Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

Γλυκουλες γυρισα και θελω να σας ευχαριστησω για την μπολικη θετικη ενεργεια που στελνετε!!!!ευχομαι να εχουμε συνεχεια θαυματακια σαν της σιας και να ερθουν πολλα πολλα ακομα μωρακια!!!Εγκυουλες φυσατε!!!!!!!!!! :lol:

σας κανω copy paste τα νεα.. :P

ολα πηγαν καλα,αγχος μπολικο αλλα πηρα μαζι μου ολες τις εικονιτσες και τις κρατουσα σφιχτα... :ympray::ympray::ympray:

Η σπερματεγχυση εγινε..ειχα δυο αυγα και τα δυο δεξια τελικα,εγω ειχα καταλαβει λαθος..και δεν σκασανε ακομη...

και τη φορα που εμεινα ηταν δεξια. ;) κι ενδομητριο 12,5..

ζοριστηκε λιγο να περασει το σωληνακι και μου ειπε οτι ηταν στενο το ανοιγμα της μητρας :!: και ηταν το μονο που με αγχωσε,γιατι ποτε πριν κανεις δεν ειχε παραπονεθει...τπ δεν πονεσα καθολου.Τα σπερματακια μας ηταν μια χαρα νομιζω πιο καλα απο ποτε!!!.Γενικα πεταξαμε μεσα 46 εκ με 98%κινητικοτητα,απο τα οποια τα 28εκ παρα πολυ γρηγορα...(ειχαμε 96 εκ που πριν τα πειραξουν ειχαμε ενα 59%κινητικοτητα με μεγαλυτερη μεση ταχυτητα απο οποιαδηποτε αλλη φορα,και πολυ γρηγορα 22%)

προσευχομουν καθολη τη διαρκεια για να μπορω να παραμεινω ηρεμη...ευχομαι να σκασουν τα αυγα,να ειναι καλα τα σπερματακια και να πανε ολα κατευχην...και την αλλη φορα την καναμε 14 του μαρτη..ευχομαι και αυτη η 14 ιουλη να ειναι η τυχερη μας φορα!!!εχω κουραστει πια!!!!και πριν μπουμε ηρθε μια μανουλα με τα διδυμακια αγορακια της,να ευχαριστησει τους γιατρους!!Το θεωρησα καλο σημαδι ;)

αυτα απο μενα..!!!!!!!!!!!περιμενουμε τωρα..χουανιτακι βουρ στο ψητο!!χ+μ και λιλ μου ευχομαι να εχετε ενα θετικο αποτελεσμα αυτο το μηνα!!!!!!!!!!!μωρουλι χιωτισσα κι εσυ το ιδιο και οποια αλλη δεν περιμενει!!!!!!!ευχομαι εναν πολυ καρπερο μηνα!!!ροουζ κανε μας την εκπληξη!!!

εγω ειμαι χαρουμενη γιατι κατα πως φαινεται το θεμα της κινητικοτητας στο σπερμα ψιλοεφτιαξε και πηρα και τις εξετασεις που εκανα με αντισωματα κλπ και ζαχαρο,ινσουλινες κλπ και ηταν ολα οκ!!Αυτο με το ανοιγμα της μητρας δεν μου καλοαρεσε αλλα θα δειξει..!!μπορει κι απο το αγχος..!σας φιλω και η αγια ειρηνη και οποιος αγιος μπορει να βαλει το χερι του να ερθει και σε μας ενα παιδακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando πολυ καλα τα νεα σου ευχομαι να πιασετε τα σπορια ;) και αυτη τη φορα θα ειναι γερα και δυνατα!

το πιστευω πολυ οτι θα ειναι η τελευταια σας προσπαθεια και σε λιγο καιρο θα μας φυσας και εσυ ;;);;) η Αγια Ειρηνη η Χρυσοβαλαντω θα φερει πολλα μωρακια ακομα και θα ειναι στο πλαι τους συνεχεια να τα εχει γερα :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου ειπε οτι ειναι πολυ μεγαλα και ετοιμα να σκασουν και αφου την τελευταια φορα ηταν 16 και 17 μετα απο δυο μερες+ δεν θα ειναι 21 και 22;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καναμε και ενεσουλα για να σκασουν πριν δυο μερες στις 12 το βραδυ...λογικα πρεπει να σκασουν..χτες βραδυ εκανα ενα τεστ οωρηξιας και ηταν πιο θετικο απο ολα τα θετικα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κουαντο ολα καλα πηγανε!! χαλαρωσε τωρα, θετικες σκεψεις και θα το τσακωσετε σιγουρα!!! ενα φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ειδικα για σενα!!! ;)

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααχ το πιο γλυκο δροσερο αερακι!!!!!!!!!!!!!!!ευχαριστω τουιγγακι...λιλακι μου να σαι καλα και συντομα εγκυουλα ...αντε να μεινουμε ολες παρεουλα να τα λεμε!!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο cuando πολύ ευχάρια τα νεάκια σου! Είμαι σίγουρη ότι αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά και θα έρθουν γιατί όχι και 2 σποράκια για να μείνουν γερά και δυνατά για 9 ολόκληρους μήνες.

Το 2012 μου φαίνεται όλες οι αγκαλιές μας κορίτσια θα είναι γεμάτες με τα υγιαίστατα μωράκια μας!!! Θα έχουν κοκκινήσει όλες στην λίστα και πλέον δεν θα μιλάμε για απογοητεύσεις και συμπτώματα αλλά για τα κατωρθώματα και τις σκανταλιές που θα κάνουν τα μωράκια μας!

Τα φιλιά μου και ένα ΦΦΦΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ σε όλες σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου και απο μενα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :D:D:D:D:D

πολυ Baby dust οχι για ενα αλλα για 2 :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: μωρουλιασ την κοιλιτσα!!!

χαλαρωσεεεεεεεε οτι ηταν να κανετε το κανατε !!! ευχομαι ανημερα της αγιας Ειρηνης να αναψεις τη μεγαλυτερη λαμπαδα που υπαρχει!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!! ΑΧ! ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΥΔΙΜΑΚΙΑ!!!!

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ...... ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΕΣ ΣΑΝ ΖΟΥΜΕΡΕΣ ΝΤΟΜΑΤΟΥΛΕΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: αυτη η σιγουρια για διδυμακια θα με φαει..!!!!παμε με καλους οιωνους!!!ευχομαι να παει οντως καλα!ευχαριστω ευχαριστω κι ευχαριστω!!!ευχομαινα γινουμε ολες κατακοκκινες σε αυτη τη λιστα!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φευγω διακοπες αυριο οποτε δεν θα μαι εδω να βλεπω τι κανετε εκτος κι αν καταφερω να εχω ιντερνετ που και που...να προσεχετε τις κοιλιτσες και να ερθουν πολλα σπορακια σε οσες περιμενουν...να γινει χαμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα :YMHUG::YMHUG:

Σας ευχαριστω θερμα για τις ευχες σας και ευχομαι ολες συντομα να μεινουν εγκυουλες..

Να ευχηθω θερμα και γω με την σειρα μου στην twingy μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχει και να προσεχει παρα πολυ γιατι το 1 τριμμηνο ειναι δυσκολο.. Να μην κουραζεσαι και να μην σκυβεις κοριτσι μου οσο μπορεις βεβαια...

εχω χασει επεισοδια ελπιζω να μην ξεχασα καμια αλλη εγκυουλα :-ss:-ss:-ss

cuandaki μου κοριτσι μου ευχομαι μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου να ειναι και η τελευταια σας φωρα και το σπορακι η τα σπορακια να γατζωθουν γερα... Καλη επιτυχια να εισαι ηρεμη οσο μπορεις,και να μην αγχωνεσαι.. Να εισαι σιγουρη πως οσο κυνηγας το ονειρο σου τοσο ποιο κοντα ερχεσαι σε αυτο....

Lil μου να ευχηθω καλη επιτυχια και σε σενα κοριτσι μου, δωστου να καταλαβει :ymsmug::ymsmug::ymsmug: καθε μερα, και μεχρι 2 -3 μερες πριν την περιοδο σου, αφου ηρθε σε μενα το σπορι σε σενα ειναι απλα θεμα χρονου ;););)

σας φιλω και περιμενω 2 σιγουρες ανακοινωσεις αν ερθουν και περισοτερες ακομα καλυτερα !!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω σια μου.. εννοειται προσεχω πολυ, να μου εχει παει!!! :-s ευχομαι και σε σενα τα καλυτερα... εμεις δεν παμε διακοπες προφανως, εδω θα ειμαστε να τα λεμε!!! οι υπολοιπες μελλουσες εγκυουλες να κανουν πολλες βουτιες και για μας!!! φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα σια μου...φυσα μας και λιγο..ακομα δεν μπορω να πιστεψω οτι εισαι εγκυουλα και χαιρομαι τοοοοοοοοοοοοοοσο...ειχες απογοητευτει πολυ και λογικο ειναι!!!ευχομαι να το απολαυσεις ..να προσεχεις παρα παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα !!! :-*:-*

τι ευχάριστα νέα είναι αυτά Σία μου ; :ymparty::ymparty::ymparty:

με το καλό !!! με το καλό μια εγκυμοσύνη ήρεμη και ένα γερό μωράκι !!

μέσα απο την καρδιά μου !!!

ήταν πραγματικά μια υπέροχη έκπληξη !!!

Με το καλό όσες περιμένετε αποτελέσματα να μας ανακοινώσετε τα ευχάριστα νέα και φυσικά όλες οι κοπέλες μια προς μία σύντομα μανούλες !!! δεν θέλω να γράψω ονόματα για να μην μου ξεφύγει καμία και δεν θέλω!!

Φυσικά στης εγκυμονούσες μας πολλά πολλά φιλάκια και να προσέχεται !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ.

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ!!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ!!!!

ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuandaki mou ola mou akougonte apsoga!!!edw bebaki myrizei!!!makari kopela mou!!!sto efxomai mesa apo ti kardia mou!!!na xalarwseis k na peraseis omorfa k eimai sigouri pws tha exeis kala nea na mas peis!!!!

sia mou na prosexeis poly!!!sou stelnw aggalitses....

x+m kales diakopoules na kaneis k esy k na mas fereis gastrwmeno aeraki!! :lol::lol:

koritsia ksexnaw polles k den to thelw!!!

roouz mou esy ti kaneis??????? ;)

sas filw oles....smouats..!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια, καλες διακοπες χ+μ και cuando να περασετε καλα , να χαλαρωσετε και με το καλο να εχουμε ευχαριστες ανακοινωσεις!!! :D:D

Σιακι , μακαρι γλυκια μου , να μπαινεις να μας φυσας και εσυ :x

Μερεντακι περιμενουμε ευχαριστα και απο εσενα!

Σας φιλω ολες :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merentoula χιλια ευχαριστω κοριτσι μου αντε και συ να παιρνεις σειρα σιγα σιγα :-*:-*

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ και απο μενα !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...