Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 14!! Καυτά Γεννητούρια!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!Τι μου κανετε σημερα...?????

Εμεις πολυ καλα...αν εξαιρεσουμε οτι ξυπνησαμε κατα τις 7....

Εχθες πηγαμε στην κλινικη...το δωματιο που επιλεξαμε ειναι μονοκλινο και θα μας βγει γυρω στα 1400 ευρω μεσα στην τιμη ειναι και ο παιδιατρος και το γευμα του συνοδου!!!!!!Μου φανηκαν πολυ καλα!!!

Μας εδωσαν και τα χαρτια που χρειαζονται...ειδαμε και τα δωματια περασαμε και απο τα μωρακια!!!Τρελαθηκα...εκεινη την ωρα το εξεταζαν ενα νινακι...σκετη τρελα ηταν!!!!

Το σαββατο θα ερθει και η μαια στο σπιτι να ξεκινησουμε μαθηματα...μου ειπε οτι πρεπει να ειναι και ο αντρας μου απο την στιγμη που θελει να μπει στον τοκετο!!!!!Το περιμενω πως και πως το πρωτο μαθημα!!!

Αυριο εχουμε γιατροοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!Θα το δουμε το αντρακι μας!!!!!!!

Σημερα βλεπω πως θα κανει πολυ ζεστη!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα εγω θα παρω λιγο απο ολα μαζι μου και οτι χρειαστει καλώς,,,..

μολις εφαγα καρπουζι απο την..πατριδα...αμαλιαδα....τα εχετε ακουστα φανταζομαι....μουρλια ηταν.....

εχω και κατι παστες που μου κλεινουν το ματι αλλα δεν τους δινω σημασια... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Τι κανετε;Εμεις εδω με τα μαστορια.

Πηγαμε χθες για τον καρδιοτοκογραφο.Ταλαιπωρηθηκα γιατι μολις ειχαν βαλει μια αλλη κοπελα και περιμενα να τελειωσει.Τελικα ολα καλα.Οι παλμοι της μικρης δεν επεσαν καθολου και δεν ειχα καθολου συσπασεις.Θα παρω την γιατρο μου να την ρωτησω μηπως δεν ξαναπαω αυτη την εβδομαδα αφου ειναι ολα καλα...Ειναι και λιγο μακρυα και ειναι ταλαιπωρια για μενα...

Κατερινα και Ευη καλο γιατρο!

Ιφιγενεια με το καλο!

Γιελιζ τι κανει ο μπεμπακος;

Χρυσα,Χριστινα,Μαρακι,Αννα ειστε οι επομενες!!!

Ελισαβετ φιλια στην μπεμπα!

Καλημερα και σε οσες αλλες ξεχασα.

Για τα μπιμπερο που λεγατε,δεν νομιζω να παρω ξεχωριστο απορρυπαντικο να τα πλενω.Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα εχω ξεχωριστο σφουγγαρι και οχι αυτο που πλενουμε τα πιατα.

Οι τιμες που λεγατε χθες για το φακελακι στο δημοσιο νοσοκομειο,μου φαινονται εξωφρενικες! :o:shock: Ουτε εγω που θα γεννησω σε ιδιωτικο δεν θα δωσω 1500 στην γιατρο...Αν ειναι ετσι,καλυτερα πηγαινετε σε ιδιωτικο να ειστε και μεσα στην χλιδη και να μην χρειαζεται να παρετε μαζι σας το παραμικρο για το μωρο,παρα μονο τα ρουχα εξοδου και να σας κανουν και τεμεναδες. :lol: Η τιμη για ολα, εκει που θα γεννησω ειναι 2300,κομπλε!Δεν πληρωνεις τιποτα εξτρα,ουτε παιδιατρο,ουτε αναισθησιολογο ουτε τον γιατρο φυσικα.Παιρνεις μαζι μονο τα δικα σου ππραγματα και τα ρουχα εξοδου του μωρου και τελος. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Χθές έφυγα λίγο βιαστικά γιατί άρχισε να ξυπνάει ο μικρός και ήθελα να προλάβω να κάνω μπανάκι...

Ξέχασα να ευχηθώ καλό γιατρό - αποτελέσματα στα κοριτσάκια που έχουν γιατρό-εξετάσεις!

ΕΠίσης να απαντήσω σέ Πιπίτσα - Μαράκι που με ρώτησαν τι κάνει ο μικρός... μια χαρά είναι κορίτσια μου, μαμ κακά και νάνι... καλοπερνάει!! :lol::lol::lol:

Μαράκι μου σε 1 εβδομάδα μπορεί και να γεννήσεις!!! Αχ ανυπομονώ!!! Θέλω πάρα πολύ να δώ τον σκαλιστή σου!!! Με το καλό!!!

Άννα μην αγχώνεσαι καθόλου, όλα θα γίνουν και θα τελειώσουν και μετά θα έχεις τις κουκλίτσες σου αγκαλιά!! Με το καλο ο γιατρός την Παρασκευή!!!

Κατερινάκι και Χρύσα είστε οι επόμενες στη σειρά ε?? Με το καλό κοριτσάκια μου να κρατήσετε τα μπουμπουκάκια σας αγκαλιά!!! Κατερινάκι θα τον φιλήσω εκ μέρους σου!! :D:D Καλό γιατρό σήμερα και με το καλό να μάθετε και την μαγική ημερομηνία!!!

Ευάκι θα έχει μεγαλώσει πολύ το νινί σε 1μήνα!!! Περιμένουμε νέα!!

Μαράκι καλά συγγυρίσματα!!!

Χριστίνα στο νοσοκομείο αυτός που είναι μαζί σου δίνει τα ρουχαλάκια στις μαίες για να ντύσουν το μωρό. Πάνες καλά είναι να πάρεις μαζί σου.

Καλημέρα Ελισάβετ!! Καλημέρα Μαρουλίτα, με το καλό ο γιατρός αύριο!!!

Καλημέρα Νίκη μου τέλεια τα νέα σας, πολύ χάρηκα που βγήκε καλός ο καρδιοτοκοκγράφος σας!!!

Ο μικρός μου μια χαρά!! Σας στέλνει φιλάκιαα!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια μου μας τα είχες ξαναβάλει αυτά στο άλλο ποστ :lol::lol::lol: Δεν πειράζει..Τόσο πολλά ρούχα τα αγοράκια ε??? :D Αντε να προετοιμαζόμαστε τότε!!

Μαρία μου καλημέρα! Η μαια θα έρθει στο σπίτι για μαθήματα ανώδυνου???Μια χαρά!! Καλό γιατρό αύριο!

Χριστινάκι άρχισες το καρπούζι πρωί πρωί???Μια χαρά σε βρίσκω!!

Νίκη μου τέλεια τα νέα σας!! Είδες όλα μια χαρά είναι! Αντε χαλάρωσε κι εσύ και να μην κουράζεσαι!

Γιελιζάκι μου ευχαριστώ κοπέλα μου!! :D Καλοπερνάει ο μπέμπης σου ε?? Και καλά κάνει...είχε συνηθίσει βλέπεις από την κοιλίτσα της μαμάς του...

Αντε να έρθει κι ο δικός μου να μάθουμε τι σκαλίζει τόσο καιρο...να ανταλάξουμε εμπειρίες!! :lol:

Οι επισκέψεις συνεχίζουν ή τη γλύτωσες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μαράκι μου να ανταλλάξουμε εμπειρίες!!! :D:D:D Και ο δικός σου σίγουρα φαγητό ψάχνει!!! Άμα βγεί και αρχίσει να τρώει τα χέρια του θα το καταλάβεις!!! :lol::lol::lol::lol:

Οι επισκέψεις σταμάτησαν... ευτυχώς... και τώρα κοιμάμαι πιο πολύ και ξεκουράζομαι σαν άνθρωπος!!!

Αλλά είπαμε με τον άντρα μου αν έρθει κάποιος θα πηγαίνω στην κρεββατοκάμαρα και θα λέει ο άντρας μου ότι κοιμάμαι!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια και εμενα αρχισε να σκαλιζει σημερα! :shock::lol: Ενοιωθα κατι να με σκαλιζει χαμηλα στο πιπι και σαν ηλεκτροπηξια!Το ιδιο νοιωθατε και εσεις;Λετε να γυρισε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως εμενα οταν γυρισε η μικρη δεν καταλαβα τιποτα...λογικα εγω θα νομιζα οτι κουνιεται πολυ και αυτη θα γυριζε..

ο αδερφος μου κοριτσακια γεννηθηκε 4.5 κιλα και μεχρι τελευταια στιγμη δεν ειχε γυρισει...

η μανα μου ειχε κλεισει ραντεβου για καισαρικη και μια μερα πριν γυρισε..φανταστειτε ενα τοσο μεγαλο μωρο να γυρναει...σεισμος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μαρακι μου στο σπιτι θα ερθει!!!!!Πιστευω να μην αρχισω να αγχονομαι!!!!!!!!!

Γιελιζ μου καλημερα....τι κανει ο μπεμπουλακος σου??????

Νικη μου μια χαρα ο καρδιοτοκογραφος....μπραβο!!!!!!!!!Η μπεμπουλα σου πηρε τα πανω της και μαζι με αυτην και εσυ!!!!!!!!!!!

Ρε κοριτσια τι θα κανετε με το θεμα των βλαστοκυτταρων????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρια καλημερα!

Πηρα πριν καιρο τηλ.στο Παπανικολαου και ρωτησα για τα βλαστοκυτταρα.Θα τα κανω δωρεα στην δημοσια τραπεζα.Θα τους παρω τηλ.να μου στειλουν το κιτ μολις μπω στον μηνα μου.Οπως εχω ξαναπει,για μενα οι ιδιωτικες τραπεζες δεν ειναι αξιοπιστες,ειναι μια απατη...Οποτε θα τα δωρισω,να κανω καλο και σε οποιο μωρακι τα εχει αναγκη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μου για να δούμε αν θα μου βγει κι εμένα πεινασμένος!! Πάλι καλά ηρέμησες με το θέμα των επισκέψεων και ξεκουράζεσαι κι εσύ! Δώσε πολλά φιλιά στον μπέμπη!

Νίκη μου άρχισε κι η δικιά σου το σκάλισμα?? Καλως ήρθες στο κλαμπ!!!!

Χριστινα θρεφταράκι βγήκε ο αδερφός σου!

Συγυρίσαμε το δωμάτιο, έπλυνα ξανα την προικα από την κουνια...πέρασα με υγρομάντηλα ντετολ το καρ σιτ και το καροτσι...Τώρα να στρωθεί το κρεβατάκι και τέλος!!Ετοιμο το δωμάτιο μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες μου .....βλέπω και το Diosaki μας .....αχ τι ωραία με το μωράκι σου σπίτι.....να μη σε μουρλενουν με τις επισκέψεις ...λύσα όλοι να έρθουν τις πρώτες μέρες ε? εγω πάντα αργούσα να πάω γιαυτο το λόγο...να ξεκουραστεί η μαυρη η μάνα.........

Θα πάω για ενα καφεδάκι κ αν προλάβω ξαναμπαίνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου κ μένα αυτα μου εχουν μείνει να πάρω σεντονάκια για κούνια - πορτ μπεμπε και λίγα πραγματάκια ακόμα να τα πλύνω κ τέλος.......ευχομαι να μη μας προλάβει ο μπέμπης.........

1 βδομαδούλα έχεις ακόμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου φαινεται τα μωρακια μας γενικα ειναι πεινασμενα..χιχιχιχιχι...η πολυ ζωηρα!!!!!!!!!!!!!

Εμενα ο δικος μου εκτος απο σκαλισματα..με χτυπαει παρα πολυ με τα ποδια του και νομιζω θα μου βγει το στομαχι!!!!!!!!!!!

Εμενα ο αντρας μου γεννηθηκε 4850...εγω γεννηθηκα 3850....ο μικρος ποσο θα βγει???????ΘΕΕ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ......

Τωρα με το θεμα των βλαστοκυτταρων...και εμας μας ειπαν για την δημοσια τραπεζα που τα κανεις δωρεα και μου φαινεται και εμενα καλυτερη ιδεα...γιατι μας ειπαν πως αν θεος φυλαξη συμβει κατι θα εχουμε σειρα!!!Απο την αλλη ειναι και αυτο που λετε με τις ιδωτικες λιγο φοβαμαι...θα ρωτησω και τον γυναικολογο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ μου καλημέρα. Τα πήρα αυτά και τα είχα πλύνει τότε αλλά τώρα τα ξανα φρεσκάραμε..Σε μια βδομάδα θα βγαλουμε ραφες. Δεν είναι βεβαιο ότι θα γεννησω κιολας..Ο αντρας μου φυσικά το θεωρεί δεδομένο. Αφού πριν από λίγο ήρθε σπίτι να πάρει κάτι και μου λέει την άλλη βδομάδα τέτοια ώρα θα έχουμε γεννησει!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλό καφέ!!!

Μαρία μου λες να βγει μεγαλούτσικος ο μπέμπης σου??

Εμείς τα βλαστοκύτταρα θα τα φυλάξουμε σε ιδιωτική τελικά. Βασικά μετά από ψάξιμο και συζητηση με το γιατρο μου αποφασίσαμε έστω στο πρώτο μας μωράκι να το κάνουμε. Αχρειαστα βεβαια να είναι! δεν είναι ότι καλυτερο οικονομικά αλλά ας είναι!

Τι θα φάτε σήμερα?? Ούτε για φαγητό δεν έχω όρεξη...Εχει απίστευτη ζέστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μαρακι μου δεν ξερω...λες να βγει μεγαλος???Ο γιατρος μας ειπε οτι αν τελικα δουμε οτι θα ειναι μεγαλουτσικος θα παμε να γεννησουμε η 37 η 38 εβδομαδα!!!!!!Δεν εχω προβλημα να ειναι μεγαλος...σιγα μονο γερος να ειναι!!!!!!!!!!!!Αυριο θα δουμε αν η αναπτυξη του πραγματι ειναι μεγαλη...εμενα να σας πω μου αρεσει κιολας....θελω διπλες!!!!!!!!!!χιχιχιχιχιχιχι.....

Μαρακι μου και εμεις θα το ψαξουμε αυτον τον μηνα...ετσι ωστε να εχουμε αποφασισει μεχρι αρχες αυγουστου που μπαινω στον μηνα μου!!!!

Σημερα εχω απιστευτες εξαψεις....νομιζω οτι θα εκραγω!!!!!!!!!!!!Καθομαι και ιδρωνω!!!!!!!!

Εμεις σημερα τρωμε φασολακια με πατατουλες...λαδερα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεστρεψα κοριτσια.........μμμμμμμμμμ!απο τωρα λιμπιζομαι τα γεμιστα

καλημερα κ σε οσες κοπελες δεν βρηκα πριν

νικη σα να πλησιαζεις κ εσυ μου φαινεται.αφου εκανες νον στρες.μαλλον κ μενα τη παρασκευη θα μου πει να ξανακανω.κ θα τον ρωτησω κ για το ποτε θα μου δωσει κ μενα ημερομηνια,για να παρει αδεια ο αντρας μου,καθοτι ολοι αυτον περιμενουν να τους πει για να παρουν την καλοκαιρινη τους αδεια κ ο καημενος αισθανεται ασχημα.εκτος αυτου πρεπει να κανονισουν κ τα πεθερικα μου την αδεια τους για να μπορεσουν να ερθουν.μπερδεμα ρε γαμωτη μου.ο γιατρος μου χε πει ως 27 του μηνα αλλα για να δουμε.

τωρα που το σκεφτομαι δηλ μονο 22 μερες εμειναν; :?:?:?:?:?:? ΩΧ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

για τα ρουχαλακια που λεγατε θα τα εχει ο αντρας σας μαζι με τα δικα σας(βρακακι,νυχτικο,και τενα)κ θα βγει η μαμη εξω στην αιθουσα αναμονης να τα παρει.μολις τα καθαρισουν τα παιρνουν κατευθειαν κ ντυνουν τα μωρακια

για τα χρηματα που λετε το χω ξανακουσει να δινουν τοσα πολλα στους μεγαλοντοκτορες του δημοσιου.εμενα ο γιατρος μου δε ζητησε τιποτα.βεβαια του δινω 50 καθε φορα που παω κ τωρα στο τελος λεω να του δωσουμε ακομα 500.θα παρει εννοειται κ ο αναισθησιολογος κανα 100σταρικακι,κανα 100 η μαμη κ γεια σας.ειναι να πληρωσουμε κ κανα 450αρι για το δωματιο για να μπω σε δικλινο.οποτε 1000+ θα πανε ολα μαζι.

αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου. τι κανετε? ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας. ευχομαι με εναν πονο ολες σας και να κρατησετε γερα τα μωρακια σας στην αγκαλια σας.

εμεις χθες γυρισαμε. ειμαστε φουλ δεμενοι με την μπεμπα μας. πρεπει να παω να την ταισω σε λιγο οποτε θα μπω παλι οταν μπορεσω. φιλακια πολλα σε ολες. ο θεος και η παναγια να μας βοηθουν παντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε;

Ο μικρός κοιμάται. Χτες με κούρασε τόσο πολύ που τον έβαλα στο relax δίπλα απ το κρεβάτι μου και τον κουνούσα μήπως και κοιμηθεί. Τώρα βέβαια που είναι ΜΕΡΑ κοιμάται μια χαρά ο κύριος :lol::lol: Το Σάββατο κλείνουμε 40 μέρες το πιστεύετε;;;;;;;; θα πάμε εκκλησία και μετά τη πρώτη επίσημη μας βόλτα στα πεθερικά μου γιατί οι μέχρι τώρα εξόδοι του μωρού ήταν στη γιαγιά που μένει από κάτω από μας και στο γιατρό :lol::lol::lol:

Κίσκα αυτό με το θηλασμό με τις θηλές δεν είναι αυτό το πρόβλημα γιατί ίσα ίσα στο νοσοκομείο μου λεγαν οι νοσοκόμες ότι το μέγεθος των θηλών μου είναι το ιδανικό. Θα το παλέψουμε.

Αντε να παίρνετε σειρά οι επόμενες

Ανυπόμονώ να μάθω για νέα γεννητούρια.

φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...