Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

Μολις γυρισαμεεεε εφαγα ενα ωραιοτατο κλαμπ σαντουιτσ...εκανα και βολτααα και λαχανιασα...απαπαπααα δεν μπορω ουτε να περπατησωωω..αλλα εκαψα οτι εφαγα...Αναστασια σου προτεινω να παρεις τα παγωτα που τρωω και νομιζω οτι ειναι διαιτιτικα και δεν παχαινουν....αχαχαχαχα...ειναι και μικρα....οποτε τι τρωω??τιποτα...Χριστινααα μην με βλεπεις ετσι...το βραδυ τα βγαζω...χαχα με το βρακι -οχι το λαχανι...ενα αλλο μαυρο-μενω και κοιμαμαι...δεν μπορω...εντωμεταξυ ολο το σπιτι εχει σιτα και τα κουνουπια με εχουν κανει νααα ακομα και το πρωι στο μαγαζι με τρωνε τα ατιμα...δεν παει αλλο αυριο παβ για ταμπλετες...και δεν μου αρεσουν λογω μυρωδιας αλλα δεν παιζει αλλο αμα δειτε το ποδι μου δεν τα πιστευετε για ποοοσα κουνουπια μιλαμε!!!Καλε συγνωμη αλλα οι αλλες ετρεξαν εις τας παραλιας και εχουν εξαφανηστει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας εγκυούλες!!!!!!

Κοίμησα την ζουζούνα μου και κάθισα να διαβάσω τα νέα σας......είμαι πολύ συγκινημένη, επιτέλους κάθομαι, από το πρωί στο τρέξιμο είμαι!

Κατσαρίδες ακούω...εμείς εδώ ευτυχώς δεν έχουμε τέτοιες γουρούνες κατσαρίδες, γενικώς δηλαδή δεν έχω δεί ακόμα κατσαρίδες αλλά έχουμε όλα τα άλλα παντός είδους έντομα, ζωύφια και μπαμπούρια..... το καλοκαίρι που είναι ανοιχτές πόρτες και παράθυρα μπαίνουν όλα μέσα στο σπίτι (δυστυχώς δεν έχει σίτες, άμα πάω στο δικό μου σπίτι θα βάλω σίγουρα σίτες), όλη μέρα σκοτώνω έντομα! Εγώ μόνο τα φίδια φοβάμαι.....τα έντομα τα κανονίζω μιά χαρά!

Άννα Μαρία άμα θες εξολοθρευτή είμαι στην διάθεσή σου :lol::lol:

Ρε κορίτσια σήμερα με τραβάει να φάω τουρσί...ξέρετε, αγγουράκι, καροτάκι κτλ. Μιλάμε ότι έχω λυσσάξει.....

Αααα τώρα που το θυμήθηκα...όποιο κοριτσάκι θέλει ευχαρίστως να την φιλοξενήσω, το σπίτι μου είναι απίστευτα δροσερό...εκτός πιά κι άν έχει 45 βαθμούς έξω! Οπότε ακόμα δεν έχω καταλάβει ζέστη!!!!

Αυτή την στιγμή νομίζω...(δεν είμαι και 100% σίγουρη ότι η μπέμπα φέρνει βόλτες μέσα στην κοιλιά μου)....λέτε να την ενοχλεί που κάθομαι οκλαδόν?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, κι εγώ δε φοβάμαι τα έντομα, μόνο τις κατσαρίδες. Θα ερχόμουν να με φιλοξενήσεις, αφού δεν έχεις κατσαρίδες, αλλά ήδη δεσμεύτηκα να πάω να φιλοξενηθώ στης Αναστασίας! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες!!πως ειστε?

εγω ειμαι κομματια!!ποναω ολοκληρη!ποδια πονανε,η μεση με εχει πεθανει...!ξεπατωθηκα σημερα στην κυριολεξια!αφου δεν μπορω να κουνηθω απ'τον καναπε.δεν εχω κουραγιο να σηκωθω.αφου εχω να απλωσω κ δυο πληντυρια ομως που κουραγιο.θα πω στη μαμα μου αν μπορει να ανεβει αλλιως αυριο!!

αχ κοριτσια κ εγω ζεστενομαι παααρα πολυ,νιωθω το κορμι μου να καιει απ'τη ζεστη!!μονιμως κυκλοφορω με κατι σορτσακια μπλουζακια (πολυ κοντα),κ την κοιλια απ'εξω!!τι θα λενε οσοι με βλεπουν....?!!

ααα πηγα ψωνισα κατι φουστανακια κ μπλουζιτσες.

Αννα Μαρια μου κατσαριδες ε???πω πω τις σιχενομαι,μπλιαχχχχ!!

εγω πριν δυο βδομαδες,ειχα ξεχασει να σας το πω,ειχα δει ενα φιδι κατω εξω απο την πορτα της μαμας μου!!στην αρχη δεν το καταλαβα τι ηταν (νομισα πως ηταν κανα σχοινι η κορδονι) κ ζυγωσα κοντα για να δω κ το καταλαβα που ειχε ψηλα σηκωμενο το κεφαλι του!πως δεν με τσιμπησε απορω ακομα?!!!εφυγα τρεχοντας πηγα πανω σπιτι,ε τελικα με τα χιλια ζορια το σκοτωσε ο αντρας μου κ τελικα ηταν ο χ ι α ! ! ! !

Μαιμουδακι μου καλη επιτυχια αυριο στην αυχενικη σου!!

Μικι μου πολλα φιλακια στην κοιλιτσα!!

Ευακι μου φτου φτου!!τι ομορφη κοιλιτσα!! κ εγω μεχρι τωρα δεν εχω παρει κανενα κιλο,κ αναρωτιεμαι...!!?!!

Τεντυ μου,νιακι μου,μυριαμακι μου ,νασιουλα μου,μαρακι μου,τιτινα πολλα φιλακια σε ολες ολες τις κοιλιτσες!!!

Καλο βραδυ εγκυουλες μου!!!τα λεμε αυριο!!

φιλακιααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaleeeeeeeeeeee mono egw pernw kila??????????xaxaxaxaxa :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

eviiiiiiiiiii axaxxaxaxaxaxaxa giati ti exei to laxani e?????????pantws kai egw den mporw na perpatisw kala h aderfh mou me koroidevei me to pws perpataw san papia...anoigw kai ta xeria giati zestenomai kai perpataw san palesths!!!!!!!!xaxaxaxaxa mou elege shmera tha se vgalw video apo pisw na deis pws pas.................. :lol::lol::lol::lol::lol: xaxxXxaxaxaxa kai egw ypoferw pali me thn zesth kai egw niothw na kaigomai!!!!!!!!!!ti pragma einai ayto...tha mpw seligo gia ena ntouz den ginete alliws!!!!!!!!

nasia mou arxizeis kai niotheis to mwraki e???teleia den einai??????emena pali loksiga eixe prin ligo.......

kai to sproksimo synexizete!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ευη μου μια χαρα οτι τρως το καις!χαχαχαχα!!!

Αχ κ εγω πλεον σερνομαι,δεν μπορω να παρω τα ποδια μου!!!

Νασιουλα μου πω πω φανταζομαι ολη μερα ε?....

η μικρη σε θελει απο πισω φανταζομαι,ε?

εγω δεν ξερω κ με τα δυο με το που περπατησανε ησυχασα.λιγο με το αγγελο ζοριζομαι που ειναι μαμακιας ομως ενταξει σε γενικες γραμμες!!

αχ δεν το εχεις καταλαβει βρε το μωρακι σου?σιγουρα κινηισαι γι'αυτο!!

εγω πλεον το καταλαβαινω για τα καλα!το καταλαβαινει κ ο αντρας μου που βαζει το χερι του!!

Αννα Μαρια μου πω πω μονο τις κατσαριδες φοβασαι?παλι καλα,εγω οτι ιπταμενο η ζωιφιο υπαρχει...ναααα μου παει!!χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, Χριστίνα, σαν παλαιστής ε; Εγώ δε ζεσταίνομαι ιδιαίτερα. Τώρα κάθομαι με κλειστές μπαλκονόπορτες, από φόβο μήπως μπει καμιά κατσαρίδα, πέρα από τις οικόσιτες! Όσο για ντους, πού να τολμήσω τέτοια ώρα; Θα βγουν κατσαρίδες απ' το σιφόνι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω αννα μαρια:o:O:O !!! Τι ειναι αυτο με τις κατσαριδες καλε??αχ τις φοβαμαι κ τις σιχενομαι!!

Πω πω οντως,που να ερθει κ ο ιουλιος με τις πολλες τις ζεστες...αχ αρχιζω να απελπιζομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!

νασια αρχιζεις κ το νιωθεις??? τελεια!! κ εγω ετσι νομιζω, οτι το καταλαβαινω! αλλα δεν ειμαι κ 100% σιγουρη..

πω πω αννα μαιρα σε νιωθω!!! οταν ηρθαμε σεαυτο το σπιτι ειχαμε ΤΡΕΛΟ προβλημα με τις κατσαριδες!!! αφου φωναξαμε κ εκαναν απολυμανση! μιλαμε οτι βρισκαμε 30-40 πτωματα καθε μερα!!!!!! ασε ασε φρικη!!! κ ολο φοβομουν οτι θα εβλεπα τον ανασταση να ερχεται με καμια κατσαριδα στο στομα.. μου εχει μεινει μεγαλη φοβια!

φανταζομαι οτι ηταν τυχαια η αμεφανιση της...

τιτινακι μου πρεπει να εχεις πολυ πλακα!!!! παλαιστη!!!!

παντως ουτε εω τηνα νατεχω τη ζεστη κοριτσια.. δφεν την παλευω!! καθε καλοκαιρι σκεπαζομουν με σεντονι, τωρα ανοιγουμε τις μπαλκονοπορτες κ παλι ειμαι μουσκεμα!!!

φιλακια πολλα σε ολα τα κοριτσακια! τεντυ μικι βανεσσακι ηλιαννα κισκα μαρακι κ σε ολες τις υπολοιπες!!!

αυριο θα παμε για την αυχενικη, θα εχουμε κ τον μικρο μαζι, ελπιζω να μας αφησει να δουμε το μπεμπε!!! σημερα σηκωσαμε χαλια κ με τον αντρα μου κ με το μικρο, καθαρισαμε, ο αναστασης ειχε τη δικια του τη μικρη τη σφουγγαριστρα κ παλευε κ αυτος :lol::lol::lol:

παντως πολυ με ζοριζει, οσο περναει ο καιρος δεν εχω κ υπομονη κ κουραζομαι κ ευκολα..

με εχει πιασει κ κατι με τα λεφτα, με το οικονομικο, πως θα τα βγαλουμε περα τωρα που απολυθηκε ο τολης κ ειμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, καλή επιτυχία αύρο με την αυχενική!

Με το οικονομικό κάτι θα γίνει, μην αγχώνεσαι! Τουλάχιστον έχεις εσύ το μισθό σου! Κι εμείς σαν εσάς είμαστε, ο άντρας μου είναι επαγγελματίας άνεργος.

Όσο για την ακατανόμαστη (δύο είναι οι ακατανόμαστες, κατσαρίδες και η διευθύντρια) δεν εμφανίστηκε τυχαία. Σήμερα είδα μία στο μπάνιο, και τις προάλλες είδε ο άντρας μου μία στο γραφείο. Θα πούμε στο διαχειριστή να ρίξουμε φάρμακα στους βόθρους (το αποχετευτικό μας πλησιάζει, αλλά δε μας ακουμπάει, και είμαστε ακόμα με το προϊστορικό σύστημα!), μήπως και φύγουν.

Ρε κορίτσια, λέτε να έκανα καμιά ζημιά στο μπεμπάκι, έτσι που τρομάζω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι κοριτσακι μου, μην ανησυχεις, το μπεμπακι σου θα ειναι μια χαρα!!!

αυτα ειναι πραγματα που μπορουν να συμβουν κ καθημερινα (κ σε αλλες που δεν ειναι τοσο βρωμιαρες :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ) δε μπορουμε να ειμαστε κ τελειως αναισθητες!!

μην αγχωνεσαι κουκλιτσα!

ελπιζω να τις ξεφορτωθειτε συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lenaki me to kalo h ayxenikoula sou koritsi mou ayrio!!!!!!!!!!!!!!!!!tha perimenoume nea sou kai fwtografioula me to mpempaki!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

anna maria mhn anxonese den nomizw na ekanes kati kako sto mwraki :):):):):) einai asfales mesa sthn koilitsa..kai egw antidraw poly asxhma me to pou dw katsarida me pianei enas panikos kai mia taxykardia asta na pane............ :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ήθελα να σας πώ καληνύχτα....κοιμήθηκα καλά καλά στον καναπέ και τώρα πάω να συνεχίσω τον ύπνο μου στο κρεββάτι μου :lol::lol: φανταστείτε τί κούραση έχω!!!!!!

Μαϊμουδάκι μου καλή επιτυχία αύριο με την αυχενική!!!! Θα περιμένουμε νέα από το μπεμπάκι σας!!!!! Και μην στεναχωριέσαι για το οικονομικό, κάτι θα γίνει.....κι ο δικός μου άντρας εποχιακά δουλεύει προς το παρόν γιατί έχει μηδενιστεί τελείως πλέον η προσφορά εργασίας στα μέρη μας....κι όσο να'ναι δεν γίνεται να ψάξει πιο μακριά γιατί τότε θα τα δίνουμε όλα στις βενζίνες!

Τιτινάκι μου κι εγώ σαν την πάπια πάω κι ακόμα δεν έχω φουσκώσει πολύ....σκέψου τί έχει να γίνει μέχρι τον 9ο μήνα!!!! Θα βάζω πάλι τον άντρα μου να με σπρώχνει..... :shock:

Ηλιαννάκι μου κι εγώ νόμιζα ότι μόλις περπατήσει η Μαρία θα ησυχάσει το κεφάλι μου αλλά τώρα με "τρέχει" περισσότερο!!!

Άννα Μαρία μου δεν πιστεύω ότι επηρεάζεται το μπεμπάκι από αυτά.....αν ήταν έτσι το δικό μου θα είχε σαλτάρει γιατί τρομάζω πάρα πολύ εύκολα! Είναι καλά προστατευμένο μέσα στην κοιλίτσα της μαμάς!!!!

Εγκυούλες μου καληνύχτα σε όοοοοοολες (φιλάκια σε όσες δεν ανέφερα)!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακιαααααααααα μμμμ. κατσαριδες???? αχ παναγια μου... εγω εκανα απολυμανση χθες γιατι εχουμε κ κατι οικοπεδα διπλα κ ξεφυτρώνουν σαν τα μανιταρια. πηγα και στο γιατρουλη μασ κ μας ειπε πωσ ειμαι μηνα κ 10 μερες ... αχ ειδαμε κ το μωρακι μας στον υπερηχο... ειναι τοσο μικρουληηηηηη ακομα... ο αντρας μ χαζεψε τοσο πολυ, αφου οταν φτασαμε στο αυτοκινητο καταλαβαμε οτι δεν πληρωσαμε... και ξανα γυρησε ο αντρας μου ... καλα θεος ο γιατρος μ ... !!! φιλακια κοριτσακι μ και να μου προσεχετεεεεεεεεεεεεεεεεεεε φιλακιαααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλιτσες μουυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε???????πως ειστε σημερα???????

καλε που πηγατε οοοοοοοοολες?????????????????????????

εγω σημερα ξυπνησα απο τις 8.30 νωρις νωρις τα καμαρια μου σημερα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ευτυχως ξεκουραστηκα απο την χθεσινη ταλαιπωρια κ σημερα ειμαι κομπλε!!!!!!!!!!!!

εβιτακι μου ωραια πολυ χαιρομαι που ειδατε το μωρακι σας κ ειναι ολα μια χαρα!!μπραβο κοπελα μου!!!!!!

αυτο που λες το εει οαθει κ ο δικος μου αντρας, ειχε ξεχασει να πει να πληρωσει τον γιατρο κ του το ειπα εγω :lol::lol::lol::lol: πω πω ρομπα ειχαμε γινει χαχαχαχα ευτυχως που ειναι πολυ καλος ο γιατρος κ μας εκανε πλακα μετα :D;)

μαιμουδακι περιμενουμε τα νεα απο την αυχενικη!!!!!!!

αχ βρε νασια μου τι ταλαιπωρια τραβας με την μικρουλα...!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες!!!!!!!

έχω ξυπνήσει από τις 7μιση και είμαι ήδη πτώμα.......πότε θα τις κάνω τόσες δουλειές????? Έβαλα ήδη ένα πλυντήριο, άλλα 3 περιμένουν για σίδερο και πρέπει οπωσδήποτε κάποια στιγμή να πλύνω τα χαλιά και να τα μαζέψω....για να μην αναφέρω την γενική φασίνα που πρέπει επίσης να κάνω......ως τώρα περίμενα την μάνα μου για να με βοηθήσει αλλά τώρα που δεν μου μιλάνε θα πρέπει να τα κάνω όλα μόνη μου!!!!!! Περιμένω να πάρει ρεπό ο άντρας μου από την δουλειά για να με βοηθήσει εκείνος......εσείς πώς τα πλένετε τα χαλιά σας?????? Ρίξτε καμιά ιδέα γιατί μέχρι τώρα τα έκανε η μάνα μου στο χωριό με το λάστιχο.......

Λενάκι περιμένουμε νέα από την αυχενική.........να πάνε όλα καλά κοριτσάκι μου!!!!

Ηλιάννα μου τί ήταν αυτό με το φίδι??????? Άγιο είχες, δεν το συζητώ!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ναισα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:( τοση κουραση κ εσυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ εμενα η μαμα μου μου τα πλενει τα χαλια στην αυλη!!!!!!η αληθεια ειναι πως εγω ποτε δεν εχω πλυνει χαλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλα οσο γι'αυτο με το φιδι..........ασε μεγαλη τρομαρα!!!!!! :shock::shock::o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΡΑΓΑΔΕΣ ... ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΩ ...? ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ..??? ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ... ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙ΄ΑΥΤΟ! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Πως είστε σήμερα;

Μαιμουδάκι γλυκό με το καλό σήμερα η αυχενική σου!

Evita τέλεια που είδατε το μπεμπάκι σας και όλα είναι μια χαρούλα!Λογικό να τρελαθείτε....

Και που είσαι ακόμα, όσο θα μεγαλώνει θα τα χάσετε εντελώς!!!Όσο για κρέμα για ραγάδες

εγώ βάζω μια Salba Mamma αλλά δεν μου αρέσει καθόλου η μυρωδιά της και σκέφτομαι να

πω στο γυναικολόγο να μου συστήσει κάποια άλλη!

Νάσια παιδί μου τι εργασοθεραπεία είναι αυτή;Φασίνες,χαλιά,πλυντήρια...

Λίγα λίγα καλή μου θα κατακουραστείς.Για τα χαλιά δεν μπορώ να σε συμβουλέψω

γιταί έχω ένα μόνο στο σαλόνι που πατάει ένα μεγάλο τραπέζι και δεν το έχω μετακινήσει

προς το παρόν.

Άννα Μαρία μην στεναχωριέσαι,μια χαρά θα είναι το μωράκι σου!Είναι πολύ καλά προστατευμένα

εκεί μέσα!

Ηλιαννάκι τι κάνεις;Ξεκουράστηκες διάβασα,μπράβο κοριτσάκι μου!

Kiska είναι πολύ γλυκιά η κοιλίτσα σου!

Σας φιλώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Εγώ κάθισα στο μεγάλο υπολογιστή γιατί έχω διάφορες δουλειές να κάνω, ευτυχώς όχι του σχολείου!

Νάσια, εγώ δεν έχω πλύνει ποτέ μου χαλιά, γιατί δεν έχω. Είναι ανάγκη να τα πλύνεις; Κάντα μια ηλεκτρική και τα πλένεις του χρόνου πριν τα στρώσεις.

Αναστασία, θα είναι τέλεια τα αποτελέσματα του παπ-Α!

Ηλιάννα, καλά, αυτό με το φίδι δεν το συζητώ!

Εβίτα, πολύ νωρίς είναι για κρέμα για ραγάδες! Έχεις φουσκώσει καθόλου; Γιατί εγώ καθόλου... Αφού όποιος με βλέπει και δεν ξέρει ότι είμαι έγκυος, δεν του περνάει καν απ' το μυαλό. Χτες που καθόμασταν στο σχολείο, μου έλεγε μία "τώρα που θα έχεις το μωρό, κ.λπ." και πετάγεται μια άλλη και μου λέει "Άννα-Μαρία; Είσαι έγκυος;". Κι όταν της είπα ότι είμαι στον τέταρτο, μου κάνει "θες να πεις ότι αυτό το πραγματάκι είναι τέταρτος μήνας;". Έχω αγχωθεί κιόλας λίγο. Γιατί δε φουσκώνω;

Ρε κορίτσια, το Βανεσσάκι τι απέγινε;

Φιλιά στη Λένα, τη Χριστίνα, τη Δώρα, κ.λπ. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsaki hrtha kai egw!!!!!!!!!prin ligo xypnisa kai o mpempis me sprwxnei epeidh eimai ksaplwmenh sto plai...xaxaxaxaxaxax poly gelio.......prospathei na me gyrisei toumpa....xaxaxaxaxa :lol::lol::lol::lol::lol:

evitaki mou xairomai pou ola einai kala me to mwraki sou.....exete na trelathite poly akoma......eidika otan tha arxisei na sxhmatizete anthrwpaki tha ta xasete!!!!!!!!!!!!!

kai egw gia tis ragades vazw mia krema pou myrizei apesia alla ti na kanw mou eipan pws einai kalh..den thymamai to onoma einai megalo!

egw koritsia phra shmera tis exetaseis mou kai thn kampylh zaxrou kai einai oles mia xaroula!!!!!!!!!

mou eipe aytos o giatros tou ika oti meta tis 18 tha ksekinisei h adeia toketou!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D pwpw plhsiazwwwwwwwwwww ti wraiaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D

aaaaa eida kai pali ston ypno mou oti genisa koritsia....kai oti pali den mporousa na thilasw kai ekana diafores xazomares gia na thilasei to mwro alla tipota...pwpw anxos pou to exw :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...