Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 7...εν όψη τελικού!!!


Recommended Posts

Κι εμένα οταν πάνε να την χαϊδεψουν άσχετοι που μαλιστα ξέρω ότι ειναι κακοπροαιρετοι εκνευρίζομαι :evil: Αλλά ευτυχώς τώρα επειδή είμαι περιορισμένη στο σπίτι ειδικά κάτι τέτοιους κατάφερα και δεν τους βλέπω σχεδόν καθόλου!

Γιελιζ μου καλή ιδεά :D

Μάχη μου εμένα να δεις τι του λέει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α καλα....αυτο με το να μιλαει στην κοιλια

ο αντρας μου καθετε και λεει ιστοριες..του λεω κουραστηκα νυσταζω..και μου λεει ασε με μιλαω με τον μικρο μου γιο!!!!!!

Γιελιζ τελειο το μπλουζακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Σημερα παρακοιμηθηκα!!Ξυπνησα κατα τις 6 κ μεχρι τις 8 δεν κοιμομουν κ πανω που ελεγα να σηκωθω....με πηρε 11μιση!!! :lol::lol:

Μαρακι τελεια τα νεα σας,συμφωνω με τη συμπεθερα,ολοκληρο παλικαρι εγινε ο μικρουλης σας!!!

Μαχη μου κ Ευγενια καλο γιατρο σημερα,θα περιμενουμε κ τα δικα σας νεα ;)

Για τριχοφυια που λετε κι εγω δεν εχω καθολου,αν κ δεν ειχα κ ποτε ιδιαιτερη.Δεν εχω ομως ουτε στην κοιλια.Τα νυχια μου κι εμενα μεγαλωνουν γρηγορα κ τα μαλλια εξακολουθουν κ μου πεφτουν αν κ καπου ειχα διαβασει οτι απο το 2ο τριμηνο κ μετα σταματαει η τριχοπτωση..Α!κ την κοιλια μου δεν εχω αποφασισει αν μ'αρεσει να την αγγιζουν,η αληθεια ειναι οτι το κανουν μονο οι πολυ κοντινοι μου οποτε μαλλον δεν με εχει ενοχλησει ακομη.Τωρα αν ηταν κανενας ασχετος.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ο "διάλογος" (μονόλογος καλύτερα) ανάμεσα σε πατέρα και γιό είναι όλα τα λεφτά!! Ο δικός μου κολλάει το μάγουλο στην κοιλιά και λέει "έλα δώσε μια κλωτσιά στον μπαμπά!" :shock::shock: Όταν δεν νιώθει καμία κίνηση με ρωτάει αν με κλώτσησε καθόλου όλη μέρα και του λέω ναι... ααα λέει είδες τον μπαμπά τον αγαπάει πιο πολύ γιαυτό δεν τον κλωτσάει!!! :shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol: Ότι ναναι!!!!!

Καλημέρα συμπεθέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Σοφία μου...Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια!! :D:D

Καλά έκανες και το έριξες στον ύπνο...Ο ύπνος θρέφει τα παιδιά!!! :lol::lol:

Εμενα κάθε φορά που του μιλάει αρχίζει με τον εξής πρόλογο "γιε μου...ο μπαμπας σου είμαι" :lol::lol: μήπως τον μπερδέψει με κανενα αλλο!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τελικα οι αντρες μας ειναι χειροτεροι απο εμας :lol::lol::lol: Εγω μεχρι στιγμης δε θυμαμαι να εχω μιλησει στην κοιλια μου,ο καλος μου ομως μου σπαει τα νευρα,ανοιγει διαλογο κανονικο!!!

Μαρακι το ιδιο κανει ακριβως κ ο δικος μου.."κοριτσαρες μου,εγω ο μπαμπακας σας ειναι" :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κάνουν μωρέ για να μάθουν τα μωρά σας απο την κοιλιά ποιός είναι ο μπαμπάς τους!!! :lol::lol::lol:

Και εγώ δεν έχω μιλήσει στην κοιλιά μου... :roll::roll: ακόμα... δεν ξέρω μου φαίνεται πολύ κάπως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ναι...μονολογος κανονικα..αρχιζει τις φιλοσοφιες ο δικος μου....τα ονειρα που κανει....

ασε ασε...

μαρακι ποιος αλλος να ειναι δηλαδη;;;ο γκομενος;;;;.. :lol::lol::lol::lol:

σου λεει μην ακουει τον γιατρο πιο πολυ απομενα και τον μπερδεψει στο τελος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο αντρας μου προς ο παρον μονο χαιδευει...η μικρη μου παλι την χαιδευει,την φιλαει κ λεει κ παραμυθακια...κ εγω φυσικα τρελενομαι!!!μακαρι να συνεχισει κ μετα ετσι.η αληθεια ουτε κ εγω της μιλαω αλλα ουτε κ στη μικρη μου μιλουσα...δεν μου βγαινει.μονο την χαιδευω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε Χρυσα μου στις αρχές που φοβομουνα να μην πιέζω την κοιλιά και δεν τον άφηνα πολύ να χαϊδευει γκρίνιαζε ότι τον γιατρό τον αφήνω ενώ εκείνον όχι!!! :lol::lol::lol:

Εγώ καμιά φορά του μιλάω και χαιδευω την κοιλιά κι αμέσως αντιδρά...μου ρίχνει κλωτσιές...μαλλον με συμπαθει :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Οδυσσεας στεναωριετε που εγω νιοθω τις κλοτσιες και αυτος ακομα δεν ενιωσε...βλεπετε στον Χριστοφορο τις χαιροταν ιδιεταιρα γιατι ηταν πολυ κινιτηκος ενω το νινι ειναι πιο ισυχο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθεια βρε κοριτσια ειναι οτι ο μονος τροπος για να νοιωθουν απο κοντα το μωρο ειναι αυτος...με το τροπο τους κ αυτοι συμμετεχουν.εμεις τρωμε τις κλωτσιες αλλα αυτοι?οποτε οτι κ να λενε οτι κ να κανουν τους δικαιολογουμε...ακομα κ αν ειναι χαζομαρουλες :lol::lol:

εμενα ακομα δεν εχει αρχισει τις κλωτσιες οποτε ειναι ησυχος κ αυτος.μετα δεν ξερω τι θα κανει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα συμφωνώ.. Εγώ τον λυπάμαι όταν κάθεται και περιμένει να το νιώσει και το μικρό δεν κουνιέται... Μόνο έτσι μπορεί να το νιώσει και να συμμετέχει...όχι σαν εμάς που τα νιώθουμε συνέχεια.. Πάντως μέχρι τώρα που το ένιωσε κάποιες φορές έκανε σαν χαζό!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο εμάς... :D

τώρα που λέτε για κλωτσιές, έφαγα χθες μια τόσο καλή στο σημείο της καισαρικής που πετάχτηκα...... :lol: αλήθεια σχεδόν πόνεσα..........ή τρόμαξα τέλος πάντων.....είναι το ζουζούνι μου μερικές φορές πολύ κινητικό.........και τρελαίνομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.....απλα ανησυχώ γιατι στη δουλεια μου ανεβαίνει η πίεση και δε θέλω να το στρεσάρω............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αυτό με το που όποιος με βλέπει θέλει να χαιδεύει την κοιλιά μου μου ανεβάζει το αίμα στο κεφάλι!!! :twisted::twisted: Δαγκώνω!!

Τώρα για τους άντρες μας.. το έχουν χάσει εντελώς αν και είναι ο μόνος τρόπος να νιώσουν κοντά στα μπεμπάκια!!!Καλό είναι έτσι μαθαίνουν κι αυτά τη φωνή τους.. θα τους αναγνωρίζουν όταν γεννηθούν αμέσως!!Εμένα και ο Νικόλας αλλά και η μπουμπού αντιδρούν αμέσως όταν τους μιλούσε/μιλάει!!!!χαιδεύει την κοιλιά και της μιλάει κι εκείνη αμέσως του ρίχνει και μια καλή!!Με τον Νικόλα τσακώνονταν.. ξάπλωνε στο πόδι μου κι ο μικρός τον κλωτσούσε.. και του έλεγε..σπόρε.. αυτά ανήκουν σε μένα... άσε με λίγο να ξαπλώσω.. :lol::lol: κι ομικρός έκανε κωλοτούμπες!! :lol: Πάντως είναι φοβερές στιγμές...!!!!

Νικόλ είδες ότι θα τρώγαμε κλωτσιές και θα το ευχαριστιόμασταν δεν το έιχα φανταστεί ποτέ!!! :lol::lol: προσπάθησε να μένεις cool... χαλαρά... μην μου στρεσάρεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol μου είναι να μην τρελλαίνεσαι? Όπως λέει και η Ευγενία τρώμε κλωτσιές και το ευχαριστιόμαστε!!! Προσπάθησε να είσαι πιο χαλαρή στη δουλειά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολ μου μετα απο οσα περασες πας ακομη για δουλεια?Δε μπορουσες να παρεις περισσοτερη αναρρωτικη αδεια?Προσεχε,να εισαι χαλαρη κ να μην αγχωνεσαι για τιποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ μου χαλαρά με την δουλειά...μην κουράζεσαι...Πως και επέστρεψες τόσο νωρίς στη δουλειά?

Εμένα κορίτσια δεν το εχει νιώσει ακόμα οταν έχει το χερι στην κοιλιά αλλά την έχει δει την κοιλιά μου να τινάζεται οποτε το ευχαριστιέται!!

Καλά ειναι να έχουν κι αυτοι επαφή εστω κι έτσι με τα μωράκια τους.

Η Μαρουλίτα χάθηκε...Και η Ζαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και η Δήμητρα (patata77) και η αερινη! Επίσης marmar και BASILEIA έχουν να μπούν πολύ καιρό... Απο την αρχή σχεδόν... Και η Ελισάβετ δεν φάνηκε σήμερα.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριριτσάκια μου έχουμε δικό μας γραφείο οπότε δεν υπάρχει άδεια....έχω ξεκινήσει απο την προηγούμενη εβδομάδα, κ φυσικά δουλευω κ στο σπίτι..........7 μέρες μετα τη κλινική ήμουν πολεοδομία για φάκελο.............αφήστε τα........

ναι είναι πραγματικά οι πιο ευχάριστες κλωτσιες που μπορούμε να φάμε..........και μόνο αυτες φυσικά έτσι? και τωρα μωρέ κουνιέται η ψυχούλα μου μια πάνω μια κάτω........ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να είναι καλά τα κοριτσια κι ας μην μπαίνουν...

Νικολ μου ζορι με τη δουλεια αλλάπροσπάθησε όσο μπορείς να μην κουράζεσαι και εννοείται να μην αγχώνεσαι!!

Βρε 1 πήγε σχεδόν η ώρα....και έφτασε η στιγμή....Τι καλό θα φάτε σήμερα??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...