Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

χρονια πολλα Χριστοσ Ανεστη!!!!!!!!!!! και χρονια πολλα σε ολες τισ εορταζομενες!!!!!!!!

φιλια πολλα απο μενα που ειμαι ξαπλα.................πλεον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια τι κανετε? χουανιτακι τι εγινε σου ειπε ο ντοκτορ τελειως ξαπλα?Δεν πειραζει χαλαλι για το μωρακι σας!!!Ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις!!Να ανοιξω σιγα σιγα και το Νο5?τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!Χρονια πολλα σε οσες γιορταζαν...

χουανιτακι καλες ξαπλες!! φιλια σε ολες.. αναστασια φτιαξε το νο5 .. κι ευχομαι να ειναι γουρικο!!!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ και Να Μας Ζήσουν Όλες οι Εορτάζουσες :x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Χουανιτάκι μου, κάτσε ξάπλα, είναι για το καλό το δικό σου και του μπέμπυ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου,

Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά στις φίλες εορτάζουσες!!!

Εύχομαι από εδώ και πέρα να έχουμε συνέχεια ευχάριστα

νέα!!!

Έχω καλό προαίσθημα έρχονται τα μωράκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pipitsa σου στέλνω μια αγκαλιά με το καλό να γίνεις μανούλα!!!

Εγώ Δόξα το Θεό είμαι καλά, με τις ανακατοσούρες μου, τις

υπνηλίες μου, με τις ζαλάδες μου αλλά όλα καλά!!!

Σας φιλώ όλες και φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα φαγαμε λεει..... =p~ μου το ελεγαν και δεν το πιστευα πως θα ανακατευομαι στην εγκυμοσυνη και θα συνεχιζω να θελω να φαω, πω πω γουρουνα τελειως!!! =)):-B

Θα το ανοιξω αυριο το Νο5 και θα ειναι γουρλιδικο ειμαι σιγουρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΙΑ!!! ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ.

xouanitaki ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΕΛΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ό,τι επιθυμείτε η καθεμιά κι όλες μαζί..............

Από την καρδιά μου...........

Χουανιτάκι..... υπομονή χρυσό μου...... για καλό είναι η ξάπλα...........

Χαϊδευε την κοιλίτσα & μίλα στο μικράκι σου....... να παίρνεις δύναμη!!!!!!!! Σε νιώθω!!!!!!!

Αναστασία μου & ΣΙΑ μου και του χρόνου κορίτσια μου!!!!!!! Ό,τι ποθείτε!!!!!!!!!

Χ+Μ, Elina76, Teddy_Dion, Marikaki, Twiggy, Cuandaki, Merentoyla..... και σε όποιο άλλο κοριτσάκι τυχόν ξέχασα...... και συγγνώμη.....

Χρόνια Πολλά και φιλιά σε όόόόλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, Χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη κι από εμένα!!

Ήρθε κι εμένα η ώρα μου να μπω στην παρέα σας......

Εύχομαι σε όλες μας σύντομα να αποκτήσουμε αυτό που επιθυμούμε τόσο πολύ...

Από αυτό τον μήνα ξεκινάμε να κάνουμε εξετάσεις, κι ελπίζω να μου δώσετε τα φώτα σας όσες έχετε εμπειρία γιατί πριν συναντηθώ με τον γιατρό μου θα ήθελα να γνωρίζω κάποια πράγματα....

Φιλιά πολλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΟΥΛΕΣ ΣΟΥ & ΝΑ ΣΕ ΟΔΗΓΗΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΕΝΟΣ ΜΩΡΟΥ!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΟΥΘΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΟΥΛΕΣ ΣΟΥ & ΝΑ ΣΕ ΟΔΗΓΗΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΕΝΟΣ ΜΩΡΟΥ!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΟΥΘΙΑ!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ...Μακάρι....

Σκέτη γλύκα η κοιλίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες, Χρόνια Πολλά, Χριστός Ανέστη, εύχομαι σε όλες μας τέτοια μέρα του χρόνου να κρατάμε τα μωράκια μας. Υγεία κορίτσια και καλή επιτυχία.

Πιπιτσα με το καλό κοπέλα μου, να έχεις μια όμορφη γέννα κουκλίτσα μου.Γερό να είναι τ αγοράκι σου.

Υγειή τελειόμηνη εγκυμοσύνη στις γκαστρούλες όλες.

Σια, Αναστασία πολύχρονες.

Εγώ ανεβαίνω το βουνό μου με τον δικό μου σταυρό και είμαι σίγουρη πως θα τα καταφέρω. Στο ψάξιμο είμαστε προς το παρόν.

Καλή δύναμη σε όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγώ....

Χριστός Ανέστη, χρόνια πολλά με υγεία, αγάπη, ευτυχία και πολλά πολλά μωράκια!!! :D

Τις καλύτερες ευχές μου για τις εορτάζουσες!!

Αχ μακάρι του χρόνου τέτοια μέρα να είμαστε όλες μανούλες.... :ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελνω την καλημερα μου και τα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε ολα τα κοριτσια!!!!!!!

Πολλα φιλια και ευχες επισης, στην Αναστασια μας και τη Σια μας!!!!! :-*:-*

Μολις γυρισαμε περασαμε παρα πολυ ωραια αλλα περασε πολυ γρηγορα ρε κοριτσια...

Εlenakioo τι κανεις? Καλως ηρθες.Καλη αρχη με τις εξετασεις!

Σια μου διαβασα τα νεα σου καντε οτι χρειαζεται ακομα απο εξετασεις, παρακολουθηστε και την ωορρηξια και ποτε δεν ξερεις μπορει με τοσο απλα πραγματα να ερθει το σπορακι !

Πιπιτσα ευχαριστω για το ενδιαφερον σου, να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κοριτσάκια μου!!!! Χριστός Ανέστη!!!!! Ελπίζω όλες σας να περάσατε υπέροχες μέρες και του χρόνου τέτοιες μέρες οι ζωές όλων μας να έχουν αλλάξει ριζικά, με τον ερχομό ενός μωρού!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλααα Χριστος Ανεστη!!!!!

Χρονια πολλα στην μερεντουλα,σια,αναστασια..κοριτσια μου πολυχρονες και γερες!ευχομαι καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη στην αναστασουλα μας με ενα γερο μωρακι και στις υπολοιπες με ενα σπορι συντομα στην κοιλιτσα ;;):-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* φυσικα σε οσες γιορταζαν ευχομαι τα καλυτερα σε ολους τους τομεις ;)

πως περασατε?εμεις ησυχα και ωραια..παει και το Πασχα αυτο ηταν περασε!τωρα παλι στα ιδιαα...

απο βδομαδα λεμε να παμε και για σπερμοδιαγραμμα αν δεν προκυψει κατι παλι.εγω με το μικροβιο ακομα το παλευω δεν ξερω τι εχω =p~ περιοδος μου ηρθε ακριβως την 28η μερα οποτε διεκοψα και την θεραπεια και με το που περασει ξαναβαζω κρεμα!δεν βλεπω να φευγει ομως βρε κοριτσια το μικροβιο μερικες φορες νιωθω φαγουρα και τσουξιμο..δεν θελει να παω να με δει αλλα προκοπη δεν βλεπω να γινεται μονο με κρεμα που βαζω εξωτερικα...ουφ τι να πω αμα συνεχιστει θα τον ξαναπαρω τηλ.

καλε τι ωραια που ειναι η λιστα μας κοκκινιζει σιγα σιγα...για να δουμε ποια θα ειναι η επομενη εγκυουλα ;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα και απο μενα κοριτσια μου Χρηστος Ανεστη ......

χρονια πολλα και στην Μερεντουλα και την Αναστασια μας :-*:-*:-*:-*

Υγεια πανω απο ολα τα υπολοιπα θα ερθουν συντομα για ολες μας ;;);;);;);;)

Εμεις περασαμε οικογενειακα οπως ολες εξαλου, απλα ο καλος μου πατερουλης εβαλε αρνι και κοκορετσι απο τις 8 το πρωι και μεχρι της 12 ειχαμε σκασει στο φαι και αρνι δεν ειχαμε φαει ακομα :)):)):))

ελπιζω του χρονου να καταφερουμε να φαμε σαν ανθρωποι!!! @-)@-)@-)@-)

αυτα τα νεα μου, ξεχασα να σας πω πως θα κλεισω ραντεβου στο Αλεξανδρας υπαρχει 1 τμημα που κανει εξετασεις για θρομβοφιλιες και τα σχετικα, μετα εμεινε μονο λαπαροσκοπηση ...

Για να δουμε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...