Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

Καλημέρα κουκλίτσες!!!

Cuadaki ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ για αύριο!!!! Εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα για μπεμπάκι, κάτι μου λέει ότι μετά την twiggy είσαι η επόμενη ;););) !!!! Εγώ σήμερα είμαι καλύτερα και ψυχολογικά αλλά και σωματικά :|:|:| Όσο γι' αυτό που με ρώτησες τα ινομυώματά μου ήταν σχεδόν 3 εκατοστά αλλά επειδή λόγω δουλειάς μετά θα το έκανα τέλος σεζόν δηλαδή Οκτώβρη είπαμε όσο νωρίτερα τόσο το καλύτερο...

Λιλ μου σ'ευχαριστώ πολύ άντε να δείς που αυτή τη φορά θα κάνει ντου το μπεμπάκι που νομίζεις ότι έχεις λιγότερες πιθανότητες!!!! ;););)

Madi μου σ' ευχαριστώ πολύ κι εγώ αυτό πιστεύω λίγο καιρό υπομονή και θα επανέλθω δρυμήτερη, ααα φοβερά τα ποσοστά σου!!!! Μ' έκανες και γέλασα :lol::lol: Ωραίο αεράκι!!! Φιλάκια στην κοιλίτσα!!!!!

Τwiggy σ' έυχαριστούμε κι εσένα για το φυσηματάκι σου!!!!! Δώσε πολλά φιλάκια στην κοιλίτσα σου!!!!!

Janolino κι εσένα σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου και προσπάθησε νε κοιτάς μπροστά, δεν έχει νόημα να σκέφτεσαι τα περασμένα γιατί απλά πληγώνεσαι.... Είμαι σίγουρη πως θα έρθει σύντομα το μπεμπάκι σου απλά να χαμογελάς γιατί έτσι θε θέλει να σε δει όταν έρθει..... ;)

Σία εύχομαι να έχεις μια υγειή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη, τίποτα να μη σε στενοχωρήσει πια κορίτσι μου, με πήραν τα ζουμιά κι ας μην έχουμε μιλήσει πολύ.....

Αναστσία και σε όλα τα τα υπόλοιπα κοριτσάκια στέλνω πολλά φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια....

Σια μας!!!!!τι να πω κοριτσι... καταρχας ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!! :) και μπραβο σου εισαι μια ηρωιδα!!! τι περασες βρε παιδι μου!! ολα καλα τωρα, μην αγχωνεσαι , θα προσεχεις παραπανω και θα εισαι μια χαρα!!! τι θαυμα εζησες ομως ε? τι ιστορια!! πωπω συγκινηθηκα πολυ, δεν εχω λογια, πραγματικα εχω χαρει παρα πολυ που εισαι εγκυουλα, το σπορακι σου ειναι γερο σκαρι!!! σαν τη μαμα του.... φιλακια στην κοιλιτσα!

τζανολινακο θα σε μαλωσω! ξερουμε ολες παρα πολυ καλα πως νιωθεις.. τοσα χρονια αποτυχιες.. θλιψη, αλλα μην χανεις την πιστη σου! και πανω απο ολα ΜΗΝ ΛΕΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΗΔΕΝ!! γΙΑΤΙ ΥΠΟΤΙΜΑς ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΣΑΣ ΚΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ! τΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΦΑΓΑ ΓΕΡΟ ΣΚΑΜΠΙΛΙ! Ευτυχως μετα συνηλθα και ειδα γυρω μου τι εχω καταφερει και πως αυτο εχει αξια και το μωρο θα ερθει, αρκει να ειμαστε καλα! και φαινεται πως ηρθε.. Θα γινει, πιστεψε το! δεν θα πατε διακοπουλες να παρετε λιγο τα πανω σας? στη θαλασσιτσα? σας το ευχομαι...

φιλια σε ολες, αθανασια καλη δυναμη και ξεκουραση!

κουαντο καλη σπερματεγχυση αυριο, να πανε ολα καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σία πολύ μας συγκίνησες, μπράβο! με το καλό ένα γερό κι ευτυχισμένο μωράκι που με τη γλύκα του θα σβήσει όσα πέρασες.Δεν φαντάζεσαι πόσο με εμψύχωσε η ιστορία σου, να σαι καλά κορίτσι μου :) Αθανασία μου,όχι,δεν είμαι σε 6μηνη θεραπεία.Αποφάσισα να το ρισκάρω γιατί ήταν ο μόνος που το διέγνωσε,χωρίς να έχει κάνει ο ίδιος την επέμβαση, κι απότι διάβασα για τον ίδιο μεγαλογιατρό, όταν τον επισκέπτεται μια κοπέλα της παρουσιάζει όλους τους προηγούμενους γιατρούς και τις εξετάσεις τους άχρηστα.Εκείνη την περίοδο ήμουν χάλια και θέλω ηρεμία περιμένοντας το θαύμα.Ανοησία;Μπορεί, πάντως έτσι νιώθω.Α, δεν έχω και καθόλου συμπτώματα, ποτε δεν είχα.

Εύχομαι κοπέλα μου να περάσει γρήγορα ο καιρός και θα δεις που μετά θα έρθει το μωράκι!!!

Στα υπόλοιπα κορίτσια πολλά φιλιά και στην cuando όλη μου τη θετική ενέργεια για αύριο!!! :-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑΑΑΑΑΑ!!!! Τι λες τώρα!!!!!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif]

[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=hello2.gif] [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=hello2.gif] [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Συγχαρητήριααααα δεν μπορείς να φανταστείς πόσο το χάρηκα! :D Με συγκίνησες! Είδατε ρε κορίτσια μην απελπίζεστε εκεί που δεν το περιμένετε και εκεί που πιστεύετε σιγά να μην έρθει έτσι απλά από μόνο του, εκεί τσούπ κάνει την εμφάνιση του καμαρωτο καμαρωτό! Jannolino ακούς; :D

Μπράβο ρε ΣΙΑ μου εύχομαι τα προβλήματα να τελειώσουν εδώ και από εδώ και πέρα να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το νέο έτος να κρατήσετε στην αγκαλιά σας το υγιαίστστο μωράκι σας!!!

Cuadaki καλή επιτυχία και από εμένα και εύχομαι μόνο ευχάριστα να έχουμε!

Μορούλι το έκανες πολύ νωρίς το τεστάκι και για αυτό δεν έδειξε. Εγώ το είχα κάνει με 2-3 μέρες καθυστέρηση και δεν ειχε δείξει αλλά μετά η χοριακή ήταν στα ύψη! Οπότε μην απογοητεύεσαι!

Κορίτσια ξεκόλησε η λίστα επιτέλους και άρχισε να κοκκινίζει επικύνδυνα! Το ποσοστά συνεχώς αυξανονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλα μου ότι σε κάνει να νιώθεις καλύτερα σίγουρα αυτό είναι και το σωστό!!! Σου εύχομαι λοιπόν σύντομα με σποράκι στην κοιλίτσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια μου εχω κατασυγκινηθει!!!!!!!!!!!!!εχω παρει πολλη δυναμη!!!!ειμαι πολυ ευτυχισμενη για σενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ποσο πολυ χαρηκα δεν μπορεις να φανταστεις!!!!!!!!!!!!!να προσεχεις ολα καλα να πανε και μεγαλη μεγαλη η χαρη της αγιας!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: δεν το πιστευω!!!!!!!να προσεχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ κοπέλα μου ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είσαι άξια κάθε θαυμασμού γλυκιά μου. Ν απροσέχεις, να είσαι γερή δυνατή υγειής και όλα θα πάνε καλά κοριτσάρα μου. Απολαυσε τις ξάπλες σου με το μωράκι σου στην κοιλίτσα σου.

Πάρε δύναμη και όλα θα πάνε καλά, άσε τα χαστουκάκια να έρχονται και γύρνα και το άλλο μάγουλο, εσύ και το μωράκι σου δεν καταλαβαίνετε τίποτα!Όλα καλά θα σας πάνε. %%-%%-%%-

Με συγκίνησες πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΛΟΓΟ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΕΒΛΕΠΑ ΕΝΑ ΕΡΓΟ, ΔΑΚΡΥΣΑ. ΓΕΝΝΗΣΕ ΓΝΩΣΤΗ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΜΑΘΑ, ΔΑΚΡΥΣΑ. ΜΗΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΠΤΙΣΤΗΡΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, ΕΚΛΑΙΓΑ.ΕΜΑΘΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ ΚΟΛΛΗΤΗΣ ΜΟΥ, ΜΕ ΠΕΙΡΑΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΛΑΙΩ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΕΣΑΝΑ ΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ. ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΟΛΑ.

ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΗΣ ΑΓ. ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΘΑ ΑΝΑΨΩ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟΚΛΗΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΑ ΜΑΣ.

cuando ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απιστευτοοοο σια μουυυυυυυυυ τι να πω εχω κατασυγκινηθει!!!!! μπραβοοοοοοοοοοοοοοο πολλα συγχαρητηριααααααααα :ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

πω πω τι περασες και ακομα περνας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα και με το καλο να παρεις αγκαλιτσα το μωρακι σου γιατι σου αξιζει πραγματικα.σιγα μην σε μαλωσουμε με τοσο καλα νεα που μας εφερες!εγω το ειπα τα μωρουλια ερχονται ;;);;)

ξεκκολαμε επιτελους και με την σια μας νεα εγκυουλα θα ερθουμε ολες στο club συντομα ε κοριτσια?βαλτε τα δυνατα σας :-p η κουαντο μας ακολουθει ;) πολυ καλη επιτυχια %%-%%-%%-%%-%%-:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia mouuuu den iksera pws perases tooooosa alla ta kataferes koritsara mou k sou aksizei na to ziseis se olo tou to megaleio!!!!!!sou efxomai mono kala pragmata k na prosexeis poly!!!bre koritsi mou prospathouses tosa xronia me ekswsomatikes k telika egine fysiologika?????apistefta entharryntiko!!!xarika paaara poly gia sena koukla mou!!!na sai kala kai esy k to sporaki sas!!!!irtheeeee!!!!!ola tha pane kala.....aa k na mpaineis na mas fysas ee???? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

koritsia......egw mia apo ta idia!!!sas efxaristw oles mia pros mia!!i sia einai ena poly kalo paradeigma alla bre koritsia nomizw pws thaymata se mena den prokeite na symboun!!!! :(:( skeftomai na yiothetisw alla pws tha peisw ton kalo mou????ase pou mia gnwsti yiothetise prin ligous mines k deftero k fimologeite pws tis stoixise 40000 :shock::shock::shock: dld oute na yothetisw den mporw :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ξεκολλησαμε επιτελους!!!

Μετα την Twiggy μας επιτελους εχει αρχισει να κοκκινιζει η λιστα μας!!!

ΣΙΑ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Πηρες το καλυτερο δωρο μετα απο τοσες προσπαθειες, σου ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Αααααααχ τι καλα, μπραβο Σιακι!!!

Εχω χαρει πολυ πολυ!!! :ymparty::ymparty:%%-[smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=wav.gif]

congrats-on-your-new-baby.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuandaki με το καλο αυριο ολα να πανε τελεια!!! %%-%%-:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Jannolino μου, να ζησετε παντα ευτυχισμενοι, ολα θα ρθουν δεξια , θα δεις , μην απογοητευεσαι γλυκια μου!!!

χ+Μ :x:x:YMHUG:

Τα μωρακια ερχονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα τα ευχαριστα της σιας ειναι τοσο ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!ακομα το σκεφτομαι και συγκινουμαι...

καλημερα κοριτσακια, σημερα εχουμε και επετειο και ειμαι πολυ χαρουμενη! μπηκα να σας φυσηξω για το καλο και ειδικα το τζανολινο που δεν βαζει μυαλο! :P

φφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

τα μωρακια ερχονται!!! κουαντο το νου σου...........

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΙΑ ΜΟΥ????????????????? :o:P

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!

ΔΕΝ ΑΠΛΑ ΔΕΝ...ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ....

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΜΠΟΝΑΤΣΑ... ;)

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!

TWIGI ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ.....

CUANDO????

ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.... :D

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟΥ!!!

JANOLINO ΠΑΡΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΤΑΧΤΩ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΔΕΙΡΩ!!!!!!

ΑΧ ΡΕ ΣΙΑ ΜΟΥ!!!!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!

ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!

LIL ΕΡΧΕΤΕ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ!!! :-*:-*:-*

Cuandο ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΣΟΥΠ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.

jannolino ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΧΑΛΙΑ; ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ Η ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ..... ΑΛΛΑ ΣΤΙΣ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ. :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ, ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια μου με συγκηνησες πολυ...ευχομε απο δω κ περα να πανε ολα τελειο κ να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα υγειεστατο τελειομηνο πανεμορφο στρουμπουλο μωρακι!!!!!!!

κοριτσια μου καλοριζικο το νεο ποστ κ ευχομε νουμερο 7 να μην υπαρξει να παθετε ολες γρηγορα γκαστρητιδα :x:x:x

ενα μεγαλοφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυαπο την μπεμπα μου :lol: να γεμισει μωρουδελια ολο το φορουμ

ματς μουτς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι συντομα!!

Αν δεν κανω λαθος μαζι πρεπει να καναμε ωορρηξια, μακαρι... :ympray::ympray::ympray::ympray:

Χουανιτακι μου , τι κανεις? Περιμενουμε νεακια και απο εσενα, το σπορακι ειναι κοντα!!!

Σε ευχαριστουμε happy!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όόόόλα τα μελλοντικά γκαστρουλάκια!!!!!!!!!!

Συνεχίστε κοριτσάκια μου!!!!!!! Δεν υπάρχει πιο όμορφος αγώνας στη ζωή.........

Θα έρθουνε τα ζουζουνέλια σας!!!!!!

Ψηλά το κεφάλι με περίσσια αισιοδοξία!!!!!!!!!!!!

ΣΙΑ μου....... θερμά συγχαρητήρια πουλάκι μου!!!!!!!! Η ελπίδα ποτέ δεν πεθαίνει!!!!!!

Καλή επιτυχία σε όλες ανεξαιρέτως!!!!!!!!!

Σας φιλώ και..... για να μην ξεχνιόμαστε............

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Από μένα και το αντράκι μου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γκαστρουλίτσες κ υποψήφιες γκαστρουλίτσες!

Πέρασα να πω συγχαρητήρια στη Σία! κοριτσάκι μου να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κ να πάνε όοοοολα καλά! Μεγάλη η χάρη της αγίας Ειρήνης! πραγματικά συγκινήθηκα πολύ με όσα μας είπες.

twiggy πολλές ευχές για μια υπέροχη εγκυμοσύνη, επίσης!

Αναστασάκι, φιλιά στον μπομπιράκο!

cuandaki μέσα απ'την καρδιά μου, καλή επιτυχία!

Ο Ιούλιος να είναι γούρικος για όλα τα κοριτσια του ποστ! φιλάκια κ τα καλύτερα έρχονται %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ LILAKO MOY!!!

SUPER!!ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΣΙΑΣ!!

ΘΑ AΠΟΜΟΝΩΘΩ ΚΑΙ ΤΟ WEEKEND ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΝΗΣΑΚΙ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΑΝΘΗΡΑ!

ΒΟΥΡ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΨΗΤΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ζησετε twiggy και με το καλο το μωρακι σας.η φωτο σου ειναι τελειααααααα @};-@};-@};-@};-

μακαρι να ζησουμε και εμεις την επετειο μας που ερχεται,μαζι με το σπορι στην κοιλια μου :ympray::ympray::ympray:

χουανιτακι μου χαιρομαι που εισαι καλα.καντε μπανακια πολλα (γιατι εγω δεν μπορω :( ) και θα ερθει και το μικρουλικο σας ;;);;)

ευχαριστουμε ολες τις εγκυουλες που μπαινουν και φυσανε ετσι για να μην ξεχνιομαστε εμεις :-p ερχονται και αλλες εγκυουλες θα δειτεε ;);)

φιλακια σε ολες σας :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...