOUN PIO POLY NA DEIS TI EXEIS NA PATHEIS :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

EGW PANTWS TSANTA ALLAXIERA PHRA TOU JUMBO THN MPLE ME TO AYTOKINHTAKI THN MEGALH.....15 EURO KAI EINAI SUPER.....KAI XORAEI PARA POLLA MESA..........E MA 100 EURO GIA MIA TSANTA EINAI PARA POLLA KAI DEN AXIZEI...KALYTERA NA PAREIS KATI ALLO ME AYTA TA LEFTA!!!!!!!!

MIKI MOU PERIMENOUME NEA APO THN B-EPIPEDOU...OLA TELEIA NA EINAI EYXOMAI!!!!!!

MYRIAM MOU VAFETE E???????YPOMONH KORITSAKI MOU KAI MHN KOURAZESE POLY.......OTI MPOREIS KANE!!!!!

APO FAGHTO EMEIS EXOUME PENNES STON FOURNO ME KIMA KREMA GALAKTOS KAI TYRAKIA POU EFTIAXA EXTHES TO VRADY.....GIAM GIAM MOURLIA VGHKE!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο εμενα κουκλες μανουλες!Φυσικα καλοριζικο το νο6 και μονο χαμογελαμστα χειλη μας!

Παλι ψωνισα σημερα για την μπεμπουλα μας,φορμακια,σκουφακι,γαντακια αχ τελεια αγωνιω ποτε θα ερθει στη ζωη μας να μας ολοκληρωσει!!Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυαγαπημένες μου εγκυούλες....:)...σας καλημερίζω όλες με ένα γλυκό χαμόγελο...;)

καλορίζικο το νεο μας ποστάκι...:)...καλά γεννητούρια να έχουμε σ΄αυτό με πρώτη την Χριστινούλα μας.....:)

σας ευχαριστώ τόσο πολύ για το ενδιαφέρον σας κοριτσάκια κου....το απόγευμα θα πάμε για β΄ επιπέδου....οπότε νεάκια θα σας έχω το βραδάκι..;)

Εύη μου το ρηλάξ και τα λευκά είδη της hello kitty είναι ονειρικά...ειλικρινά μου άρεσε πάρα πολυ...:)

Ηλιάννα μου η κοιλίτσα σου είναι πανέμορφη...::)...φτουυυυ...φτουυυ..:)

Νιάκι μου...έφτασε η ώρα των διακοπών...:)...τα ζουζουνάκια σου κάνουν παιχνιδάκια μεταξύ τουυς και σου προσφέρουν το πιο γλυκό αίσθημα ετσι?....μα είναι υπέροχο..:)

Δώρα μου....:)....γλυκιά μου......πώς είσαι εσύ και η μπεμπούλα σου?...:)

Νάσια μου.....καλά κάνει το κοριτσάκι σου και είναι υπερδραστήριο....παιδάκι είναι....καλά κάνει...:)....να μου την φιλήσεις......:)

Μυριαμάκι μου......καλή αρχή με το βάψιμο......προσοχή μην κουραστείς καλή μου...;)

Μαιμουδάκι μου....:).....πολλά φιλάκια στην κοιλίτσα..;)

Αγγελική μου.....είσαι καλύτερα ψυχολογικά?....ελπίζω ναι..:)

Αναστασία μου?....πώς είναι το μπεμπάκι-φραουλίτσα?...:)

Τιτινάκι μου?....πώς είναι ο μπέμπης?....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΙΣ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΣ!!!!!!Κ ΓΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΕΡΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ....ΦΙΛΙΑ!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΟΠΟΥ ΝΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!ΕΧΕΙΣ Κ ΦΑΓΑΚΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ!!!!!!Κ ΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΔΙΝΑ 100 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.

ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ Ε?ΜΕ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΡΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινάκι έρχεται ο παίδαρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αλήθεια πόσο ζυγίζει τώρα;

Muriamaki ελπίζω και εγώ να ανέβει λίγο ο αιματοκρίτης γιατί

δεν πάμε καθόλου καλά!!Άσε με τέτοιο στομάχι που έχω δεν μπορώ

να πιω και χυμό!Τρώω κανένα φρούτο!!Ωραίο το φαγητάκι σου σήμερα

και εγώ μακαρόνια θα φτιάξω αλλά με κιμά!!

Γλυκιά Miki καλά είμαιστε και εγώ και η μπεμπούλα δόξα το Θεό!

Το βραδάκι λοιπόν περιμένουμε νέα σου, με το καλό καλή μου!!!!!!!!!

Αναστασάκο με γεια τα ρουχαλάκια της φραουλίτσας!!!Είναι αυτά τα κοριτσίστικα

άλλο πράγμα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STO ARETEEIO THA GENISW MURIAM MOU!!!!!!DHMOSIO EINAI TO XEREIS???

OSO GIA KILA DEN XWRE GIATI EXW NA KANW KAIRO YPERHXO..THN DEYTERA THA PAW NA KANW KAI THA SAS PW..........EIMAI POLY PERIERGH NA DW POSO EINAI O MIKROULIS MOU.......SIGOURA PANW APO 2 KILA TWRA EINAI PANTWS!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΛΟΓΩ ΣΤΟΜΑΧΙΟΥ ΕΚΟΨΑ ΧΥΜΟΥΣ Κ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ ΠΟΥ ΕΣΤΙΒΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ....ΛΟΓΩ ΔΥΣΠΕΨΙΑΣ. ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΕΦΤΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ.Κ ΓΩ ΜΕ ΚΙΜΑ ΕΛΕΓΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΕΙΧΕΙΡΩ.ΜΕΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΣΥΜΑΖΕΜΑ..

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ Κ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΓΕΝΙΚΑ.ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΠΗΓΕΝΕΣ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟΝ.ΜΕ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙΣ Η ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕΙ?

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑ Κ ΝΑΤΟΝ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI EXW AKOUSEI KAI EGW TA KALYTERA GIA TO ARETEEIO......DOULEVEI KAI H PETHERA MOU EKEI STA PLHNTIRIA KAI THA ME EXEI STA WPA WPA....TOUS EXEI ENHMERWSEI OLOUS APO POLY NWRIS NA ME PROSEXOUN MEXRI KAI GIA TO FAGHTO EXEI KANONISEI........XAXAXAXAXAX :lol::lol::lol::lol::lol: ME DIKO MOU GIATRO....EINAI KATHIGHTHS EPIKOUROS EKEI STO ARETEEIO...... :D:D:D:D

AX ANTE NA PERASOUN AYTES OI MERES NA TON DW ESTW APO TON YPERHXO!!!!!!!!!!!!!DEN XERW AMA MPORW NA KANW KAI 3D GIATI THA EINAI MEGALOS TWRA KAI DEN XERW KAI SE TI THESH THA EINAI KAI AMA FENETE H FATSOULA TOU!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου να σας ρωτήσω...

να πάρω μαζί μου σήμερα ένα dvd για τον β΄ επιπεδου?...τί λέτε?....να το επιχειρήσω?.......να το ζητήσω από την γιατρό?......θέλω πολύ, απλά δεν είναι ο γιατρός που με παρακολουθεί, αλλά μια εμβρυολόγος που όλοι οι γιατροί μας στέλνουν εκεί για την β΄ επιπέδου...τί να κάνω?......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΕΚΕΙ ΡΩΤΑΣ ΑΝ ΔΙΝΟΥΝ ΕΚΕΙΝΗ Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΤΕ ΑΦΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΚΕΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!!ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΗ ΕΜΕΙΝΕΙΚΟΣ ΜΟΥ .Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΣΕ ΖΗΤΗΣΕ ΓΙΑ ΝΑΣΕ ΞΕΓΕΝΗΣΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...