Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

Γειά σας εγκυούλες...γύρισα!!!!!!

Χαλαρώνω στον καναπέ και διαβάζω τα νέα σας.......δεν σας προλαβαίνω!!!!!!

Πεινάωωωωωωωω και φυσικά δεν ξέρω τί θέλω να φάω...κάποιο κοριτσάκι είπε για σπιτική πίτσα, τί ωραία! Δεν στέλνεις κι ένα/δύο/την μισή πίτσα κατά δώθε????????????

Αχχχχ κι εγώ πρέπει να πάρω κανένα καινούριο ρουχαλάκι για το καλοκαίρι παρόλο που έχω μερικά ευρύχωρα από την προηγούμενη εγκυμοσύνη γιατί και τότε έφαγα όλο το καλοκαίρι στην μάπα μιας και γέννησα Δεκέμβριο.....αλλά απ'ότι θυμάμαι το 2009 δεν ήταν υπερβολικά ζεστό καλοκαίρι.

Ηλιαννάκι μου τώρα που το θυμήθηκα....36.6 αιματοκρίτης είναι μια χαρά και μέσα στα φυσιολογικά όρια....ο δικός μου έπεσε στο 35.5 και άρχισα συμπλήρωμα σιδήρου, μην αγχώνεσαι!

Κίσκα μου τί διαβάζωωωωωω????????????? Μπράβο κορίτσι μου, άξιαααααα!!!!! Εγώ βαριέμαι που ζώ....ούτε στην κόρη μου ήθελα και τώρα ακόμα περισσότερο που είχαμε και τα περιστατικά με το αίμα!!!!! Ο άντρας μου έχει λυσσάξει αλλά εγώ δεν νιώθω άνετη! Τί καλά που ο γιόκας σου πίνει γάλα.....η κόρη μου το έχει κόψει εδώ και δύο μήνες και αρνείται πεισματικά να το βάλει στο στόμα της, δεν την κατάφερα ούτε κοιμισμένη!!!!!! Δράμα....ευτυχώς τρώει γιαούρτι και τυρί!

Άννα Μαρία αν σου πώ ιστορίες από εργοδότες που είχε κατά καιρούς ο άντρας μου θα φρίξεις........ειδικά ένας ψυχάκιας (ο γιος του αφεντικού) πέρυσι το καλοκαίρι που δούλευε σε ένα ξενοδοχείο προκειμένου να του κάνει τη ζωή δύσκολη τον απειλούσε ότι κάτι θα πάθουμε εγώ και η μικρή και αν τον διώξει δεν θα έχει να μας ταϊσει και άλλες τέτοιες μ@.......κίες!

MaDi μην αγχώνεσαι για τις εξετάσεις, θα σου πεί ο γιατρός σου πότε πρέπει να τις κάνεις.....αν θυμάμαι καλά κι εγώ περίπου στην 9η με 10η εβδομάδα έκανα τις πρώτες εξετάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Madi μου γραφε οτι θες σε ενα χαρτι να τον ρωτας τον γιατρο να μην ξεχνας οταν πας..μην ανησυχεις αλλοι τους τηλεφωνουν για ασχετα πραγματα...Γεια σου Τeddyy...φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί βρε Τιτινάκι μου δεν θες ψωμοτύρι????????? :lol:

Teddy μου θα ήθελα μια πληροφορία σχετικά με την αμνιο.....πόσο κόστισε????? Γιατί έχω ακούσει εξωφρενικά ποσά!

MaDi να μην ντρέπεσαι να ρωτάς τον γιατρό σου οτιδήποτε σε απασχολεί......προκειμένου να είσαι ήρεμη......εγώ τον πρήζω συνέχεια τον γιατρό μου (δεν τον παίρνω τηλέφωνο αλλά όταν πηγαίνω έχω ένα κάρο απορίες) με κοροϊδεύει βέβαια και με φωνάζει αγχίτσα αλλά σκασίλα μου, προκειμένου να έχω το κεφαλάκι μου ήσυχο........

Κίσκα μου τρελαίνομαι με τον τσαμπουκά του γιού σου........ΡΕΕΕΕΕΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΦΕΡΕΕΕ ΜΟΥ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΝΑ ΦΑΩΩΩΩΩ..........τέλειος! Όλα τα λεφτά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κι εγώ μόνο φρέσκο και ζεστό (ειδικά όταν φτιάχνει η μαμά μου) το τρώω το ψωμάκι αλλιώς δεν το θέλω καθόλου...αφού να φανταστείς έχω πεί στον άντρα μου να μου θυμίζει να παίρνω ψωμί αλλιώς είμαι ικανή να μην έχω ποτέ ψωμί στο σπίτι!!! Αλλά τελικά ούτε κι αυτός είναι πολύ φανατικός με το ψωμί οπότε......στην χάση και στην φέξη αγοράζουμε! :roll:

Καλέ τί να έχει το ψωμοτύρι????? Μια χαρά είναι....στο πόστ μας θα το ανακηρύξουμε εθνικό φαγητό (κάτι σαν την φασολάδα).....αφού όποια πεινάει το πρώτο που λέμε όλες είναι ψωμοτύρι :lol::lol::lol:

Αχ ξέχασα να σας πώ...σήμερα έπρεπε να τον βλέπατε τον άντρα μου πώς με είχε...στα όπα όπα....να κάτσω....να μην κλάψω και ταραχτώ.....να μην κουραστώ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κι εγω, εκανα την ενεσουλα και ειπα να δω τι κανετε.Ωρε σημερα με το που εβγαλα την ενεση μου ματωσε λιγο και τρομαξα, αλλα ενταξει σταματησε αμεσως.

Πατατουλες titinoula?μιαμ εμενα μου αρεσουν με μαγιονεζα αλλα ειπαμε λιγο την αποφευγουμε τωρα.Σημερα εφαγα στην κυριολεξια 1 κιλο παγωτο μονη μου, διψουσα ...χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ia xara eimai kai ta ninakia to idio xixixixi patatoyles mmmmmmmm poly moy aresoyn...

alla egw efaga karpoyzaki mono twra prospathw na trww ligotero mexri ton gamo giati den tha moy kanei to forema ama parw kilakia xaxaxxaxaaxa...meta tha toy dwsw na katalavei xaxaxxa.......

esena to mpoympoykaki soy klwtsaei kala ee?????? mia xara dwstoy mpempako trelane thn xaxaxxaxxa......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiasoy anastasaki ti kaneis????????

exeis melanies apo tis enesoyles??? egw naiiiiii kai twra tis kanw sto mpoyti giati den ginete olo sthn koilia thn eixa kanei mayrh...kai den leei twra ama thn vgaloyme kai ligo me ta mployzakia ta kalokairina tha einai xalia...........

1 kilo pagwtooooooooo axxxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχα στην αρχη μαυριλες αλλα διαβασα σε ενα αρθρο μεσα στο ιντερνετ πως πρεπει να τις κανουμε για να μην μαυριζουμε και απο τοτε συνηλθα.Δεν θελει να τις καρφωνουμε γιατι τρομαζει το δερμα μας.Την βαζουμε σιγα σιγα υπο γωνια45 ή 90 μοιρων, αδειαζουμε σιγα σιγα το φαρμακο,βγαζουμε απαλα την ενεση και ακουμπαμε επανω το βαμβακι χωρις να τριβουμε για ενα λεπτακι!Αυτα, εκανα το μαθημα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, εμένα όπως περιγράφει η Αναστασία μου τις κάνουν τις ενέσεις οι νοσκοκόμες. Αλλά ενώ στην αρχή δεν είχα καν σημάδια, τώρα τα μπράτσα μου έχουν γίνει μαύρα. Αύριο που θα φοράμε τιράντες πώς θα παρουσιάζομαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι, δεν τις κάνουν στο ίδιο σημείο, αλλά έχω πολύ αδύνατα μπράτσα, οπότε, δεν έχει και πολύ χώρο για να έχουμε και επιλογή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεεεεεεεεειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ακουει κανεις?????????????????????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να'μαι κ παλι γλυκουλες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φαγαμε το παγωτακι μας με την κορουλα μου, γυρισαμε ,τα εβαλα για υπνο κ τωρα ριλαααααααααααααααξξξξξξξξξξξξξξ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εκοψα κ φρουτακια κ τρωω τωρα!!!!!αχ δεν ηθελα να φαω φαγητο γιατι το στομαχι μου ηταν................!!!!!!!!!!! πω πω πολυ τρωω τωρα τελευταια κ δεν μ'αρεσει!!!!!!!την παρασκευη που θα παω στον γιατρο μου φαινεται θα τ'ακουσω....!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε ποσα γραψατε παλιιιιιιιιιιιι?????????????????????????

αχ αναστασουλα μου , νιακι μου , κ ανναμαρια μου με τις ενεσουλες σας ε??????αχ υπομονη κοριτσακια μου,χαλαλι για τα νινακια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε που πηγατε ολες????????????????????????? κοιμοσαστε?????????????????????

μονη μου μιλαω ε?????????????????? :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

εφαγα τα φρουτακια μου ομως πειναωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εχω κ κατι πατατακια....... λετε να τα χτυπησω κ αυτα......?????????? :roll::?:lol::lol::lol:

πω πω φακλανιτσα θα γινω αν συνεχισω ετσι!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααα γεια σου νιακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ναι αυτη την ωρα εχω απολυτη ησυχια κ χαλαρωνωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ααα κ με πιανει κ νυστα!!!χιχιχιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...