Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 14!! Καυτά Γεννητούρια!!!


Recommended Posts

Καλορίζικο κοριτσάκια μου...

Να χαιρόμαστε τα μωράκια που ήρθαν και με το καλό να έρθουν και τα άλλα...

Εγώ σας προειδοποιώ...σε αυτό θα γεννήσω! Δεν αντέχω άλλο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλορίζικο το νέο μας ποστάκι!!!!!!!!!!!!!!!!

Και καλή γέννα να έχεις Μαράκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με το καλό!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Τυχερούλα!!!!!!!!! Θα γνωρίσεις άμεσα τον γιόκα σου!!!!!!!!!!!

Καλή γέννα σε όλες μας κορίτσια μου...........

Κατερινάκι και Χρυσούλα..... είσαστε οι επόμενες!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό αγάπες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A Μαρακι εγω δεν βιαζομαι να γεννισω...ξερω τι μανικη θα τραβιξω με δυο...οποτε..καλα καθετε εκει μεσα..χιχιχι..

Τιτινα μην ανισυχεις..οπως πολυ σωστα τα λεει η συμπεθερα μου τα δευτερα μπορει να γυρησουν και την τελεταια στιγμη...γι'αυτο και ο γιατρος μου λεει οτι ακομα και αν θα κανουμε τελικα καισαρικη..θα την κανουμε οταν με πιασουν οι πονοι..

Μαρακι σο ελεγα και στο προηγουμενο ποστ...ειμαι της αποψης να μη πας..

αμα σε αγαπανε δε θα παρεξηγηθουν..θα ειναι πολυ μικρο το νινι σου και εσυ λεχωνα ακομα που θα θελεις κριως ξεκουραση και φσικα οχι τοσο κοσμο..

αλλο να παρεις το μωρο ημερων και να πας μια βολτουλα να ξεσκασεις..και αλλο να πας σε γαμο οπου θα ειναι καμια 200 ατομα τουλαχιστων...

Πιπιτσακι μου..πως νιωθεις;;;;..εισαι καλυτερα σημερα;;;

Ελλη μου και σε σκεφτομουν αυτες τις μερες...λεω να παρω τηλ..μηπως ενοζλισω...

κουκλα η μικρη...ποιος τη χαρη σας...σας εχει παρει τα μυαλα...πρεπει να πηρε και αρκετο βαρος ετσι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλύτερα είμαι Σεσιλιάκι μου....... ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι, θα συμφωνήσω με το κορίτσι μας εδώ............

Να πάρεις το νινί & να βγεις βολτίτσα...... είναι και κατακαλόκαιρο.............

Αλλά μακριά από κόσμο...... ακόμη........

Κι εγώ αυτό σκοπεύω να κάνω.........

Πρώτα ο Θεός βέβαια........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα αυγοφετες για το απογευματινο μας κολατσιο....οριστε να φαμε :D:D:D

κοριτσια σας αφηνω για λιγο...παω να παρω την μικρη απο τον παιδικο κ επιστρεεεεεεεφω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXARISYW POLY GIA THN APANTHSH KORITSAKI!!!!!EIANAI TO PRWTO MOU MWRAKI!!!!

DEN ANXONOMAI POLY APLWS RWTHSA NA KSERW POU VRISKOMAI!!!!! ;);) ME TO KALO NA ERTHOUN TA KAYTA MWRAKIA MAS!!!!!

MARAKI KAI EGW SYMFWNW ME TA KORITSIA...MHN PAS KALYTERA!!!!

EEEE MA THE EINAI POLY TRELOI GIA NA SE PAREKSIGISOUNE.....EINAI DYNATON NA MPOREIS NA PAS EFOSON EXEIS GENISEI SE TOSO KONTINO DIASTHMA??????EMENA MOU FENETE TELEIWS PARALOGO PANTWS!!!!!!!STHN THESH TOUS THA KATALAVAINA APOLUYTOS THN KATASTASH SOU!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaloriziko to neo mas post,,sto epomeno gennaw egw!!!!!!!!!xixixii k egw thellw na dw k na exw konta mou to aggeloudi mou

ebala k to fagaki mas sto fourno tha taktopoihsw k ta pragmata mas

titina wraia perases esu..hlios thalassa teleiaaaa..ksekina siga siga tis etoimasies

ante kala gennhtouria se oles mas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου ευχαριστώ!! Με το καλό να έρθει το μωράκι σου κι εσένα!!

Χρύσα μου έχεις απόλυτο δίκιο για το γάμο!! Ασε που εκείνη τη μέρα έχω και γενέθλια!!! Στο γάμο θα τη βγάλω :lol::lol::lol: Λέμε τώρα!!!Βολτουλα με το μικρό μπορεί να πάω αλλά εδώ γύρω και εννοείται όχι πολύς κοσμος! Εξάλλου κι εγώ τόσους μήνες στην απομόνωση είμαι!! :lol:

Εσύ δεν βιάζεσαι ε?? σαν τον άντρα μου που λεει αστον ακόμα λίγο εκεί μεσα...δεν βλέπεις τι κρίση υπάρχει? :lol::lol::lol:

Χριστίνα μου τέλεια η φώτο σου!!! Δεν θα πάω στο γάμο...με πείσατε!! Ετσι κι αλλιώς ο άντρας μου είναι εντελώς αρνητικός στο θέμα γιατί ξέρει και πόοοοσο μ'αγαπάνε οι συγκεκριμένοι...λέμε τώρα!!

Ελις μου καυτά μωράκια σαν το δικό σου!!!! Η μεγάλη σου τι κάνει?

Μιχαέλα μου σίγουρα δεν με παίρνει άλλο!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MΕΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Με το καλο κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρακι μου και αφου εκανες την αρχη...με το καλο να φερεις στον κοσμο το αγορακι σου!!!!!!!!!!!

Εμεις Νικη,τιτινα,μιχαελα....θα ανοιξουμε το αλλο ποστ!!!!!!!!!!!!!!!!

Και εγω λεω στον γαμο Μαρακι μου να μη πας....οι λογικοι ανθρωποι δεν παρεξηγουν!!!!!!!!!!

Τιτινα μου τελεια εισαι με το μαγιουδακι σου!!!!!!!!!!!!!!!Ζηλευω που εχετε τοσο κοντα θαλασσιτσα!!!!!!!!!!

Με βλεπω να πηγαινω στο βουνο με το μαγιο...χιχιχιχιχιχιχι

Εγω μολις εφαγα λιγο πιτουλα γιατι οπως σας ειπα θα παμε στο μαιευτηριο τωρα το μεσημερι και ετσι θα αργησω να φαω μεσημεριανο!!!!!!!!!!!Φασολακια εχει το μενου σημερα φρεσκα απο το περιβολλι της γιαγιας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο μικρος μου ειναι ζωηρος σημερα.....απο το πρωι!!!!!Εχω αρχισει και εχω και κατι περιεργα πονακια...χαμηλα!!!!!!!!!!Πολυ χαμηλα θα ελεγα!!!Αφηστε απο υγρα...ειμαι και στην δουλεια,ολο σερβιετακια αλλαζω!!!!!!!!!ΑΜΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου από υγρά κι εγω εχω αρκετα...

Αφού σκέφτομαι μήπως χάνω αμνιακό και δεν το καταλαβαίνω...Αυτές τις μέρες μου έχει καρφωθεί αυτή η ιδέα κι όλο ψάχνομαι μήπως συμβαίνει κάτι και δεν το καταλαβαίνω...

Οσες είναι ήδη μανούλες ας μας πουν πως είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merykalaki λες να γεννήσεις στο επόμενο???? Εμένα γιατί μου έχει κολλήσει πως θα γεννήσω τέλη Ιουλίου, άρα ίσως προλάβω σε αυτό????? Ποιός ξέρει....... ένστικτο???????

Λογικά είναι τα υγράκια κορίτσια μου.........

Μας προετοιμάζει η φύση βρε...... προετοιμάζεται το πιπί κι ο οργανισμός μας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια με εναν πονο σε ολες σας!!

τα υγρα που εχετε οφειλονται στην πιεση που δεχεται η μητρα απο το μωρακι σας!! οσο πλησιαζεται στις μερες σας τοσο περισσοτερο θα εχετε υγρα..θυμαμαι που κι εγω φοβομουν μηπως χανω αμνιακο υγρο και καθε τοσο ανησυχουσα τον γιατρο απο το τηλεφωνο..παντως μη φορατε σερβιετακια,ειναι ο,τι χειροτερο γυναικολογικα..καλυτερα να αλλαζετε συνεχεια εσωρουχα..ο γιατρος μου τα ειχε απαγορευσει αυστηρα!!η μυρωδια του αμνιακου υγρου μοιαζει με την μυρωδια του σπερματος :shock: αν τα υγρα που εχετε ειναι καθαρα και αοσμα μην ανησυχειτε!! παντως οταν νιωθετε πονακια χαμηλα ή στην μεση καλυτερα ειναι να ξαπλωνετε λιγο..αφουγγραστειτε την κοιλιτσα σας και νιωστε το μωρακι σας!!αφηστε τις δουλειες κοριτσια..εχουμε και ζεστη..οι δουλειες ποτε δε θα τελειωσουν!!τα λεω σε σας,γιατι κι εγω προσπαθουσα να εχω το σπιτι στην εντελεια και στο τελος της μερας δε μπορουσα να παρω τα ποδια μου!!

φιλια σε ολες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστούμε πολύ για τις συμβουλές σου Marinax μου!!!!!!!!!!!!!!

Να σου ζήσει το κουκλί σου!!!!!!!!!!

Δίκιο έχει το κορίτσι βρε κορίτσια............

Οι δουλειές δεν τελεύουνε ποτέ...................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marinax ευχαριστούμε πολύ για τις συμβουλές σου!!! Αυτο με το σερβιετάκι το είχα διαβασει κι αλλού αλλά νιωθω βρωμικη όταν δεν φοράω..ειδικά τώρα με την ζέστη..Μάλλον δεν θα φοράω τώρα που είμαι στο σπίτι και θα βάζω όταν βγαίνω...

Σε ευχαριστούμε πάντως...Να χαιρεσαι το μωράκι σου!!

Νικόλ μου πάλι τρέχεις εσύ??? Να προσέχεις...μην κουράζεσαι τόσο!!

Μόλις έφτιαξα μια μεγάλη σαλάτα κι ετοιμάζομαι να την καταβροχθίσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα ευχαριστουμε πολυ για τις συμβουλες!!!!!!!!!!!!

Μαρακι μου και εγω ετσι ειμαι με το σερβιετακι...ειδικα τωρα που ακομα ειμαι στο μαγαζι!!!!!

Κοριτσια μου σας αφηνω παω στο μαιευτηριο θα σας πω τα νεα αυριο!!!!!!!!Φιλακια πολλα τα λεμε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

taktopoihsa ta pragmatakia mas pou mosxomurizoun!!!!emeina na kanw kalathouna karotsi k relax me ton atmokatharisth k na mpoun sto patari

pipitsa k egw gia telh iouliou me blepw allwste kati tetoio afhse na ennoeithei o giatros mou..alla lew epeidh eimaste polulogoudes oti tha prolaboume na anoiksoume allo ena mesa ston mhna

aaa k twra me tis zestes mporoume k xwris braki(plaka kanw) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, να σας ρωτήσω και κάτι άλλο......

Σας πιάνουνε μουδιάσματα-μυρμηγκιάσματα στα πόδια?????

Είναι στιγμές που δε νιώθω τα πόδια μου καθόλου....... αν και ξέρω πως είναι φυσιολογικό ψιλο-ανησυχώ.....

Τί μπορώ να κάνω όμως?????? Ξέρει κάποιο κοριτσάκι να μου πει?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κ εγωωωωω...κ λεω να την ξανακανω για το κρεββατακι μου...ο αντρας μου μαλλον θα αργησει καμια ωριτσα ακομα οποτε προλαβαινω να αραξω πριν φαμε...πηρα κ απο την μαμα το φαγακι.

εμας μεχρι να γεννησουμε μας βλεπω στο 16...δεν θα ειμαστε κ πολλες οποτε μπορει κ ενα ποστ να τραβηξει ολο τον αυγουστο...καπου εκει μας βλεπω 16 με 17...ειδωμεν ;);)

τα μουδιασματα πιπιτσα ειναι ολα φυσιολογικα...λιγο το πρηξιμο,λιγο η ζεστη ολα μεσα στο προγραμμα ειναι.

μαιρη αν γυρναω χωρις βρακι θα τα δει ολα ο αντρας μου :shock::shock::shock: ντυνομαι που ντυνομαι κρυφα για να μην με βλεπει...αφηνιαζει μολις με δει με το βρακι...που να με δει κ χωρις αυτο :lol::lol::lol::lol: ειναι που ειναι στην στερηση...μην τον προκαλω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα :lol::lol::lol::lol::lol:

Εμένα ο δικός μου το έριξε στη δουλειά και όταν μένουμε οι δυο μας μου λεει χιλια δυο άσχετα!! Κι όταν του πετάξω εγώ καμιά σπόντα θυμώνει γιατί λεει προσπαθεί να μην το σκέφτεται :lol::lol::lol: Τι τραβανε κι αυτοί!!!

Πιπίτσα μου εγώ δεν νιωθω ακριβως μυρμηγκιασμα αλλά με πονάνε πολύ τα πόδια..Νιωθω ότι δεν με κρατάνε καθόλου...λες και περπατουσα με 12ποντο επί ώρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικοοοοοοοοοο!θελω και τα δικα μου γεννητουρια να ειναι ΚΑΥΤΑ!!!!

καλα ειστε κοριτσακια;δεν διαβασα ολα τα νεα σας.

πιπιτσα κι εμενα μουδιαζουν τα ποδια μου.πιεζει η μητρα το ισχιακο νευρο,γι'αυτο.μην ανησυχεις.

την Παρασκευη εχω ραντεβου με τον γιατρο.καθοριστικο ραντεβου.θα συζητησουμε με ποιο τροπο θα γεννησω.ο ενδοκρινολογος επιμενει για καισαρικη διοτι φοβαται οτι ο μπεμπης θα παθει υπογλυκαιμια.εχει μαθει το πουλακι μου στην ινσουλινη.κανω πολλες μοναδες ,10 το πρωι και 60 το βραδυ.απο το Σαββατο θα αρχισω σταδιακα να τις μειωνω,αλλα θα προλαβω να την σταματησωπριν τον τοκετο η θα μας προλαβει ο μπεμπης και θα θελει να βγει;και να ηταν μονο αυτο............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...