Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο8! Και οι κλωτσιές συνεχίζονται!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας και από μένα κοπέλες μου.

Τι κάνετε? Ελπίζω να στε καλά.

Εγώ σήμερα ολοκληρώνω τη δουλεια, φεύγωωωωω και αφήνω πίσω μου συντρίμια καθότι πως θα επιβιώσει η εκπαίδευση της Κύπρου χωρίς εμένα και το Μαράκι;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Δεν ξέρω για μετρήσεις στο στήθος πάντως του άνδρα μου του αρέσει αυτό το φούσκωμα. :lol::lol: Μακάρι να μείνουν έτσι αλλά χλωμό έτσι;;;;

Σοφάκι μου να ζήσεις ότι επιθυμείς και με το καλό να υποδεχτείς τα μωράκια σου. Πάνω απ όλα υγεία.

Γιελιζ θα περιμένουμε να μάθουμε τα νέα σου αργότερα. :D

Ελις καλημέρα. Πόσο διαφέρουμε στις μερές ακριβώς;;; Είμαστε πολύ κοντά έτσι;

Μιχάελα, ατε θα δείτε το μωράκι σας σήμερα. Τέλεια :)

Χρύσα μου περαστικά στο μικρούλη σου.

Μαximammy τα δα και εγώ αυτά τα φορέματα και μου χε αρέσει το τελευταίο ιδιαίτερα το μαύρο-άσπρο

Στην καινούργια μας. Χριστίνα μου καλωσόρισες :D:D:D

φιλιά και τα λέμε μετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι φανταζομαι θα στελνουν,αν μπεις στο σαιτ πρεπει να εχει πληροφοριες.εμενα μου στελνουν καθε σεζον τον καταλογο αλλα στο σαιτ εχει πολλες προσφορες.τωρα για το 38 εμενα μου φαινεται μικρο.βεβαια εσυ εισαι κ αδυνατουλα αλλα κ παλι η πρωτη φορα θα δεις κ αν ειναι λαθος μπορεις να το στειλεις πισω χωρις εξοδα κ σου στελνουν αλλο.εμενα ειναι το 42(στα κανονικα μου) κ τωρα πηρα το 44.βεβαια πηρα κ μια παντελονα κ επειδη δεν ειχε 44 την πηρα 46.ε λεω θα ειναι λιγο αερατη αλλα οκ.κ μολις την ειδα επαθα :o:o ηταν τεραστια...χωρις υπερβολη χωρουσαμε δυο.κ την εστειλα πισω κ πηρα το 42.ακομα δεν μου ηρθε αλλα ελπιζω μπαινω. :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου ευχαριστώ θα το ψάξω!!

Χρυσταλλένη μου αντε να ξεκουραστεις και να μας μπαίνεις και πιο συχνά!!!

Γιωργο 18 μερούλες...τι ειναι μπροστα σε τόσες που πέρασαν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα μιχαελα ουτε τα μωρουδιακα τα φετινα με ενθουσιασαν..και πιστεψε με του Χριστοφορου του ειχα παρει παααρα πολλα..δεν ξερω..απλια ειχε πιο ωραια ρουχαλακια..

περισυ πηρα και κατι παπουτσακια..και φορμες ενωνυμες με τις προσφορες που ειχα..τελεια ηταν..

να πω τημ αμαρτια μου...φετος δεν εχω και πολυ ορεξη να ψωνιζω. ...ισως γι'αυτο..

Μαρακι υπαρχει και ο Κυπριακος καταλλογος..αμα μπεις στο σαιτ τους και τους παρεις τηλεφωνο σουτον στελνουν..

Εγω παντως στα καλα μου φορουσα 38/40 αναλογα με το κοψημο...κυριως ομως 38...

τωρα ετσι φαλαινιτσα που εχω γινει...42 χαλαρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Σοφακι χρονια σου πολλα!Με το καλο να υποδεχτεις τις ζουζουνιτσες σου!Να εχεις μια ηρεμη και ευκολη γεννα!

Σεσιλια περαστικα στον μικρο σου!

Σισσυ,με το καλο ο υπερηχος και μεγεια η ντουλαπα!

Ντιοσα,καλα αποτελεσματα στο ντοπλερ!

Μαχη ωραια τα φορεματα.Το μαυρο μου αρεσε πιο πολυ,το εβλεπα και για μενα.

Σουτιεν θηλασμου πηρα 2 απο τα Μαδερκερ,45 ευρω και τα 2!Δεν ειναι τοσο ακριβα...Τα φοραω τωρα,δεν τα πηρα για μετα.Ειχα παρει 2 εγκυμοσυνης αλλα ηταν πολυ ψηλα στο στηθος και δεν μπορουσα να βαλω ανοιχτη μπλουζα.Ετσι πηρα θηλασμου.Εκεινα εκαναν με την εκπτωση γυρω στα 30 ευρω.Δεν μου καθισαν ομως πολυ καλα στο στηθος και θα παω αργοτερα να κοιταξω και αλλου.Σουτιεν χωρις μπανελα μαλλον θα παρω.Εχει ωραια στα Μαρκς & Σπενσερ.

Αυτο με την ζωνη προσεξτε το.Κανονικα οταν εχεις προβλημα με την μεση δεν κανει να φορας για πολλη ωρα ζωνη,εξασθενουν οι μυες και δεν εινα καλο.Οταν ειχα δισκοκηλη ο γιατρος δεν με αφηνε να την φοραω για πολυ,κανενα 2ωρο την μερα και αυτο οταν ημουν εξω μονο.Δεν μου φαινεται και πολυ καλη η ιδεα να στριμωχνουμε και το μωρακι...

Τον καταλογο Λα ρεντουτ τον εστελναν και σ'εμενα αλλα δεν παρηγγειλα ποτε τιποτα.Ποιοτικως ειναι καλα;Αν δεν μου κανει το νουμερο μπορω να το αλλαξω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλινο εμενα μου αρεσαν...τωρα παντα εξαρταται απο το ρουχο..

εγω παραγγελνω σηγουρα κοντα 6-7 χρονια..και συνηθως μου αρεσει πολυ η ποιοτητα εκτος εξαιρεσεων.

Ναι φυσικα μπορεις ειτε να το επιστρεψεις και να παρεις πισω τα λευτα σου ειτε να το επιστρεψεις και να παρεις αλλο νουμερο η αλλο ειδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου..θα το δω το θέμα...κι εγώ νομιζω ότι κάπου ειχα δει και κυπριακο κατάλογο..

Νίκη μου καλημερούδια...εχει έξοδο σήμερα??? :lol: Ετοιμο το μπλουζάκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι,μαλλον θα βγουμε σημερα το βραδυ.Πηρα τηλ.το μαγαζι και δεν εχουν ετοιμο το μπλουζακι!ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥΥ! :evil: Αν ηξερα πως θα αργουσε τοσο,θα ειχα παραγγειλει απο το ιντερνετ,να μην κανω και ολοκληρα σεναρια για να παω να το παρω χωρις να με καταλαβει ο αντρας μου! :evil:

Σεσιλια,βλεπω πως εχει ωραια μωρουδιστικα κορμακια το Λα Ρεντουτ.Εχεις παραγγειλει ποτε;Ειναι βαμβακερα; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι εχω παραγγειλει..θα σου πω οπια- τα περισσοτερα τα εχουν καθε χρονο και στους δυο καταλογους

http://www.laredoute.gr/product-COCOON- ... opLevel=21

http://www.laredoute.gr/product-%CE%A6% ... opLevel=21

http://www.laredoute.gr/product-%CE%9A% ... opLevel=21

Αυτα ειδικα τα πηρα και φετος...με βολεψαν αφανταστα!!!!! κυριως επειδη κουμπωνουν στο πλαι..τετοια

http://www.laredoute.gr/product-%CE%A6% ... opLevel=21

http://www.laredoute.gr/product-%CE%A5% ... opLevel=21

Πολυ καλος υπνοσακος για χειμωνα

http://www.laredoute.gr/product-%CE%A0% ... opLevel=21

Και αυτα με βολεψαν τρομερα τον χειμωνα μεσα στο σπιτι

http://www.laredoute.gr/product-%CE%96% ... opLevel=21

http://www.laredoute.gr/product-%CE%A6% ... opLevel=21

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πριν λιγο βγηκα για δουλιτσες κ περνουσα μπροστα απο τα πινκ...μπηκα λοιπον μεσα κ πηρα ενα ζευγαρι σταρακια κ δυο μπλουζες κοντομανικες,η μια εχει δυο αγελαδιτσες επανω...τυχαιο? :lol::lol: σας αφηνω,παω σουπερ μαρκετ κ μετα σπιτι...καλο μεσημερι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου πίεσε τους ότι το θέλεις οπωσδ'ήποτε μέχρι το απόγευμα...

Εφτιαξα στραπατσάδα...έτοιμη για φαγητό!

Μιιχαέλα μου καλό μεσημέρι και με γεια οι αγορές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aυτα τα φορμακια τα κοιτουσα και εγω!Μαλλον θα παραγγειλω!Σ'ευχαριστω!

Σισσυ,μεγεια τα πραγματακια.

Τι τρωτε σημερα;Εμεις θα φαμε στης πεθερας αν και βαριεμαι αφανταστα να παω... :?

Μαρακι τους ειπα πως μου ειχαν πει οτι θα ειναι ετοιμο Τριτη μεσημερι,αλλα δεν καταλαβαινουν...θα με παρει λεει τηλ.Στο μεταξυ για να παμε στης πεθερας μου περναμε απο εκει και θα μπορουσα να βρω μια δικαιολογια να παω να το παρω.Εχουν χαρη που το μπλουζακι τους το πηγα εγω,αλλιως δεν θα πηγαινα και καθολου να το παρω.Θα επαιρνα αλλο απο το ιντερνετ.Αργησε που αργησε τωρα,δεν εχει νοημα... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαελλα με γεια!!!

Νικη ου μπλεξεις με τετοιους μη επαγγελματιες.....Ας σου το ελεγαν απο την αρχη και οχι να σε εχουν στο περιμενε...

Πωπω εγω εχω κατι νευρα τωρα, σκοτωνω ανθρωπο :twisted::twisted::twisted:

Ειλικρινα ο επομενος που θα πει μ@%$#%α θα φαει μπινελικι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω μαζι σου Μαχη!Βρισε τους να ξεθυμανεις! :evil:

Ετσι μου'ρχεται να παω απο εκει και να τους βρισω!Μου χαλανε την εκπληξη οι βλακες!Και να φανταστειτε πως του ειπα να μην βγουμε χθες για να το εχω να του το δωσω.Βρηκα πορφαση που ηταν Δευτερα και δεν θα ειχε κοσμο πουθενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίγο έλλειψα και γράψατε.....

Νίκη αν δεν τους το πλήρωσες θα σου συνιστούσα να πας σ΄ενα άλλο μαγαζί να περιμένεις εκείνη την ώρα να σου το κάνουν. Εδώ σε μας τουλάχιστον έτσι γίνεται. Σε μισή ώρα το παίρνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαντασου....αλλαξες εντελως το προγραμμα σου και αυτοι τα ιδια....

Εμενα τωρα με εχουν πιασει τα νευρα μου και εχω τασεις φυγης....(το παθαινω αυτο). Μου ρχετε να παρω το πρωτο λεωφορειο και να φυγω............................ :twisted::twisted::twisted: Να τους γραψω ολους............Α μα πια. Δουλαρα και τρεξιμο πανω κατω ολη μερα και κανενας δεν το εκτιμα.....

Και επισης θελω τις φιλες μου και την οικογενεια μου..................τωρα :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελις το μπλουζακι τους το πηγα εγω να το τυπωσουν.Σιγα μην τους το χαρισω...Εδω δυστυχως δεν εχει πολλα τετοια μαγαζια.Βασικα δεν ξερω κανενα αλλο που να μπορει να μου το φτιαξει,οποτε αναγκαστικα θα περιμενω να δω τι θα κανουν οι βλακες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι εκτυπωτικη εταιρια ή κατι τετοιο,τυπωνουν προσκλητηρια,καρτες,μενου εστιατοριων κλπ.Δεν ειναι μαγαζι που τυπωνει μπλουζακια και κουπες.Και γινεται την ποπης...Τους πιεσα,αλλα γινοταν τοσος χαμος οταν πηγα προχθες που δεν νομιζω να φιλοτιμηθουν...Θα δειξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!! Γυρίσαμε και εμείς!!

Κάναμε το doppler,όλα μια χαρά!! Είμαστε 1250γρ και 37εκ. Αλλά για ακόμα μία φορά δεν μας έκανε την τιμή να μας δείξει τη φάτσα του! Έχει αλλάξει και θέση είναι με το κεφάλι προς τα πάνω και τα πόδια πρός τα κάτω (συγκεκριμένα πάνω στην κύστη μου και με κλωτσάει σαν τρελλό!!!) Μου έφυγε ένα βάρος! Ούφ!!

Χρύσα μου περαστικά στον μικρό σου! Ευτυχώς δεν είναι σοβαρό!

Μιχαέλα με το καλό να δείτε τη μπέμπα! Καλά η μικρή σου δεν παίζεται στο είχα ξαναπεί!!! Αντράκι σωστό, πολύ μαρέσει!!! :lol:

Α πήγαμε στον Ναρλή σήμερα, έχει πολύ ωραία πράγματα και πολλή ποικιλία!!! Και πολύ καλές τιμές... Μας άρεσε ένα καρότσι 3 σε 1 μιας Ιταλικής εταιρίας (cam λέγεται) και ήταν κάπου 350-400 € δεν θυμάμαι ακριβώς γιατί είδαμε πολλά... Πάντως έχει ωραία πράγματα... λέμε να το ξαναεπισκεφτούμε αργότερα που θα αρχίσουμε τις αγορές...

Συμπεθέρα καλό κουράγιο!!!!

Χριστίνα καλώς ήρθες και με το καλό το μωράκι σου!

Κορίτσια εγώ είχα παραγγείλει στη θεία μου (Γερμανία) σουτιέν θηλασμού 15€ τα 2! Και είναι πολύ ωραία!Βαμβακερά και άνετα... Πρός το παρόν δεν σκέφτομαι να πάρω άλλα... θα δώ στο μέλλον αν χρειαστεί...

Μαράκι είδες τελικά που είχαμε δίκιο ότι ήταν χαλασμένη η ζυγαριά??? :lol::lol::lol:

Βλέπω βγάλατε όλες τις διαστάσεις σας στη φόρα!!! :lol::lol: Λοιπόν σας τρώω όλες!!! :lol::lol: Έχω στήθος 110 και κοιλιά 108 εκ. :lol::lol: Και λέω να μην κρατήσω κανένα απο τα 2 μετά τη γέννα!! :lol::lol::lol:

Νικόλ και ο δικός σας μπέμπης τα ίδια με τον δικό μας κάνει!! Μάλλον θέλουν να μας κάνουν έκπληξη!!! :lol:

Μάχη απο τα φορέματα μου άρεσε πολύ το μαύρο και μετά αυτό με τα άσπρα λουλουδάκια!

Άννα ωραία η ζώνη... θα ρωτήσω και εγώ τον γιατρό μου... και αν μου δώσει το οκ θα την πάρω!

Μιχαέλα και Χρύσα και εγώ ψωνίζω απο τα La redoute εδώ και πολλά χρόνια και μέχρι τώρα είμαι ευχαριστημένη...

Μιχαέλα πολύ ωραία αυτά που πήρες με γειά!! Επίσης με γειά και τα πραγματάκια που πήρες σήμερα!

Χρύσα πολύ ωραία αυτά που έβαλες!! Εμένα γενικώς μου αρέσουν πολύ τα βελουτέ φορμάκια!! και αυτό που έβαλες ήταν τέλειο!! Ειδικά το λιλά!!

Κατερινάκι τι κάνεις???

Γειά σου Γιώργο φαντάρε!!!! :lol::lol: Τίποτα δεν έμεινε!! Πλησιάζει η μεγάλη μέρα!!!

Chrystalleni μου άντε με το καλό να ξεκινήσει η άδεια!!! Απο αύριο θα είσαι χαλαρά!!!

Νίκη έχεις δίκιο αν το είχες παραγγείλει απο το ιντερνετ πιο γρήγορα θα είχε έρθει!! Αλλά τουλάχιστον την ετοίμασαν!!! Κάτι είναι και αυτό!!

Μάχη μου ηρέμησε και γράψτους όλους!!! Μη δίνεις σημασία και στεναχωρείς το μπεμπάκι σου!!! Δεν μπορείς να βρείς μία δικαιολογία να φύγεις λίγο νωρίτερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ ωραια τα νεα σας!!! Αν σημερα ειναι 1250γρ, στις 40 εβδομαδες θα ειναι περιπου 3750 γρ. συμφωνα με το σαιτ που ειχα δει.

Δεν μπορω να φυγω σημερα γιατι εφυγα και χτες νωριτερα...ασε που ειναι ολοι μαζεμενοι εδω περα...

Αρχισε να κλωτσαει και ο μπεμπης και με πεθανε παλι...απορω τι εχει κατω αριστερα και ποναω εκει....

Ευτυχως με πηρε τωρα τηλ ο αντρουλης μου και μπυ ειπε πως μ'αγαπαει και νιωθω λιγο καλυτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...