Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να σας γραψω και τα νεα μου!!Πηγαμε στο γιατρο σημερα και ακουσαμε 154 αλογα να καλπαζουν!!!!!Δοξα το Θεο και την Παναγια παμε καλα μεχρι στιγμης!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το νεο ποστ!!!!αναστασουλα μου με σενα εγκυουλα να το ανοιγεις και αυτο μου φαινεται πολυ γουρλιδικο ;) θα εχουμε πολλα μωρακια!!!!!

αχ τι καλα ακουσατε τους πιο γλυκους χτυπους :x:x:x:x ολα καλα ειναι ειδες?ο Χριστουλης φυλαει το μωρακι σου,τι καλα πολυ χαιρομαι αναστασουλα μου....αχ Παναγιτσα μου ας το ζησω και εγω συντομα :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλορίζικο και γουρλίδικο το καινούργιο μας ποστ!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη σε όλα τα κορίτσια μας!!!!!! :x:x

Χρόνια πολλά και πολύχρονα σε όλα τα κορίτσια μας που γιορτάζανε!!!!! :YMHUG::YMHUG:

Αναστασούλα μου χάρηκα πολύ με τα νέα σου!!!!!Να προσέχεις το μπεμπε σου!!!! :D:D

Κορίτσια εμένα δυστυχώς μου ακύρωσαν το ραντεβού στο γιατρό κι ο Θεός ξέρει πότε θα ξαναβρώ ραντεβού για να με δεχτεί..... :((:((:((:(( Τι να πω δε σκέφτονται καθόλου την αγωνία μας;;;Γιατί κλείνουν ραντεβού αν έχουν σκοπό να πάνε διακοπές;; :-??:-??:cry::cry:

Εσείς κορίτσια πως περάσατε το Πάσχα;;;;Εγω με φαϊ φαϊ φαϊ.....δεν αντέχω άλλο φαγητό είμαι καλυμένη για τις επόμενες 3 βδομάδες......σαν τις καμήλες.... =))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το ποστ μας!!!! ευχομαι να ερθουν συντομα πολλα μωρακια!!

αναστασια μου μπραβο σας... ηρθε για να μεινει!!! :D

κι εγω μολις γυρισα απο γιατρο.. μεσα με τελη μαιου ξεκιναμε για εξωσωματικη.. αντε να δουμε!!

πολλα φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστός Ανέστη! Χρόνια πολλά κ καλορίζικο το νέο ποστ!

Εύχομαι να γεμίσει με πολλά-πολλά ευχάριστα νέα...

Ψηλά το κεφάλι κ όοοολα θα γίνουν....

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο κοριτσάρες μου!!!!!!!!!!!

αναστασακι μου,μπραβοοοοοοο!τι καλα!πηγα και εγω σημερα για υπερυχο!αφου το πρωι η χοριακη εδειξε 4137 και ημουν μεσα στην τρελλη χαρα....ειδαμε και το σακο μας!!εχομε μια μικρη δοαφορα των 4 ημερων...αλλα ελπιζουμε σε μια εβδομαδα να ακουσουμε και εμεισ καρδουλα!!!!!!!

αυτα..............φοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!λοιπον και ολα τα ονοματα να ειναι κατακοκκινα μεχρι το τελοσ του ποστ :P

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!!!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΙΚΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ!!!!

LIL ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΔΑΣΚΑΛΑ! ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΙΑΣΑΝ ΤΟΠΟ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το ποστάκι και από εμένα κορίτσια! Εύχομαι να αυξήσουμε τα ποσοστά στη λιστούλα μας και να κοκκινήσουν ακόμη περισσότερες! Εμένα δεν μου ήρθε η ακατανόμαστη ακόμη αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες. Για 5 μέρες φιλοξενούσαμε τα ανηψάκια μου τις γιορτές και είμασταν συνεχώς αγκαλιά και παιχίδια! Με τρέλαναν οι ζουζούνες μου 8-}8-}8-}8-} Οπότε ακόμη και να υπήρχε το σποράκι που να αντέξει. Αλλά δε το μετανιώνω γιατί κουράστηκα να προσέχω συνεχως! Ήθελα να ευχαριστηθώ τα μωρά και τα καταχάρηκα! Γενικά δεν έχω και κανένα σύμπτωμα, ούτε το στήθος πονάει ουτε τίποτα το ιδιαίτερο, οπότε απλά περιμένω να εμφανιστεί η κυρία!

Χιώτισσα τι έγινε ρε ακόμη αυτό το παλιομικρόβιο σας παιδεύει; Πες του να πάει από εκεί που ήρθε γιατί αν το πιάσω στα χέρια μου θα το μαστιγώσω αλύπητα! [smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif] Από ότι φαίνεται σου έρχομαι και εγώ για τον Μαϊο, αν προλάβουμε δηλαδή γιατί θα βάλουμε και μπρος την επέμβαση κυρσοκύλης :(

Αναστασία και Χουανιτάκι μπράβο ρε κορίτσια τα ευχάριστα νέα σας μας δίνουν κουράγιο σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsi xronia polla se oooles k xristos anesti!!!!

efxomai k egw afto to post na gemmisei me egkyoules k poly syntoma na kokkinisei oooli i listoula mas me emena teleftaia!!egw tha to anakoinwsw sto No 38 :lol::lol::lol:

kaloriziko loipon!!

anastasaki mou adika anxwnosoun!!!!ola pane teleia!!!esy koita na prosexeis mexri aidias!!! ;)

twiggy mou kali sou epityxia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο να είναι και πολύ γουρλιδικο!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Αναστασία χαίρομαι πάααααρααα πολύυυυυυ που όλα πάνε καλά!!!!

Βάλε με κι εμένα στην τυχερή λιστούλα σου!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κalimera koritsakia m!

ti m kanete?

anastasoula m bravo re koritsaki m!Ola teleia loipon e?eides?adika trelainosoun ap tin agwnia!twra xalarwse kai apolause to kopela m!

xouanitaki m mazi pame e?vima vima:)

piga kai gw loipon xthes gia yperixo !eidame to sako kai tin koukiditsa mas:)

se 2 vdomades tha xanapaw loipon gia yperixo!

eyxomai O THEOS KAI H PANAGIA NA NAI DIPLA MAS KAI OLA NA PANE TELEIA GIA OLES MAS!

filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,

καλορίζικο το νέο πόστ,

εύχομαι το συντομότερο δυνατόν

να γεμίσουμε εγκυούλες!!!!!!!!!!

Σας στέλνω τα φιλιά μου και

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

elenakioo εισαι ηδη μεσα στη λιστα! ;)

girl ναι το μεγαλο αγχος περασε, αλλα μεχρι να κλεισω τον 3ο δεν θα ηρεμησω τελείως!Ευχομαι ολες να μας πανε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καινουριο ποστ???ευχομαι να ναι πολυ γουρικο..αναστασουλα ακουσες καρδουλα;τελειαααααααααααα....μπραβο...ολα καλα...αντε με το καλο και ολες...καλοριζικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!

χουανιτα, girl , αναστασια και φυσικα τεντυντιον χαιρομαστε ολες πολυ για εσας!!! καλη τυχη σε ολα, φιλια στις κοιλιτσες!! αναστασια ωραια η λιστουλα ;)

μαντι...καλη τυχη με την κιρσοκιλη και επισης.. ποτε μη λες ποτε!!!

τζανολινο ευχαριστω πολυ και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα..

πολλα φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου και καλή αρχή!!!

Κάτι μου λέει ότι αυτό το ποστ θα γίνει σύντομα κατακόκκινο απο τις πολλές ανακοινώσεις! ;)

Φιλάκια στις εγκυούλες μας και στις κοιλίτσες τους και σε όοοοολες τις κούκλες που προσπαθούμε! Που θα πάει θα το ζήσουμε κι εμείς....!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιωτισσα τι κανεις?βαστα γερα λεμε μπορει το σπορι να εχει ερθει που το ξερεις? ;) ελπιζω να ακολουθησεις τις εγκυουλες μας και ασε με εμενα να αραχνιαζω :lol::lol::lol::lol:

κοριτσια η λιστα μικραινει θα δειτε συντομα ολες μας θα ειμαστε φουσκωμενες και με τις εγκυουλες μας να φυσανε σιγουρο αποτελεσμα :-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pareoula mou kalispera, kalorisziko to noumero 5, eyxomai h lista mas na kokkinisei olh kai na pame se allo post siga siga.Egw koritsia mou thn allh trith tha kanw thn ysteroskophsh, ante na doume ti tha ginei, exw megalo agxos, fovamai poly mipws mou vroune kati alla apo thn allh to perimenw pws kai pws gia na proxwrisw sthn epomenh ekswswmatikh, den mporw na perimenw allo, thelw kai egw ena mwraki. Oi egkyoules mas ti kanoun? anastasia mou eides pou einai ola kala kai tzampa agxwnosoun

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το Νο 5 κορίτσια μου!!!! Εύχομαι να πάει και αυτό τόσο καλά, όσο και το Νο 4 - που ήταν γουρλίδικο για πολλές!!!! Ήδη τα πρώτα νέα που ανακοινώθηκαν εδώ ήταν πολύ πολύ ευχάριστα!!!

Ξέρετε για ποιες λέω...για εσάς anastasia και xouanitaki... :lol::lol::lol::lol:

Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!!!! :D:D

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που έχουν επεμβάσεις μπροστά τους,μην ανησυχείτε όλα καλά θα πάνε..... ;);)

Οι εγκυούλες μας τι κάνουν;;;Να προσέχετε και πάνω απ' όλα μην αγχώνεστε το δύσκολο κομμάτι το ξεπεράσατε!!!!! :P:P:P

Εμένα κορίτσια τελικά μου κλείσανε καινούργιο ραντεβού στις 16 Μαϊου για να με δει ο γιατρός.....πάλι καλά γιατί είχα "χαλαστεί" πολύ εχθές που μου το ακυρώσανε... :roll::roll::roll: Αντε να δω πότε θα ξεκινήσω,δεν έχω άλλη υπομονή...... :(:(:(

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και Καλορίζικο το Νο 5!!!!!!!! Με το καλό να έρθουν και άλλες εγκυμοσύνες, γιατί απ'ότι φαίνεται το 2011 αποδείχθηκε πολύ καρπερό μέχρι στιγμής!!!

Αναστασούλα τα διάβασα τα νέα σου :x:x:x:x:x:x:x:x Είδες που τσάμπα ανησυχούσες για το σποράκι σου; Μια χαρά μεγαλώνει και σιγά-σιγά θα φουσκώσει και την κοιλίτσα σου :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Ηρέμησε τώρα και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου, γιατί είναι μεγάλο δώρο .... ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχομαι να ειναι γουρλιδικο για ολες μας το Ν5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εlina μου καλα εκανες και πηγες για ψωνια, και εγω παω για μποτε για να ξεχνιεμαι...θα ρθει και το μωρακι που θα παει!

Mariap1 καλο ξεκινημα στην προσπαθεια σας!

Girl διαβασα την ιστορια σου, μπραβο σου για τη δυναμη της ψυχης σου, να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Χ+m :x

Scorpina καλη επιτυχια με την υστεροσκοπηση!

Madi μακαρι να μην σου εμφανιστει!

Twiggy καλο ξεκινημα και σε εσας!

Anastasia και Xouanitaki εχω χαρει πολυ για εσας , με γεμιζετε με θετικη ενεργεια !

Φιλακια σε ολα τα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...