Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

egw kanw doylitses alla den tha kanw me tipota ta persina gia na katalavete mexri ti spiti evafa eixa trelathei apo thn xara moy gia to mwro poy ertotan kai ekana ta panta..............alla fetos oxiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii vevaia den egine kati apo tis doyleies alla lew na apolaysw thn egkymoshnh kai na toys trexw oloys gia 8 mhnes akoma xaxaxaxx........... :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πω πω, είσαι 25 κι έχεις ήδη δύο παιδιά και πας για το τρίτο;

Νιακουλινάκι, κι εγώ λέω να τρέχω τον άντρα μου για οκτώ μήνες, αν πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω, είσαι 25 κι έχεις ήδη δύο παιδιά και πας για το τρίτο;

Νιακουλινάκι, κι εγώ λέω να τρέχω τον άντρα μου για οκτώ μήνες, αν πάνε όλα καλά!

etsi etsi .xaxaxxa oloys..............xaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα σε βρισκω,καλα κανεις νιακουλινακι μου!!!!!!!

ναι αννα μαρια μου ετσι ακριβως!!!!

κοριτσακια μου σας καληνυχτιζω τωρα,παω να ξαπλωσω!!!

πολλα φιλακια !!!!!!!

τα λεμε αυριο!!!.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα κι από μένα!

Μια ζωή κοιμάμαι μετά τις 2, τώρα απ' τις 11 κλείνουν τα μάτια μου (όπως και όλη την υπόλοιπη μέρα, βέβαια!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre koritsia kale pote ta grapsate ola ayta?????????????axaxxaxxaxa!!!!!loipon emena me exei pethanei h mesh mou pali...........mallon anoigei h lekanh mou...pwpw poly ponos!!!!!!!!!egw koritsia eimai h pio mikroula ths pareas eimai 23 xronwn!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALEEEEEEEEEEE TI KANETE EDW KAI GW MILAW STO ALLO FORUM ???????? :lol::lol::lol::lol::lol:

TI KANETE GLUKE MOU???????

EMENA H KOILITSA MOU EPEIDH MALLON EINAI H DEFTERH EGGYMOSYNH EINAI LIGO MEGALOUTSIKH GIA DEKA EVDOMADES :D:D:D:D:D EIMAI LEPTOULA STO YPOLOIPO KORMI AKOMA ALLA H KOILITSA EINAI LIGOPIO MIKRH APO THS TITINAS :D KAI GW H TRELLH KAMARWNW OTAN MOU LENE AAAAAXXXXXX EISAI EGGYOULA E?????? FAINETE!!!!! XEXEXEXEEXEXXEXE

LENE ETSI EINAI STHN DEFTERH EGGYMOSYNH DEN XERW :roll::roll::roll:

ZALADES KAI ANAGOULES POLLES ALLA SE AFTH THN VDOMADA SIGOURA THA TA EIXA AFTA!!!!!!!!!

KAINOURGIES EGGYOULES EIMAI XAROUMENH PAAAARA POLU GIA SAS :D:D:D:D:D:D

FILAKIA TITINAKI MOU MIA KOUKLA EISAI ;););););) SEXY GIRL :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 28 ΧΡΟΝΩΝ!! CUANDAKI!!!!! ΚΑΛΩΣ ΗΡ8ΕΣ!!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ,ΠΗΡΑ ΡΕΠΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ..ΤΩΡΑ ΣΕ ΜΙΑ 2 ΩΡΙΤΣΕΣ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!!!ΜΑΚΡΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!! ΤΙΤΙΝΑΚΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες μου!!!!!!!!τι κανετε???πως ειστε??????εμεις ξυπνησαμε , ταισα τα καμαρια μου κ τωρα λεω να ριξω ενα σκουπισμα κ ενα σφουγγαρισμα κ μετα να καθισω η να παω λιγο κατω στη μαμα μου!!!!!!!!!

κοριτσια ξερετε τι ανακαλυψα,πως τελικα με χαλαει το φιλισιν!!!!

τιτινακι μου φτου φτου τι ωραια κοιλιτσα ειναι αυτη!!!!!!!!!

εγω κοριτσια μου μαλλον επειδη ειναι η τριτη εγκυμοσυνη η κοιλια μου ειναι πολυ φουσκωμενη απο τωρα!!!!

καρδουλα μου καλα εισαι κοπελα μου?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες εγκυούλες καλή εβδομάδα!!!!!

Αναστασία,Cuando και Μικι καλώς ήρθατε!!!!!

Μην ανησυχείτε για τίποτα, θα ακούσετε και καρδούλες

και όλα θα πάνε τέλεια!!!Εγώ την άκουσα στις 6 εβδομάδες!

Θέλω να γίνω μαμά θα την ακούσεις την καρδούλα σήμερα!!!

Titina έχεις πολύ ωραία κοιλίτσα!!!

Ηλιάννα μου η ταχυκαρδία από ότι ξέρω είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης!!

Ωραία που πέρασαν καλά τα μωράκια σου, τώρα μπορείς να ξεκουραστείς!

Και εσένα η κοιλίτσα σου είναι πολύ γλυκιά!

Νάσια μου μου έφτιαξες το κέφι με την πεθερά σου στο άλλο ποστ,κουνιάδα έχεις;

Καρδούλα,Niakoylinaki,Myriam,Vanessaki και σε όλες τις φίλες εγκυούλες στέλνω

φιλιά και μια αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaa kai kalh evdomada koykles .......axxxxxx kale tis ilikies einai aytes?????????23 26 30 aman kai egw eimai h pio megalh axxxxxxxx.....thelw sevasmo ee???????????xaxaxxaxaxaxaxaxx plaka kanw ..egw niwthw 19 sas eskhsa e???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μολις εκλεισα τα 35!!!!!ελα νιακουλινακι μαζι ειμαστε..χαχχαχα....η ηλιαννα ειναι εκτος συναγωνισμου...χαχαχα

xaxaxaxxaxax eytyxws einai kai kapoia konta moy xaxaxaxaxxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaa kai kalh evdomada koykles .......axxxxxx kale tis ilikies einai aytes?????????23 26 30 aman kai egw eimai h pio megalh axxxxxxxx.....thelw sevasmo ee???????????xaxaxxaxaxaxaxaxx plaka kanw ..egw niwthw 19 sas eskhsa e???????????

Niakoylinaki

δεν είσαι μόνη σου και εγώ 34 είμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια εγκυούλες.....

Καλά τί κεβεζούδες που είστε...πότε τα γράψατε όλα αυτά???????

Και τί ηλικίες είναι αυτές κοριτσάκια είστε ακόμα! Τιτινάκι 23????? Πιπινάκι πρέπει να σε λέμε :lol: Εγώ το άλλο μήνα θα γίνω 36 :evil::evil: Νιακουλινάκι μαζί είμαστε!!!!!

Teddy Dion μου κουνιάδα δεν έχω αλλά έχω κουνιάδο δηλητήριο...άστα να πάνε, όλοι εκεί μέσα είναι πάρε τον ένα και βάρα τον άλλο! Γενικά στο θέμα πεθερά (αυτή που έχω τώρα είναι η δεύτερη...η πρώτη ήταν ακόμα χειρότερη γιατί κατάφερε και με χώρισε μετά από 9 χρόνια και ενώ ήμουν έγκυος-μετά έχασα και το μωρό αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία) είμαι γκαντεμοσαύρα!!!!!!! Βασικά δεν ξέρω ποιά από τις δύο είναι η χειρότερη γιατί και οι δύο έχουν ξυπνήσει μέσα μου τον εγκληματία!!!! :mrgreen: Τί κάνει το σποράκι σου? Πότε θα κάνεις την αυχενική?

Ηλιάννα μου κι εμένα με πιάνουν ταχυκαρδίες, όχι πολύ συχνά βέβαια αλλά 2-3 φορές ήταν έντονο...λένε ότι όσο μεγαλώνει η μήτρα και πιέζει τα άλλα όργανα που πιέζουν με τη σειρά τους το διάφραγμα μπορεί να συμβεί! Δεν ξέρω αν ισχύει αλλά λογικό μου ακούγεται!

Τελικά θα πάω σήμερα το απόγευμα στον γιατρό γιατί το πρωί είχα πάλι καφέ υγρά και ψιλοανησύχησα, υπάρχει περίπτωση να είναι και από την αλλαγή του μήνα γιατί το πάθαινα και στην κόρη μου μέχρι τον 4ο μήνα αλλά θα πάω για να σιγουρευτώ. Έτσι κι αλλιώς θα πήγαινα αύριο μεθαύριο οπότε δεν πειράζει, πρέπει να του δείξω και τις εξετάσεις μου. Για να δούμε τί θα δούμε πάλι σήμερα.....

Φιλάκια πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα...:).......

Teddy μου καλώς σας βρήκαμε στο ποστάκι...:)...

πολλά φιλάκια σε σας και στις κοιλίτσες σας..:).....

πως είσαστε από συμπτώματα???....εγω, εκτός από συχνοουρία και κάτι πονάκια στην κοιλίτσα μου, δεν έχω κάτι άλλο......αύριο θα πάω στον γιατρό να με δει...:).....άντε να δούμε κάτι...:).....

Νάσια μου, δεν πιστεύω να είναι κατι ανησυχητικο....όλα θα πάνε καλά.....θα σε δει και ο γιατρός σου και θα ηρεμίσεις καλή μου..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεντυ ντιον μου πως εισαι εσυ κοπελα μου????

νιακουλινακι μου σημασια εχει ποσο αισθανεσαι!!!!!19 αισθανεσαι???αρα εισαι 19 :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

etsiiiiiiiiiiiii xaxaxaxaxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεντυ ντιον μου πως εισαι εσυ κοπελα μου????

νιακουλινακι μου σημασια εχει ποσο αισθανεσαι!!!!!19 αισθανεσαι???αρα εισαι 19 :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά είμαι κοριτσάκι μου,

λίγο ανακατοσούρα από το μεσημέρι και μετά ειδικά,

λίγο υπνηλία αλλά εντάξει,αντεχω!!!!

Το felicin σε πειράζει?δεν έχω εντοπίσει κάτι!Εμένα ο σίδηρος.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίκι μου καλημέρα, ελπίζω να μην είναι κάτι ανησυχητικό, είναι η τρίτη φορά που θα πάω για το ίδιο θέμα αν και ο γιατρός μου είχε πεί ότι πιθανόν να τα έχω αυτά σε όλο το πρώτο τρίμηνο...δεν ξέρω, κάθε φορά που τα βλέπω αγχώνομαι. Η αλήθεια είναι ότι μου είπε να ξεκουράζομαι αλλά όταν έχεις μικρό παιδί μέσα στο σπίτι και να θές δεν μπορείς να βάλεις κ...λο κάτω, και ειδικά το δικό μου το ταλιμπανάκι!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...