Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 6&ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!


Recommended Posts

Georgi μου έχω συνηθίσει χωρίς αυτοκίνητο, μένω και στο κέντρο και τα περισότερα πράγματα τα κάνω με τα πόδια! Πάντα περπατούσα πολύ και συνεχίζω και τώρα. Δεν έχω οδηγήσει μάλλον από τεμπελιά (έχω πάρει δίπλωμα εδώ και χρόνια) το ίδιο και ο άντρας μου. Το αυτοκίνητο δε το συμπαθώ ιδιαίτερα, ζαλίζομαι κιόλας στη ζέστη και στις στροφές αλλά η αλήθεια είναι πως μου λείπει η αυτονομία που σου προσφέρει για εκδρομές και τώρα με το μωρό θα αναγκαστώ ν' ασχοληθώ λίγο με το θέμα. Δε νομίζω πως θα το χρησιμοποιώ ιδιαίτερα μέσα στην Αθήνα αλλά θα το ήθελα για αποδράσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αντρια μην στεναχωριέσαι βρε...αν ήταν κάτι ανησυχητικό θα στο έλεγε και ο γιατρός.. προς το παρόν χρειάζεται μόνο παρακολούθηση.. κάνε ότι σου είπε ο γιατρός σου για να τη βοηθήσεις να ξετυλιχθεί.. ρώτησες μήπως για αυτό που συζητούσαμε χθές στο στήθος;; Ηλιοδώρα μου τα παίρνω και εγώ αυτά τα yutopar 1/2 χαπάκι 3φορές τη μέρα για λίγες μέρες και όντως φέρνουν ταχυκαρδία.. υπομονή,πρέπει να έχουμε εμπιστοσύνη στους γιατρούς μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσες μου και μπαμπακα, μολις μπηκα και εχω και αυπνια...

σας ευχαριστω μια μια και εσενα γιωργο για τις ευχες @};-@};-@};-@};-@};-@};-

εγω νομιζω πως αφησα να περασουν τα γενεθλια μου τελειως μουντα και ανεκμεταλλευτα και ειμαι λιγο περιεργα :?

Σουλιτσα να τα χιλιασετεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ανδρια μη στεναχωριεσαι ειναι νωρις ακομα μπλεκονται και ξεμπλεκονται! ολα θα πανε καλα και το θεμα ειναι η βικτωρια να ειναι καλα που ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρια μην στεναχωριέσαι βρε...αν ήταν κάτι ανησυχητικό θα στο έλεγε και ο γιατρός.. προς το παρόν χρειάζεται μόνο παρακολούθηση.. κάνε ότι σου είπε ο γιατρός σου για να τη βοηθήσεις να ξετυλιχθεί.. ρώτησες μήπως για αυτό που συζητούσαμε χθές στο στήθος;; Ηλιοδώρα μου τα παίρνω και εγώ αυτά τα yutopar 1/2 χαπάκι 3φορές τη μέρα για λίγες μέρες και όντως φέρνουν ταχυκαρδία.. υπομονή,πρέπει να έχουμε εμπιστοσύνη στους γιατρούς μας..

Nai Xoanita mou ton rwtisa k tou ta edei3a k mou eipe den einai tipota anisixitiko k mporw na 8ilasw kanonikotata, 3erw? ka8e giatros me ta dika tou :?

To elega k se mia 3aderfi mou k mou eipe pws ta exei k auti k i aderfi tis k den einai kammia apo tis dio egkies aplws exoun provlimata me ton kiklo tous k einai me antisilliptika edw k xronia gia na ton ri8misoun..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera sas!! Prwini prwini :)..

Euxomai oloi na eisaste kala giati egw exw ligo tis mavres mou, 3erw pws den exei simasia pws 8a ferw stin zwi tin Victoria mou alla exei megali simasia na tin gennisw GERI K XWRIS KANENA KINDINO, alla mou ir8e keramida sto kefali auto pou ema8a xtes..Exw para poli 4ili miwpia k eixe poli pi8anotites na min mporw na kanw fisiologiko toketo logw kindinou tiflwsis apo tin piesi (8,00 & 9,50 va8mous) k meta apo vi8oskopisi pou ekana mou eipe o of8almiatros pws ta optika nevra k oi amfvlistroeidis xitwnes twn matiwn mou einai geroi den exoun ka8olou rwgmes i esties apokollisis k etsi den einai epikindino logw tis piesis, mou edwse graptws to ok gia fisiologiko k trella8ika giati eimoun ena vima prin apo to po8ito tropo na gennisw k twra auto :(

Merikes 8a me peite axaristi k na xairome pou einai ugiis i Victoria mou k 8a simfwnisw apolita mazi sas aplws 8elw ton xrono mou na to dextw k na alla3w ta sxedia pou eixa tosous mines sto mialo mou..

Euxomai na min pare3igi8w apo kapoia apo esas pws "vlepw to dentro k xanw to dasos"

Signwmi gia to mege8os tou minimatos mou!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες!! Αντρια ειναι απολυτα φυσιολογικο να θελεις να γεννησεις αποφευγοντας την καισαρικη. Ολες οι μανουλες θα επρεπε να σκεφτομαστε ετσι. Η καισαρικη ειναι χειρουργικη επεμβαση που κανονικα θα επρεπε να εφαρμοζεται μονο σε περιπτωση μεγαλου κινδυνου για μωρο η μαμα. Κι εγω με φυσικο τροπο θελω να γεννησω αλλα παντα σε μια ακρη στο μυαλο μου αφηνω οτι σε ενα μικρο ποσοστο, μπορει να ειναι αναγκαιο να γινει καισαρικη. Κατα την γνωμη μου ειναι νωρις ακομη στη δικη σου περιπτωση να αποφασιστει η καισαρικη και καλο θα ειναι να εχεις τουλαχιστον 2 γνωμες διαφορετικων γιατρων. Μην απογοητευεσαι καθολου κοριτσακι με την εννοια πως μπορουν να αλλαξουν τα τωρινα δεδομενα. Υπαρχει καιρος αρκετος. Οπλισου με θετικη σκεψη!! :):) Ολα θα πανε μια χαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στέλνω τη πιο γλυκιά μου καλημέρα σε όλους.. Άντρια μου δεν θα σε παρεξηγήσει κανείς, είναι φυσιολογικό να αισθάνεσαι έτσι.. απο ότι κατάλαβα όμως ο οφθαλμίατρος δεν σου απέκλυσε τον φυσιολογικό.. τώρα μένει να δείς πως θα εξελιχθεί η κατάσταση με το λώρο..πάντως όπως και να έχει μην προσπαθείς να κάνεις τον εαυτό σου να νιώθει άσχημα λέγοντας πως είσαι αχάριστη γιατί δεν είσαι.. είναι φυσιολογικό να θες να ζήσεις κάθε στιγμή του τοκετού..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΠΡΩΙΝΟ.

ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΨΕ ΓΕΝΙΚΑ...Ο ΝΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΦΤΙΑΞΑΜΕ(15/3/2008) [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif] ....ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ....ΤΗΝ ΘΥΜΑΜΑΙ..ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΟ ΜΕΡΑ-ΝΥΧΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ....

ΑΛΛΑΖΩ ΘΕΜΑ...ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ...ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΡΑΜΕ ΠΙΑ...

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΑΛΛΑ?ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?HAPPY,HLIO,ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ,ΑΝΤΡΙΟΥΛΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Αχ Άντρια, μη ζητάς κορίτσι μου συγγνώμη, δεν πρόκειται κανείς να σε παρεξηγήσει. Έχεις μια πολύ συγκεκριμένη επιθυμία για το τοκετό και βλέπεις ότι μπορεί να ανατραπεί, δεν είναι περίεργο να θες το χρόνο σου να συμφιλιωθείς και με την ιδέα της καισαρικής. Πιστεύω κι εγώ πως είναι νωρίς για να αποφασιστεί οριστικά η μία ή η άλλη λύση, το βασικό είναι να μη στεναχωριέσαι, απλώς σκέψου πως μπορεί και να χρειαστεί η καισαρική και μη το βλέπεις ως κάτι κακό, μερικές φορές δεν υπάρχει άλλη λύση. (εγώ είμαι παιδάκι καισαρικής καθώς έβγαινα ανάποδα...) Μπορεί όμως και να ξετυλιχτεί η Βικτωρία σου και να ξετρυπώσει μια χαρούλα! Όλα παίζουν, έτσι να το έχεις στο μυαλό σου. Άντε χαμογέλα!!

Καλημέρα Ηλιοδώρα, καλημέρα Χοανίτα!

Καλημέρα Jule, να ζήσετε, πάντα αγαπημένοι και με πολλές χαρές!!!

Εγώ ξύπνησα νωρίς κι έκανα διάφορες δουλειές στο σπίτι αλλά αισθάνθηκα κάτι περίεργα πονάκια που δεν είχα ξανανιώσει και τώρα ξάπλωσα στο καναπέ να δω αν θα μου περάσουν γιατί έχω και δουλειές έξω να κάνω...

Μια γλυκιά καλημέρα και σ' όλες τις άλλες κοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!

Αντριανακι μου..μη σε παιρνει απο κατω κουκλα μου!! Ειναι λογικες ολες αυτες οι σκέψεις που έχεις ..κανεις δε θα σε κατηγορησει για αυτα...ειναι φυσιολογικο να μην θελεις να κανεις καισαρικη κ το παν να ειναι να ειναι γερη η βικτωρια σου.Παρε μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ απο ολες μας ;) Κ για τον ομφαλιο λωρο να ξερεις 1 στα 3 μωρα εδουν περιτυληξη ...νομιζω δεν ειναι απαραιτητη η καισαρικη

Να σας πω τα δικα μου?

Εχθες ειχαμε ρταντεβου στο γιατρο! Ειμαστε 1.562 γρ ( +/- 10 %) ..το κεφαλακι μας το εχουμε κατω ... το κολαρακι μαςεπανω κ τα ποδαρινια δεξια... γι αυτο κλωτσαμε την μανουλα τοσο δυνατα απο δεξια..γιατι ειμαστε κ αταχτες εκτως ολων των αλλων!

Ειδαμε κ λιγο φατσουλα σε 4d! Ειχε παρασιτα κ δε φαινονταν..τωρα παρσιτα τι εννοειδε ξερω... ηταν κ χωμενη μεσα εκει ...αλλα την ειδαμε να μας χαμογελαει..απο εχθες εχω το χαμογελακι της στο νου μου!!ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ!! Ολο το βραδυ ελεγα ευχαριστω αγιε μου που εχω ενα γερο μωρακι !! Τα ντοπλερ μας ειναι σουπερ , η πιεση μου επισης , το αμνυακο οκ , ο ομφαλιος μακρυα απο το λαιμουδακι της ολα πανε καλα....ειμαστε πολυ ευτυχισμενοι!! Επε οτι μεχρι στιγμης παμε για γεννα στα κανονικα ορια αλλα αν δουμε οτι μεγαλωνει η μπεμπα πολυ μπρουμε αν θελυμε να κανουμε προγραμματισμενο τοκετο με προκληση..φυσικ απντα προσπαθουμε για ΦΤ ..ελπιζω να μας πανε ολα ικαλα κ σε ολες τις κοπελες!!

...ειμαι +9 κιλα.... οταν το ειδε ειπε " ενταξει δεν εβαλες..βγαλε το μωρο βγαλε4 το ενα βγαλε το αλλο :shock::shock::shock: .... καλε μου ανθρωπε ηθελα να του πω δε βλεπεις που ειμαι σαν γιουβαρελακι?! :lol::lol::lol: Σημερα παντως 3εχασα κ αλλα 500 γρ. ειπε ο γιατρος οτι πρεπει να παω τουαλετα ( εχω να παω καμια βδομαδα) για ναμπορουμε να πουμε ποσα εβαλα! εχω κ λιγη κατακρατηση :(

Κατα τα αλλα μου ειπε " φιλαδα το ξερεις οτι σε 1,5 μηνα μπορει να δεις την κορη σου?!?! ΠΟπο συγκινηθηκα εκεινη την ωρα.... σε 1 μηνα κ 1 βδομδα μπαινωστο μηνα μου!! Ανυπομονω για το μεγαλο ραντεβου μας!!

Μολις πρθν λιγο ηρθε κ το μπανακι μας..φωτο το απογευμα!!

Παω να διαβασβ τι γραψατε εχθες κ προχθες!!!

Φιλακια στα κοιλιτσακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα jule,samarcande... Ειρήνη μεγάλωσε η μπεμπούλα σας, μια χαρά... είδες που ανυσηχούσες για τα κιλά;; Όλα καλά τελικά πηγαίνουν, χαίρομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάρες όμορφες κ μπαμπάκα!! Αντριάκι μου καλό μην αγχώνεσαι κουκλίτσα μου κ εννοείται δε σε παρεξηγούμε,όλα καλά θα πάνε κ όπως είπαν τα κορίτσια μέχρι να έρθει η ώρα να γεννήσεις μπορεί να έχει ξετυλιχθεί ο λώρος κ να γεννήσεις φυσιολογικά που τόσο πολύ θές!Τίποτα δεν αποκλείεται.Αλλα κ έτσι να μη γίνει εσύ τη Βικτώριά σου είτε με τον ένα τρόπο είτε με τον άλλο θα την κρατήσεις γερή στην αγκαλιά σου! :D Αυτό είναι το πιο σημαντικό.. Μήν απελπίζεσαι,να σκέφτεσαι θετικά κ να χαίρεσαι όπως όλες μας φυσικά που θα γίνουμε μανούλες!Ο τρόπος που θα γεννήσουμε δε νομίζω οτι παίζει τόσο σημαντικό ρόλο..μανούλες θα είμαστε έτσι κ αλλιώς! ;) Είμαστε τόσο τυχερές που μπορούμε κ αισθανόμαστε όλα αυτά..

Οι υπόλοιπες κοιλουμπίτσες τί κάνετε;;

samarcande,πως είσαι τώρα;σου πέρασαν τα πονάκια;

Σουλάκι πώς περάσατε χθές;;κάνατε τπτ ιδιαίτερο;

Γεωργιάννα μου γύρισες;Είχε πολύ κίνηση σήμερα,ελπίζω να τη ταλαιπωρήθηκες.

Ειρηνάκι η μπουμπού σου ζουμπουρλού ζουμπουρλού!!Μια χαρά μεγαλώνει!!

Χοανίτα πώς πάει η ¨κρεβατοθεραπεία";Υπομονή..ελπίζω να σηκωθείς για το υπόλοιπο που έμεινε. ;)

Αφρο του χρόνου σίγουρα θα περάσεις τέλεια στα γενέθλιά σου με το κοριτσάκι σου παρέα!

Γιώργο πάλι γιατρό ε;;τυχερούλια!!Να μας πείς κιλάκια!

Σαμανθάκι που είσαι;;Καλέ μη γεννήσεις χωρίς να μας το πείς! :lol::lol:

Ηλιοδώρα μου όλα καλά;;Ξεκουράζεσαι κ εσύ;

joanaki μου ο Χαρούλης τί κάνει;Απο ότι διαβάζω δεν πτοείται απο αρρώστιες..μια χαρά ζωηρούλης είναι μη τον ματιάσω!! Προσοχή κ εσύ με τις δουλειές.

Ούτε σήμερα κανένα νέο απο τη Μαριτίνα;;Μάλλον θα γέννησε το κοριτσάκι αλλιώς δεν δικαιολογείται η απουσία της.

steicy,Γωγώ,Αφροδιτούλες,Jule κ σε όλες φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα και εγω επιτελους! Εχει και ζεστη εξω και δεν μου αρεσει καθολου.

Ολα καλα με το μωρο και με τις εξετασεις μου ειπε. Οταν του ειπα οτι με ποναει απο κατω οταν περπαταω μου ειπε να προσεχω και να ξεκουραζομαι οσο μπορω. Οι συσπασεις ειναι φυσιολογικες που εχω, γτ ο τραχηλος ειναι πολυ καλος και ετσι δεν κυνδινευω. Με αφησε να περπαταω εστω και λιγο αλλα σιγα σιγα. Θα παω σε 15 μερες να κανω και υπερηχο.

Ελενα μου δεν ειχε και τοσο κινηση τελικα μια χαρα στην ωρα μου πηγα και γυρισα, προλαβα να παω και απο την δουλεια για σφραγιδες που ηθελα. Εσυ τι μου κανεις; Ποτε πας στο γιατρο;

Ανδρια εαν εισαι αχαριστη που φερνεις ενα παιδι στο κοσμο τι ειναι τοτε οι αλλες κοπελες που τα πετανε; Ξερω οι ορμονες μας ειναι τρελαμενες!! και εγω θα αγχωνομουνα με την καισαρικη, δεν την θελω. Μια φιλη μου γεννησε φυσιολογικα με την μπεμπα της να ειναι τυλιγμενη. Ακουγανε τους χτυπους και τελικα ολα καλα. Σε σενα ειναι περιεργη η φαση με τους δημοσιους γιατρους που δυστηχως δεν σε προσεχουν οσο θα επρεπε και δεν σε γνωριζουν. Βλακια αυτο το συστημα.

Γιουλη να ζησετε και με το καλο να γεννησεις ευκολα!

Και εγω πιστευω οτι τελικα η Μαριτινα δεν προλαβε να μας ειδοποιηση για το τοκετο.

Σαμαρκαδε ειναι χρησιμο να γνωριζεις να οδηγας και να το εχεις απο κατω , εστω και εαν δεν το χρησιμοποιησει πολυ. Εμενα με εσωσε με το μικρο, δεν ειχα αναγκη κανεναν,και εγω για το παιδι το πηρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι Γεωργιάννα μου,στη μαμά μου είμαι πάλι για να μη μένω μόνη στο σπίτι χωρίς αμάξι κ με πιάσει τπτ κ δε ξέρω πως να φύγω..το πούλησα το δικό μου τη περασμένη εβδομάδα γιατί ήταν πολλά κυβικά κ έκαιγε πολύ βενζίνη. :cry: Απο Σεπτέμβρη θα πάρω άλλο,μέχρι τότε θα βολεύομαι με του Χάρη.Όντως η ζωή χωρίς αμάξι είναι δύσκολη,τουλάχιστον για όσους έχουμε συνηθίσει με αυτό.

Γιατρό είχες σήμερα;Μου διέφυγε,μάλλον δεν το διάβασα.Μια χαρά πάντως!Χαίρομαι που είναι όλα κάλά με τις συσπάσεις κ τον τράχηλο! Άρα τα πονάκια απο κάτω δεν είναι κ τόσο ανησυχητικά,απλά θέλουν ξεκούραση; Δεν κάνατε υπέρηχο σήμερα;Κάθε 15 θα πηγαίνεις απο εδώ κ πέρα; Εμείς την άλλη Τετάρτη doopler στο Αττικό κ στις 30 του μηνός γιατρό να δεί τις εξετάσεις.Άντε να περάσουν οι μέρες!

Μήπως ξέρετε τώρα που θα με βάλει ο άντρας μου στο βιβλιάριο του επειδή σταμάτησα τη δουλειά πριν 4 μήνες,άν θα πάρουμε επίδομα γέννας απο το ΙΚΑ;Ή αυτό ισχύει μόνο άν έργάζεται η μητέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μολις γυρισα στο φαρμακειο! Ειχα παει στο ιασω για δωρεαν μαθημα θηλασμου και φροντιδας μωρου ηταν απιστευτα μου εκαναν και ξεναγηση!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μολις γυρισα στο φαρμακειο! Ειχα παει στο ιασω για δωρεαν μαθημα θηλασμου και φροντιδας μωρου ηταν απιστευτα μου εκαναν και ξεναγηση!!!!!!!!!!

Α!!ΕΧΩ ΠΑΕΙ Κ ΕΓΩ Σ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ...ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...Κ ΟΙ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα θα παρεις το επιδομα τοκετου.Αυτο ειναι ανεξαρτητου εαν δουλευεις, το ξερω απο μια φιλη μου ππου την ειχε βαλει ο ανδρας της στο Ικα στο δικο του βιβλιαριο και αυτη ηταν οικιακα.

Τι ωρα θα πας στο Αττικο για ντοπλερ; Για να δουμε ποσο μεγαλωσε ο Μαριος.

Τελος του μηνα μπαινω στο μηνα μου και γι'αυτο καθε 15. Δεν κανω υπερηχο καθε φορα που παω εκει, αλλα φρικη 60 νουμερα για να πληρωσω το εισητηριο. Εχει πολυ κοσμο!!! δεν ειμαι ρατσιστρια αλλα οι περισσοτερες κοπελες ειναι ξενες και χαιρομαι που θα παω σε μονοκλινο.

Αφρο μου εντυπωσεις απο τα δωματια δεν μας ειπες. Αχ δεν ξερουμε το ονομα της Μαριτινας να ρωταγες, εκει γενναει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aυτοκολητα στο δωματιο της μπεμπα μας :

DSC_0236.jpg

Μπανάκι μπεμπας :

Κλειστο :

DSC_0237.jpg

Ανοιχτό

DSC_0239.jpg

Ρηλαξ

DSC_0238.jpg

Φόρμα εξόδου : ( ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ!!)

DSC_0243.jpg

Αχ μπορω να φωτογραφιζω ωρεςτα πραγματακια της αλλα θα γεμισει ο τοπος !!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας πιτσουνακια μου!!!!

εχθες δεν καναμε τιποτα ιδιαιτερο,ο αντρουλης μου ομως για δωρακι πηγε επιτελους κ παραγγειλε τον καναπε που ηθελα :lol::lol::lol: αυριο θα μας τον φερουν :lol::lol::lol: τι χαρα εχω δεν λεγετε!!!

γιουλακι τα να χιλιασετε κ εσεις κοριτσαρα μου!!!κ εγω μονη ειμαι σημερα εχει παλι υπηρεσια ο δικος μου κ βαριεμε απιστευτα!!!το πρωι πηγα αγορασα μια νυχτικια παντοφλες κ βρακια για το νοσοκομειο να τελειωνω απο αυτα...ακομη 36 μερες εμειναν αντε να περασουν κουραστηκα...βαρεθηκα θελω την μπεμπα!!!ειρηνακι τι τελεια πραγματααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειναι ολα τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω ξενερωσα με την καλαθουνα...θα μας εδινε ενας φιλος του δικου μου ειχε μια ολοκαινουργια του την ειχαν φερει οταν γεννησε η γυναικα του δωρο αλλα επειδη ειχαν δεν την χρειαζοταν...ακομη δεν ειπε στην πεθερα του να την στειλει απο τα γιαννιτσα εδω κ εγω ανχωνομε που θα κοιματε το παιδακι μου...ειπα στον αντρα μου να παει να παρει αυτην που ηθελα εξαρχης απο τα τζαμπο κ να τελειωνει το θεμα...τελικα δεν ειναι να στηριζεσε σε αλλον. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou sas euxaristw oles gia tin simparastasi sas k ta glika sas logakia!!! :D

Se ligo 8a 3ipnisw ton androuli mou,koimi8ike gia ligo sto kanape gia na pame na valoume ta blinds tis beboulas mas, stin arxi mou eipane pws se 1 mina 8a einai etoima giati tous elei4e to ifasma k 8a paralavanane se 3 evdomades kainourgio alla extes me pirane til pws einai etoima k otan tous rwtisa pws k etsi nwris? i kopela den i3ere (me to ergostasio milisa tin 1i fora k i kopela pou me pire itan apo to katastima) alla mou eipe pws mporei na tous emeine kommati apo alli paraggelia k na me vole4ane..8a sas valw foto :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elate koritsakia mou!! Valame to ena blind mono giati tous zitisame na einai B' peritili3is giati ta para8ira exoun xeraki k an anoigei kanonika to blind opws ta alla to xeraki tou para8irou 8a to empodizei na katevei k 8a fenete asximo k etsi ta sigkekrimena blinds ginontai alliws k sto ena para8iro ekanan la8os :evil::evil: avrio prepei na trexw na tous to parw pisw :(

post-5713-13873936545292_thumb.jpg

post-5713-13873936545655_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια μου τι ειναι αυτο το blind; ρολο για παραθυρα αντι κουρτινα; ετσι καταλαβαινω απο το φωτο.

σαν χρωμα ειναι τελειο. Γιατι θα το πας πισω;

Που εισαστε οι υπολοιπες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...