Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 7...εν όψη τελικού!!!


Recommended Posts

Ημουν σιγουρη οτι μεχρι να τελειωσω θα εχετε ανοιξει το 8 αλλα σας προλαβα!!!Επλυνε το μπαλκονι ο πατερας μου με το πιεστικο κ ελαμψε!!Συν κατι χαλια,μετα τον εβαλα να πλυνει κ τα αυτοκινητα...απορω πως αντεξε!!Σημερα εβαλα κ το πρωτο πλυντηριο με κουβερτουλες για τις ζουζουνιτσες μου.Τις απλωσα κ συγκινηθηκα.

Χρυσα μου ουτε εγω εχω πολυ ορεξη για φαγητο κ ολοι μου φωναζουν,πιεζεται το στομαχι μου και δε μπορω να φαω.Ζυγιστηκα κιολας σημερα κ ειμαι σταθερα + 9 εδω κ ενα μηνα.Μην αγχωνεσαι,τρωγε λιγο κ πολλες φορες.Το βραδακι ευτυχως εχω βρει νοστιμη κ ελαφρια λυση για να τρωω κ να κοιμαμαι,ντοματουλα με ανθοτυρο κ κρητικα παξιμαδακια!!

Τι αλλα γραψατε...

Μαρακι ολα να πανε καλα κ να φτασεις στον 9ο!!Να μην αγχωνεσαι κ να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις ;)

Νικη μου γιατι δε παιρνεις ντεκαφεινε?Α!κ στο μαγνητακι για το ψυγειο τι τελεια λογια..Κι εγω συγκινηθηκα!

Κατερινακι κ εγω τα τσακιζω τα κουλουρακια.Κ το τσουρεκι βεβαια αλλα οτι εχει να κανει με κουλουρακι μπισκοτακι...δεν κρατιεμαι!!

Γιεληζ καμπυλη εγω ειχα κανει καπου μεταξυ 3ου κ 4ου κ τωρα παλι στην 28.Οποτε λογικα οταν ξαναπας θα σε βαλει να κανεις.Οσο για εξετασεις κανω κ εγω γενικη αιματος,ουρων κ κολπικο υγρο καθε μηνα.Αλλα σε γενικες γραμμες κ ο δικος μου ο γιατρος ειναι πολυ χαλαρος.

Γιωργο μου τι καλα που κοντευετε!!Ολα καλα να σας πανε!!

Αυταααα...δε θυμαμαι κατι αλλο.Καλη ξεκουραση σε ολες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σοφία μου αίμα και ούρα και εγώ κάνω κάθε μήνα... Για την καμπύλη αυτό μου είπε.. ότι θα μου πεί να κάνω στην επόμενη επίσκεψη.

Τι καλά που σου έπλυναν μπαλκόνια χαλιά αυτοκίνητα!! Ζήλεψα!! :lol::lol: Πιο πολύ ζήλεψα που έπλυνες τις κουβερτούλες των μπουμπούδων!! Αλλά πιο πολύ συγκινήθηκα!! Τι ωραίες δουλειές που είναι αυτές!

Καλή ξεκούραση και σεσένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου σε περιμέναμε και μετνα ανοίξουμε το καινούριο ποστ :lol::lol:

Αρχισες τις μπουγάδες ε?? Τι ωραία!!!

Η Μαρουλίτα πού ειναι?? Αυτή εμεινε για να χρωματιστεί εντελώς η λίστα μας!! Πού είσαι κοριτσάκι??

Εγώ οπως σας είπα βαριεμαι απίστευτα και ο αντρας μου αυτές τις μέρες δουλεύει εκτός πόλης οπότε κατα τις 8 τον βλέπω να έρχεται στο σπίτι :evil::evil::evil: Ατιμη μοναξιά!!! :lol::lol:

Νίκη μου πίεσε τους για το μπλουζάκι τουλάχιστον αύριο να το έχεις!

Γιελιζ θα ανοιξεις εσύ το νέο ποστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...