Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ 3????Γιου χου!!!!

Τι κανετε κοπελιες???Παω να διαβασω τα νεα απο το 2 μετα το 3 και να σας απαντησω...

-Νασια μου και εμενα ο γιος μου ηταν κοκκινοπα οταν γεννηθικε μετα γινανε τοοοσο ξανθα σχεδον ασπρα και τωρα ειναι καστανοξανθα...οσο για το καροτσι εγω στα prenatal δεν το ειχα βρει αν και ελεγαν οτι το εχουν και μου ειχε πει μαλιστα μια εκει...ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΦΕΡΩ...πηγα να της φερω την τσαντα στο κεφαλι απο τα νευρα μου...στην αρχη το ειχα δει στο baby island αλλα ειχε κλεισει η ιστοσελιδα για ενα διαστημα και τωρα ξανα ανοιξε..απο οσο ξερω το απλο το εχουν νομιζω γυρω στα 160 ευρω εχει και απο Ιουνιο θα φερουν το σετ τριο καροτσι με πορτ μπεμπε και καθησμα αυτοκινητου αλλα ακομα δεν ξερουν τιμη να πουν θα τους ξανα παρω κατα τον Ιουνη και θα σας ενημερωσω..Νασια μου μεγαλη ταλαιπωρια με την ,μικρη...εχω περασει τετοια...αστα να πανε...μακρια και να μην ξαναγυρισουν

-Με το καλο ο γαμος niakoylinaki!!

-vanessaki χρονια πολλααα πολυχρονηηη οτι επιθυμειςςς

-Χριστιναα τι ωραια πραγματακια γλυκουλια ρε συυυ..καλα μονο η κοιλια μεγαλωσε καλε που πανε τα κιλα που βαζεις?

-Αναστασια μου στο τοστ μια χαρα ειναι τα αλαντικα γιατι ψηνετε...αλλα εγω τα τρωω και ετσι..

-Ηλιαννα μου εγω μετα απο πολυ καιρο..εχτες ξελαμπηκαρισα επιτελους...εχω και το θεμα με τις συσπασεις και το αποφευουμε...ασε Αννα Μαρια το εχω παθει και εγω αυτο που ειπες..στον υπνο μου..αχ τι κουκλι ο Αγγελακος...κουκλιιι

-Καλεεε πηγα να δω το 3 και εχετε γραψει 5 σελιδες...ελεος...δεν με λυπαστεεε??

-Μαρακι δεν εχουμε προβλημα με την ηλικια αμα θελει η νυφη και ο γαμπρος ολα γινονται!!Ωραια φωτοοο..

-Εγω σημερα ειχα παει μαγαζι κλασικα γιατι εχουμε μια βαπτιση αυριο πρωι και επρεπε να ετοιμασω τα πραγματα ..και παροτι καθομουνα σε καρεκλα κουραστικα πολυ και με ποναει η μεση μου...και βαριεμαι να παω αυριοοοοο..και την κυριακη εχω καμια ωριστα να παω σε ενα σχολειο για να κανω προγραμμα...ευτυχως μια ωρα αλλα και παλι το σκεφτομαι...ρε παιδι μου το προβημα ειναι οτι αμα εχουν παρτυ η εκδηλωση γενικα ...ολοι την κανουν ιδια μερα και ωρα...και οκ εχουμε και κοπελες αλλα δεν εχουν μεταφορικο μεσον και μπορουν μονο εντος πολης να πηγαινουν οποτε τρεχουμε με τον αντρα μου...αχ..τα καλοκαιρια θα ηθελα η μερα να εχει περισσοτερες ωρες παρακαλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KORITSIA MOLIS EFAGA.........EFAGA KEMPAP KAI META PERIMENA NA FAW KAI PERKA POU EFTIAXE H MAMA THN APOTELEIWSA KAI AYTHN...PENTANOSTIMH THN KANEI....AX........OSO GIA TA ALANTIKA KAI EGW TRWW..AX EINAI POLY NOSTIMA DEN MPORW NA ANTISTATW!!!!!!!! :D:D:D:D

EIDES EVI MOU APORW KAI EGW POU MPAINOUN AYTA TA KILA....6 KILA EXW PAREI ALLA DEN KANOUN KAI TOSO MEGALH DIAFORA.....TI NA PW....THA DOUME OTAN ME KSANAZYGISEI O GIATROS THN EPOMENH FORA POU THA PAW POSA THA EXW PAREI AKOMA... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και από εμένα! Ειναί καλό το παρεάκι σας αλλά γράφετε τόσα πολλά κάθε μέρα που δυσκολεύομαι να σας ακολουθήσω. Διαβάζω ότι προλαβαίνω μόνο.

Να σας κάνω μια ερώτηση μια και είστε σχεδόν όλες μεγαλύτερων εβδομάδων από εμένα;

Πότε κάνατε τις πρώτες γενικές εξετάσεις αίματος και δεν εννοώ την χοριακή, αλλά για μέτρηση σιδήρου, ζαχάρου, ασβεστίου κτλ; Εγώ είμαι στην 7η εβδομάδα (ακούσαμε και καρδούλα) και ο γιατρός μου δεν μου είπε να κάνω καμια εξέταση ακόμη. Τώρα θα με ξαναδεί στην 9η εβδομάδα. Σκέφτομαι μήπως το ξέχασε και δεν μου είπε τίποτα. Εσείς σε ποια εβδομάδα κάνατε τις εξετάσεις σας βρε κορίτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SOU KORITSAKI!!!!!!!EGW APO OTI THYMAMAI TIS EIXA KANEI META APO THN EVDOMADA POU EISAI ESY TWRA....OTAN THA PAS STON GIATRO SOU STHN 9 EVDOMADA SIGOURA THA SOU PEI NA PAS NA TIS KANEIS....APOKLEIETE NA KSEXASE NA SOU TO PEI MHN ANXONESE!!!!!!!!!

EKTOS KAI AN THELEIS GIA NA HREMISEIS NA TON PAREIS ENA THL KAI NA TON RWTHSEIS!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοιρτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????εγω καλα εδω με τα μικρα!!!!!!!!!ζαλιζομαι λιγο!!!!

πιο αργα λεω να παω με την κορη μου , να περπατησουμε για να παρουμε παγωτακι να φαμε!!!!!

μαντι μου χαιρομαι που ειναι ολα μια χαρα κ ακουσατε καρδουλα!!!!!!!ναι την επομενη φορα που θα πας θα σου πει για τις εξετασεις που πρεπει να κανεις!!!!!!

αλλιως θα συμφωνησω με την χριστινα να τον παρεις εν α τηλ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη μου οποτε το σκ σου θα ειναι λιγο δυσκολο κ βαρετο , ε??????ωχ πω πω!!!!!!!

ξεκουρασου κοπελα μου τωρα που πηγες σπιτακι!!!!!!

βρε ξελαμπηκαρησεςςςςςςςςςςςςς!???????????????????????? μπραβο μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

εγω.......................................................... :roll::roll::-?:-?:-w:-w:-?:-?

εκει που τις δυο προηγουμενες φορες δεν ηθελα με τιποτα , τωρα...........μιλαμε για πολυ λυσσα!!!!!!!!!!!!!χιχιχιχιχιχιχιχιχιχι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγωωωω :D

ειμαι σπιτακι μου

και θα παει μια αλλη κοπελα

σημερα στο μαγαζι μιας και ειπα στην γυναικα που το εχει

οτι ολημερις δεν γινεται να ειμαι μονη μου

ε και σηεμρα θα ειναι μια αλλη! :)

ευηηηηηη το καψαμεεεεεεεεεεε? ;)

madi δεν θα το ξεχασε βρε ο γιατρος σου

σιγουρα την επομενη φορα που θα πας θα σε ενημερωσει

μην φοβασαι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααμ στην φωτογραφια ειναι ενα που φοραω μεσα

στο σπιτι γτι δεν μου κουμπουνει και

ειναι πολυ βολικοο με τπτ δεν το αποχωριζομαι

χαχαχα

αλλα φυσικα για εξω εχω με λαστιχοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ έφαγα ένα παγωτάκι, έφαγα ένα αχλαδάκι, και θέλω να ξεράσωωωωωωωωωωωωωωωωωωω. Μάλλον με πείραξαν τα φασόλια που έφαγα το μεσημέρι, αλλά είπα να φτιάξω κανένα όσπριο, τα πεθύμησε κι ο άντρας μου... Μάλλον θα κάνω πολύ καιρό να ξαναφάω.

Μάντι, εγώ τις εξετάσεις τις έκανα στη 10η εβδομάδα. Σίγουρα την επόμενη φορά θα σου γράψει να τις κάνεις.

Γιατί λες ότι γράφουμε πολλά; Εμείς;

Χριστίνα, εγώ τζιν έχω να φορέσω από τον Μάρτιο, δηλαδή από τότε που έμαθα ότι είμαι έγκυος. Ενώ φυσικά δεν είχε φουσκώσει καθόλου η κοιλιά μου, επειδή είναι και χαμηλοκάβαλο, ένιωθα ένα σφίξιμο κάτω χαμηλά. Τώρα φοράω ένα φόρεμα με τιράντες που το πήρα πριν δύο χρόνια και το φοράω πολύ συχνά, και μοιάζει με εγκυμοσύνης και ένα γκρι παντελόνι που είναι πολύ φαρδύ! Άλλα ρούχα δε φοράω, μοιάζω σα ζητιάνα όλο με τα ίδια! Ανυπομονώ να μπει το πραγματικό καλοκαίρι, να φοράω τα φορεματάκια μου, που όλα μοιάζουν με εγκυμοσύνης χωρίς να είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τα φορεματακια

ειναι το κατι αλλο

αλλα εγω κυριως στην εγκυμοσυνη

κανω ενα ψιλομπουτακι ε και οταν φοραω φουστανακι

και ιδρωνω σετο σημειο αναμεσα απο τα μπουτια συγκαιωμαι και δεν μπορωωω :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, Μαρία, να κάνεις αυτό που κάνει η μάνα μου: φοράει ένα κοντό κολάν από κάτω, για να μην ακουμπάνε τα μπούτια της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxaxa akou zhtiana!!!egw exw voleytei arketa apo oso perimena me ta palia mou rouxa alla exw agorasei kai 3-4 kainourgia..........exthes ksethapsa kai ena mayro pantelonaki poly super.....to foresa kai mou paei poly twra.....eixa para poly kairo na to foresw...einai san salvari.....poly omorfo!!!!!!!

epishs vrhka kai ena olosomo pws na to eksigisw.....einai panw straples kai synexizei mexri katw panteloni mexri to gonato....san salari style kai ayto...mou diayevgei h onomasia tou.....alla exei poly xwro sthn koilia kai mou einai para poly aneto!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα, κατάλαβα τι ρούχα είναι. Για εγκυμοσύνη είναι πολύ άνετα, αλλά δυστυχώς όχι του γούστου μου... Το καλοκαίρι θα τη βγάλω με τα φορεματάκια μου, πήρα και μια φούστα τζιν, για όσο μου μπαίνει, πήρα κι ένα τέλειο ασπρόμαυρο φορεματάκι, αλλά τώρα όλο τα ίδια φοράω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω την αληθεια αννα μαρια μου ουτε

καν δεν μου ειχε περασει απο το μυαλο μια τετοια

λυση, θα το εχω υποψην μου, αλλα σκευτομαι μηπως θα ζεσταινομαι αρκετα?

θα το δοκιμασω ομως σιγουρααα, σε ευχαριστωω πολυυ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ευη μου οχι κ σα ζητιανα βρεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ωρα για ξεκουραση μαρακι μου,ε???!!!!!!καλα εκανες κ ειπε να παει η αλλη κοπελα!!!!!!!αχ κ εμενα μου αρεσει το τζινακι!!!!!!!!μονο που εμενα πλεον δεν μου μπαινουν κ ετσι θα τη βγαλω με παντελονακια υφασματινα καπρι, σορτακια κ κολαν!!!!!!!!!

αχ κ εγω θελω να παρω φουστανακια ναζιαρικα για τωρα για την εγκυμοσυνη,να καλοκαιριασει πρωτα ομως!!!!!!

τιτινακι μου μια χαρα ωραιο πρεπει να ειναι το παντελονακι το ολοσωμο που λες!!!!!!!!!

αχ κοριτσια πρωτη φορα που ειιμαι εγκυος οοοοοοοοολο το καλοκαιρι κ με την κολια τουρλα μου φαινεται περιεργο!!!!!!!!!

παω για παγωτακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα λεμε μετα τουρλοκολιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai einai para poly voliko...ante na aanoixei o kairs na arxisw na to foraw..........

maria mou kai egw pistevw pws tha skaseis ama valeis kolanaki apo katw!!!!

hlianaki kai egw ta letrevw ta tzin...kolan den foraga pote mou...kai twra olo kolan foraw....ante to kalokairaki tha eimaste me tis kyloumpes mas sthn paralia!!!!kai emena mou fenete periergo alla tha synithisw!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

kalh voltoula hlianaki!!!kai kalh sas orexh!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι βρε ηλιαννακι?

να δεις τις χαρες και εσυ.. πριν 2 χρονια μπηκα στον 9ο μεσα Αυγουστου

ηταν σκετη τρελαααα δεν μπορουσα να σταθω ΠΟΥΘΕΝΑ με τοοοοοοοοοοοοση ζεστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΤΕ ΚΑΛΕ Κ ΓΕΜΙΣΑΤΕ ΤΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ?ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΒΓΗΚΑ ΕΞΩ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ...ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΜΟΥ ΗΠΙΑ Κ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ Κ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ Κ ΕΚΑΝΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙΚΗ ΠΙΤΣΑ.ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΟΣ Κ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ,ΚΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ ΕΓΩ ΕΧΩ 36,0.ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΣΟΥΠΕΡ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!!Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η 10Η ΕΝΤΟΛΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΤΖΙΝΑΚΙΑ ΣΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ,ΟΛΑ ΣΤΕΝΑ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΟΥΤΕ ΚΟΥΜΠΩΝΟΥΝ Κ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΟΤΕΣ ΜΟΥ 4 ΚΙΛΑ.Η ΕΡΓΟΔΟΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΡΑΓΙΚΟΙ....ΕΜΕΝΑ ΣΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΑΝ ΤΙΝ ΣΥΜΒΑΣΗ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΙΝ ΠΑΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΛΠ.ΛΕΣ Κ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ 2 ΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΙΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑΝ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΒΑΖΑΝΕ 10ΩΡΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΦΟΒΟΝΤΟΥΣΤΑΝ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΣΥΝΧΙΖΟΜΑΙ ΑΛΛΟ......ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαα σας κοπελιεςςς γυρισα..πηγα να κοιμηθω και εκει που κατα τις 5 και κατι τα καταφερνα...αρχισε να μουδιαζει το χερι μου...τεντωμενο το ειχα και παλι ...ολα τωρα με πιανουν..μετα ξυπνησε ο γιος μου και αρχισε να με πειραζει για να σηκωθω..μου εσπασε τα νευρα πραγματικα...τωρα μου λεει ΡΕΕΕΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΦΕΡΕ ΜΟΥ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΝΑ ΦΑΩΩΩ..στο ασχετο..και μολις εχει πιει ενα μπουκαλι γαλα και μια φετα ψωμι μεγαλη...εχει ορεξουλα...

Ναι ναι..ξελαμπηκαρισα..στο γιο μου δεν ειχα σχεδον ποτε ορεξη..τωρα δεν μπορω να πω..θελω και δεν μπορω η κακομοιρα..και εχω και τον αντρα μου να λεει...δεν μπορω ειναι η κορη μου εκει..λεω η κορη σου δεν καταλαβαινει τιποτα..και σε ολη την διαρκεια μου ελεγε ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ??Λεω ελεος καλε...εγω το εχω ξεχασει πως ειμαι εγκυος και εσυ μου το θυμιζεις...ασε με τη γυναικααα μια χαρα ειναι αμα περναω εγω καλα περναει και αυτη..χιχιχιχ..ακου εκει ...η κορη μου...

Τις εξετασεις αιματος και εγω καπου στη 10βδομαδα τις εκανα και καπου εκει εκανα και για το ζαχαροο μπλιαξξξξ....παγωτακι Ηλιαννα εεε??Εχω καιρο να φαω και πεθυμισα εναν πυραβλο με σοκολατα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις κοριτσια!!! Θα περιμένω στην 9η εβδομάδα που θα ξαναπάω στο γιατρό μου και αν δε μου πει τίποτα θα τον ρωτήσω. Αν και πιστεύω ότι αυτή τη φορά θα με βάλει σίγουρα να τις κάνω τις εξετάσεις. Απλά μωρέ δεν θέλω να κάνω υστερίες και να πέρνω τον γιατρό μου κάθε τρεις και λίγο να τον ρωτάω ότι θυμάμαι, θέλω να το παίρνω μόνο για σοβαρά θέματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες εγκυούλες!!!

Νάσια μου τι ήταν αυτό σήμερα;Συλλυπητήρια για τον παπού σας,ο Θεός να τον αναπαύσει!!

Χαίρομαι που με τη μικρούλα σου όλα είναι καλά.Ευτυχώς το ζουζουνάκι σου!!!

Kuo μου ναι κοριτσάκι έχω, μια ζουζουνίτσα!!!Ελπίζω σύντομα να τελειώσει αυτό το

καφέ αιματάκι και είμαι σίγουρη είσαι πολύ κοντά!!!

Τιτινάκι, Μαράκι τι ωραίες κοιλίτσες βρε!!!

Ηλιαννάκι ο Αγγελάκος σου είναι είναι σχέτος αγγελάκος!!!Άσε που με τρελαίνει το όνομα Άγγελος!!!

Madi νομίζω την επόμενη εβδομάδα θα σου το πει ο γιατρός σου για τις εξετάσεις και εγώ κάπου

εκεί τις έκανα!!!

Καλά Muriam δεν σου ανανέωσαν τη σύμβαση λόγω εγκυμοσύνης;;;Έλεος πια...........

Σας αφήνω προς το παρόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...