Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 12! Καλοκαιρινές αφίξεις!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επιτέλους φύσηξε λίγο!! Ασε που δεν έχω τι να κάνω κι όλο σκεφτομαι τι να φάω :lol:

Αδειασα την φωτογραφική για να είναι έτοιμη και θα την βάλω να φορτιστεί λίγο.

Σ'αφήνω Γιελιζ μου...Ελπιζω να κοιμηθώ λίγο να περάσει η ώρα!

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου σε αφήνω... πείνασα και νύσταξα!! :lol::lol::lol: Όλα μαζί τα παθαίνω... πάω να τσιμπήσω λίγο και μετά να ξαπλώσω... τα λέμε μετά!! Φιλάκια!!!

Μαζί γράφαμε!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Καλή ξεκούραση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο κ το 12 κοριτσιααααααααααα!καλα γεννητουρια σε ολες μας.μαρακι μεχρι που να γεννησουμε εμεις μπορει να χουμε φτασει στο 30 :roll::lol::lol::lol::lol::lol:

εοτιμαζομαι για το γαμο!καλο σαββατοβραδο να εχετε.τα λεμε αυριοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε εσεις!Ποτε προλαβατε και ανοιξατε και το 12; :lol::shock: Καλοριζικο και με το καλο οι νεες αφιξεις! :D

Εμεις τελικα πηγαμε για καφεδακι και μετα κατεβηκαμε κεντρο γιατι ηθελα να παρω ενα δωρο για μια φιλη μου που εχει γενεθλια.Τελικα ψωνισε και ο καλος μου 2 βερμουδες και 2 μπλουζακια και τωρα ειναι κομπλε απο καλοκαιρινα ρουχα.Εγω πηρα ενα αντηλιακο του Κορρε,με γιαουρτι που μυριζει τελεια!Ειχε μαζι δωρο την αντηλιακι κρεμα προσωπου. ;) Και μια μασκαρα.

Μετα γυρισαμε και επλυνε ο αντρας μου την μπροστινη βεραντα για να μπορουμε νακαθομαστε,ηταν μεσα στο χωμα!Εγω εριξα λιγο νερο στην πισω,δεν ηταν βρωμικη γιατι ριχνω συνεχεια νερα.Ειναι πιο μικρη και την βολευω μονη μου.Μετα σκουπισε και σφουγγαρισε ολη την σκαλα και εριξε νερα στην εισοδο,να ξεβρωμισουμε! :lol: Να'ναι καλα,εγω δεν μπορω πια να κανω τετοιες δουλειες!Τι ωραια να ειναι το σπιτι καθαρο,το ευχαριστηθηκα!

Του εφτιαξα ωραιο φαγακι για να τον ευχαριστησω,σνιτσελ με σαλτσα Honey and mustard και ρυζι με λαχανικα και καρυ!Φαγαμε πριν λιγο,μαζεψα και την κουζινα μου και τωρα οριζοντιοθηκα στον καναπε!Πτωμα ειμαι!

Αννα καλα να περασεις στον γαμο!

Καλο απογευμα σε ολες!Θα ξαπλωσω λιγο αφου δεν ειναι καμια εδω και τα λεμε μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κορτσουδιααααααα κ καλοριζικο κ το 12.αυτο κ αν θα εχει γεννες....δεν θα προλαβαινουμε τις ανακοινωσεις.εμεις σημερα φαγαμε στην μαμα μου ψαρακια,γυρισαμε σπιτι για λιγη ξεκουραση κ το βραδυ ο μπαμπας μας θα μας παει βολτα.εχει στην καβαλα εκθεση κ επιδειξεις με αεροπλανα κ θα παμε να τα δουμε.οποτε κ σημερα βολταρουμε :D:D:D η μαμα μου μου λεει οτι απο την μερα που σταματησα απο την δουλεια δεν εχω βαλει κ@λο κατω :D:D ολο βολτες ειμαστε.....τωρα που μπορουμε γιατι αν πιασουν οι καψες πουθενα δεν θα πηγαινουμε.απο βδομαδα εδωσε 35αρια...μας βλεπω για θαλασσα επιτελους!!!!

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ που ρωτατε για την φιλη μου.η ιδια βγηκε απο το νοσοκομειο κ μολις χθες γυρισε σπιτι.δεν θελει να δει κανεναν κ φυσικα ολη μερα κλαιει...αυριο θα φυγουν παλι θεσ/νικη.για το μωρο οι γιατροι δεν λενε τιποτα (ακομα) αλλα οπως ειπε κ το μαρακι δεν μπορουν να πουν με σιγουρια πια θα ειναι η ποιοτητα ζωη του.δεν ξερουν τι βλαβη θα του αφησει.η ιδια η μανα λεει πως αν η παναγια θελει να της το παρει ας το κανει τωρα,που ειναι νωρις.πριν προλαβει κ το παρει στην αγκαλια της.ηδη τοσες μερες μπαινει στην εντατικη κ το βλεπει.απο εδω κ περα ολα ειναι στο χερι του θεου.

σας αφηνω......παω να σιδερωσω.καλο βραδυ να εχετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο και το 12 κοιτσακια!!!!

Με πολλες γερες και δυνατες αφιξεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τωρα ξυπνησα κ γω...οχι οτι η ζεστη με αφησε να κοιμηθω κ πολυ αλλα κατι εκανα..

Η κοιλια μου ειναι τσιτα!!Εφαγα κ λιγο πεπονι τωρα κ κοντευω να σκασω!!!!

Σισακι μου μακαρι η Παναγιτσα να κανει το θαυμα της και γι αυτο το μωρακι και για την μανουλα του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακι μου.τι κανετετε?

σσοφακι να σου ζησουν κοπελα μου.καλη λοχεια να χεις και να δεις τις κορουλες σου οπως επιθυμεις.

εγω ακομα σε καραντινα ειμαι. κανω συσπασεις οταν σηκωνομαι ή καθομαι και μονο ξαπλωτη ειμαι οκ.

ελπιζω να κλεισω την 36η εβδομαδα και μετα θα ειμαστε χαλαρα. θα δειξει. φιλακια καλορυζικο το 12 και με το καλο να συνεχιστουν τα γεννητουρια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου.ΤΙ κανετε? Εγώ κοιμήθηκα λίγο το μεσημερι, έφαγα το παγωτακι μου και έκανα το μπανάκι μου!!

΄Τωρα έβαλα μια στριφτοπιτα να ψηθεί και μετά καρπουζάκι!!

Βικυ μου ξεκουράσου και κάνε υπομονή τουλάχιστον 1-2 βδομάδες ακόμα!

Μιχαέλα μου βάλε κι εσύ κ@λο κάτω!! Θελει το χρονο της η φιλη σου...λογικο να είναι έτσι..

Ζαχα μου φιλάκια στο αγοράκι σου~!

Κατερινάκι φιλάκια!

Νίκη μου ξεκουράσου τώρα και απόλαυσε το καθαρο σπιτάκι σου!! :D

Άννα καλά να περάσεις στο γάμο!

Εγω στο σπίτι χαλαρα...Φιλιά σε όλες..τα λέμε αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα!Αραξα λιγο στον καναπε αλλα βαριομουν...Με εχει πιασει υπερκινητικοτητα.Σηκωθηκα,εκανα μπανακι και εβαλα ενα πλυντηριο.Μετα ηθελα παγωτο και δεν ειχαμε...Ετσι εφτιαξα κρεπουλες με νουτελα και μπανανα και εφαγα!Παλι γουρουνιασα! :lol:

Τωρα παιζει ο αντρας μου playstation στην τιβι και εγω χαζευω λιγο στο λαπτοπ.Δεν νομιζω να παμε τελικα καπου το βραδυ,νοιωθω κουρασμενη.Μαλλον θα καθισουμε να δουμε greek idol.Θα χτυπησω και μια αλμυρη κρεπουλα μαλλον... :lol:

Μαμαπιανισσιμο περαστικα και υπομονη.Λιγο εμεινε ακομα...

Συμπεθερα μου τι κανεις;Μοναχουλα και σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσαι!!!

Βλέπω έχουμε γέννες!!! όσες έχετε να γεννήσει σας εύχομαι τα καλύτερα για τα μωράκια σας και όσες ακόμα έχουμε μπροστά μας μέλλον με το καλό να τα υποδεχτούμε και με ένα πόνο!

Εγώ τελικά εάν δεν προκύψει κάτι στο μεταξύ την Παρασκευή μπαίνω με πρόκληση...!!!

Σας χαιρετώ προς το παρόν και θα τα ξανα πούμε σύντομα!!

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia kaloriziko to neo post..erxontai ta aggeloudia mas

na euxhthw k edw epishma sto sofaki:na sou zhsoun kopelara mou kalh loxeia

xrusoulini me to kalo k esu thn paraskeuh

egw koimhthika shkwthika efaga to peponaki mou to pagwtaki mou k meta thn frapedia mou elafria elafria me pagwto..mmmm giami giami..perimenw ton antroulh mou na pame kamia boltitsa..auta apo emena

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες!!

Νίκη με γειά το αντηλιακό!!

Ζαχαρένια μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: φιλιά στο αντράκι σου!!

Μιχαέλα καλές βόλτες!!

Όσο για τη φίλη σου λογικό είναι να μην θέλει να δεί κανέναν... θέλει τον χρόνο της! Όσο για το μωράκι μακάρι όλα να πάνε πρός το καλύτερο και να γίνει τελείως καλά!!

Βίκυ μου μείνε ξαπλωμένη να ξεκουραστείς... τι είναι 2 εβδομάδες? Τίποτα... θα περάσουν πρίν το καταλάβεις!!

Μαράκι το ίδιο πρόγαμμα κάναμε... και εγώ έφαγα κοιμήθηκα ξύπνησα έκανα ένα μπανάκι έφαγα έναν κουβά παγωτό :lol::lol::lol::lol::lol: μετά ήρθαν η μαμά μου και η φίλη μου ήπιαμε καφεδάκι στο μπαλκόνι... Πρίν απο λίγο έφυγαν και μπήκα και εγώ μέσα... και τώρα σκέφτομαι τι να φάω πάλι... :roll::roll::roll: Μάλλον θα χτυπήσω καρπουζάκι!!! :D:D:D:D

Κατερινάκι μαλώνει ο μπέμπης με το πεπόνι ε???? :lol::lol::lol::lol:

Νίκη... κρέπες??? Μιάααμ!!!!

Χρυσουλίνι με το καλό κοπέλα μου!!!!Εύχομαι με έναν πόνο και όλα να πάνε τέλεια!! Το πιο πιθανό είναι να είσαι η επόμενη που θα γεννήσει!!! :D:D:D:D:D

Μαίρη μου καλή βόλτα!!!

Νικόλ μου όλες όλο και κάτι τρώμε... δεν σταματάμε και ποτέ!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα καλεεε ποτε φτασαμε στο 12....εχω χασει επισοδειααα....ειναι σκ και κλασικα παιζει ο Χριστοφορινος νεποσιλιστη οπως λεει....τον υπολογιστη...εμεις δουλεια με τον αντρα μου κλασικα...γιατι δοξα το θεο απο βαπτισεις χαμος....αυριο παω Καλαβρυτα σε μια βαπτιση που εχουν και κλοουν αλλα δεν κανω εγω προγραμμα...θα κανει μια κοπελα που εχουμε και την παω..θελουν πεταλουδα και δεν γινεται με τιποτα να ντυθω...με φανταζεστε με την κοιλια εκει??Λεει ο αντρας μου δεν θα εισαι πεταλουδα αλλα μπαμπουρας...και θα παρω και το Χριστοφορο μαζι να κανουμε εκδρομη..ελπιζω να εχουν βγει οι παραγωγοι στο δρομο και να πουλανε κερασια γιατι περισυ που πηγαινα ειχα παρει και πραγματικα ειναι τελειααα...αχχχ μακαριιιι..φιλακια και αν δεν μπορεσω να μπω αυριο θα τα πουμε απο Δευτερα!!φιλιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα!Ξυπνηστεεεεεεε φουσκοκοιλιτσες!

Εγω ξυπνησα 8:30 να παρω το χαπι και δεν ξανακοιμηθηκα.Σηκωθηκα,εφτιαξα πρωινο (κρεπα με νουτελλα και μπανανα :lol: )και καφεδακι.Μαζεψα τα ρουχα απο τα σχοινια,απλωσα αλλο ενα πλυντηριο και τωρα πινω το καφεδακι μου στον καναπε.

Ευτυχως που τελειωνει το βαζο της νουτελλας γιατι δεν ξερω που θα φτασω! :lol: Χθες ο αντρας μου εψαχνε το οικογενειακο παγωτο Καρτ Ντορ που ειχαμε παρει πριν 3 μερες.Και σιγα να μην υπηρχε... :lol: Το εφαγα ολο! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Τι κάνετε? Ξύπνησα και είμαι μοναχούλα, ο καλός μου έφυγε για δουλειά αλλά μάλλον θα έρθει το μεσημέρι για φαγητο. Ευτυχως δουλεύει εδώ κοντά!

Οι άλλες κοιμάστε ακόμα ε? Και καλά κάνετε!!!

Ευάκι καλή βολτίτσα και να προσέχεις!

ΓΙελιζ πες μου ότι έφαγες καρπουζάκι τελικά χθες!!!Εγώ πάντως το τσάκισα!! :lol::lol:

Νικόλ μου από ότι βλέπεις όλες όλο και κάτι τρώμε!!! ;):D

Χρυσουλίνι με το καλό!!! Περιμένουμε νέα σας!

Μαίρη μου πολλά φιλιά!!!

Τι θα κάνετε σήμερα? Εχει πολύ καλοκαιρινό καιρό, αλλά πάλι στο σπίτι με βλέπω να την βγάζω.. :roll:

Νικη μου καλημέρα! Στείλε κι από δω καμιά κρέπα!! :D Εγώ χθες για πρώτη φορά δεν πήρα το γιουτοπαρ κι ευτυχώς όλα καλά, για να δούμε και σήμερα. Ταχυκαρδία όμως είχα και πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα καλημερα!Ευχομαι να πας καλα χωρις το καταραμενο χαπι!Πιστευω πως θθα περασει και η ταχυκαρδια σιγα σιγα.

Ο αντρας μου κοιμαται ακομα.Ισως παμε αργοτερα για καφεδακι αλλα θα φαμε σπιτι σημερα,θα κανω ωραιο φαγακι!Κανελονια στον φουρνο με κιμα,κρεμα γαλακτος και τυρια.Θα τα κανω ομως με κρεπες και οχι με κανελονια-ζυμαρικο. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!!

Είμαι ξύπνια απο τις 8 αλλά πρίν απο λίγο αξιώθηκα να σηκωθώ απο το κρεβάτι... όταν είμαι μόνη δεν μου κάνει αίσθηση να σηκωθώ...

Μαράκι μου το τσάκισα το καρπούζι!!! Και το ευχαριστήθηκα!!! Ήταν και πολύ ωραίο!!!

Και εσύ το ίδιο ε??? Μπράβο μας!!!! :D:D:D:D:D

Μπράβο που όλα είναι μια χαρά και χωρίς το χάπι... εύχομαι να συνεχίσει έτσι!!!

Νίκη μου εγώ αμα δεν τελειώσω την Μερέντα δεν ησυχάζω... :lol::lol::lol: συνέχεια εκεί έχω το μυαλό μου!!

Εμένα ο άντρας μου δεν τα ψάχνει τα παγωτά γιατί ξέρει που έχουν πάει!! :lol::lol::lol: Ευτυχώς που του αρέσουν και κουβαλάει συνέχεια... την Παρασκευή έφερε 2 2λιτρα... το ένα εξαφανίστηκε τώρα σκέφτομαι να κάνω την αρχή στο 2ο αλλά πάλι λέω ας περιμένω μέχρι το βράδυ να το εγακινιάσουμε μαζί :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Α μάλλον θα είναι και ο μπέμπης φαν του παγωτού γιατί όποτε τρώω κάνει τρελό πάρτυ!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορτσουδιαααααααα....εγω μολις εβαλα το σιδερο γιατι απο τις πολλες βολτες κ τα σουρτα φερτα το ρουχομανι εγινε βουνο :D:D:D εμεις σημερα τρωμε στο σπιτι μας.θα ερθει κ ο αδερφος μου να φαμε μαζι κ θα φτιαξω σνιτσελακια με πατατουλες κ ρυζακι.οποτε εχω ακομα ωρα για το φαγηρο.το απογευμα λεμε να κατεβουμε στην θαλασσα για καφεδακι κ να παιξει κ μικρη με την αμμο.για μπανιο μαλλον απο βδομαδα το κοβω γιατι η ζεστη εχει αρχισει κ γινεται ανυποφορη.

χθες πηγαμε κ στα αεροπλανα.......ωραια ηταν αλλα κουραστικαμε στην αναμονη.μετα κλασικα μηγαμε κουρσακια...αλλα πολυ κοσμος...ουτε ορθια να σταθεις δεν μπορουσες...εκατονταδες κοσμος.πηγαμε κ για βρομερο μετα...κλασσικα...κ πισω στο σπιτι.ολ το βραδυ ομως δεν μπορουσα να κοιμηθω....σαν την σβουρα στο κρεβατι.

κοριτσια βλεπω τα παγωτα τα τσακιζετε :lol::lol::lol: κ εγω προχθες πηρα εμα 2λιτρο. κ μετα απο δυο μερες λεω στον αντρα μου...α εχει παγωτο αν θες...κ οταν το ανοιξε μου λεει...σε κοροιδεψαν....μισο στο δωσαν το κουτι :lol::lol::lol: οχι του λεω εχουμε ενα ποντικο που καταβροχθιζει τα παντα :lol::lol::lol:

νικη ωραια ιδεα εδωσες με τις κρεπες...μιαμ μιαμ...εχουμε κ καιρο να κανουμε...εγω λεω να φτιαξω ενα κορμο...να βρισκεται μωρε...για ωρα αναγκης :D:D:D ειδικα με παγωτοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γιελιζ!!! Μην μου θυμίζετε την μερέντα...την έκρυψα για να μην την βλέπω με το που ανοίγω το ντουλάπι!! :lol::lol::lol:

Τώρα για το παγωτό...εμένα με ρωτάει άμα έχουμε παγωτο γιατί ξέρει ότι πολύ πιθανόν να μην έχουμε!! :lol::lol: Ποιος τα τσακίζει θα θελα να ξέρα!!! :lol::lol::lol:

Μιχαέλα μου πολύ σουρτούκο θα σου βγει το μωρό!!!! ;):lol: Ξεκουράσου και λίγο!! :D

Εμείς θα φάμε παστίτσιο που έφτιαξε η μαμά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε μαρακι κ ο αντρας μου αυτο λεει...θα μου κανεις την κορη μου να μην μαζευεται :D:D:D τι να κανω ρα κοριτσια...τωρα που μπορω γιατι μετα.... :?:?:?:? τελικα οσο δουλευα λιγοτερο κουραζομουν απο οτι τωρα που καθομαι....αλλα μ'αρεσειιιιιιιιιιιι :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...