Μετάβαση σε περιεχόμενο

πειραιωτισσες μανουλες


Recommended Posts

Καλησπέρα μανούλες ,αναρωτιέμαι πόσες απο τα μέλη του μάμμυ μένουμε Πειραιά...πιστεύω πολλές γι'αυτό σκέφτηκα και το θεματάκι.Ας μαζευτούμε λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο εμενα με λενε γιουλη μενω δραπετσωνα και γεννησα πριν 2 μηνες ενα αγορακι....ελατε να τα λεμε βρε κοριτσια...θα χαρω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΙΚΑΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΥ ΟΜΩς ΛΟΓΩ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΣΗς ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ ΠΡΙΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΝΤΑΞΕΤΕ?ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ....33ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai apo emena egw eimai peiraiotisa alla edw kai 10 xronia menw kalamaki ...omws logo ton dydimwn poy perimenw kai tha thelw vohthia apo thn mama metakomizw ayton ton mhna ston ag.antwnio keratsinioy.............filakiaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εγω μενω στην εξωτικη νικαια μα τον πειραια τον νιωθω παντα σπιτι μου εκει ειναι πολλες αναμνησεις και η πλειοψηφια των φιλων καθως και στεκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia den to pisteuw oti gemisame hdh sxedon mia selida!!!!arghsa na mpw giati exw ena mikro tarzanaki edw sto spiti poy thelei thn apolyth prosoxh moy!niakoylinaki me to kalo ta didymakia poy perimeneis fylo exeis mathei?elenakos kai jule na sas zhsoyn ta mwrakia sas!!afro,elenhsamli,sweety,sofia kai mammys love kalwshrthate ki eseis!!!euxomai koritsia twra poy mazeythkame na ta leme apo dw kai na lynoyme tis apories mas h mia me thn allh gia ta aggeloudia mas kai giati oxi kai na gnoristoume mias kai eimaste kai kontoxwrianes :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας πειραιωτισες νικαιωτισες κερατσινιωτισες κτλ ελενακος εγω μενω κοντασ στον κριτηκο αν ξερεις στα γαριδαδικα εσυ?????να μας ζησουν τα παιδακια μας,μπαινετε να τα λεμε φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Εγώ δουλεύω στον Πειραιά και έμενα εκεί μέχρι πριν 5 χρόνια που μετακόμισα στη Νίκαια (πάλι κοντά στον Πειραιά) γιατί δεν αντέχω μακριά του! :lol::lol::lol:

Βλέπω ότι είμαστε και αρκετές μανούλες απ'το "ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ" εδώ και χαίρομαι! Μπορεί να βρεθούμε και κάποια στιγμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia!steisi na sou zhsei to mwraki!!!emeis kaname shmera th prwth mas apopeira na fame!!eixe poly gelio!!!koritsia pou pate voltitsa me ta mikra sas? emeis sto sef kyriws!mas voleuei mias kai menoume poly konta.kai exoun ftiaksei kai poly wraia pedikh xara-parko!!anypomonw na megalosei o mpempoulhs mou na paizei ki ekeinos me ta alla pedakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο εκει πηγαινα γυμνασιο στο κηποθεατρο και το σπιτι μου ειναι αρκετα κοντα .που ειναι το φαρμακειο σας να το εχουμε στα υποψην???????μπεμπακος και εμεις παμε συχνα στο σεφ ειναι πολυ ωραια ειδικα ο γιος μου τρελενετε εκει γιατι οπως προειπες εχει τελεια παιδικη χαρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

καλημερα μανουλες!!!!!!!!!τι ωραιο γκρουπακι ειναι αυτο????εμεις ειμαστε δραπετσωνα...κοριτσια οταν ξετσουμισουν ολα να κανουμε συναντηση σε κανενα παιδοτοπο...εμεις ειμαστε ακομη 16 ημερων...θα μας παιζετε και εμας???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβακι καλοσηρθες!!!!θα σε παιζουμε βρε μην ανχωνεσαι :lol::lol: αλλα το εχουν ψιλοπαρατησει οι υπολοιπες πειραιωτισες το ποστακι αυτο ελπιζω να ερθει καμμια σιγα σιγα και απο δω.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο εμενα....Ναι βρε κοριτσια ελατε να μαζευομαστε σιγα σιγα.....Δραπετσωνα μενω κι εχω ενα αγορακι που αυριο γινεται 9 μηνων.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας !!!!!!!για σιγα σιγα να μαζευομαστε παλι, εγω μενω κερατσινι στην χαραυγη.....εχω ενα γιο γλυκα τρισιμιση ετων και μια μπουμπου ζουζουνιαρα 10,5 μηνων....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα εγραφα και τελικα δεν σταλθηκε το μηνυμα! ελεγα οτι ανοιξα το θεματακι και χαθηκα σορυ κοριτσια!

ειμαστε καλα,εγω γυρισα πλεον στο θεματακι μας διπλη!σε τρισημιση μηνες γενναω το δευτερο μωρακι μου.ο μικρος μου χρονισε 25 δεκεμβρη!αυτα τα νεακια μας!α επισης ειμαστε ολοι αρρωστουλιδες,με μπουκωμα μονο χωρις πυρετο.

καλωσηρθατε τα καινουργια κοριτσια!

εβακι να σου ζησει το μωρακι σου!πως ειναι η προσαρμογης σας με το μωρακι ειναι ησυχο?

τα νεα σας κοριτσια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...