Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

Kορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή αρχή στο γουρλίδικο θεματάκι μας!!!

Εύχομαι να είμαστε όλες με θετική χοριακή σε λίγο καιρό!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:;););););););););););)

Εύχομαι να χουμε μόνο θετική ενέργεια και θετικές σκέψεις!!

Εύχομαι σε όλες τις φίλες μου εδώ (δηλαδή όλα τα κορίτσια) να είμαστε υγιείς και να τα ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!!!

Φιλιά πολλά πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλοριζικο το ποστ και συντομα ολες με θετικα αποτελεσματα!!!

στρουμφακι καλα ειμαι , περιμενω περιοδο αυριο μεθαυριο για να ξεκινησω ενεσουλες.... εσυ τι αποφασισες τελικα να κανεις?? βλεπω παντως εχεις χαλαρωσει ηδη κι αυτο ειναι πολυ καλο!!

νικολ καλη επιτυχια,,, φιλια σε ολες...... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το καινούριο post,με πολλές πολλές καλές ανακοινώσεις και μόνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!κοριτσάκια μου σήμερα κατα τις 5 θα κάνω την πρώτη ενεσούλα!!!!!!!!!!νιώθω πολύ περίεργα!!!!!!!θα κάνω βραχύ πρωτόκολλο οπότε θα μάθουμε γρήγορα σχετικά τα αποτελέσματα,αν όλα πάνε καλά!!!!καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα σε όλες μας!!!!!!!προσέυχομαι για όλες μας,θα μας βοηθήσει η παναγίτσα,θα το δείτε!!!!!!!!!!!!!!φιλάκια πολλά σε όλες τις μέλλουσες μανούλες!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggaki!!!!

καλημερούλα!!! Τί κάνεις????

Βλέπω ξεκινάμε γερά και δυνατά!!!!!!!

Είμαι όντως πιο χαλαρή και ποιό θετική. Το σκέφτομαι αλλά προσπαθώ να κοντρολάρω τον εαυτό μου, όχι οτι δεν θα ξαναπέσω ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΙ ΘΕΤΙΚΗ!!! ;;);;);;);;);;);;);;);;);;)

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!!!! ΓΙΑ ΟΤΙ ΠΟΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ!!! ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Καλοριζικο το ποστ και συντομα ολες με θετικα αποτελεσματα!!!

στρουμφακι καλα ειμαι , περιμενω περιοδο αυριο μεθαυριο για να ξεκινησω ενεσουλες.... εσυ τι αποφασισες τελικα να κανεις?? βλεπω παντως εχεις χαλαρωσει ηδη κι αυτο ειναι πολυ καλο!!

νικολ καλη επιτυχια,,, φιλια σε ολες...... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete? kaloriziko to neo post, eyxomai na einai gourlidiko kai na petyxoume oles aythn thn fora. Kai egw avrio methavrio perimenw periodo kai ksekinaw enesoules gia na valw ta katepsygmena emvryakia mou, pistevw aythn thn fora na meinoun mazi mou. Kalh epityxia se oles koritsia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!Σας παρακολουθω μερες τωρα και σημερα αποφασισα να σας κανω παρεα!Ειμαι στην 9 μερα απο την εμβρυομεταφορα της πρωτης μας προσπαθειας εξωσωματικης!Διαβαζοντας σας εμαθα οτι το κεντρο επρεπε να με εχει ενημερωσει για την ποιοτητα των ωαριων και των εμβρυων κατι που δεν εγινε!πρεπει να ανησυχησω η οχι??Τις ευχες μου σε ολες σας!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ευχομαι να ναι το τυχερο σας αυτο το ποστ!!!!!!!!!!!!Ολες οι κοιλιτσες να φουσκωσουν με γερα μωρακια!!!

Κ γω που ανοιξα αυτο το ποστ πριν καταφερ 2 χρονια να το κλεισω συντομα επειδη ολες θα στε εγκυουλες!!!!!!!!!

Θελω θετικη σκεψη κ πιστη απο ολες ε??

Να θμαστε πως ολες θα τα καταφερετε!!!!!!

Φιλακιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!Σας παρακολουθω μερες τωρα και σημερα αποφασισα να σας κανω παρεα!Ειμαι στην 9 μερα απο την εμβρυομεταφορα της πρωτης μας προσπαθειας εξωσωματικης!Διαβαζοντας σας εμαθα οτι το κεντρο επρεπε να με εχει ενημερωσει για την ποιοτητα των ωαριων και των εμβρυων κατι που δεν εγινε!πρεπει να ανησυχησω η οχι??Τις ευχες μου σε ολες σας!!!!! :):):)

Γεια σου Χρυσα και καλως ηρθες!

Μην βαζεις κι αλλα στο μυαλο σου.Φροντισε να εισαι ηρεμη!

Σκεψου:

αν σου ελεγαν οτι ειναι καλης ποιοτητας κ στο τελος δεν ειχες αποτελεσμα(πραγμα που απευχομαι φυσικα!!!!!) ή αν σου ελεγαν οτι δεν ειναι καλης ποιοτητας κ παρολα αυτα ειχες θετικο αποτελεσμα, τι νοημα θα ειχε;

Κανε ΜΟΝΟ θετικες σκεψεις και υπομονη μεχρι τη μερα της χοριακης!!!

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!

:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ <ΠΙΑΣΤΗΚΕ >ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!! χρυσα καλως ηρθες και οπως σου λεει η λολλιποπ δεν εχει νοημα να ανησυχεις... εγω αυτα τα χρονια που προσπαθουμε εχω σκεφτει πολλες φορες οτι ισως αν ηξερα λιγοτερα θα ημουν πιο ηρεμη...

σημερα αδιαθετησα οποτε αυριο ξεκιναω τις ενεσουλες και μακρυ πρωτοκολλο! σκορπινα, βασω .. συγχρονιστηκαμε?!!! :P αντε τσακωστε τα σπορακια σας να ακολουθησω!!!

πολλα φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! O:-)O:-)O:-)O:-)O:-)O:-)O:-)O:-)O:-)O:-)

Τί κάνετε??????

Εγώ λίγο περίεργα αλλά περιμένω να περάσουν οι μέρες και με το καλό την Δευτέρα να πάμε στο γιατρό και επιτέλους να μάθω και να λύσω όλες τις απορίες μας.

ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ!!

Νιώθω τελικά ότι προχωράμε !!! Ότι πλησιάζουμε όλο και πιο κοντά στο ΟΝΕΙΡΟ μας!!

ΕΡΧΕΤΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!! ;;);;);;);;);;);;);;);;):ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Μακάρι Χρηστούλη μου ΜΑΚΑΡΙ!!

ΟΛΑ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ!!!!

TWIGGY, LOLLIPOP, KOΡΙΤΣΙΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ LOLLIPOPAKI TA KORITSAKIA TI KANOUN????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα!!!επιτελους εχω και παλι ιντερνετ :P καλοριζικο και τυχερο το 12αρι για ολες μας!!!τι μου κανετε?στρουμφακι μου χαιρομαι πολυ που εισαι αισιοδοξη! :P twiggy μου αντε καλη αρχη,σκορπινακι πως τα πας?τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera k apo mena,kaloriziko to neo post k kala apotelesmata se oles!!!na rtho k ego stin parea sas?egrapsa exthes k sto 11 alla etuxa pano stin allagi.. :) eimai i maria k exo kanei 2 apotuximenes eksosomatikes! :( Proxthes ekana tin xoriaki alla akomi den mou irthe i periodos k anisuxo!!!kathusterei toso polu me ta xapia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια και πάλι!!!

Ναι όντως είμαι χαρούμενη αλλά με μέτρο!!

Ανυπομονώ πολύ να ρθει η Δευτέρα! Μακάρι να' ναι όλα καλά, να μιλήσω κ με τον doctor και να πάμε δυνατά για την πρώτη μας προσπάθεια!

Νικόλ μου τί κάνεις;;; Όντως καλορίζικο μας το 12αρι το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);)

Twiggaki μου, καλή αρχή κοριτσάκι!! 12άρι το καλό!!!!!!

;);)

Μαράκι !! Καλώς ήρθες;;; Θετική σκέψη και εσύ 12άρι το καλό!!!

;);)

Θέλεις να μας πεις για σένα;;

:-\ :-\ :-\ :-\ Είσαι πλέον στην παρέα μας!!!!

Κορίτσια και εγώ να χω το 12άρι το καλό!!!ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ -- 12ΑΡΙ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Κ Α Λ Ο Ρ Ι Ζ Ι Κ Ο Μ Α Σ!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emeis prospathoume gia paidi edo k 3 xronia peripou..prin ena xrono emeina ''egkuos'' (xoris na eimai sigouri,upirxe mono sakos alla den fainotan kanena embruo) k fusika stin 6 me 7 ebdoma to exasa!3 kuklous eprepe na perimenoume gia na sunexisoume.meta eixa mia kusti..alous 3 mines gia na fugei i kusti.ospou apofasisame me ton antra mou na kanoume eksosomatiki!to problima pou exoume einai adunamo sperma,ego exo kanei kapoies eksetaseis opou edeiksan oti i progesteroni mou einai sta oria!tora tin triti tha pame se ena kentro opou eksetazoun to DNA,ta xromosomata k tin thrombosi!den ksero,ti allo mporo na kano?sorry gia to megalo min.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου καλωσηρθες κοριτσακι μου!λυπαμαι πολυ για την αρνητικη χοριακη που πηρες γλυκια μου!υπομονη...ολα ειναι θελημα Θεου,θα ρθει το μωρακι σου !!! στρουμφακι μου ...παλι μετρο βαζεις στην αισιοδοξια σου???δεν θελω τετοια... [-x[-x[-x τι ειπαμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emeis prospathoume gia paidi edo k 3 xronia peripou..prin ena xrono emeina ''egkuos'' (xoris na eimai sigouri,upirxe mono sakos alla den fainotan kanena embruo) k fusika stin 6 me 7 ebdoma to exasa!3 kuklous eprepe na perimenoume gia na sunexisoume.meta eixa mia kusti..alous 3 mines gia na fugei i kusti.ospou apofasisame me ton antra mou na kanoume eksosomatiki!to problima pou exoume einai adunamo sperma,ego exo kanei kapoies eksetaseis opou edeiksan oti i progesteroni mou einai sta oria!tora tin triti tha pame se ena kentro opou eksetazoun to DNA,ta xromosomata k tin thrombosi!den ksero,ti allo mporo na kano?sorry gia to megalo min.

τιποτα δε χρειαζεται αλλο να κανεις.μονο να εισαι αισιοδοξη.ημουν κ εγω περυσι τετοιο καιρο στη θεση σου.καλη διαθεση κ υπομονη.τιποτα αλλο.ε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι διδυμα κοριτσακια.κ εμεις ειχαμε ακριβως το ιδιο προβλημα.αποτυχαμε μια φορα κ με τη 2η πετυχαμε το ωραιοτερο αποτελεσμα.μην αγχωνεσαι καθολου.μονο να εισαι αισιοδοξη κ θετικη.κ σε σας ολες ευχομαι τα καλυτεροτεραα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ έχεις δίκιο,

κρατώ μικρά καλάθια γιατί δεν ξέρεις.... i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-):D:D;);)

Όμως πιστεύω ότι θα τα καταφέρουμε κάποια στιγμή και θα χουμε ωραίες καταστάσεις!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:8-}8-}8-}8-}8-}8-}

μαρακι μου καλωσηρθες κοριτσακι μου!λυπαμαι πολυ για την αρνητικη χοριακη που πηρες γλυκια μου!υπομονη...ολα ειναι θελημα Θεου,θα ρθει το μωρακι σου !!! στρουμφακι μου ...παλι μετρο βαζεις στην αισιοδοξια σου???δεν θελω τετοια... [-x[-x[-x τι ειπαμε???
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kaloriziko to12 .euxome oles oi koilitses na fouskwsoun polu suntoma... mono pisth xreiazete kai 8etikh skepsi .... makari na mporousa kai egw koritsia na ksekinhsw... poso diasthma prepei na perasei gia thn epomenh ejwswmatikh???to xrono poses mporeis na kaneis???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...