Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 11! Τα πρώτα γεννητούρια!!!


Recommended Posts

Καλώς την Πιπίτσα μας...Οπως τα λες είναι, σημασία εχει που η γυναίκα ήταν ξεκάθαρη μαζί σου από την αρχή και πάνω από όλα ότι είναι καλά το μωράκι σου!! καλη μαγειρική και καλή βολτίτσα αύριο. Πάτα και το κουμπί να ανέβει λίγο το ασανσερ!!! :lol::lol:

Ούτε εγώ θα μπορούσα να δουλεύει βράδυ ο άντρας μου..Είναι δική του δουλειά και τουλάχιστον κανονίζει μόνος το ωράριο του!

Μαρουλίτα εμείς φτιάξαμε το δώματιο και παραγγείλαμε αυτοκόλλητα από το ιντερνετ. Σε παλιότερα ποστ βαλαμε και φώτο...Είμαι σίγουρη πως ότι και να κάνετε θα είναι σουπερ γιατι θα είναι με πολύ αγάπη.

Αννα καλή ξεκούραση και καλά να περάσετε το βράδυ.

Γιελιζ και εμένα μου αρέσουν πολύ τα λαχανικά στα κάρβουνα. Και εννοέιται ότι βραστά και ανάλατα δεν τρώγονται με τίποτα!!

Εχει απίστευτη ζέστη σήμερα και δεν φυσάει και καθόλου! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαράκι είναι τέλεια τα λαχανικά στα κάρβουνα...

Και ο δικός μου εδώ στο μαγαζί μόνος του κανονίζει το ωράριο του...

Σε αυτόν που πάει τώρα τα Σ/Κ δούλευε όταν ήταν πιο μικρός για πολλά χρόνια... και σε κάποια φάση αυτός ξέμεινε απο μάγειρα.. και παρακάλεσε τον λαντρα μου να πηγαίνει τις μέρες που έχει δουλειά μέχρι να βρεί άλλον (βασικά έχει έναν ακόμα αλλά μάλλον δεν κάνει και πολλά)... και ο άντρας μου δεν θέλει να τον αφήσει ξεκρέμαστο... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουλίτα μου από εδώ τα πήρα www.cosycorner.gr

Γιελιζ μου ε δεν πειράζει τότε...τώρα που έχει δουλειά ας ζοριστεί λίγο. Εχεις και την μαμά σου κοντά εσυ οποτε ότι και να χρειαστεις εχεις κάποιον εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα αυτοκολλητα Μαρουλίτα μου ειναι πολύ καλης ποιοτητας και ακομη και λαθος να βαλεις καποιο αφαιρειται ευκολα χωρις να χαλαει το χρωμα στον τοιχο..

Εμεις έχουμε ήδη 32 βαθμους κι από ότι είδα από εβδομαδας θα ανεβει κι άλλο!!! :roll:

Αληθεια Γιελιζ θα παρω μια παιδική πισινα να είμαι όλη μέρα μέσα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι είδα μία τεράστια φουσκωτή πισίνα προχθές στα Praktiker και έλεγα στον άντρα μου να την πάρουμε γιατί θάλασσα δύσκολα θα πάμε φέτος... :lol::lol::lol::lol::lol: είχε και καλή τιμή 67€... πάρε μία τέτοια καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Γιελιζ μου εδώ ο άντρας μου θέλει να πάρει μια τέτοια για να κάνει λεει μπάνιο με το γιο του γιατι στην θαλασσα δεν κάνει να τον πάμε!!Κατάλαβες τι έχω να τραβηξω!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι σε καταλαβαίνω απόλυτα... Μία απο τα ίδια και ο δικός μου!! Έχουν χαζέψει τελείως!!

Καλό μεσημέρι μαρουλίτα μου και καλή όρεξη! φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...