Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο6...Τελική Αναμέτρηση 3!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσακια μου.καλοριζικο και αυτο. νικολ μου ευχαριστω για τις ευχες σου. παιδια δεν την εχουν πιασει οι πονοι ακομα. ειπε η γιατρος μας πως αν δεν την πιασουν οι πονοι μεχρι σημερα στις 3 να την παρουν τηλ.θα δειξει. τι κανετε λοιπον? πως ειστε? μουτζουφλοκερο εχει αθηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Βίκυ μου!! Ακόμα η αδερφούλα σου ε? Εύχομαι να μην ταλαιπωρηθεί η κοπέλα.

Εδώ πάλι ανοιξη μυρίζει!! Η θερμοκρασία θα φτάσει στους 23 βαθμούς!!! ελάτε από εδώ για καφέ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο εδώ!!

Βίκυ μου με το καλό να έρθει το ανιψάκι σας!!!

Nikol μου καλή ανάρρωση γλυκιά μου, σε περιμένουμε πάλι στην παρέα μας!!

Γιώργο πολύ ωραίες οι φωτό σας!! Με το καλό να δείτε το μωράκι σας!!

Μαράκι που να σας στείλω παγωτό... μέχρι να φτάσει θα γίνει Milk shake! :lol::lol:

Συμπεθέρα χθές ήμουν duracell!! Είναι που είχε τέλειο καιρό (20 βαθμούς) Σήμερα με πονάει το πόδι όμως! :lol::lol::lol: Εσύ έχεις και δίδυμα βρε που να τρέχεις?

Άντε ξυπνάτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα Γιελιζ μου για τις ευχες σου. καλε να ρωτησω κατι. ειμαι 23 εβδ+4 ημ .σε ποιο μηνα ειμαι ρε κοριτσια δηλαδη? το ιντερνετ λεει τα δικα του, οι γιατροι τα δικα τους και εχω χασει τον μπουσουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαράκι μια χαρά είμαι, εσύ?

Βικούλα μου εύχομαι να μην ταλαιπωρηθεί καθόλου η αδερφούλα σου!! Όλα μια χαρά να πάνε!!

Βικούλα μέχρι την 26η είναι ο 6ος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπερδεμα αυτό με τους μήνες...Ειναι πιο εύκολο να το βλέπεις με την Πητ σου..Δηλαδή εγώ κάθε τέλος του μήνα αλλάζω μήνα. Κι εσύ Βίκυ κάθε 10 του μήνα..Δηλαδή 10 Απρ. θα μπεις στον 7ο!!

Γιελιζ και το Milk shake μια χαρά μου ακούγεται!!! :lol::lol::lol:

Κοριτσια απεργούν σήμερα και δεν έχει πρωινά??

Οι άλλες κοιμάστε ακόμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Καλορίζικο ζουζούνες!!!

Βίκυ μου με το καλό η αδερφούλα σου!!να μην ταλαιπωρηθεί καθόλου η κοπέλα και να κρατήσει στην αγκαλιά της το αγγελούδι της!!!!

Τι κάνετε??Όντως ο καιρός εδώ στην Αθήνα είναι χάλια... πολύ σκοτεινιά! :( Μας είχε συνηθίσει αλλιώς τόσες μέρες...ανοιξιάτικα!!

Γιελήζ γιατί νομίζεις ότι το μιλκ σέικ δεν μας κάνει??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλοριζικο και το 6!!!!

εγω στο γραφειο ειμαι και μολις ηρθε το καφεδακι μου!!!

Βικυ με το καλο το ανηψακι!!! Εγώ βασικά αλλάζω μηνα καθε 25, η ΠΗΤ μου ειναι 25 Ιουνιου αρα μου ειπε ο γιατρος καθε 25 αλλάζω μηνα. Αρα εσύ απ'οτι βλεπω εχεις 10 Ιουλιου άρα καθε 10 του μηνος αλλαζεις μηνα, και αρα απο τις 10 Μαρτιου μπηκες στον 6ο.

Γιελιζ 98 μερες απ'οτι βλεπω, το εσπασες το 100αρι, με το καλο το 50αρι τωρα!! Εγω σημερα 100 μερες ακριβως!! :D:D:D:D

Γιωργο ωραια τα νεα σας!! φτασατε στην τελικη ευθεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Αντε το επομενο θα ειναι οι συμπεθερες!!!!

θα εχουν κλεισει αυτον τον μηνα τα χρωμματα μας..και μετα θα συμπεθεριαζουμε!!!

Τι κανετε;;;

Γιελιζ μου μας ελειψε χτες!!!

Βικυ με το καλο το ανιψακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ευγενια μου ευχαρστω για τις ευχες σου. ακομα βεβαια δεν την εχουν πιασοι οι πονοι. γιωργο μου με το καλο το μωρακι σας. ευχαριστω για την βοηθεια παιδια.

καλημερα μαχιμαμμι και ευχαριστω για τις ευχες σου

καλημερα σεσιλια και ελις και ευχαριστω

αντε και στα δικα μας

μουτζουφλοκαιρε θα φυγεις επιτελους???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαχη, Χρύσα κι Ελίς!

Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγα! :D

Εγώ βαριέμαι πολύ βρε κορίτσια...Εσείς κάτι έχετε να κάνετε τουλάχιστον. Εγώ τα έχω βαρεθεί όλα. Πάλι καλά που σας έχω εσάς παρέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα δεν το βλέπω να ξεκουμπίζετε Βίκυ μου!!!

Γιώργο τέλεια τα νέα σας!!μεγαλώσατε!!σε λίγο θα το κρατάτε στην αγκαλιά σας!!! :P:P Με το καλό!!!Είναι πολύ τυχερή και η γυναίκα σου αλλά και ο γιόκας σου που σε έχουν!!Θα γίνεις ένας τρυφερός χαζομπαμπάς!!! ;)

Καλημέρα Μάχη, Έλλη, Χρύσα!!!!!!!

Γιελήζ έχει δικιο η Χρύσα μας έλειψες εχτές και μας κόπηκε η όρεξη.. :lol::lol::lol: φαντάζομαι ότι πρόσεξες που καμία δεν είχε ιδιαίτερη όρεξη να μιλήσει για φαγητό!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μπεμπα δινει τα ρεστα της πρωι πρωι

ηπια την πορτοκαλαδα μου και αρχισε να χοροπηδαει

να δω σε λιγο που θα φαω φρυγανιες με βουτυρο και μελι

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εγκυουλες μου!!!Πως ειστε σημερα?Χαλια ο καιρος κι εδω :(:(:( Πανω που ειπαμε ηρθε η ανοιξη,μας τα χαλασε παλι.....

Βικυ μου ακομη η αδερφουλα σου ε?Ευχομαι να πανε ολα τελεια κ να γινεις συντομα θεια!

Σχετικα με μηνες κ εβδομαδες κι εμενα ο γιατρος μου,μου ειπε να μην τα μπερδευω καθολου...μηνα αλλαζω συμφωνα με την ΠΗΤ,δηλ καθε 25,και οι εβδομαδες ειναι για το εμβρυο(καπως ετσι).

Γιωργο μου τελεια τα νεα σας,ολοκληρο αντρακι εγινε το μπεμπακι σας!!Με το καλο...

Καλη δουλιτσα Μαχη μου!

Βικυ μου εμενα τα παλιοκοριτσα ξεσαλωνουν το βραδυ,τοσο που ξυπναω απο τις κλωτσιες κ μετα δεν μπορω να κοιμηθω!υπερκινητικες σαν τη μαμα τους κ νυκτοβιες σαν τον πατερα τους θα γινουν :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...