Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

Κστερίνα αν ανχώσεσαι και φοβάσαι τον πόνο, θα σου πρότεινα να τους ζητήσεις να σου κάνουν την σαλπιγγογραφία με ελαφριά μέθη. Σου δίνουν πολύ ελαφριά αναισθησία, έχεις τις αισθήσεις σου, απλά είσαι λίγο μαστουρωμένη και δε καταλαβαίνεις τίποτα από πόνο. Εγώ αν χρειαστεί στο μέλλον να την ξανακάνω σίγουρα θα την κάνω με μέθη. Να μην σου πω ψέματα αλλά ζορίστηκα πολύ όταν την έκανα αν και πήρα και παυσίπονα πριν. Δεν ξέρω αν χρεώνουν παραπάνω για την μέθη αλλά αν θέλεις ρώτησε τους.

Όπως πάντως και να αποφασίσεις να την κάνεις, εγώ σου εύχομαι πάνω από όλα να έχεις καλά αποτελέσματα γιατί στην τελική αυτό είναι που μετράει. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να έχεις ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!! ευχομαι το καλυτερο στις νεες μανουλεςς!!!!! να πανε ολα καλαα και συντομα να παρουν αγκαλιτσα το μπεμπε τους. εγω σημερα ξεκινησε εξετασεις και την αλλη τριτη σαλπιγκογραφια και φοβαμαι πολυ γιατι μου ειπαν οτι ποναει. εχει κανει καμια απο εσας?θα την κανω στο λητω.

και γω στο λητώ την έκανα...ο γιατρός σου είναι εκει??? μην ανησυχεις δε πονάει πολύ...ή μάλλον είναι δευτερόλεπτα ο δυνατός πόνος κάτι σαν πίεση και μεχρι να το συνειδητοποιήσεις τελειώνει.... τίποτα δεν είναι...θα το ξεχάσεις αμέσως...καλή επιτυχία....

εγώ ακόμη να αδιαθετήσω.....

αααα εμένα μου χανε πει να παρω 2 μπουσκοπαν πριν...αν θυμάμαι καλά μία ώρα πριν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς ηρθες στην παρέα,

έχω να σου πω πως μια κοπέλα απο την παρεούλα μας έμεινε έγκυος αμέσως μετά απο αποτυχημένη εξωσωματική. Περίμενε 2-3 μέρες και αν δεν σου έρθει κάνε ξανά ένα τεστ !!

μακάρι αλλά αν ήταν έτσι θα χε δείξει το τεστ ήδη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τha_gino_manoyla δεν κάνεις ακόμη ένα τεστάκι αύριο; Μπορεί χθες να ήταν απλά νωρίς και να μην έδειξε. Σε εμένα είχα κάνει το τεστ στις 2 μέρες καθυστέρηση αρνητικό και μετά όταν ξανάκανα στις 4 μέρες έδειξε πολύ αχνό θετικό αλλά δε το πίστεψα. Την επόμενη μέρα όμως η χοριακή μου ήταν 230! Μη τα εμπιστεύεσαι και πολύ τα τεστ. Εύχομαι να συμβαίνει κάτι τέτοιο και σε εσένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τha_gino_manoyla δεν κάνεις ακόμη ένα τεστάκι αύριο; Μπορεί χθες να ήταν απλά νωρίς και να μην έδειξε. Σε εμένα είχα κάνει το τεστ στις 2 μέρες καθυστέρηση αρνητικό και μετά όταν ξανάκανα στις 4 μέρες έδειξε πολύ αχνό θετικό αλλά δε το πίστεψα. Την επόμενη μέρα όμως η χοριακή μου ήταν 230! Μη τα εμπιστεύεσαι και πολύ τα τεστ. Εύχομαι να συμβαίνει κάτι τέτοιο και σε εσένα!

αχ απο το στόμα σου και στο ΘΕΟΥ το Αυτί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κστερίνα αν ανχώσεσαι και φοβάσαι τον πόνο, θα σου πρότεινα να τους ζητήσεις να σου κάνουν την σαλπιγγογραφία με ελαφριά μέθη. Σου δίνουν πολύ ελαφριά αναισθησία, έχεις τις αισθήσεις σου, απλά είσαι λίγο μαστουρωμένη και δε καταλαβαίνεις τίποτα από πόνο. Εγώ αν χρειαστεί στο μέλλον να την ξανακάνω σίγουρα θα την κάνω με μέθη. Να μην σου πω ψέματα αλλά ζορίστηκα πολύ όταν την έκανα αν και πήρα και παυσίπονα πριν. Δεν ξέρω αν χρεώνουν παραπάνω για την μέθη αλλά αν θέλεις ρώτησε τους.

Όπως πάντως και να αποφασίσεις να την κάνεις, εγώ σου εύχομαι πάνω από όλα να έχεις καλά αποτελέσματα γιατί στην τελική αυτό είναι που μετράει. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να έχεις ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!

θα ρωτησω για μεθη αλλα εκτος απο τον πονο φοβαμαι και για τα αποτελεσματα :( μου ειπε ο γιατρος μου να παρω μια μερα πριν vibramycin και dalacin c και την ιδια μερα να παρω 2 buscopan για τον πονο, εσυ madi που την εκανες? αν υπαρχει κατι στο λενε αμεσως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω στο λητώ την έκανα...ο γιατρός σου είναι εκει??? μην ανησυχεις δε πονάει πολύ...ή μάλλον είναι δευτερόλεπτα ο δυνατός πόνος κάτι σαν πίεση και μεχρι να το συνειδητοποιήσεις τελειώνει.... τίποτα δεν είναι...θα το ξεχάσεις αμέσως...καλή επιτυχία....

εγώ ακόμη να αδιαθετήσω.....

αααα εμένα μου χανε πει να παρω 2 μπουσκοπαν πριν...αν θυμάμαι καλά μία ώρα πριν....[/qu

ναι στο λητω ειναι ο γιατρος μου. Μπαρδη τον λενε. αλλα θα την κανω στο λητω κιολας επειδη οσες κοπελες την εκαναν εκει μου ειπαν οτι ειναι καλα δεν πονεσαν παρα πολυ και εχει και καλους ακτινολογους.. σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα και σε σενα και συντομααα μανουλα με ενα ομορφο νινακι αγκαλια σε 9 μηνες!!!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] :ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaaa3 KAI tha_gino_manoyla ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ!!! ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ. ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΥΖΥΓΟΥΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΩΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΕΙΑ ΕΓΩ ΠΟΝΕΣΑ ΟΣΟ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ. ΚΡΑΤΑΕΙ ΟΜΩΣ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΑΜΕΣΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ. ΠΑΡΕ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΠΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. %%-

ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ;

ΕΓΩ ΚΕΡΔΙΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗ ΜΑΧΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ. ΕΧΤΕΣ ΕΣΠΑΣΑ ΤΑ ΡΕΚΟΡ! ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΕΚΑΝΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΣ......

ΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil μου δεν σου ευχηθηκα ακομα τωρα θα το κανω :lol::lol:

εισαι εγκυουλαααααααααααααααααα.γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif] πολλα συγχαρητηριααααααααααααα μ'ενα γερο μωρακι!!!ηρθε επιτελους το μικρο σας και ευχομαι απο εδω και περα να εχετε παντα μονο χαρες!!!!φυσα μας τωρα εγκυουλαααα ;);;);;) αντε να ξεκολλησουμε επιτελους.αχ εγω δεν προκειτε να φυγω απο εδω μονη μου θα μεινω :( ειμαι η πιο παλια!καλα τα λεω εγω αραχνιασα απο το περιμενε περιμενε :lol::lol::lol::lol:

εγκυουλες μου πολλα :-*:-*:-*:-*

αναστασακι μου πολλα πολλα τεραστια φιλακια στην φραουλιτσα σου :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

tha_gino_manoyla εχω κανει και εγω και δεν πονεσα ιδιαιτερα!ειχα παρει buskopan μια ωρα πριν και πονεσα λιγο σαν πονος περιοδου αλλα ελαφρυς υστερα με ετσουξε λιγακι οταν μου εριξε το υγρο και οταν τελειωσε ολα καλα μετα.μην το φοβασαι δεν ειναι τιποτα!πρεπει να κανει ο αντρας σου πρωτα σπερμοδιαγραμμα γιατι αν εχει εκεινος το προβλημα δεν θα χρειαστει να την κανεις.ευχομαι καλη επιτυχια και συντομα με το μωρακι σας!

μερεντουλα πακετο παμε ε?αντε να μας κατσει και το τζοκερ επιτελους :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madi μου για να δουμε λεμε να ξανακανουμε εξετασεις τον αλλο μηνα αν προλαβουμε αλλιως το νεο ετος!να δουμε αν εχει φυγει το μικροβιο και πως ειναι το σπερμα!φοβαμαι για το ασχημο αποτελεσμα αλλα πρεπει να γινει..

αντε μαρικακι και στα δικα μας να λεμε ;)

μωρουλι το πηρα αποφαση ναι,ειδες δεν ηθελα και πολυ :-p φυσικα και δεν μας πειραζει να παρεις εσυ την λιστουλα μας.εκτος αν μπορει να συνεχισει ακομα η αναστασουλα μας η να εισαι η βοηθος της ;)

ναι ανοιξε το επομενο αναστασια με ενα φυσημα διπλο απο σενα και το φραουλακι σου :):):)

παμεεεεε να κοκκινιζουμεεεεεεεεεεεεε :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου Ρόουζ, να είσαι καλά για τις ευχές σου. Εύχομαι το 2012 να είναι η δική σου χρονιά και να σε βρει με ένα μωράκι στην αγκαλιά. Το ίδιο θα εύχομαι για όλες τις φιλενάδες που προσπαθούν και ανεβαίνουν τον δικό τους Γολγοθά.

Τα δικά μου τα νέα τα έγραψα σε καινούργιο πόστ, για να μην γρουσουζέψω τις προσπάθειές σας.

Φιλάκια πολλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ κατερίνα!και σένα το ίδιο ευχομαι1!!! εγώ τελικά μόλις αδιαθέτησα...... και όντως στο λητώ είναι μια χαρά....εκεί έκανα και τις εξωσωματικές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ κατερίνα!και σένα το ίδιο ευχομαι1!!! εγώ τελικά μόλις αδιαθέτησα...... και όντως στο λητώ είναι μια χαρά....εκεί έκανα και τις εξωσωματικές...
μην στεναχωριεσαι ολα θα μας πανε καλα, οταν θελεις κατι πολυ αργα η γρηγορα θα γινει!!!!!! πρεπει να ειμαστε δυνατες και να μην μας περνει απο κατω,θα τα καταφερουμε πολυ πολυ συντομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χ+Μ καλως σας βρηκαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...