Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!!!!Κ Η ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!!ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ Ν5 Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΣΤ ΜΑΣ!!!!!!

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ....ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΜΑΜΑΔΕΣ ΤΙ ΠΑΝΕΣ ΧΡΙΣΙΜΟΠΟΙΗΤΕ?Κ ΟΣΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΜΑΔΕΣ 1Η ΦΟΡΑ ΤΙ ΠΑΝΕΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ?Η ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΑΜΠΕΡΣ.ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΛΕΩ ΤΑ ΒΑΒΥΛΙΝΟ?ΤΙ ΛΕΤΕ?ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ Κ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΤΩΝ 4,00ΕΥΡΩ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΨΕΙΣ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalorizko to postaki mas!!!!!!!!!!!!!!eyxomai kai se ayto ta kalytera nea na exoume!!!!!!!

myriamaki geia sou kala eisai?????

ex kai egw kouponia apo thn babylino kai apo pampers...tha parw kai apo ta dyo kai vlepoume pia tha me volepsoun!!!!!!!!!perimenoume kai gnwmes apo tis idh manoules!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ!!!!!!!ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ Κ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ.....ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ!!!!!!ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΜΠΕΡΣ Κ ΒΑΒΥΛΙΝΟ ΜΟΝΟ ΣΤΙΝ ΤΙΜΗ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΓΙΑΤΙ Η ΓΕΙΤΟΝΙΣΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ Κ ΑΠΟ ΤΑ 2 Κ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΙΔΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΔΙΑΦΟΡΑ.....ΤΙΝΑΠΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΨΕΙΣ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale edw eiste kai egw perimeno sto allo xaxaxaxxaxa......

egw lew gia babilino logo oti einai ellhnika re koritsia kai mono gia ayto prepei na ta protimisoyme ftanei pia me thn ksenomania ...........twra an tha exoyme kapoio thema ti na pw tha dokimasoyme kai ta alla ...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala kai egw pistevw oti ama den tis xrhshmopoihsoume sta mwrakia mas den mporiume na xeroume poia tha mas volepsei...kathe mia kopela volevete diaforetika!!!!!!!

gia emas na doume ti noumero pana tha agorasoume...axaxaxaxaxaxaxa :lol::lol::lol::lol:

xaxaxaxxaxaxaxa a re xristinaki........ esy tha pareis prwth kai tha mas peis xaxaxaxxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να κρατήσετε τα μωράκια σας αγκαλίτσα κ να ζήσετε αυτές τις τρυφερες στιγμές [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

Μέσα σε αυτές τις στιγμές συμπεριλαμβάνονται και τα τσισάκια-κακάκια :lol: , οπότε θα σας πω τη γνώμη μου. Αρχικά παίρναμε pampers και libero, όμως είχαμε διαρροές κ επίσης μου φαίνεται ότι οι pampers μυρίζουν...

Επικεντρώθηκα τελικά σε babylino sensitive που είναι πολύ καλές, μαλακές κ τέλειες για τον δικό μου μπέμπη! Γράφτηκα μέλος κ από τότε μου στέλνουν συνεχώς κουπονάκια κ 2 φορες έστειλαν πακέτο. Είναι ελληνική εταιρεία και ναι, θα συμφωνησω με τη niakoylinaki ότι πρεπει να προτιμάμε ελληνικά προϊόντα, όταν μάλιστα είναι κ καλύτερα. Τώρα που γίναμε 4 μηνών ήδη, δοκιμάσαμε μια φορά και τις nannys που είναι κ αυτές ελληνικές. εμεινα σχετικά ικανοποιημένη, οπότε θα συνεχίσω babylino και κάποιες φορές nannys.

τα φιλάκια μου στις κοιλίτσες κ στις μανούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας εγκυουλίτσες και καλορίζικο το καινούριο μας πόστ!!!!!!!

Μόνο ευχάριστα να διαβάσουμε και σ'αυτό κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!! Δεν πολυμπαίνω αυτές τις μέρες, δεν είμαι και πολύ καλά, συμβαίνουν πάλι διάφορα....δεν θα σας πρήξω αυτή τη φορά με λεπτομέρειες....μου λείπετε πολύ αλλά δεν έχω καθόλου διάθεση! Τα κοριτσάκια μου πάντως είναι μια χαρά και τα δύο.......

Τιτινάκι μου να μην ξεχάσω να σου ευχηθώ τα καλυτερότερα για αύριο......με το καλό κουκλίτσα μου ο γάμος, να είστε ευτυχισμένοι και πάντα ερωτευμένοι!

Μυριάκι μου για τις πάνες που ρωτάς.....εγώ στην κόρη μου ξεκίνησα με τα pampers για νεογέννητα και στην πορεία καθώς μεγάλωνε η μπουμπού παίρναμε μεγαλύτερο νούμερο αλλά είχε διαρροές κτλ. και δεν ήμουν ευχαριστημένη...κάποια στιγμή δοκιμάσαμε τις πάνες βρακάκι liberο, έμεινα πολύ ευχαριστημένη σε σχέση με οτιδήποτε άλλο είχαμε πάρει οπότε και παραμείναμε εκεί...τώρα απλά αλλάζουμε νούμερο όσο μεγαλώνει.

Φιλάκια πολλά σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φτου κ απ'την αρχη τα ξαναγραφω κ παλι!!!!!!

καλοριζικο το καινουριο μας ποστακι με πολλα ευχαριστα νεακια απο τις κοιλιτσες μας!!!!!!

μυριακι μου εγω στην κορη μου επαιρνα τα παμπερς κ μονο . ενω τωρα στον αγγελο ειπα να αλλαξω κ δοκιμασα τα babylino. μπορω να πω πως ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο αυτα κ τα θεωρω καλυτερα απο τα παμπερς!!!!!!!επειτα ειναι κ πιο οικονομικα!!!!!!!!

βεβαια αυτο ειναι στην κριση της καθε μανουλας!!!!!!

τιτινακι μου μεγαλωσε η κοιλιτσα,φτου φτου!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μια γλυκα ειναι!!!!αντε κοντευει κ ο μπεμπακος!!!!!!

ευη μου μια κουκλα εισαι στις φωτο!!!!!!!! εεε κ οταν με το καλο γεννησεις κ παλι ξανθια,εεεεεεε????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι μου πως εισαι κοπελα μου???????η κοιλιτσα??????

καληνυχτα νιακι μου, καλη ξεκουραση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νασιουλα μου κ τωρα αναρωτιομουνα που εισαι.το ειχα γραψει πριν που μου σβηστηκανε ολα!!!!

κοριτσακι μου προσπαθησε να ηρεμησεις γλυκια μου!!!!!!!χαιρομαι που ειναι καλα τα κοριτσακια σου , ομως πρεπει να εισαι κ εσυ καλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα τα πουμε αυριο!!!!!!!!

αααααααα τωρα θυμηθηκα που λεγατε για τις κοιλιες κ το φυλο των παιδιων,εγω στην κορη μου ειχα ολοστρογγυλη κοιλια που ξεκινουσε απο τα πλαινα!!!!!!!απλωτη δηλαδη!!!!!!

ενω στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου κ τωρα , στα αγορια μου δηλαδη ειναι πιο μαζεμενη προς τα μπροστα, μυτερη που λενε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΟΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΨΗΦΙΖΕΤΕ ΒΑΒΥΛΙΝΟ Ε?ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΒΑΒΥΛΙΝΟ Κ ΘΑ ΓΙΝΩ Κ ΜΕΛΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΚΛΠ.ΤΙΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΟΙΡΑΖΑΝΕ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΤΙΣ ΒΑΒΥΛΙΝΟ ΚΟΥΠΟΝΙΑ Κ ΕΝΑ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕΛΟΣ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΣΕ ΠΡΑΚΑΛΩ ΣΚΕΨΟΥ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΟΥ....ΦΙΛΙΑ Κ ΝΑ ΜΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ?Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΛΟ ΤΟΥΜΠΕΣ!!!!

ΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!

ΝΤΕΜΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ....ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΙΠΑΜΕ ΕΦΟΣΟΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ Κ ΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΜΙΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΜΕ ΧΑΖΟΜΑΜΑΔΕΣ ΧΑΧΑ!!!ΜΕ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ?ΦΙΛΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!!!

ΑΥΡΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΠΩ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΡΕΠΟ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ Κ ΤΖΑΜΠΟ ΓΙΑ ΨΙΛΟΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΤΑ ΨΩΝΙΑ!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε γλωσσούδες, φτάσαμε στο νούμερο 5;;; Καλορίζικο, μόνο ευχάριστα να γράφουμε!!!

Εγώ είχα πάει στο θέατρο με την κουμπάρα μου. "Βάκχες" του Ευριπίδη, το είχα ξαναδεί παλιότερα στη Θεσσαλονίκη. Δεν τρελάθηκα, αφήστε που κράτησε πάνω από δύο ώρες, χωρίς διάλειμμα, και πιαστήκαμε πάνω στο τσιμέντο... Είχαμε και μαξιλαράκια, αλλά δεν έκαναν τίποτα...

Εγώ για πάνες σκέφτομαι υφασμάτινες. Και η μάνα μου σε μας τέτοιες έβαζε, γιατί εγώ με τις πλαστικές πάνες είχα μάλλον αλλεργία και έλιωνε το δέρμα μου. Στον αδελφό μου δε δοκίμασε καν με τις πλαστικές, έβαλε κατευθείαν υφασμάτινες. Πιστεύω ότι είναι καλύτερες γιατί α. δίνεις ένα ποσό και τις παίρνεις μία φορά και δεν ξαναπαίρνεις, β. είναι ύφασμα και όχι πλαστικό, άρα πολύ πιο υγιεινό για το δέρμα του μωρού και γ. δεν δημιιουργείται ο τεράστιος όγκος απορριμάτων που δημιουργείται με τις πλαστικές. Ελπίζω να μπορώ να τις πλένω και να μη γίνεται χαμός, αλλιώς θα δω τι θα κάνω...

Νάσια, καλά είσαι; Κάνε υπομονή... Τι άλλο να κάνεις;

Φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα κοριτσια!!!Αυτο δεν ειναι στομα που εχετε αλλα γραφομηχανη!! :lol::lol:

Καλοριζικο το ποστ μας και ολα καλα να μας πανε.Με βλεπω στο νο 1897 να γενναω :lol::lol: ετσι οπως τα γεμιζουμε!!

Τι μαγειρευουμε σημερα?Εγω θα κανω κοτοπουλο στον ατμο και ρυζακι, αποφασισα να κανω σωστη διατροφη και να μειωσω το αλατι να μην εχουμε ιστοριες αργότερα και πρηξίματα!Καλα αν θελησω θα φαω και κατι αλλο αλλα σε μικρη ποσοτητα!Και το βραδυ πινω ενα ζεστο γαλα και κοιμαμαι σαν αρνακι!!

Κι εμενα η κουνιαδα μου τα bebylino χρησιμοποιει στην μικρη της και απο οσο ξερω ευχαριστημενη ειναι!Ας ψαξω για το site να μας στειλουν τιποτα!!

Καλημερα σε ολες φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia!

ftasame aisiws sto no 5 e?etsi etsi na gemizoume tis selides me euxarista nea!

kaloriziko koritsakia m!

nasia koritsaki m oti kai na sumbainei na parameineis iremi k tha deis pws O THEOS KAI H PANAGIA tha ta volepsoun ola!ta bebe mas einai panw apo ola koritsi mou!

ax kale milate gia panes e?emeis stin kipro den xerw an exoume autes tis babylino p lete!nannys kai pampers sigoura omws!

ta upoloipa koritsia oles kala?oi koilitses?

filakia kai tha ta leme:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημεραααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι μου κανετε σουσουραδιτσες μου???????????οι κοιλιτσες???????????????

αχ πολυ ζεστη παλι κ σημερα!!!!!!!!!!!!!πιστευω να εχω ορεξη κ να παμε για μπανακι σημερα!!!!!!!!!χθες ειχαμε μαστορα κ δεν πηγαμε!!!!!!!

μολις εφτιαξα ενα καφεδακι κ πινω!!!!!εμεις θα φαμε φασολακια σημερα γιαμμμμμμμμμμμμ γιαμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μυριαμακι μου ολο τουμπες κανει ο μικρουλης σου , ε?????κ ο δικος μου κλωτσαει συνεχεια!!!!!πως μου αρεσει!!!!!!!!χθες του μιλαγα κ ηταν σα να μου μιλουσε κ αυτος!!!!!!!!τι καλα!!!!!!

ποτε θα πας στον γιατρο????

γκιρλ μου πως εισαι????η κοιλιτσα πως ειναι???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!ήρθα και εγω για να σας πω μια καλημέρα και μετά να ετοιμάστω γιατί στις 12 είναι ο πολιτικός μας.....χιχιχιχιχιχι

Να έχετε μια τέλεια μεραααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!

Τί κάνουν οι όμορφες κοιλίτσες????? Μπήκα για λίγο τώρα που λείπει το ζιζανιοκτόνο μου (πήγε με το ποδήλατο στον φούρνο με τον μπαμπά της), μετά θα την κατεβάσουμε πάλι στην μαμά μου για να ξεκουραστώ λίγο (λέμε τώρα....) και να κάνω καμιά δουλειά....ξέρετε, τα γνωστά σκούπισμα σφουγγάρισμα, να βάλω κανένα πλυντήριο κτλ. Ωραία ξεκούραση ε?????

Όσο για το μαγείρεμα, δεν θα φτιάξω τίποτα σήμερα....βαριέμαι απίστευτα κι έχει τόσο πολύ ζέστη που ήδη δεν νιώθω και πολύ καλά!

Την Δευτέρα λέμε να πάμε JUMBO, με την αδερφή μου και την μικρή....

Τιτίνα μου με το καλό κορίτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ηλιαννάκι μου μ'αρέσουν πολύ τα φασολάκια αλλά ο άντρας μου δεν τα τρώει κι έτσι δεν φτιάχνω, όποτε φτιάχνει η μαμά μου στέλνει για μένα και την μικρή. Ζωηρός ο Χρηστάκος ε????? Η δικιά μου εδώ και δύο μέρες είναι πολύ ησυχούλα.....δεν πολυκλωτσάει......βαριέται!

Girl μου δυστυχώς κορίτσι μου δεν μπορείς να μένεις ήρεμος σε όλες τις προκλήσεις...μακάρι να γινόταν, θα ήμουν πολύ πιο ευτυχισμένος άνθρωπος αν μπορούσα να τα γράφω όλα στα παλιά μου τα παπούτσια αλλά.......πρέπει και οι άλλοι να μάθουν να σέβονται κι εγώ δεν έχω κανέναν με φιλότιμο στο περιβάλλον μου!!!!! Δεν με αφήνουν ήσυχη ούτε καν τώρα που έχω ανάγκη την ηρεμία......

Άννα Μαρία μου οι υφασμάτινες πάνες είναι σαφώς καλύτερες για το μωρό αλλά θα βαρεθείς να πλένεις όλη μέρα......είναι μονίμως λερωμένα είτε από τσισάκια είτε από κακάκια!!!!!

Μυριάκι μου τα babylino δεν τα έχω δοκιμάσει ποτέ αλλά ίσως να κάνω κι εγώ μια δοκιμή.....

Teddy μου καλημέρα κοριτσάκι μου......έγραψες στο παλιό πόστ....

Αχ κορίτσια σήμερα ξύπνησα με πολύ αναγούλα και τάση για εμετό!!! Λέτε να επιστρέψουν??????? Ωχ Παναγία μου ελπίζω όχι.......

Φιλάκια πολλά σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φουσκιτσες μου τι κάνετε;; Πως πάτε απο ζέστη εγώ σήμερα δεν αντέχω. Σε λίγο θα έρθει η Μαμα για καφέ και η γιαγια με τον παππού να δουν και το Νεο μας Σπιτι οπότε θα έχω παρέα και μετα λέω να πάω μέχρι σκλαβενιτη για ψώνια με την Μαμα ......... Για φαγητό λέω να μην κάνω τίποτα γιατί μου έφεραν φρέσκα αυγουλακια απο την Καλαμάτα κάποιοι φίλοι και θα κάνω κανένα τηγανιτουλι που μου αρέσει και το βραδάκι βλέπουμε φιλακια σε όλες και να έχουμε μια πομορφη μέρα Χριστινακι μου με το καλο ο γάμος κοριτσάκι μου .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυούλες...;)

Χριστίνα μου τις πιο γλυκες ευχές μου για τον γάμο σου καλή μου....:)...να είσαστε πάντα ερωτευμενοι και αγαπημένοι με τον αντρουλη σου και το μωράκι σας...;)...να περάσεις τέλεια..:)

πολλά φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες....δεν έχω πολύ διάθεση να γράψω γιατί με πονάει η κοιλίτσα...:(.....εσάς βρε κορίτσια πονάει καθόλου?......να ανησυχώ ή όχι?..... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miki μην στεναχωριεσαι, επειδη ειμαστε στα ιδια, κι εγω χθες ειχα πονακια αλλα με ξεκουραση ολα καλα.Αρχισε και η πλατη να με ποναει αλλα με μαξιλαρι καπως διορθωνεται!!!

Οντως πολυ ζεστη σημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αναστασία μου πόσο πολύ με ηρέμησες κουκλίτσα μου...:)....σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ....ειλικρινά...:)....προφανώς τα νινάκια μας αρχίζουν να μεγαλώνουν και πιέζουν τα εντεράκια και την κοιλίτσα μας...;)....σε φιλώ γλυκά..:)

Ελίνα μου να σου πω την αλήθεια και εγω στην αρχή δεν έπινα αλλά τώρα θα ετοιμάσω έναν ελληνικό να πιω..:).....σε φιλώ και σενα..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...