Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!Νο 7&ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

touristriaευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!κοιτα εδω στην ροδο μην φανταστεις οτι εχουμε πολλα μαγαζια για bebe...εχουμε το jumbo και κατι μικρομαγαζα που δεν αξιζει και τοσο να παρεις κατι απο εκει,και δεν σε κανει κεφι να αγορασεις πολλα σε τοσο υψηλες τιμες....επομενως οτι παιρνω τα παιρνω απο το jumbo!!!για να φανταστειτε με 300 ευρω αγορσα ενα καροτσι,αποστηρωτη,μπιμπερα,ρουχαλακια,σαλιαρες,παπουτσακια,κρεμες και σαμπουαν για το μωρο!!!!και τα πραγματα για το νοσοκομειο!!!!!σε αλλα μαγαζια που πηγα μονο το καροτσι εκανε 300 ευρω επομενως δεν θα επαιρνα τιποτα αλλο εκτος απο το καροτσι!!!!!!!φτηνο στο lillipud βρηκα το κρεβατακι και την αλλαξιερα που ειναι συρταριερα με μπανιερα μεσα,και οταν μεγαλωσει την βγαζεις και σου μενει σαν συρταριερα μονο 450 ευρω μαζι με το στρωματακι και το ντυσιμο του κρεβατιου!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη ευχαριστω για την πληροφορια. Θα παω μαλλον αυριο να παρω και το χαρτι για την εφορια για περσι.

Για τις καουρες, που ειχα εχθες, εφαγα πιτσα, η Στεισυ την αλλη φορα εφαγε σουβλακια. Ειχα καουρες μετα απο πιλαφακι, δοκιμασε και φιδε εαν δεν εχεις πιτσα απο το Ντομινος. Χαχαχα

Κατερινα πολυ ωραιο το δωματιο της μικρης, ολο ροζ!!!!! Τα λουλουδια απ'οτι καταλαβα εσυ τα εφτιαξες ειναι πολυ ωραια! Μπραβο σας!!

Η παντα μπαινει οπως την εβαλε η Ανδρια, γι'αυτο εχουν στην μεση το σκληρο και στις ακρες τα πιο μαλακα.

Δεν ξερω κοριτσια αλλα δεν το βλεπω να βγαινει πριν απο το Πασχα! Μαλλον η Ελενα θα μου παρει την σειρα, αλλα δεν θα δεχτω να το κανει η μπουμπου της Στεισυ!! Χαχαχα

Διονυση βγες αγορι μου ο αδελφος σου ειχε βγει σαν το Σαββατο που ερχεται. 38+2. Ποσο το ευχομαι. Περπαταω πιο πολυ την ημερα, παρ'ολο που με τσουζι απο κατω.

Ειρηνη μου μαλλον δεν με ματιασε καποιος αλλα ο κυρις δεν θελει να βγει. Ξεκιναω περπατημα, ποναω απο κατω σταματαω, ξεκινησα παλι τωρα με τσουζι αλλα αυτη την φορα δεν θα του κανω την χαρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω πηρα δωρακιιιιιι 228 ευρω!!!!!!αλλα επειδη επαιρνα ανεργια και μου τελειωσε 1 απριλιου!!!!!!παλι καλα ειδαμε και απο εκει λεφτα!!!!το καλο ηταν οτι στις 4 απριλιου πηρα το επιδομα κυησης 971 ευρω,δεν με χαλασαν καθολου!!!!!!ευτυχως και πηγα και ρωτησα στο ικα γιατι νομιζα οτι δεν τα απαιρνα γιατι ημουν εποχιακη...ελα ομως τελικα που τα πηρα!!!!!αντε και μετα το επιδομα του τοκετου και λοχειας!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi79 μου σε ευχαριστω!!!!!!και τα λουλουδια και τις hello kitty!!!!επρεπε να βαλω τα δυνατα μου να βγει κατι καλο....γιατι ζητησαμε απο δυο ατομα που ξερουν να σχεδιαζουν να μας κανουν ζωγραφιες στον τοιχο....η μια μας ζητησε 700 ευρω και ο αλλος 450....και λεω ωπααα ειπα δωματιο ειναι δεν ειναι ολοκληρο σπιτι....και λεω στον αντρα μου θα ζωγραφισω εγω...και μου λεει ασε μας ρε κατερινα που ξερεις εσυ,θα χαλασεις το δωματιο....και του λεω θα σου το αποδειξω...βρηκα τα σχεδια απο το internet τα εβγαλα φωτοτυπια και σιγα σιγα με ενα μολυβι οτι εβλεπα απο το χαρτι το σχεδιαζα και στον τοιχο....μετα του αρεσε και με βοηθησε στα χρωματα να τα βαψουμε και ιδου τα αποτελεσματα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πολυ ομορφο κ ειδικα επειδη το κανατε μονοι σας ειναι πιο ρομαντικό...

ειχα την ετνυπωση οτι Ροδο εχετε τα παντα απο μωρουδιακα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια τι κανετε???Εγω εδω με την κορουλα φιλεναδα πλεον ειμαστε αυτοκολλητες.

Ξενυχταμε,τρωμε,κοιμομαστε κ οταν κλαιμε μας ακουει ολη η γειτονεια!!!Καλε τσιριδα,σας λεω,διαπεραστικη η φωνουλα της.Ευτυχως δεν το κανει συχνα,μονο οταν την ξεγυμνωνω για μπανακι.

Κατα ταλλα παναγιτσα την φωναζω,ετσι φωναζαν κ εμενα οταν ημουν μωρο.Πολυ υσηχο μωρο.

Μετα που μεγαλωσα χαλασα :lol:

Βρε κοριτσακια αντε με το καλο να ερ8ει η μαγικη σας ωρα να μιλαμε πλεον για τα μωρακια μας...δεν 8ελω να παω σε αλλο φορουμ που εχουν μωρα,στεναχωριεμαι ;)

Που λετε κα8ε μια ωρα περιπου την θηλαζω,δεν 8ελω να της δινω συμπληρωμα κ αν το κανω την νυχτα μια φορα 60 γρ για να κοιμη8ω ενα 3ωρακι,αλλιως δεν την παλευω.

Μεχρι κ σημερα ο αντρας μου δουλευει κ απο αυριο επιτελους βγαινει σε αδεια ,να χαρουμε το μωρακι μας μαζι μεχρι την Πρωτομαγια...να με ξεκουρασει κ λιγο δλδ... :oops:

Εχω κ αλλα παρατραγουδα τωρα....η πε8ερα μου ερχεται σπιτι με τα κλειδια του σπιτιου μας.Πηρε το ελευ8ερο απο μονη της...τι να πω.Δεν φτανει αυτο,συνεχεια παρατηρησεις.Να μην βαζω το μωρο στο σαλονι γτ στην κρεββατοκαμαρα ειναι πιο κα8αρα,δεν εχει μαξιλαρια του καναπε κτλ.Να βαλω την σκουπα που εχω μεσα σε ντουλαπι στην ταρατσα γτ δεν κανει για το μωρο κ αλλα πολλα.Τα νευρα μου τσαταλια,αλλα τι να της πω,εχει χασει κ τον αντρα της οποτε κανω υπομονη.

Αυτα τα νεα μου....φιλια σε ολες~!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα τι μποιες χρησιμοποιησες στα λουλουδια; Θελω και εγω να κανω κατι,μαλλον κανενα δεντρο, στο δωματιο αλλα δεν ξερω τι μαρκα ή τι ακριβως πρεπει να παρω για να ζωγραφισω. Η Hello Kitty ειναι φανταστικη! Τοσο παιρνουν και εδω.

Γωγω ειναι απιστευτη η πεθερα σου, εαν της μιλουσε Ο ανδρας σου μηπως και ηρεμησει λιγακι; Μπανακι της κανεις καθε βραδυ; Δεν της αρεσει καθολου το νερο;;; Καλα κανεις και της δινεις συμπληρωμα μονο το βραδυ. Τι ειπε ο παιδιατρος; Ποσο εφτασε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi79την μαρκα δεν την θυμαμαι...αλλα οταν τις αγορασαμε ειπαμε θελουμε μπογια πλαστικο για παιδικο δωματιο και μας εδωσε αντιαλλεργικη που δεν μυριζει!!!!τα χρωματα τα περισσοτερα τα εφτιαξα μονη μου!!!!πηρα τα κυρια χρωματα και εκανα συνδιασμους χρωματων....και ετσι εξικονομεις και χρηματα,αλλα κανεις και χρωματα προτοτυπα!!!!! :D:D:D:D

τελικα μονη σου τα καταφερνεις πιο ευκολα και κανεις αυτο που σου αρεσει και εισαι και περιφανη!!!!!!οποτε μια χαρα σκεφτεσαι να το κανεις μονη!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Κατερινα θα κοιταξω να δω τι μπορω να βρω. Πιο πολυ μου εχει κολησει να κανω ενα δεντρο, δεν ειμαι καλη στην ζωγραφικη. Τους εχω βαλει και διαφορα αφροδες ζωακια.

Σουλα μου εγω εβαλα καφτο νερο στα βαζακια και μετα απο 5 λεπτα εβαλα την μαρμελαδα. Προς το παρον τα εχω αφησει εξω αλλα μολις αρχισει η ζεστη θα τα βαλω στο ψυγειο. Αλλιως δεν μου κραταμε. Εαν εχεις υπογεια αποθηκη μπορεις να τα βαλεις εκει.

Που εξαφανιζεστε τα απογευματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρααα!

Ερημιά έχει το απόγευμα ναι...

Κατερίνα πολύ ωραίο το δωμάτιο, μπράβο σας!!

Γωγώ και Σαμάνθα μ' αρέσει πολύ που διαβάζω τις περιγραφές για τα μωράκια σας και ανυπομονώ να γεννήσουμε όλες να τα λέμε! Τώρα για την πεθερά, Γωγώ, τι να πω? Μην την αφήσετε να πάρει πολύ θάρρος γιατί μετά δε θα μαζεύεται με τίποτα!

Στέισυ τι ωραία κοιλίτσα!!

Joanaki μια χαρά ο μπέμπαρος! Άντε πλησιάζεις κι εσυ!

Afrodith υπομονή!

Γεωργιάννα μου, ελπίζω να βελτιωθεί σύντομα η κατάσταση, πολύ ταλαιπωρείσαι τώρα στα τελειώματα.

Happy μ' αρέσει που θες να φτιάξεις μαρμελάδες λίγο πριν γενήσεις!!

Τουρίστρια εμένα οι καούρες μου περνάνε με λίγο γαλατάκι...

Άντρια για την πάντα θα βρεις πως σε βολεύει στην πράξη και αναλόγως και τη συμπεριφορά του μωρού.

Χοανίτα μπράβο για το καρδιολόγο, ελπίζω και ο γυναικολόγος να σου δώσει σιγά σιγά το ελεύθερο να βγαίνεις!

Σήμερα είμαι πτώμα, έκανα δουλειές που είχα αφήσει όλη τη βδομάδα. Συνέχισα τη κηπουρική, κλαδέματα, λιπάσματα και τέτοια, ο καιρός έχει αρχίσει να μας καλεί στη βεράντα! Τακτοποίησα και κάποια πράγματα στο γραφείο, είχα και δυο συνεδρίες που με τσάκισαν! Τώρα ξάπλες στο καναπέ...

Πολλά φιλιά και στα υπόλοιπα κοριτσάκια και στο μπαμπά της παρέας! Η Afrodite γιατί χάθηκε ξέρει κανείς??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω ειναι απιστευτη η πεθερα σου, εαν της μιλουσε Ο ανδρας σου μηπως και ηρεμησει λιγακι; Μπανακι της κανεις καθε βραδυ; Δεν της αρεσει καθολου το νερο;;; Καλα κανεις και της δινεις συμπληρωμα μονο το βραδυ. Τι ειπε ο παιδιατρος; Ποσο εφτασε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Σημερα τα καταφερα και ξυπνησα τον ανδρα μου να παει το μικρο σχολειο.

Το τσουκσιμο δεν υποχωρησε καθολου, και απ'οτι μου ειπε η αδελφη μου που το παθεινει συχνα θα κρατησει ακομη και θα ηρεμησω μολις σταματησω την αντιβιωση. Αλλα δεν το βαζω κατω παω για περπατημα για 20 λεπτα ακομη και εαν τσουζει. Ξαφνικα νιωθω οτι εχω πολυ δυναμη και μου αρεσει.

Σαμαρκαδε εγω εφτιαξα την μαρμελαδα φραουλας την πρωτη δοση προχθες και σημερα θα φτιαξω και αλλη. Περιμενω να γεννησω και εγω προγραμματιζω για την επομενη μερα δουλειες!!!

Γωγω μου η Χριστινα ειναι το πιο μικρο μωρο της παρεας!! Αλλα ψιλη. Μαλλον απο τωρα προσεχει την σιλουετα της για να σου γινει μοντελακι!!! Με την δυσκοιλιοτητα τι σου ειπε;

Τι θα κανετε σημερα; Τι θα μαγειρεψετε; Εγω θα φτιαξω γαριδομακαροναδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσακια!! Ωραια δωματιακια μπραβο!! Joanaki μου τι ομορφη εικονα, στην παιδικη χαρα με τον Χαρη και εσυ στον μηνα σου!! Επιστρεφω Αθηνα μεθαυριο και γιατρο εχω την Τεταρτη! Η μπεμπουλα μου μια χαρα ειναι, τεντωνεται συνεχεια, μεγαλωσε πολυ φαινεται! Πολλα φιλακια κοριτσακι!! :x

Σαμανθα μου ειστε καλα κουκλιτσα? Ειμαι βεβαιη αλλα θελουμε να μαθαινουμε συνεχεια νεα σας, σας σκεφτομαστε και σας αγαπαμε πολυ!!

Στεισυ πανεμορφη η κοιλιτσα σου!! Πολυ κομψη εγκυουλα εισαι! Φτου φτου!!

Σουλα μου. αχ εφτασε ο καιρος κουκλα!! Τριτη η Τεταρτη τελικα? 5 μερουλες πια!! Με το καλο! :D

Γωγω μια χαρα η μπεμπα σου, περιμενουμε με τοση χαρα κι εμεις αυτες τις στιγμες που περιγραφεις!! Να ειστε και οι δυο καλα!! :) Γεωργιαννα γαριδομακαροναδα ποπο!! Τελεια! Φτανει και για σενα ο καιρος! Ολα να πανε σουπερ! Χοανιτα μπραβο με τις εξετασεις, καλημερα!! Samarcande ολα ομορφα του Αρη κι εσυ ολο δουλιτσες κανεις! Θα εχεις ευκολη γεννα μου φαινεται! Φιλια! Αντρια, Ειρηνη καλημερα!! Ελενα πως τα πας κουκλα? Καλη σου μερα!! Γιουλη σε διαβαζω και στο fb, ολα ειναι μια χαρουλα με τον κουκλο σου, πολυ χαιρομαι! Να περνατε παντα τελεια :) Οι Αφροδιτες μας καλα? :) Μια Αφροδιτη απο τις 3 λειπει καιρο τωρα, ευχομαστε συντομα να εχουμε νεα της!!

Σημερα ειναι μια πανεμορφη μερα εδω στο χωριο, αλλα στην Αθηνα εμαθα απο την μαμα μου μαλλον οχι τοσο.

Οπως και να εχει να περνατε οσο γινεται καλυτερα! Σας φιλω ολες!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia!!!

georgiana epeidi exw pathei ouroloimwksi...auto pou thumamai einai oti to polu 2 meres apo tin enarksi tia antiviwsis pernage to tsouksimo!mipws den se pianei auti i antiviwsi?ekanes eksetasi na deis poio einai to mikrovio gia na pareis antistoixo farmako?zinadol eixa parei..

ektos an den thumamai kai exeis kati allo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου και μπαμπά της παρέας.. πως είστε σήμερα; Εγώ μια χαρούλα, ξύπνησα έφαγα το πρωινούλι μου ξύπνησα τον αντρούλη μου για δουλειά και να μαι! Γεωργιάννα μου τι καλά που ξύπνησε ο άντρας σου να πάει τον μικρό στο σχολείο.. αχ αυτό το τσούκσιμο το έχω νιώσει πολλές φορές πριν την εγκυμοσύνη και ξέρω ότι είναι ανυπόφορο, αλλά θα περάσει που θα πάει.. απλά σου έτυχε τώρα στο τέλος της εγκυμοσύνης, αυτό είναι το σπαστικό! Γωγώ μου χαίρομαι που ακούω ότι τα περνάτε όμορφα με τη κορούλα σουυ.. ζε της αρέσει το μπανάκι :( , μήπως τα χέρια σου όταν τη πιάνεις είναι κρύα; Ή το δωμάτιο, το νερό δεν έχει τη σωστή θερμοκρασία; Όπως και να έχει, αφού τις υπόλοιπες ώρες είναι ήσυχη δεν πειράζει.. όσο για τη πεθερά σου νομίζω ότι δεν είναι κακό όταν πέρνει εκείνη το θάρρος να σε συμβουεύει να απαντάς και εσύ ευγενικά αυτό που πιστεύεις ότι πρέπει να κάνεις.. πάντως εγώ από αυτά που ακούω γενικά κρατάω τα μισά οπότε κάνε και εσύ το ίδιο, άσ' την να λέει και εσύ κάνε το δικό σου. Ηλιοδώρα καλημέρα, άντε με το καλό να γυρίσετε και εσείς πίσω στη φωλίτσα σας, να δείτε και το μωράκι σας τη Τετάρτη, και εγώ την ίδια μέρα έχω γιατρό, για να δούμε τι θα μας πεί. Άντρια τι κάνεις; Που είσαι εσύ σήμερα, τρέχεις για δουλίτσες; Joanaki εσύ πως τα πας; Σούλα πως νιώθεις που κοντεύεις πια και εσύ; Samarcande είπαμε, πρέπει να ξεκουράζεσαι λίγο παραπάνω ε;; Afro ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό με το στομαχάκι σου.. Οι υπόλοιπες που είστε; Ειρήνη, Steisy, Afrodite, Kate-rina; Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xoanitaki ti kaneis?egw kala...an kai apo xtes exw dekata kai pono sto laimo..alla entaksei!tha perasei ki auto..pou tha paei!!tin tatarti exeis giatro?ante na mas fereis omorfa neakia kai na vgeis ligaki ejsw...

egw tin triti exw gia kardiotokografima..kai einai mia sketi tapaipwria sto dimosio..perimeneis posi wra na plirwseis ki alli tosi na sto kanoun...xalia maura!afou tou eipa tou giatrou tha gennisw prin tin wra mou!xaxaxaxa..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Joanaki το τσουκσιμο ηρθε την 2η μερα που ξεκινησα την αντιβιωση, σαν παρενεργια. Βαζω κρεμουλα αλλα περναει πολυ σιγα. Η αντιβιωση εκανε την δουλεια της, σταματησαν οι πονοι που ειχα απο κατω σαν περιοδου. Το μονο που φοβομουνα ειναι μην γεννησω τωρα και κολλησει μυκητες το παιδι την ωρα του τοκετου, αλλα μου ειπε η μαμα μου οτι δεν ισχυει κατι τετοιο και τωρα ηρεμησα. Απλα δεν εχω ξαναπαρει αντιβιωση και γι'αυτο δενγνωριζω.

Ειρηνη πηγα και πληρωθηκα το δωρο, 174ε. Να' σαι καλα που μου το ειπες, γτ εγω θα πηγαινα την αλλη εβδομ.

Χοανιτα την παλευεις ακομη μες στο σπιτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα στις όμορφες φουσκωμένες αλλα κ ξεφούσκωτες πλέον κοιλίτσες!

Πολύ όμορφο το δωματιάκι της μπέμπας σας Κaterina!Απο ότι είδα έχει κ πλούσια γκαρνταρόμπα!!

Γεωργιάννα μου,το τσούξιμο πώς πάει;Κάνεις συχνές πλύσεις; Μήπως να το έλεγες στο γιατρό σου μπας κ δεν σε βοηθάει η συγκεκριμένη αντιβίωση; Κ μένα πάντως όπως το Joanaki,απο τη 2 μέρα θεραπείας το τσούξιμο υποχωρούσε. Μακάρι να ηρεμήσεις απο σήμερα κιόλας! Ο μπέμπης ζωήρεψε τελικά ε;Άντε μπράβο!Για να δούμε θα μας κάνει τη χάρη να βγεί αυτό το Σ/Κ! :D

Ειρηνάκι μου τί κάνεις;Για τις καούρες χλιαρό γαλατάκι,σκέτο όμως..ούτε ζαχρίτσα ούτε κακάο.Αλλιώς άν δεν δείς ούτε με αυτό αποτέλεσμα,πάρε κανένα Μaalox Plus.Αυτό μου προτείνει ο δικός μου doctor. Επίσης καλοφάγοτο το δώρο του Πάσχα!

Συμπεθερούλα που είσαι;;Τα έχεις όλα έτοιμα για τη μεγάλη ώρα;;

Ηλιοδώρα μου καλη σου μέρα!Με το καλό να γυρίσετε να δείτε τη κοράκλα σας!Την ίδια μέρα θα πάμε κ εμείς!

Samarcande μου κουράγιο με τις δουλειές!Που θα πάει κάποια στιγμή θα τελειώσουν..μέχρι τότε με ρέγουλα,μη τις κάνεις όλες μαζεμένες!Καλή ξεκούραση προς το παρόν!

Γωγούλα μου φαντάζομαι θα είναι κουκλίτσα η μικρή Σκλεναρίκοβα! :D Άντε να γεννήσουμε με το καλό κ οι υπόλοιπες να ανταλλάσουμε απόψεις περι μπεμπακίων! Όσο για την πεθερά..χμ..περίεργη κατάσταση..τα κλειδιά τα είχε πάντα κ απλά τώρα τα χρησιμοποιεί;;Για να καταλάβω,έρχεται ξαφνικά χωρίς να ειδοποιήσει κ χωρίς να χτυπήσει κουδούνι κ μπαίνει μέσα;Μένετε στην ίδια πολυκατοικία; Νομίζω οτι πρέπει να της το πείτε ότι σας "ενοχλεί" αυτό που κάνει τώρα που είναι νωρίς με πολύ όμορφο τρόπο φυσικά..μετά δεν θα κόβετε.. Για τις "συμβουλές" ουουουού..πολλά θα ακούσεις!Οι περισσότερες πεθερές-μάνες έτσι κάνουν,όχι με κακία όμως απλά γιατί νομίζουν οτι μόνο εκείνες μεγάλωσαν τα παιδιά τους σωστά!Κράτα αυτά που θεωρείς οτι θα σε βοηθήσουν κ χαλάρωσε...! ;)

joanaki μου αρρωστούλα είσαι;Περαστικά κοριτσάκι μου κ σύντομα!Ελπίζω μόνο να μη κολλήσει κ ο Χαρούλης.

Άφρο μου κ αρρωστούλα;;Δουλεύεις κιόλας σήμερα;Περαστικούλια κ σε σένα!

Χοανιτάκι τί κάνεις;Πλησιάζουν οι μέρες για να βγείς έξω επιτέλους!

Γιώργο που είσαι;Το Μαριανάκι πώς πάει;

Κοριτσάκια χθές ήμουν μαύρο χάλι απο το πρωί.Πάλι ένιωθα μπούκωμα απο κάτω κ είχα πολλά υγρά κιτρινοπράσινα.Σύν της άλλης αυτοί οι πόνοι περιόδου που μου έχουν κατσικωθεί για τα καλά.Αισθάνομαι οτι απο ώρα σε ώρα θα μου έρθει περίοδος αλλα ακόμα έγκυος θα είμαι :? Ούφ!Εξαντλείται η υπομονή μου.

Τα υπόλοιπα κοιλουμπάκια τί κάνουν; Την ίδια απορία έχω καιρό τώρα,η afrodite(η τελευταία στη λίστα μας)πού είναι; Έχει πολύ καιρό να μπεί.Ελπίζω μόνο να είναι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κορίτσια!

Εγώ δεν είμαι και πολύ στα πάνω μου σήμερα.. Χτες το βράδυ κόντεψα να σκάσω απ'τις καούρες... 5 το πρωί μου πέρασαν και κοιμήθηκα.. να φανταστείτε πήρα και ένα maalox! Ελπίζω καθώς προχωράει η μέρα να φτιάξει και η διαθεση μου.. Φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εν τελει εχω τα στομαχικα ειμαι λιγο αρρωστουλα, εσεις ομορφες τι νεα?

γιωργιαννα μου, υπομονη, ομως αναφερε το στο γιατρο σου γιατι εγω θεωρω οτι η συγκεκριμενη αντιβιωση δε σε πιανει και σα γιατροσοφι βοηθαει λιγο ο χυμος βατομουρου...

σουλιτσα? θυμαμαι καλα σε 5 μερες γινεσαι μανουλα?

πως εισαι τι κανεις?

ηλιοδωρα καλημερα

ελενακος σου εχουν φυγει τα πονακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα μου ευτυχώς έγινε αυτό με το πρόγραμμα στο μαγαζί που έπρεπε να αλλάξουμε και πρέπει να τους βοηθήσω αφού μπορώ και αποσχολώ το μυαλουδάκι μου.. ε έχω γίνει και βιβλιοφάγος έδω μέσα στο σπίτι, όσα βιβλία και περιοδικά δεν προλάβαινα να διαβάσω πριν τα διαβάζω τώρα!! Αν κάτσω να σκεφτώ πότε θα βγώ έξω καήκαμε.. θα τρελαθώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...