Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!Νο 7&ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ!!


Recommended Posts

Ε ναι λοιπόν..η μεγάλη ώρα για τις περισσότερες έφτασε!!!!!Θα γεννήσουμε!!!Το 6 μας βγήκε τυχερό αφού τα πρώτα μπεμπάκια ήρθαν κ είναι υγιέσατα κ αυτά κ οι μανούλες τους!!Εύχομαι κ το "7" να είναι εξίσου τυχερό γκαστρούλες μου!!Τα περισσότερα μωράκια μας θα κάνουν την μεγάλη έξοδο εδώ!!! Παναγιά μου όλα να πάνε καλά..να έχουμε ΟΛΟΙ υγεία κ πολλές χαρές!!! [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Afroditi mou se euxaristw gia to "omorfi mama" :D..An parei 8esi kalws an oxi aste na pane :)

Gewrgianna mou ontws ta ipoloipa einai deuterevonta kala na eimaste k oi dio k den me endiaferei o tropos pou 8a tin ferw stin zwi geri k igiestati na einai..

Anastasia mou exeis apolito dikaio k esi fisika meta apo poli ske4i pou ekana e4es mporei k i idea tis kaisarikis na einai kaliteri giati 8a 3erw akrivis imerominia gia na ka8arisw to spiti 1 mera prin paw nosokomeio, na va4w mallia k na kanw apotrixwsi gia na ipodextw tin zouzouna mou omorfi :D

Elenaki mou ontws i askisi einai para poli asteia, e4es apo to saloni mexri k tin kouzina pigena sta 4, sprwxnw tin porta k o giwrgos na perimenei na dei ena atomo na mpenei k na min vlepei kanena skivei ligo k pio katw k me vlepei na sernomai sto patwma ton epiase ena spastiko gelio k egw 8imwmena tou lew :"giati gelas gia tin kori sou to kanw" :)):)) aste pou den mporw na sigxronisw mpousoulisma k kinisi tis mesis k tis perissoteres fores kounaw k to kefali mou san ta ntemonte skilakia pou vazoune sto autokinito pou kounane to kefali tous =)) =)) milame gia poli asteia skini..

Euxomai se oles eukoles gennes k me ena pono na paroune ta zouzounia mas gera k igiestata stin agkalia mas k na mas alla3oune oloklirwtikia tin zwi mas!!! K me opoio tropo 8elouna as er8oun geraaaaaa na einai :) (to lew gia na to akousw hehe)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο κ το 7 !!! Οι περισσοτερες θα γεννησουμε σε αυτό το τόπικ & μια μια οι αγκαλίτσες θα γεμιζουν !!

Αντρια μου αρεσει που βλεπεις θετικες πλευρες σε οελς τις περιπτωσεις!! Θελω κι εγω να την υποδεχθω ομορφη...κυριως για την δικη μας ψυχολογία βέβαια...

ΔΙαβασα οτι ενας τροπος να γυρισει το μωρο ειναι να καθεσε στα 4 με τουρλωμενο τον ποπο( λεκανη) ψηλα κ τα χερια κατω ....σαν τριγωνο δλδ... τωρα θα μου πειτε..με τετοια κοιλαραπως να σκυψω?!??!?! Δε ξερω! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε ρωτησα......... οι λοξυγγες των μωρων σας ποσο κρατανε; Επεσα παλι να κοιμηθω λιγο τωρα το μεσημερι κ εκανε επι 20 λεπτα λοξυγγα..εχω αρχισει κ αγχωνομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά λίγη Λιλιπούπολη και τακτοποίηση των ρούχων του Άρη βελτίωσε σημαντικά τη διάθεσή μου. Βοήθησε και το μικρούλι μου χορεύοντας μέσα στη κοιλιά μου. Έχω όμως έναν ενοχλητικό πονοκέφαλο... Κοριτσάκια σας φιλώ και πάω να ετοιμαστώ για τον Ιανό σιγά σιγά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο κ το 7 !!! Οι περισσοτερες θα γεννησουμε σε αυτό το τόπικ & μια μια οι αγκαλίτσες θα γεμιζουν !!

Αντρια μου αρεσει που βλεπεις θετικες πλευρες σε οελς τις περιπτωσεις!! Θελω κι εγω να την υποδεχθω ομορφη...κυριως για την δικη μας ψυχολογία βέβαια...

ΔΙαβασα οτι ενας τροπος να γυρισει το μωρο ειναι να καθεσε στα 4 με τουρλωμενο τον ποπο( λεκανη) ψηλα κ τα χερια κατω ....σαν τριγωνο δλδ... τωρα θα μου πειτε..με τετοια κοιλαραπως να σκυψω?!??!?! Δε ξερω! :lol::lol::lol:

Hehe ti na kanw k egw i kaimeni Irinaki mou..Vlepw tin 8etiki plevra tis zwis :))

An katalava kala einai opws me evale o giatros na kanw tin askisi alla me evale na kounaw k tin mesi mou (lekani) k na perpataw (sta 4) poli gelio =))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!! Καλοριζικο να ειναι και το 7!! Να ειναι τα μπεμπακια μας ολα καλα και εμεις το ιδιο!!! Δεν ειχα ιντερνετ χθες και τωρα θα διαβασω τις σελιδες που γραψατε και ολοκληρωσατε το 6. Σε 5 μερουλες θα ειμαι Αθηνα! Να εχετε ολες ενα ομορφο απογευμα, πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

M'ενα πονο να μας φερει τυχη το Νο 7!!!

Ανδρια εισαι απιστευτη! Παλι το καθαρισμα σκεφτεσαι; Μην ανυσηχεις η Βικτωρια δεν θα σου κανει ελεγχο εαν καθαρισες οταν γυρισετε απο το νοσοκομειο. Χα χα

Θα με πειτε τρελη Εγω περιμενω να γεννησω και παω και αγοραζω φραουλες για μαρμελαδα! Τις ετοιμασα και αυριο θα τα βαλω να βρασουν, τι να κανω αρεσει πολυ η μαρμελαδα στονγιο μου.

Ηλιοδωρα μου απολαυσε την φυση γτ εδω ξεκινησαν οι ζεστες!

Βλεπω τωρα το απογευματακι ξεκινησε και ο μπεμπης να γυρναει λιγο παραπανω. Αμαν απο τωρα μας παιδευουν αυτα τα παιδια.

Σαμαρκαδε σε ποιανου βιβλιο θα πας στην παρουσιασει; Μου αρεσει πολυ η ελληνικη λογοτεχνια, αλλα τωρα τελευταια δεν πολυ αγοραζω δυστηχως δεν μου περισσευουν τα λεφτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γραψατε στο 6 για τις σχεσεις και το πως θα ειμαστε μετα. Ειναι λογικο στην αρχη να ασχολουμαστε μονο με τα παιδια μας. Μετα πρεπει εμεις οι ιδιες να βαλουμε καποια ορια. Ειμαστε πολλα επαγγελματα μαζι που δυστηχως ειναι λιγοι αυτοι που μας το αναγνωριζουν!

Περιμενω πως και πως να ειμαι και παλι με τον ανδρα μου αγκαλια, να τον ερωτευτω ξανα. Δεν ξερω αλλα μας εκανε καλο να μην μπορουμε αυτους τους μηνες να κανουμε ερωτα, να επιθυμησει ο ενας τον αλλον.

Σαμαρκαδε ολα ρυθμιζονται και τον ανδρα σου θα τον θελεις και με το μικρο θα ασχολησε.

Ειμαι σιγουρη οτι τον πρωτο καιρο θα ειμαστε με τις φορμες αλλα μετα θα μπουμε σε προγραμμα και θα επανελθουμε πιο δυνατες απο ποτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ξανα ερωτευτουμε..τι γλυκα που τα λες :) :) :)

Κοριτσια οσες αγορασατε στρωμα κοκοφοινικα................καλε πως βρωμοκοπαει ετσι?!??! Ολη μερα τον αεριζα κ τωρα το εβλα μεσα κ ΒΡΩΜΑΕΙ!!!! Θεε μου μηπως εκανα βλακεια που πηραμε κοκοφοινικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το νεο μας 8εμα!!!Ειμαι σιγουρη οτι 8α εχουμε πολλες χαρες σε αυτο!!!Τουριστρια παμε για μεγαλες αποδοσεις λεμε!!!

Κοριτσια εγω αισ8ανομαι πολυ ομορφη μετα την γεννα,το δερμα μου ειναι απαλο,τα κιλα μου εχουν μειω8ει

ευτυχως ραγαδες δεν εκανα αν κ ειμαι πολυ επιρρεπης.Εκανα ελαφρως στο πλαι...φταιει ομως η διατροφη που εκανα φυσικα.Ο αντρας μου μου λεει ποσο καιρο εχει να με δει ετσι...ποιος το περιμενε?Αν δεν ειχα διαβητη 8α ειχα φτασει ισως κ 15-17 κιλα παραπανω.Το 8εμα ειναι τωρα,που αρχιζω να τρωω σιγα σιγα ...

Αλλα 8α το παλεψω.Οσο για το πως μας βλεπουν οι αντρες μας?Οταν πηγαμε την μικρη στο νοσοκομειο για το ικτερο,με το που τελειωσε η εξεταση κ μας ειπαν ανεβασμενες τιμες,πηρε την καλα8ουνα κ ετρεχε να βρει φως(εκει που ειμασταν ηταν υπογειο),εγω πηγαινα σαν παπια κ μου λεει απλα ελα επανω.Εξαφανιστηκε!!!!Δεν ειχα τιποτα επανω μου κινητο για να τον βρω κ τα ειχα παρει κρανιο,μολις τον βρηκα του λεω δεν ντρεπεσαι,με παρατησες κ εφυγες???Η απαντηση??????? "το μονο που με νοιαζει ειναι το παιδι μου"!!!!!!Απο τοτε του το χτυπαω συνεχεια κ τον εχω φρικαρει.Μου κανει γλυκες αλλα δεν 8α το ξεχασω αυτο.......Οποτε τι ομορφιες κ κιλα...χαζομπαμπας εντελως,δεν βλεπει την τυφλα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω το τικερακι να αλλαξεις!!!

Ειρηνη μου εμενα δεν μου εφεραν το στρωμα ακομη, μαλλον κοκοφοινικα μου πηραν και εμενα. Θα σου πω οταν μου το φερουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το νο 7 ! Με το καλό να γίνουμε μανούλες και οι υπόλοιπες!!!!!!

Πήρα το γιατρό για τα πρηξίματα και μου είπε να κόψω το αλάτι και να μη μένω ακίνητη.

Οπότε το μεσημέρι έφαγα σαρδελίτσες ψητές (ανάλατες) και σαλατούλα! Μετά πήγαμε με τον αντρούλη μου στο ΣΕΦ για περπάτημα. Κάναμε 1,85χλμ (το μετρήσαμε με ένα πρόγραμμα στο κινητό) και όταν γυρίσαμε έπεσα ξερή!! Χα,χα!! Τώρα πίνω καφεδάκι, ντεκεφεινέ ενοείται, και μετά λέμε να πάμε θέατρο! Φιλάκια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλεπω αρχισανε και εδω οι γεννες!!!!!!!!!!!!1

Αντε με το καλο οι υπολοιπες να σας ζησουν και καλη λοχεία οσες γεννησατε!

Θα σας περιμενουμε στο θεματακι "Ξεφουσκωσαμε" , θα αλλαξουμε κ τον τιτλο να βαλουμε και τον Απριλιο μεσα ;)

και εμεις εκει ακομα απορίες λύνουμε, τη τυφλα μας δεν ξερουμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη, πολλές φορές κι εμένα ο λόξυγγας της μπέμπας μου κρατάει πολύ ώρα! Μην ανησυχείς!Όσο για το στρώμα, και το δικό μου κοκοφοίνικα έχει αλλά δεν το άνοιξα ακόμη γτ θα την κοιμήζω στο λίκνο αρχικα. Πάντως έχω ακόυσει ότι έχει κάποια μυρωδιά & θέλει καλό αέρισμα.. Να το βάλεις και λίγο στον ήλιο!

Samarcande, καλή βολτίτσα!

Ηλιοδώρα, με το καλό να γυρίσετε!

Georgi, μαρμελάδα φράουλα ε? Μιαμ,μιαμ!

Καλά, Γωγώ μου, και ο δικός μου άντρας αυτό θα έκανε! Εδώ με έχει χάσει πριν.... όταν θα έρθει και η μπέμπα την "έβαψα"!! Χι,χι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια μερα ολοκληρη το αεριζω κ παλι βρωμαει...ποπο ελεος ετσι τρομερη μποχα! Για διαφημιση ειμαι :lol::lol::lol::lol::lol:

Πηγα χοντος σεντερ..πηρα ενα καρο πραγματα αλλα τα παιξα τι προτοτυπο!!! Αυριο εχω ΙΚΑ... θα τα παιξω παλι..ελπιζω να γινει η δουλεια μου τουλάχιστον!

Τζωρτζι φανταζομαι θα την κανεις μουρλια την μαρμελάδα..θέλω κ εγω!!!! Ειναι η αγαπημενη μου...μάλιστα την τρωω με ψωμι κ φετα ( ΤΕΟΝ!!!)

Για αποψε ετοιμαζω λουκουμαδες με μελι κ παγωτο... διαιτης :@):@):@):@):@):@):@):@):@) [smilie=snorting.gif] [smilie=snorting.gif] [smilie=snorting.gif] [smilie=snorting.gif] [smilie=snorting.gif] =))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη θα σου στειλω αυτο σημερα και εσυ θα μου στειλεις λουκουμαδες που μου αρεσουν.ΚΑι αυριο ζεστη ζεστη θα σου στειλω μαρμελαδα.

Στεισυ ελα απο το σπιτι να σε κερασω! Καλα να περασετε στο θεατρο. εγω με τον Αλεξανδρο πηγαμε για περπατημα για 20 λεπτα.

post-4242-13873936768691_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο κοριτσακια μου το καινουριο μας θεματακι με πολλα υγειεστατα μωρακια!!!!

η μπουμπου πηγε κοντα στα 3.400 ο γιατρος μου ειπε απο δω κ περα να προσεχω κ αν αρχισω να ποναω να τον παρω αμεσως τηλεφωνο ειμαστε σε ετοιμοτητα λοιπον!!!

την τριτη θα κανω εισαγωγη το πρωι θα κανω ολες τις εξετασεις μετα θα φυγω κ θα ξανα παω το απογευμα να μου κανουν τον γνωστο καλλωπισμο να ειμαι ετοιμη...τελος τα ψεμματα...

θα ηθελα να παρακαλεσω τις φατσοβιβλιοφιλες μου ειρηνακι ελενα γιουλακι αφρο κ samantha να μην γραψετε τιποτα στο φατσοβιβλιο για την ακριβη ημερομηνια που θα γεννησω...

κρυβομε απο τις φιλες μου :lol: αληθεια!!!η κουμπαρουλα μου κ οι φιλες μου θελουν οταν γεννησω να ερθουν να με δουνε εγω ομως δεν ξερω πως θα ειμαι ψυχολογικα κ σωματικα κ προς το παρον δεν θελω κοσμο εκεινη την μερα οταν νοιωσω καλυτερα θα τις παρω τηλεφωνο τωρα δεν τους λεω ποτε γενναω,η κουμπαρα μου παρεξηγηθηκε αλλα τι να κανω με το ζορι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον δεν σασ κλωτσαει ΟΛΗ μερα και δεν χορευει τσατσα ΟΛΗ μερα και εχετε χωρο για φαι :lol::lol::lol::lol::lol: υποφερω μιλαμε υποφερω !!!!

εχω και ενα διχρονο μεσα στην γκρινια ...εσυ γεωργιαννα μου ξερεισ απο διχρονα ....ασε απελπισια ολη μερα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...