Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κορίτσαροι!

Βανεσσάκι, χρόοοοοονια πολλά (τραγουδά ο Βασίλης Παπακωνσταντίνου).

Ηλιάννα, όταν είπα ότι είχα οργασμό στον ύπνο μου, δεν εννοούσα ότι τον είδα όνειρο. Εννοώ ότι είχα κανονικό οργασμό, που με ξύπνησε κιόλας. Το έχω πάθει πάρα πολλές φορές, κυρίως όταν έχω περίοδο!

Λένα, κούκις ε; Χαρά στο κουράγιο σου! Εγώ είναι τόσος καιρός που λέω να φτιάξω ένα κέικ να πάρω στην κλινική, γιατί οι νοσοκόμες μου βάζουν τζάμπα τις ενέσεις εδώ και δύο μήνες και δεν έχω κουράγιο.

Νία, χαρά στο κουράγιο σου επίσης που τρέχεις για το γάμο. Εγώ ούτε για το δικό μου γάμο δεν έτρεχα.

kuo28, Μύριαμ, Αναστασία, φιλούρες και μην αγχώνστε για τα κιλά!

Πω πω, Νάσια, τώρα διάβασα τα δικά σου... Τι ταλαιπωρία περάσατε... Πάλι καλά που είναι μια χαρά το μικρό!

Ηλιάννα, κούκλος κι ο γιός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε νασιουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι ταλαιπωρια τραβηξες κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ ωραια ευτυχως που δεν εχει τιποτα το κοριτσακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε ξεκουρασου κ τα λεμε μετα κουκλιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αννα μαρια μου ααααααααα τωρα καταλαβα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβοοοοοοοοοοοοοο τοπαθαινεις τοοοοοοοοοοοοοοοσο συχνα?????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααααααααααααααααααα κοριτσια δεν σας ειπα τελικα τον υπολογιστη μπορω κ τον δουλευω!!!!!!μου ειπε ο αντρας μου κ παταω κατι κουμπια οταν κολαει κ ταλικα οκ!!!!!!!!!!

αχ ευτυχως γιατι τα νευρα μου ειχαν γινει.........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax nasia mou zwh se esas.......lypithikapoly me to gegonos......

perastika sto zouzounaki sou eytyxws pou en enai tipota telika!!!!!!!!

kala hlianaki mou exw pathei plaka me ta paidakia sou einai koukliaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

ti fatsoula omorfh einai ayth mwre????????ftou ftou kouklos einai!!!!!!!!!!!!!!!

na kai h dikia mou koilitsa 24 evdomadwn kai 6 hmerwn :P:P:P:P:P:P

san na megalwse arketa ti lete????????? :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννάκι μου ο Αγγελάκος είναι κούκλος!!!!!!!!!!!!

Άννα Μαρία μου κι εγώ όταν έχω περίοδο έχω τρελές "ορέξεις"!!!!!!

Τιτινάκι μου σ'ευχαριστώ καλό μου........μεγάλος ήταν ο παππούλης και είχε μαραζώσει από πέρυσι που έχασε την γιαγιά......ξεκουράστηκε ο καημένος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!!

τιτινα εσυ εισαι τρελοπιπινακι :lol::lol::lol::lol::lol:

επισης βλεπω σαρεσει κ εσενα η 10η εντολη ε???

λτρευω την κοιλιτσα σου!!!!!!

βανεσσακι χρονια σου πολλα!!!!!!!!!!!! να εισαι παντα γερη δυνατη να σε χαιρεται η οικογενεια σου κ με το καλο να κρατησεις αγκαλια το αστερακι σας!!!!!

τα ποσα κλεινεις??? :mrgreen::mrgreen:

κουο μεχρι ποτε θα εισαι ξαπλα??? πως εισαι?

πω πω νασια τι ταλαιπωρια ηταν αυτη.. συλληπητηρια για τον παππου, το χρωματακι στα ουρα το ξαναειδες??

αννα μαρια τα κουκις εγιναν αναρπαστα!!! :mrgreen:

αυτο με τον οργασμο στον υπνο το εχω παθει μετρημενες φορες, αλλα ηταν πολυ εντονο! κ εγω τρομαξα οταν ξυπνησα!

ηλιαννα πολυ ομορφος κ ο γιος!!!! κουκλι!!!

εγω τον μικρο γενικα δεν τον πολυσηκωνω, δεν ζηταει πλεον πολλες αγκαλιες κ οοοοταν ζητησει του λεω οχι αγκαλιτσα, παμε με το χερακι, μου δινει το χερι του κ παμε οπου θελει. απλα κανω παραπανω δουλειες απο οτι "πρεπει" κ κουραζομαι με τη δουλεια.. η μαμα μου τον κραταει τα πρωινα αλλα απο το μεσημερι κ μετα ειμαι μονη μου, ο αντρας μου δουλευει κ γυρναει αργα... ζοριζομαι λιγο αλλα οκ!

αφηστε κ θα τον διωξουν τον ιουνιο, ναδω τι θα κανουμε παλι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα και απο μενα κοριτσακια μου!!!!σας ευχαριστω ολες μεσα απο την καρδια μου για τις ευχες και τα τραγουδακια που μου αφιερωσατε!!!!με συγκινησατε!!!!!να ειστε ολες καλα, ευτυχισμενες και με το καλο να γεννησουμε ολες υγιη μωρακια!!!!!σας αφηνω προς το παρον!!!ισως τα πουμε το βραδακι,αλλιως αυριο!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, εμένα τον άντρα μου δε θα τον διώξουν απ' τη δουλειά, γιατί απλά είναι άνεργος, οπότε δεν έχουμε να αγχωνόμαστε για τίποτα! Αφήστε, το Γενάρη του 2009 βρήκε δουλειά σε ένα κατάστημα αθλητικών ειδών, το οποίο είχε ένας συμμαθητής του πατέρα μου (μεγάλη αλυσίδα σε Ελλάδα και Κύπρο) και το σπρώξαμε για να τον πάρουν. Πηγαίνει, σχετικά ευχαριστημένος και τα λεφτά όχι άσχημα, αλλά ο υπεύθυνος καταστήματος ήταν ένας ψυχοπαθής και τους έκανε τη ζωή κόλαση. Τις πωλήτριες τις έκανε και κλαίγανε. Τελικά, όταν συμπληρώθηκε ένας μήνας από την πρόσληψή του, τον απέλυσαν. Όλοι τότε είπαν ότι ο άντρας μου δε δούλευε, ότι τσακωνόταν με τον υπεύθυνο, κ.λπ. Εν τω μεταξύ, όποτε περνούσαμε από εκεί βλέπαμε πινακίδα "Ζητείται προσωπικό" και πριν λίγες μέρες μάθαμε ότι απέλυσαν τον υπεύθυνο, επειδή είχε διώξει πάνω από σαράντα άτομα!

Τώρα δουλεύει σε σχολεία, όποτε τον καλέσουν, τα λεφτά είναι πάρα πολλά (για ένα μήνα πήρε 1500 ευρώ) αλλά δεν τον καλούν συχνά δυστυχώς.

Αφήστε, εμένα μου έσπασε σήμερα τα νεύρα η διευθύντρια. Δε φτάνει που είμαι με άδεια, μου φορτώνεται συνέχεια, είναι παρανοϊκή η γυναίκα, δεν πάει καθόλου μα καθόλου καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια για τα παιδακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να ειστε ολες καλα κ με το καλο ολα τα μωρακια!!!!!!!!!!!!!!!!

τιτινακι μου τι ωραια μικρη κοιλιτσα ειναι αυτηηηηηηηηηηηηη???????????? φτου φτου κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαιμουδακι μου ωραια παλι καλα που δεν τον σηκωνεις τον γιο σου αρκετα συχνα αγκαλιτσα!!!!!!!!!!

ετσι εκανα κ εγω περυσι με την αννουλα μου οταν ημουν εγκυος στον αγγελακο μου!!!!!!!!!!

κοριτσακια σας αφηνω τωρα , παω να ξαπλωσω!!!!!!!!!!!!!θα τα πουμε το απογευματακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακιααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεσυ αννα μαρια, καλα εδιωξε τοσα πολλα ατομα???? πολυ νωρις το καταλαβαν!!!

πολλα λεφτα παιρνει ο αντρας σου, οντως, αλλα δεν ειναι κατι στανταρ...

καλαο δικος μου εχει μηνες να πληρωθει, ουτως η αλλως ζοριζομαστε δηλ..

καλα η γυναικα πραγματικα εχει προβλημα.... τι σε πρηζει η βλαμμενη, αφου εισαι σε αδεια, ΕΛΕΟΣ!!!

ηλιαννα καλη ξεκουραση κοριτσαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε, Λένα, υπάρχουν κάποιες δουλειές που πρέπει να γίνουν οπωσδήποτε από εμένα, π.χ. βαθμολόγηση, ετοιμασία γραπτών για τις εξετάσεις, ετοιμασία εξεταστέας ύλης. Ανάμεσα σ' αυτά, είναι και τα πρακτικά των συνεδριάσεων, κι ενώ εγώ απουσιάζω, κι αυτό φαίνεται στα πρακτικά, πρέπει πάλι να τα γράφω εγώ! Τώρα αυτό δεν είναι παράνομο κανονικά; Πώς γίνεται να κρατήσω πρακτικά ενώ δεν είμαι εκεί; Τέλος πάντων, μου φέρνουν σήμερα τα πρακτικά που κράτησαν κάποιοι άλλοι, καθαρογραμμένα και διορθωμένα από αυτήν, και θέλει να καθίσω εγώ να τα ξαναγράψω, για να τα ξαναδιορθώσει και μετά να τα γράψω στο επίσημο βιβλίο!!!!!!!!!!! Δεν υπάρχει αυτή η γυναίκα, λες κι εγώ για διακοπές λείπω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXARISTW KORITSAKIA MOU GIA TA KALA SAS LOGIA!!!!!!!!!!NAI POLY KOMPSH H KOILITSA MOU PROS TO PARWN!!!!!!!!!!!FTOU FTOU !!!!GIA NA DOUME!!!!! :D:D:D:D

LENAKI NAI TRELENOMAI GIA KOKKINO KYKLO KAI 1OH ENTOLH EPITELOUS TA EVALE PALI STHN TV!!!!!!!!!

LOIPON EXW KATALEIKSEI SE RELAX KAI MOBILE GIA TO KREVATAKI TOU MPEMPH!!!!DEITE NA MOU PEITE ANA SAS ARESOUN!!!!!

post-11182-13873937043201_thumb.jpg

post-11182-13873937043261_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινακι ειναι παρα πολυ ωραια κ τα δυο!!!!!!

ρεσυ αννα μαρια αυτο μου φαινεται λιγο παρανοικο... οκ για τους βαθμους κ τα αλλα, αλλα αυτο με τα πρακτικα?? ελεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινακι μου ειναι παρα πολυ ωραια κ τα δυο!!!!!!!αυτο για την κουνια το εχω κ εγω ακριβως το ιδιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε εχει βαλει 10 εντοληηηηηηηηηηη κ κοκκινο κυκλοοοοοοοοοοοο???????????????????

τι ωρα τα εχει???????????????????????

χαευα εδω γυρω κ ωρα παω για νανι

φιλακια κουκλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε, Λένα, το τι έχουμε τραβήξει μ' αυτήν δυο χρόνια δε λέγεται. Είναι ψυχοπαθής, μόνο που μιλάω γι' αυτήν εκνευρίζομαι.

Χριστίνα, πολύ ωραία τα πραγματάκια!

Ηλιάννα, καλή ξεκούραση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI HLIANAKI MOU EVALE 10H ENTOLH EXTHES TO VRADY ALLA TA VAZEI ARGA OPWS PANTA....KATA TIS 1:30 NOMIZW... :?:?:?:? ALLA EGW DEN TA XANW KAI AS TA EXW DEI 500 FORES... :D:D:D:D:D

HLIANAKI EXEIS AKRIVWS TO IDIO E???EINAI KALO???EISAI EYXARISTIMENH GIA PES MOU ENTYPWSEIS....TO EXW VREI STO JUMBO 40 EURO...MIA XAROULA!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι τελεια η κοιλιτσα σου, ολοστρογγυλη :D

νασουλα μου τι παθατε και εσεις? :?

συλλυπητήρια, :( να ζησετε να τον θυμοσαστε!

η μικρουλα σας ειναι καλα τωρα? ειδες ξανα τιποτα?

ελπιζω να ειναι καλα η κουκλιτσα σου :)

οσο για τους χωρις τροπους ανθρωπους τι να πεις?

χροοοοονια κραταει αυτη η ιστορια,, δλδ εγω αναρωτιεμαι

επιτηδες το κανουν? ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ δλδ να βηξει πιο περα?

τι να πω....

ααα! μου εφερε η μαμα μου μια

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ κρεμα για τα χερια, την εφτιαξε μια κοπελα

που τα φτιαχνει ετσι μονη της και μοιριζει σοκολατα

ειναι ειλικρινα τελεια, με το που την εβαλα το χερι μου ηταν

βελουδο να πω? και επειδη εχω δοκιμασει πολλες κρεμες

εχω να πω οτι ειναι τελικα πολυ καλυτερη απο πολλες ΚΑΛΕΣ ΜΑΡΚΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να'μαι κ εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τελικα δεν μπορουσα να κοιμηθω με τιποτα, κ ξοιπνησαν κ τα παιδια τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τιτινακι μου ειναι παρα πολυ καλο!!!!!!!να ωανταστεις πως το εχω τρια χρονια απο τοτε που ηταν μωρο η αννα μαρια μου!!!!!!!!!κ ακομα αντεχει!!!!!!!!

ωχ πολυ αργα το βαζει ρε γαμωτο.........δεν αντεχω με τιποτα μεχρι τοσο αργα πλεον!!!!!!!κ μου αρεσουν τοσο πολυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι μου κρεμα με σοκολατενιο αρωμα ε??????????????????αχχχχχχχχχχχ καλα λεει η τιτινα το κκβω να δαγκανεις τα χερια σου φιλεναδιτσα!!!!!!χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!

:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXARISTW HLIANAKI GIA TIS PLHROFORIES........EXEI KAI THLEKONTROL APO TI LEEI STO FYLADIO E???????KALA EGW ERWTEYTEI TON GIO SOU HLIANA MOU APISTEYTH FATSOULA MWRE!!!!!!!!!!!!!!

NAI ARGA TO VAZEI ALLA PANTA TETOIA WRA TO VAZEI!!!EGW ANTEXW PROS TO PARWN!!!!!

PAW GIA MAM KORITSAKIA MOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!FILAKIA!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιποτα καλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ναι εχει κ τηλεκοντρολ που βολευει!!!!!!!

αχ ο αγγελακος μου ,ε ?????να 'σαι καλα τιτινακι μου!!!!!!!!

καλη σου ορεξη κοπελα μου!!!!!!!!!!!!τι θα φας???

αχ κ εγω πειναω αλλα δεν ξερω τι να φαω........ :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...