Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

koritsia moy kale ti na sas lew moilis ekana ena mpanio kai evaza tis kremoyles moy kai ksafnika mia stagona protogala vghke apo to sththos moy epatha plaka apo twra kale?????????

vevaia o giatros moy exei pei oti egw an kai eimai 18 evdomadwn to swma logo twn dyo mwrwn einai as na eimai 23 edvomadwn kai tsoyp na kai to galataki xixixixixi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νια τι ωραία κοιλίτσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φτου φτου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλήθεια το έχετε δει το φύλο των ζουζουνιων;

'Όσο για τη θέα από το σπίτι απλά άπαικτη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω είμαι κι εγω!

Ελπίζω να είστε όλες καλα!

Τι είναι αυτά που λέτε για τα φίδια?! Έχει φίδια στην Αθήνα?με τρομαζετε τώρα! Εγω που μένω λίγο πιο έξω απο την λεμεσο, μέσα στην φύση είμαι σε επιφυλακή! Υπάρχει κάτι που απομακρύνει τα φίδια απο την περίμετρο του σπιτιού και είναι αβλαβες για κατοικίδια και μωρά! Το επόμενο καλοκαίρι που θα έχουμε και το μωρακι μας θα το βάλω! Ερχετε κάποιος ειδικός, το βάζει περιμετρικά στην αυλή,αφήνει μισό μετρό χωρίς να βάλει αυτο το προϊόν.σε περίπτωση που υπάρχει κανένα φιδακι θα βγει και σε τρεις μέρες ερχεταιπάλι ο τύπος και κλείνει τον κύκλο. Όσο και να κοστίζει αξίζει.

Διάβασα κι εγω για τον θηλασμο και μπορώ να πω ότι μπερδεύτηκα αρκετά. Έτσι όπως τα παρουσιάζουν φαίνεται δύσκολο! Η θέση του μωρού, η ποιότητα του γάλακτος, ο πόνος κτλ . Φοβάμαι ότι δεν θα τα καταφέρω αλλα θέλω πολυ να θηλασω το μικρουλι μου. Η μαμα μου βέβαια μου είπε ότι δεν είναι δύσκολο αν το θέλεις!θα δείξει...

Νιακουλινακι, πολυ όμορφη κοιλιτσα! Καμαρωτη καμαρωτη! Έχεις διδυμακια?

Α, εξέταση για ουρικο οξύ μου έβαλε ο γιατρός, ξέρει καμία τι είναι?

Φιλία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω είμαι κι εγω!

Ελπίζω να είστε όλες καλα!

Τι είναι αυτά που λέτε για τα φίδια?! Έχει φίδια στην Αθήνα?με τρομαζετε τώρα! Εγω που μένω λίγο πιο έξω απο την λεμεσο, μέσα στην φύση είμαι σε επιφυλακή! Υπάρχει κάτι που απομακρύνει τα φίδια απο την περίμετρο του σπιτιού και είναι αβλαβες για κατοικίδια και μωρά! Το επόμενο καλοκαίρι που θα έχουμε και το μωρακι μας θα το βάλω! Ερχετε κάποιος ειδικός, το βάζει περιμετρικά στην αυλή,αφήνει μισό μετρό χωρίς να βάλει αυτο το προϊόν.σε περίπτωση που υπάρχει κανένα φιδακι θα βγει και σε τρεις μέρες ερχεταιπάλι ο τύπος και κλείνει τον κύκλο. Όσο και να κοστίζει αξίζει.

Διάβασα κι εγω για τον θηλασμο και μπορώ να πω ότι μπερδεύτηκα αρκετά. Έτσι όπως τα παρουσιάζουν φαίνεται δύσκολο! Η θέση του μωρού, η ποιότητα του γάλακτος, ο πόνος κτλ . Φοβάμαι ότι δεν θα τα καταφέρω αλλα θέλω πολυ να θηλασω το μικρουλι μου. Η μαμα μου βέβαια μου είπε ότι δεν είναι δύσκολο αν το θέλεις!θα δείξει...

Νιακουλινακι, πολυ όμορφη κοιλιτσα! Καμαρωτη καμαρωτη! Έχεις διδυμακια?

Α, εξέταση για ουρικο οξύ μου έβαλε ο γιατρός, ξέρει καμία τι είναι?

Φιλία..

kalh soy mera koykla moy nai exw didymakia xixixixi........den se kserw akoma esena alla tha se mathw siga siga ta filia moy .............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιακι μου τι γλυκια που ειναι η κοιλιτσα σου!!!!!!φτου φτου κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τελεια!!!!!!!!!!!!

καλα οσο για τη θεα......καταπληκτικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οσο για το πρωτογαλα που λες εμενα αυτη τη φορα εχει κανει την εμφανιση του απο πολυ νωρις,δεν ξερω γιατι!!!!! :roll::roll::roll::roll: ποσο αλλο εσυ που εχεις κ δυο κουκλακια,μην ανησυχεις!!!!!!!!!

αγγελικη μου δυστυχως δεν ξερχω τι ειναι αυτη η εξεταση.καποια αλλη κοπελα θα σε διαφωτισει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι και εγω...ημουνα μαγαζι σημερα ζεστη πολυ....Αγγελικη μου τελικα δεν ανοιγει ολη την σελιδα στα δεξια ειναι μονο γκρι για αυτο δεν μπορω να δω την προσφορα...Ηλιαννα με γεια την καλαθουνα..εγω που λες απο εκει την ειχα παρει αλλα μια χαρα καλαθουνα ειναι δεν ειναι κουμουτσα κανονικη...και μοιαζει λιγο σε αυτη που πηρες..οταν ανοιξω το φως θα βγαλω μια φωτο για να την δεις...τωρα κοιμαται διπλα μου ο Χριστοφορινο και δεν μπορω...φιδια εεε μπλιαχ...στην Ερετρια εχει πολλα και η μαμα μου εχει κηπο και ειδικα τα απογευματα που ποτιζει ερχονται για νερο και βαζει θυαφι νομιζω το λενε περιμετρικα και δεν πατανε...μια φορα πατησαμε ενα με το αμαξι και εκανε το πεθαμενο το ατιμο και λεει η μανα μου ας βαλουμε φωτια να ειμαστε σιγουροι...εε μολις αρχισαμε να το καιμε εκανε σαν τρελο...φανταζεσται να νομιζαμε οτι πεθανε και να το πιαναμε...Παναγια μου...Χριστινααα με το καλο ο γαμος...αντε και καλους απογονους βρε...χαχχαχα...κοριτσια βρικα κατι φωτο να γελασετε...σας τις βαζω...αα οσο για αυτο με τις θηλες το εχω ακουσει και εγω και αμα θες λεει βαζεις και σπαθολαδο αμα το λεω καλα...εγω παντως τιποτα δεν εκανα πριν και τιποτα δεν θα κανω και τωρα,...η φυση ξερει μια χαρα....

post-1349-13873937360179_thumb.jpg

post-1349-13873937360309_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia hrtha kai egwwwwwwwwww!!eixa paei gia kafedaki kai me episasn ta neyraaaaaaaaaaa mou para poly me mia filh mou!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

as mhn sxoliasw twra den exw kamia orexh!!!!!!!!

nia mou telenomaiiiiiiiiiiiiii gia megala mpalkoniaaaaaaaa!!!!!!!!!!!teleia tha eisaste sto kainourgio spitaki!!!!!!!!!kai h koilitsa sou mia glykaaaaaaaaa kai to periexomeno akoma kalytero!!!!!!!

koritsia exthes sto mathima mas eipe h maia gia tis thiles na mhn bazoume oinopneyma giati den kanei...thn sklirenei....kalytera ladaki kremoula h vazelinh kai na thn pianoume kai na thn trivoume panw katw....ax den mporw na to eksigisw akrivws.....opws pianoume sto radio to koumpi ths entashs kai to gyrname...axaxaxaxaxaxax :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

sas eyxaristw polyyyyyyyyy gia tis efxes sas...nai evi mou kalous apogonous xaxaxaxaxaxaxaxaxa thn kalyterh eyxh mou edwses...xaxaxaxaxaxa :lol::lol::lol::lol::lol:

aythn thn prosfora leei h aggeliki to eixa dei kai egw

http://www.ebaby.gr/e-baby/aeyoi-oniooe ... smart.html

emena mou aresei to gri alla kai to kokkino den einai asxhmo!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κι από μένα!

Χριστίνα, με το καλό αύριο ο γάμος!!! Θέλουμε φωτογραφίες!

Νία, τέλεια η κοιλίτσα και η θέα!

Κίσκα, πλάκα έχουν οι φώτο σου!

Όσο για τις θηλές, δε νομίζω να κάνω κάτι. Χριστίνα, αυτό με το τρίψιμο αν το κάνω, αλλού θα οδηγήσει, όχι σε θηλασμό!!!! :D Νομίζω θα αφήσω τη φύση να αποφασίσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na kai mia fwtografia koilitsas 31+4 akoma idia mou fenete den exei allaxei poly.........

pwpw kale koritsia exei apisteyth zesth eksw shmeraaaaaaa oso hmoun exw ypefera toso polyyyyyyyyyyyy kai o mpempis eixe lisaksei na sprwxnei........kai akoma dhladh!!!!!!!!!!

kala evi oi fwtografies einai apisteytes.......sou paei poly h eggymosynh!!!!!!!!!!!!!kai eisai super me thn koilitsa sou....... :D:D:D:D alla h riza sto malli me treleneiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!xaxaxaxaxa :lol::lol::lol::lol::lol:

anna mariaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xaxaxaxaxaxaxaxaxa ti na sou pw....ase thn fysh kalytera den eimaste gia tetoia twra....axaxaxaxaxaxa :lol::lol::lol::lol::lol:

post-11182-13873937360437_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαρώ εγω κοιλιτσες!

Κισκα μου, η κοιλιτσα που είχες όταν ήσουν έγκυος στον Χριστόφορο , είναι ακριβώς ίδια με την δική μου. Εσένα είναι απλά λίγο πιο μεγάλη. Μάλλον είναι σε πιο προχωρημένη φάση η εγκυμοσύνη. Το σχήμα όμως είναι ίδιο. Δεν την λες μυτερη! Όσες με βλέπουν είναι σίγουρες ότι περιμένω κοριστακι! Δεν πιστεύουν ότι έρχεται το απόλυτο αρσενικό!λέω απόλυτο επιδη φάνηκε το φύλο στην 9η εβδομάδα και κάθε φορα στον υπερηχο μας το επιβεβαιώνει!όσο για την ρίζα, respect!! Έκτος απο ίδιο σχήμα Κόιλιας, έχουμε και ίδια ρίζα. Την άφησα κι εγω και προσπαθώ να καθυστέρησω τις ανταυγειες, όσο να ναι καταστρέφει το μαλλί! Τώρα βέβαια είναι τάση η ρίζα αλλα λίγο πριν γέννησω θα κάνω βάφη η ανταυγειες γιατί αν με δει έτσι ο γιος μου θα τρομάξει! Όταν είσαι χρόνια ξανθιά, δύσκολα το αποχωριζεσαι. Πάντως κΙσκα μου, σου πηγαίνει και το ξανθο πολυ.

Τιτινακι μου, να ζήσετε! Κι εμείς κάναμε πολιτικό γάμο αλλα δεν κατάλαβα και πολλα! Εσένα η κοιλιτσα σου είναι μυτεροτατη!μόνο κοιλιτσα φαίνεται να έκανες. Δεν πρέπει να πήρες πολλα κιλά.όσο για το σετακι που λέμε, έκανα μια μικρή έρευνα και βρήκα ότι αν τα πάρεις ξεχωριστΑ όλα αυτά είναι περίπου 600€ .δεν είναι και λίγα 200€ διάφορα! Το σκέφτομαι όμως ακόμα.. Ο αντρουλης μου θέλει να παει στα καταστήματα και να διαλέξει μόνος του για τον γιο του!

Αυτο για το πρωτογαλα που λέτε τι είναι? εγω γιατί δεν έχω καμία ένδειξη? καλα, εγω μέχρι τώρα νόμιζα ότι αφού γεννήσεις έρχεται το γάλα..μάλλον έχω ακόμα πολλα να μάθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι παλι...πολυ ζεστη..περιμενουμε να περασει η ωρα να παμε στην τσουλιθρα...στα Goodys.....Αγγελικη μου στη φωτο ημουνα 8ο προς το τελος για 9ο μηνα...δεν εβαφα μαλλι....χαλιαααα..για αυτο τωρα τα εκοψα και τα περασα καστανα γιατι δεν μπορω τοσους μηνες να βλεπω τη ριζα...μια χαρα προσφορα για το σετακι...μπορειτε να πατε σε μαγαζι να το δειτε και απο κοντα αν σας κανει και να το παρετε απο το ιντερνετ για πιο φτηνα...σιγα μην κανω τις θηλες μου ραδιο...δεν εχω που δεν εχω..με πονανε κιολας...εε δεν θα τις ξεκανω...ουτως η αλλως εγω θα βαλω θηλες με συλικονη για να κανω δουλεια..Σημερα μου πηρε η μαμα μου ενα σετ για μονο κρεβατι hello kitty και ενα για κουνια....ανυπομονω να τα παρωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Titinaki μου να ξεκινησω απο εσενα κοριτσακι μου.Να ζησετε, να ειστε γεροι και με το καλο και το νινακι σας να συμπληρωσει την ευτυχια σας!

Ηλιανα μια χαρα το τρωω το τζατζικι,ιδιως με τηγανητα ειναι μουρλια.Αν και τωρα το μεσημερι εκανα εμετο, κατι με πειραξε(πριν το τζατζικι :P )και εφαγα τωρα το απογευμα!Σαν να παρατηρώ οτι οι αναγούλες πληθαίνουν και δεν μου αρεσει η δουλεια!

Bourique περιμενω για σιγουρα την β επιπεδου να δουμε το φυλο γιατι μας εχει μπερδεψει ο γιατρος!

Κι εγω βαζω στις θηλες μια καλη κρεμουλα απο το φαρμακειο, μου το ειπε και ο γυναικολογος να βαζω.Εγω απλα την αλοιφω επανω στη θηλη και γυρω γυρω στο σκουρο απαλα και αφηνω να απορροφηθεί πριν ντυθω!Νομιζω το στηθος δειχνει ταση αν παει για θηλασμό ή οχι ετσι πιστευω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΛΛΕΣ Κ ΕΧΩ Κ ΑΥΡΙΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ.ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΣΟΥΦΛΕ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΕΦΑΓΑ ΜΕΧΡΙ ΣΚΑΣΜΟΥ.....Κ ΤΩΡΑ ΕΦΑΓΑ ΠΕΠΟΝΑΚΙ.

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΑΣ!!!!!!

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ....ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΜΠΥΛΗ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ Κ ΑΙΜΑΤΟΣ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΤΖΑΤΖΙΚΙ Ε?ΕΓΩ ΕΤΡΩΓΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ ΨΗΤΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΣΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΔΥΣΠΕΨΙΑ Κ ΑΝΑΓΟΥΛΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Κ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΙΝ ΓΛΥΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ!!!!!!!

ΜΠΟΥΡΕΚΑΚΙ ΕΦΙΑΛΤΙΚΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.....ΒΑΛΕ ΘΕΙΑΦΙ ΚΛΠ.

ΝΙΑ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΣΑΙ Κ Η ΘΕΑ ΦΟΒΕΡΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΚΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koyklitses ti kanete???????

egw twra mazeytika apo to mesimeraki eimoyn sthn mamaka moy fagame ekei katsikaki me manestra teleio htan kai twra kathome me ton antroyli moy sthn veranta kai xalaronoyme .............

poly glykoyla h koilitsa soy xristinaki ..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στην όμορφη παρέα!!!!!!!!!!!!!

Kiska 8 μηνών με αυτή την κοιλίτσα!!!!!!!!Όπως είπε και το Χριστινάκι σου πάει

πολύ η εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!Είσαι κούκλα!!!!!!!!!!!!!!!

Τιτινάκι με το καλό σήμερα ο γάμος!!!!!!!!!!Να ζήσετε!!!!!!!!!!!!!!!!

Η κοιλίτσα σου μια γλύκα!!!!!!!!!!!!!!

Άννα Μαρία γελασα πολύ με τις θηλές και το τρίψιμο..........Έχεις μεγάλη πλάκα!!!

Muriamaki κουράστηκες πάλι καλή μου;Σημασία έχει ότι περάσατε όμορφα!!!

Σήμερα να ξεκουραστείς!!!

Αναστασάκο ελπίζω να σταματήσουν αυτές οι αναγούλες.............

Σας φιλώ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδεςςς καλε που ειστε οοολες....εγω κλσικα ζεσταινομαι..πηγαμε θαλασσα και ηταν σουπερ και τωρα ετοιμαζομαι να ξαπλαρω στον καναπε γιατι εχω πεθανει και δεν μπορω..εχω βαλει κλιματιστικο να δροσιστω...Αναστασια μου δεν ξερεις αν μπορεις να θηλασεις η οχι δεν δειχνει τιποτα...εγω στον Χριστοφορινο ειχα τοοοσο πολυ γαλα που μου ετρεχε συνεχεια δεν ειχα τι να το κανω αλλα τοσο μικρες θηλες που πηγαιναν μεσα και δεν μπορουσε να τις πιασει ..μετα απο κοπο και κουραση τελικα δεν θυμαμαι ποιος μου ειπε να παρω αυτες τις θηλες με σιλικονη και ετσι καταφερα να θηλασω...νομιζω ολοι μπορουμε απλα να δουμε αν εχουμε καποιο προβλημα και να το αντιμετωπισουμε αναλογως..οσο γαλα και αν δωσουμε καλο ειναι..εστω και μια βδομαδα...αχ ζεστηηη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...