Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

morouli oso mporeis oso mporeis iremise...tipota den einai sigouro..tipota..kalo einai na kanete mia spermategxisi an toso agxonetai o giatros sou...rota o,ti thes na matheis einai polu aplo kai se mena petixe sto deutero kiklo prospatheion..tha itan kalo na se peismosei auto kai na se ferei pio konta sto stoxo sou..ola tha ginoun tha deis..min to valeis kato...madi kai rose euxomai nasouvlizete to arni me thetika testakia sto xeri!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μωρουλι μου και οι γιατροι ανθρωποι ειναι ;) πιστη στον Θεο και ολα καλα θα πανε στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ;;);;):x:x:x:x:x:x

madi μου ναιιιιι εισαι και εσυ η χιωτισσα μουυυυυυ :YMHUG::YMHUG: αχ μακαρι πριν την Ανασταση του Κυριου να εχουμε τα σπορια μας στην κοιλιτσα μας και μετα να μαθουμε τα χαρμοσυνα γιατι καπου τελος δεν θα περιμενουμε παλι.ευχομαι να μην χρειαστει να κανετε επεμβαση και να σας προλαβει το σπορι :) ετσι ελπιζαμε και εμεις αλλα δεν την γλυτωσε βεβαια ολα για καποιο λογο γινονται δεν μας νοιαζει επρεπε να γινει.αν πρεπει λοιπον να γινει και για εσας μην αγχωνεστε δεν ειναι τιποτα!εδω θα ειμαστε να τα λεμε :-*:-*:-*

καλο βραδυ κοριτσια (-|(-|(-|(-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli oso mporeis oso mporeis iremise...tipota den einai sigouro..tipota..kalo einai na kanete mia spermategxisi an toso agxonetai o giatros sou...rota o,ti thes na matheis einai polu aplo kai se mena petixe sto deutero kiklo prospatheion..tha itan kalo na se peismosei auto kai na se ferei pio konta sto stoxo sou..ola tha ginoun tha deis..min to valeis kato...madi kai rose euxomai nasouvlizete to arni me thetika testakia sto xeri!!!!!!!!

μου αρεσε αυτο με θετικα τεστακια να σουβλιζουμε :-p το τεστακι θα σουβλισω στο τελος που ολο αρνητικο βγαινει :lol::lol::lol::lol: κοιτα να φυσας συνεχεια και να μην μας ξεχασεις γιατι δεν προκειτε να κοκκινησω =p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκειά μου cuando δεν ξερεις ποσο χαρηκα, μπράβο κοριτσι μου,

Πες μου αν θες ποσο περιπου κοστιζουν?

ναι Rose τι να πω, οτι εινα να γινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli εμείς είχαμε πληρώσει 250 ευρώ για την σπερματέγχυση μαζί με τον εμπλουτισμό του σπερματος

αλλά εγώ έκανα σε φυσικό κύκλο δλδ η τιμή που σου λέω είναι χωρίς τα φάρμακα που θα πάρεις...

και δεν γνωρίζω πόσο κοστίζουν...

το σπερμοδιάγραμμα αν θυμάμαι καλά ήταν στα 60ευρώ και η σαλπιγγογραφία ήταν 200 ευρώ και το σκιαγραφικό υγρό κόστιζε 50ευρώ.

Μην αναστατώνεσαι καθόλου γιατί δεν ειναι τίποτα !! όλα θα τελιώσουν τόσο γρήγορα που δεν θα το καταλάβεις, σου το λέω εκ πείρας ;):lol::lol:

δεν θα προλάβεις να μπεις στην κλιμακτήριο μέσα σε 2 μήνες :lol::lol::lol:

Αναστασάκι περιμένω μήνυμα σου για την χοριακή ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι στο εξωτερικο και εδω στα κανουν δωρεαν...ειναι οπως στα λεει η μερεντουλα..δεν θα σου ρθει κλιμακτηριος σε δυ μηνες και θα χεις μωρακια φετος..κανε αυτα που σου λεει ο γιατρος σου..ειναι ολα γρηγορα..μην αγχωνεσαι οσο γινεται φυσικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελιές μου, οι εξελίξεις ήταν καταιγιστικές σήμερα και δεν σας προλαβαίνω... #:-s#:-s#:-s#:-s#:-s

Έγραψα ένα μεγάλο κείμενο νωρίτερα στην Jannolino μου και στην twiggy, αλλά δυστυχώς κόλλησε το mammy και χάθηκε... Ευτυχώς που ανέβηκε η ψυχολογία σας με την παροδο της ημέρας...

Αναστασούλα μου, αύριο θα μάθω τα νέα σου όταν θα κοιμάσαι, γιατί θα λείπουμε από το σπίτι απο το χάραμα... Σου στέλνω τη θετική μου σκέψη και πολλά-πολλά τριφυλλάκια, για μια τεράστια χοριακή!!!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Ρόουζ, τώρα που κοκκίνισε η χιώτισσα, δεν μπορεί, θα φροντίσει να σε πάρει μαζί της, για να έχει παρέα στο καινούργιο πόστ... ;);););););););););)

MaDi + mariap, καλή δύναμη κορίτσια... δυστυχώς μας έτυχαν τα δύσκολα, αλλά που θα πάει, θα τα καταφέρουμε...

Μερεντούλα, προχώρα ακάθεκτη!!!

Μωρούλι μου γλυκό, δυστυχώς καταλαβαίνω πολύ καλά σε τι φάση βρίσκεσαι. Η κλιμακτήριος σίγουρα δεν θα έρθει σε μερικούς μήνες, αλλά επειδή τα περιθώρια στενεύουν, προχώρα το γρηγορότερο σε σπερματέγχυση με διέγερση ωοθηκών. Εμείς τις κάναμε στην Αμερική, και δεν γνωρίζω το κόστος στην Ελλάδα, αλλά τα φάρμακα είναι ακριβά. Όλα εξαρτόνται απο το ποιό φάρμακο θα σου χορηγήσουν, από τις δόσεις που θα πάρεις και απο τον αριθμό των ενέσεων. Εξέτασε και την περίπτωση να καταψύξετε μερικά ωάρια για μελλοντική εξωσωματική. Επίσης, μισή ώρα πριν πας για την σαλπιγγογραφία, φρόντισε να πάρεις 2 ντεπόν, ή κανένα buscopan plus, γιατί η εξέταση είναι λίγο επώδυνη.

Προχώρα Μωρούλι μου, με καθαρό μυαλό, με πίστη και με δύναμη, γιατί δεν είναι ακατόρθωτο. Μπορεί να πλησιάζει η κλιμακτήριος, αλλά εάν έχεις πείσμα θα τα καταφέρεις. Εάν εγώ κατάφερα να μείνω 2 φορές έγκυος στα 43 και στα 44, εσύ θα μείνεις έγκυος στα 38 και θα καταφέρεις να γεννήσεις ένα υγιέστατο μωράκι, γιατί τελικά αυτό που χρειάζεται είναι ένα καλό ωάριο και ένα καλό σπερματοζωάριο!!! Είμαι απολύτως σίγουρη ότι θα τα βρείτε!!!

Καλή επιτυχία και να μας γράφεις νέα σου :YMHUG::-*:x:YMHUG::-*:x:YMHUG::-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγκυούλες μας, muriam, Teddy_Dion, kiska, cuando, το νού σας στο πολύτιμο φορτίο και συνεχίστε το φύσσημα, γιατί έχουμε δύο άμεσα υποψήφιες... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες μας!!!!Και ο κυβος εριφθει...μου ρουφιξαν το αιμα με το καλαμακι... χεχε...μεχρι τις 14.00 θα ξερουμε, ισως και νωριτερα!!!Θα σας ενημερωσω παραυτα!!!Περιοδος αφαντη ακομα....φτανει ποσο την φιλοξενησα τοσα χρονια...9 μηνες ας κανει διαλειμμα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΡΑ :D

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

:P

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΠΡΩΙΝΗ ΠΡΩΙΝΗ!!!

ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙΣ ΕΕΕ???

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΝΕΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑΤΙΚΑ ΑΣΤΕΙΑ????????

MOROULI, KAI ΕΓΩ ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΒΑΘΥΤΑΤΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΑ 38...ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟΤΗΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ!!

ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...ΜΕ ΑΓΩΓΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΚΑΙ 6 ΚΑΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ....ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,

καλό μήνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλορίζικο το νέο ποστ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αναστασία μου καλά αποτελέσματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλώ και φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα, σας ευχαριστώ όλες τόσο μα τόσο πολύ, Αναστασάκι άντε κοριτσάκι μου λίγο έμεινε, φέρε μας τα χαρμόσυνα νέα γλυκιά μου, έλα να κοκκινίζει η λίστα...

Χουανιτάκι βρήκαν την ΑΜΗ πολύ χαμηλή μα πολύ όμως που σημαίνει ωοθυλάκια σχεδόν ανύπαρκτα και LH η οποία είναι 11,8 και η τιμή της εμμηνόπαυσης είναι 14,00-75,0 που σημαίνει ότι είμαι πολύ κοντα.

Εύχομαι κορίτσια να προλάβω τα πάντα. Και για όλα αυτά φταίει ποιος άλλος Ο ΙΑΤΡΟΣ ο προηγούμενος που είχα 2 στον αριθμό. Ευτυχώς που αυτός με συμβούλεψε απο την πρώτη μέρα και ΦΥΣΙΚΑ ΕΣΕΙΣ, χωρίς εσάς τίποτα δεν θα τα έκανα αυτά και ίσως να ήταν πολύ αργά μετά. Την Τρίτη θα κάνω υστεροσαλπιγγκογραφία και ο αντρας μου σπέρμα. Ο Θεός και η Παναγία μαζί μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AMH: Τα επίπεδα της αντιμυλλερίου ορμόνης στο αίμα δίνουν μια εικόνα για το μέγεθος του ωοθηκικού αποθέματος. Οι γυναίκες που έχουν λίγα εναπομείναντα ωοθυλάκια, καθώς και αυτές που βρίσκονται κοντά στην εμμηνόπαυση έχουν χαμηλά επίπεδα αντιμυλλερίου ορμόνης.

FSH: Η μέτρηση της ωοθυλακιοτρόπου ορμόνης (FSH) στο αίμα, ιδίως όταν γίνεται στις 2-3 πρώτες ημέρες του εμμηνορρησιακού κύ κλου, αξιολογεί το δυναμικό της ωοθήκης. Η αύξηση της FSH θεωρείται ενδεικτική του ελαττωμένου ωοθηκικού αποθέματος. Αυτό σημαίνει ότι έχει ελαττωθεί ο αριθμός των ωαρίων και πιθανόν να έχει υποβαθμισθεί η ποιότητά τους και, επακόλουθα, η γονιμότητα της γυναίκας. Όταν η μέτρηση της FSH ξεπερά σει το επίπεδο των 25 mIU/ml, η πρόβλεψη για γονιμοποίηση είναι αρνητική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ Νο 4 ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ!!!!

cuando ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.

anastasia ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΑΜΕΣΑ.

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ..... ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΑΑΑΑΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ 8Α ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΣΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!ΣΕ ΦΙΛΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!ΝΑ ΣΕ ΦΥΣΙΞΩ ΚΙ ΟΛΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MOROULI ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ....

ΗΣΟΥΝ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΤΑΤΗ...ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΩ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΠΙΙΤΙ...ΓΙΑΤΙ ΕΙΑΜΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΡΑ.

ΜΕ ΕΖΩΣΑΝ ΤΑ ΦΙΔΙΑ!!!! :P

ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ????????/ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδια και καλο μηνα σε ολες!!!!!

Αnastasia καλη επιτυχια ευχομαι γλυκια μου,θα μαθω νεακια σου το βραδυ γιατι παω τωρα για δουλεια. @};-

Μωρουλι ευχομαι να τα ξεπερασετε γρηγορα ολα αυτα και συντομα να γινεις μανουλα!!!

Πληροφοριακα προσφατα, η σαλπιγγογραφια στο Ιασω εχει 165euro και στο Ντιναν 158euro (δεν πληρωνεις extra το σκιαγραφικο υγρο).Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou ti kanete?

egw eimai xalia simera, me ponaei poly to stomaxi mou, mallon apo to agxos

phga xthes sthn gynaikologo mou giati eixe na mou erthei periodos apo tis 14 fevrouariou, apo thn teleytaia ekswswmatikh, me vrike xalia oi polykystikes mou htan se eksarsh, endomhtrio xalia mavra, ti na pw stenaxwrethika den perimena na xalasei toso poly o kyklos meta thn teleytaia ekswswmatikh, mou eipe na parw ta primolut gia 5 meres gia na mou erthei gia na paw na kanw thn ysteroskophsh, mipws kserei kamia meta apo poses meres apo thn periodo prepei na ginei ayth h eksetash? fovamai mhn pesw mesa sthn megalh evdomada kai den mporw na paw logw douleias tou syzhgoy mou.

anastasia mou kalh epityxia kopela mou, eyxomai se ligh wra na mas anakoinwseis ta eyxarista

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ κορίτσια δεν σας προλαβαίνω!!! :o:shock::?

Πότε έγιναν όλα αυτά???!!!! Cuandaki μου συγχαρητήρια κουκλίτσα μου, καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!!

Αναστασάκι άντε και στα δικά σου κοπέλα μου, να δείς που θα πάνε όλα καλά!

Πολλά φιλιά σε όλες σας, υπομονή και επιμονή να έχουμε... Ο επιμένων νικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou ti kanete?

egw eimai xalia simera, me ponaei poly to stomaxi mou, mallon apo to agxos

phga xthes sthn gynaikologo mou giati eixe na mou erthei periodos apo tis 14 fevrouariou, apo thn teleytaia ekswswmatikh, me vrike xalia oi polykystikes mou htan se eksarsh, endomhtrio xalia mavra, ti na pw stenaxwrethika den perimena na xalasei toso poly o kyklos meta thn teleytaia ekswswmatikh, mou eipe na parw ta primolut gia 5 meres gia na mou erthei gia na paw na kanw thn ysteroskophsh, mipws kserei kamia meta apo poses meres apo thn periodo prepei na ginei ayth h eksetash? fovamai mhn pesw mesa sthn megalh evdomada kai den mporw na paw logw douleias tou syzhgoy mou.

anastasia mou kalh epityxia kopela mou, eyxomai se ligh wra na mas anakoinwseis ta eyxarista

skorpina λυπαμαι πολυ γλυκια μου για αυτη την ταλαιπωρια.... τι ναπω... κουραγιο! γιατι ομως συνεβη αυτο? σου ειπε η γιατρος τι σκεφτεται? ειχες και πριν παρομοια θεματα ή ξαφνικα προεκυψαν? Δηλαδη μπορει να τα προκαλεσε η εξωσωματικη? Για την υστεροσκοπηση δεν ξερω πολλα αλλα νομιζω οτι γινεται μεταξυ 8-12 ημερας του κυκλου.. Σου ευχομαι καλη τυχη και ολα να διορθωθουν συντομα!! σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...