Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

άντε καλή επιτυχία χουανιτάκι μου !!

ρε τώρα που θα πάρετε αντιβίωση να προσέχετε... δεν ξέρω κιόλας αλλά ρώτα τον γιατρό!!

και εγώ σε λίγο θα πάω να πάρω την καλλιέργεια σπέρματος και ούρων,

για να δούμε.... έγινε τίποτα ή άδικα τόση αντιβίωση και βιταμίνες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγνωμη που σας γραφω εδω ξερω οτι δεν ανοικω σ'αυτο το θεμα αλλα σας διαβαζα πιο παλια και ειχα αγωνια ειδικα για την cuando και την αναστασια. Θελω να δωσω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στην cuando και της ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη και να κρατα σε 9 μηνες ενα υγιεστατο μωρακι!

Σε ολα τα κοριτσια ευχομαι ενα θετικοτατο τεστ και οι στεναχωριες και απογοητευσεις να ανοικουν στο παρελθον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνωμη που σας γραφω εδω ξερω οτι δεν ανοικω σ'αυτο το θεμα αλλα σας διαβαζα πιο παλια και ειχα αγωνια ειδικα για την cuando και την αναστασια. Θελω να δωσω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στην cuando και της ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη και να κρατα σε 9 μηνες ενα υγιεστατο μωρακι!

Σε ολα τα κοριτσια ευχομαι ενα θετικοτατο τεστ και οι στεναχωριες και απογοητευσεις να ανοικουν στο παρελθον.

Γιωργιτσα μου τι κανεις κοπελα μου?Πολυ χαρηκα που εγραψες εδω σε εμας!!Τι βλεπω λιγες ημερες εμειναν να γεννησεις...αντε με το καλο και με ενα πονο...εγω ειμαι σε αναμονη...ισως να εγινε το θαυματακι που περιμενουμε 2 χρονια ισως και οχι!!!Ευχομαι ολα να σου πανε καλα!!Πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνωμη που σας γραφω εδω ξερω οτι δεν ανοικω σ'αυτο το θεμα αλλα σας διαβαζα πιο παλια και ειχα αγωνια ειδικα για την cuando και την αναστασια. Θελω να δωσω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στην cuando και της ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη και να κρατα σε 9 μηνες ενα υγιεστατο μωρακι!

Σε ολα τα κοριτσια ευχομαι ενα θετικοτατο τεστ και οι στεναχωριες και απογοητευσεις να ανοικουν στο παρελθον.

Γιωργιτσα μου τι κανεις κοπελα μου?Πολυ χαρηκα που εγραψες εδω σε εμας!!Τι βλεπω λιγες ημερες εμειναν να γεννησεις...αντε με το καλο και με ενα πονο...εγω ειμαι σε αναμονη...ισως να εγινε το θαυματακι που περιμενουμε 2 χρονια ισως και οχι!!!Ευχομαι ολα να σου πανε καλα!!Πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΠΟΣΤ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!!!!!!ΚΟΥΑΝΤΟ ΜΟΥ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ 9 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!!ΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ?ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπηκα με το δεξι και ευχομαι να ειναι γουρλιδικο το Ν4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μερεντα καλα αποτελεσματα!

Τwiggy μην απελπιζεσαι ο επιμενων νικα!!Απλα μας δυσκολευει λιγακι,θα ρθει και σε εμας το σπορακι!!!

Σια μου σου στελνω φιλακια :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Βρε cuandaki ειλικρινα μου εχεις φτιαξει τη διαθεση!!!!! @};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuandaki μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=wav.gif] Μπράβο κορίτσι μου με μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!! :D:D

Twiggy μου θα έρθει και η δική μας η σειρά,απλά με μια μικρή καθυστέρηση.... ;);)

Μερεντούλα καλά αποτελέσματα στον καλό σου!!!!! :P:P

Αναστασία η σειρά σου!!!!! :D Περιμένουμε τα ευχάριστα!!!! :x:x Να έχεις μια +++++++++χοριακή!!!!!!

Πολύ καλή αρχή κάναμε με το 4ο ποστ!!!!!Γουρλίδικο ειναι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuandaki πολλά πολλά συγχαρητήρια και από εμένα!!! Ήταν ότι πιο ευχάριστο ακούσαμε σήμερα! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Μακάρι αύριο να πανηγυρίζουμε έτσι και για την αναστασία μας! Το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!

Έτσι έτσι να ξεκολάμε και να άρχίσουμε να παίρνουμε και οι υπόλοιπες σειρά! Βαστάτε γερά κορίτσια και βούρ στον πατσά!!! :lol::lol::lol::lol:

Μπράβο μερεντούλα αντε τώρα που είναι όλα καλά δώστου να καταλάβει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουρτσούδια ευχαριστώ !!

τα αποτελέσματα δεν μπορούσαν να είναι καλύτερα :lol::lol:

ήταν αρνητικός σε όλα τα μικρόβια !!

Δοξα το Θεο όλα καλα!!!!!Παμε για το επομενο βημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Μερεντούλα οπότε τώρα ολα καλά ε;;;; :D:D

Κορίτσια HELP είμαι σε μεγάλο δείλημα σκέφτομαι αν πρέπει να αλλάξω το γυναικολόγο μου...δεν έχω πρόβλημα σαν άνθρωπο και σαν γιατρό....αλλά ώρες ώρες αισθάνομαι οτι μήπως του έχω πολύ μεγάλη εμπιστοσύνη και δεν πρέπει;;Είναι ο δεύτερος που πάω και είμαι εκεί 3χρόνια.¨ΕΧω κάνει εκει 7σπερματεγχύσεις και 4εξωσωματικές σε εξωσωματιστές που συνεργάζεται αλλα χωρίς αποτέλεσμα(εκτός την πρώτη εξσωματική που είχα μια βιοχημική εγκυμοσύνη).Τι να κάνω βρε κορίτσια;; [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] ΗELP HELP

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Μερεντούλα οπότε τώρα ολα καλά ε;;;; :D:D

Κορίτσια HELP είμαι σε μεγάλο δείλημα σκέφτομαι αν πρέπει να αλλάξω το γυναικολόγο μου...δεν έχω πρόβλημα σαν άνθρωπο και σαν γιατρό....αλλά ώρες ώρες αισθάνομαι οτι μήπως του έχω πολύ μεγάλη εμπιστοσύνη και δεν πρέπει;;Είναι ο δεύτερος που πάω και είμαι εκεί 3χρόνια.¨ΕΧω κάνει εκει 7σπερματεγχύσεις και 4εξωσωματικές σε εξωσωματιστές που συνεργάζεται αλλα χωρίς αποτέλεσμα(εκτός την πρώτη εξσωματική που είχα μια βιοχημική εγκυμοσύνη).Τι να κάνω βρε κορίτσια;; [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] ΗELP HELP

μήπως ήρθε η ώρα να κάνεις μια αλλαγή ;

αποτυχία σε όλες τις προσπάθειες ; δεν αναρωτιέσαι μήπως κάτι δεν γίνεται σωστά ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου ευχαριστω! Απο μερα σε μερα περιμενω να σκεσει το αυγουλακι μου!

Ελπιζω και σε σενα να μην ερθει η ακατανομαστη, που απ'οτι προσεξα τωρα ειναι.

Μαρια εγω στην θεση σου θα ειχα αλλαξει ηδη γιατρο ειναι πολλες οι προσπαθειες για να μην εχετε αποτελεσματα! Καλη επιτυχια την επομενη φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy και εγώ έκανα μια αποτυχημένη σπερματέγχυση και σταμάτησα για να κάνει ο δικός μου θεραπεία,

καλύτερα να καθυστερήσεις 1 με 3 μήνες για να βελτιωθεί κάποιο πρόβλημα παρά να μπαίνεις σε μια διαδικασία που είναι αγχωτική και φυσικά τα φάρμακα δεν είναι ποτέ αθώα....

μην κάθεσαι και σκέφτεσαι οτι αν έκανες και την δεύτερη ίσως τώρα να τα κατάφερνες γιατί αυτό δεν το ξέρεις, κάθε εμπόδιο σε καλό ;)

jannolino με κάλυψε η Ροουζ... πολύ ωραία τα λες !!!

kiska :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ετσι ειναι εχεις δικιο... απλα καμια φορα με πιανει απελπισια! ειμαι καλυτερα πια .. η γιογκα βοηθαει!!!!Lil. janollino, marikaki..ολα τα κοριτσια ..καλη δυναμη!!!! αναστασια περιμενουμε με ανυπομονησία τα ευχαριστα! μερεντακι μπραβο για τα καλα νεα, τωρα τι? φυσικός τρόπος ή σπερμετεγχυση? μαριαπ.. καλο ειναι να παρεις κι αλλη γνωμη.. κι εγω ολο αλλαζα και φοβομουν μηπως δεν κανω καλα αλλα με τη γιατρο που κατεληξα νιωθω πολυ καλυτερα, οποτε γιατι οχι? καλη τυχη ..καλο βραδυ σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΞΕΚΙΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το αποφασισα, αυριο θα παω για χοριακη!!!!! ;)

:lol::lol::lol::lol: όχι που θα καθόσουν !!! τουλάχιστον θα κάνεις χοριακή και όχι τεστ !!

καλή επιτυχία σου εύχομαι !!

κοιτα τι σε περιμένει...311376-1226141778_lsdimages39.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merentoula mou wraia ta neakia sou!!!!twra to dromo to ksereis :lol::lol::lol: kala apotelesmata!!! :D:D

twiggy m xairomai pou synilthes!!!! ;)

anastasia to kalytero pou exeis na kaneis!!!!kali epityxia koukla mouuuuuuu!!elpizw na mi pas stin idia me tis sias k to mathoume to brady to apotelesma :lol::D:D

mariap koukla mou des kalytera k allon giatro!!!!toses apotyxies se 3 xronia?? :-?:-?:-?:-?:-? skepsou to!!!esy ksereis :)

koritsia egw an ksanamilisw gia symptwmta sas epitrepw na me brisete!!!!!!!!! :evil::evil::evil: afto ithela mono na pw ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΞΕΚΙΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ε φύσα φύσα θα μου κάτσει που θα πάει :lol::lol::lol:

ευχαριστώ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Κ ΥΨΗΛΗ ΧΩΡΙΑΚΗ!!!!!!!!ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΘΑ ΣΕ ΦΥΣΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΛΗΣΕΙΣ.ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino φτάνει και η σειρά σου 8-}8-}:ymparty:

οι μέρες κοντεύουν !!!

Εγώ λέω να κάνουμε μια προσπάθεια τα δυό μας και μετά αν ειναι να πάμε για μια δεύτερη σπερματέγχυση

γενικός είμαστε ακόμα στη φάση το πως θα προχωρήσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
    • Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...