Μετάβαση σε περιεχόμενο

πως να κινηθουμε?


mamana

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mamana Καλησπερα κοπελα μου...ηθελα μονο κ μονο να σου πω συγχαρητηρια και μπραβο σας που πηρατε τετοια αποφαση....μακαρι να εχετε παρει ηδη το παιδακι σας και να ειστε ευτυχισμενοι....κ παλι μπραβο σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Μαμανα ευχομαι ολα να έχουν παρει ηδη το δρομο τους!!συγχαρητηρια και απο εμενα!!! Μακαρι να ειναι το μωρο στο σπιτι των γονιων του!! Φιλια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας

ακομα περιμενουμε να ξεκινησει η διαδικασια της υιοθεσιας μας

μας ειπαν μετα το Πασχα....για να δουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

Κοριτσια χαθηκα

ειχα χασει τον κωδικο κ δεν μπορουσα να μπω

Λοιπον εχω ΝΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

εχουν ξεκινησει τα διαδικαστικα για την υιοθεσια του παιδιου μας

ειμαστε πολυ χαρουμενοι

ακομα δεν το πιστευουμε λεμε...!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραία νεα ειναι αυτα?? Αυτο σημαινει πως σύντομα θα εχετε το παιδακι σας? Δεν ξερω τι σειρα καθόλου αλλα για να ξεκινησαν ολα τα γραφειοκρατικα παει να πει πως προχωράτε! Εχετε δει καποια παιδάκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειναι προχωραμε

τα παιδακια δεν τα βλεπουμε

οταν θα ερθει η ωρα θα μας προτεινουν καποιο κ στην συνεχεια θα το γνωρισουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Μπράβο σας!!!!! 

Θυμάμαι την ιστορία σας και χάρηκα πολύ!!! 

Τι ηλικίας είναι το παιδάκι σας; 

Εύχομαι από δω και μπρος να πηγαίνουν όλα τέλεια στην καινούρια σας οικογένεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραία mamana!!!!Φαντάζομαι την ευτυχία σας!!!!Εύχομαι στην οικογένειά σας πολλές πολλές ωραίες στιγμές πλέον με το αγοράκι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως δεχτηκατε τον γιο σας σπιτι του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Καθε ευτυχια απο εδω και εμπρος ευχομαι ..να ναι γερός να τον καμαρωνετε!!!!!!!!!!!!εχετε περασει πολλα αλλα ηρθε το θαυματακι και για εσας...χαρηκα πολυ για σας γιατι διαβαζα κι εγω την ιστορια σας..τελος καλο ολα καλα ομως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

mamana μου Συγχαρητηρια για την αποφαση αυτη!!!

Αυτο που θα σου πω εγω ειναι το εξης(το ειπαν και παραπανω...)Οσες περιπτωσεις εχω ακουσει για υιοθεσια-και ειναι πολλες- εγιναν μεσω δικηγορου...αυτοι ειναι πολυ δικτυωμενοι...Και η προισταμενη μου στη δουλεια και 2 κοπελες εδω Θεσσαλονικη μεσω μιας δικηγορου βρηκαν και τα πηραν ημερων....ψαξε και βρες δικηγορο λοιπον...και στην Αθηνα θα ειναι και πολλοι....ισως και εδω θεσσαλονικη....Θα ρωτησω και θα μαθω...και θα σου στειλω πμ....ελπιζω να βγαλω ακρη....

Kαλησπέρα maria5. Επειδή ψάχνουμε και εμείς με τη γυναίκα μου δικηγόρους που ασχολούνται με την υιοθεσία σε παρακαλώ όποτε το δεις στείλε μου ένα πμ. Δεν με πειράζει αν είναι από Αθήνα ή άλλη πόλη. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 years later...
στις On 27/8/2014 at 12:25 ΜΜ, ο/η andreas39 είπε:

Kαλησπέρα maria5. Επειδή ψάχνουμε και εμείς με τη γυναίκα μου δικηγόρους που ασχολούνται με την υιοθεσία σε παρακαλώ όποτε το δεις στείλε μου ένα πμ. Δεν με πειράζει αν είναι από Αθήνα ή άλλη πόλη. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι και γω για ονόματα δικηγόρων στην Αθήνα που να ασχολούνται με ιδιωτικές υιοθεσίες. Κάθε πληροφορία θα ήταν πολύτιμη. Ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...