Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 6&ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοιλουμπίτσες κ μπαμπά!Τί κάνετε;

Γεωργιάννα μου ακόμα τα δόντια ε;Που θα πάει θα περάσει ο πονόδοντος με την αντιβίωση.Με τα ψώνια του σούπερ τί κάνεις;δε πιστεύω να κουβαλάς μέχρι το αμάξι στα χέρια τόσο βάρος! Όταν λές οτι δεν ακούς πολύ τον μπέμπη τί εννοείς;Κάθε πότε τον ακούς;Νόμιζώ οτι είναι φυσιολογικό στο τέλος να μειωθούν πολύ οι κινήσεις τους.

Σουλάκι έγραψες πάλι..άκου εκέι χταπόδι! :lol::lol: Λές να κάνει έφοδο νωρίτερα η μπουμπού;;

Steicy μου,μην αγχώνεσαι λίγο πολύ έτσι είναι κ τα δικά μας ποδαράκια..που θα πάει μετά τη γέννα θα επανέλθουν.Εγώ καθημερινά κάνω ποδόλουτρο με παγωμένο νερό..μόνο αυτό με χαλαρώνει κ δεν ξεπρήζομαι κάπως. ;)

Aφρο μου τί κάνεις;;Σου κάνει νάζια απο τώρα η μπουμπού ε;Μάλλον θέλει να σου κάνει έκπληξη μια κ καλή στη γέννα γι'αυτό δεν σ'αφήνει να δείς το μουτράκι της! Απο δουλειές κ εσύ καλά πάς..κοντεύεις να τελειώσεις με το δωμάτιο;

Ανδριάκι μου όπως σου είπαν τα κορίτσια κ φυσικά ο γιατρός!Άν είναι καλύτερα κ για τις 2 σας η καισαρική τότε ασυζητητη μη το σκέφτεσαι!Πάντως η άσκηση που σου έδωσε να κάνεις..πολύ γέλιο!

Ειρήνη μου που είσαι σήμερα;

samarcande μου άχ αυτά τα σκαμπανεβάσματα..Ελπίζω να είσαι ήδη καλύτερα τώρα! :D

Xοανίτα πώς είσαι;έχεις ακόμα πονάκια;

Γωγούλα κ Σαμανθάκι τί κάνετε;;Οι τσούπρες σας πώς είναι;;

Άντε να έρθει κ η Γιούλη να μας πεί την εμπειρία της!

Γιώργο μου ΄τί κάνεις;;σήμερα έχετε γιατρό ε;;Για να δούμε πόσο πήγε ο Χρυσοβαλάντης!

Kατερινάκι μην σε πιάνει πανικός καλέ!Μέχρι τον Οκτώμβρη πρώτα ο Θεός θα έχεις γίνει μοντελάκι!Με τόσο τρέξιμο με το μωρό θα ξεχνάς κ να φάς! :lol: Όσο για την γυμναστική,ξέρω οτι τους 3 πρώτους μήνες δε κάνει.Για μετά μπορείς άνετα άν προλαβαίνεις.. :roll:

φιλιά σε όλες..όσες ξέχασα(απο μνήμη δε πάω καλά τελευταία) κ όσες έγραψα! :-*

Το μενού έχει κολιό πλακύ με πατατούλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σε κανα δυο σελίδες θα ανοίξω το νέο μας θεματάκι γιατί γεμίσαμε εδώ κ κολλάει!Μια ώρα έχω γράψει τώρα δημοσιεύτηκε το μηνυμα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτασαμε τις 99 δεν ανοιγεις απο τωρα ενα αλλο? κολαει τοσο πολυ :(

Αφροδιτη εχεις δικιο οπως τα γραφεις για το θεμα της εμφανσιης...στην πραξη να δουμε πως θα νοιωθουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε αυτο εχεις δικιο...

τεσπα οντως κολλαει πολυ αιντε γεμιστε τις σελιδες γρηγορα λογικα στο επομενο θεμα γενναμεεε!!!!!!

ελενα μου θελω να πιστευω οτι κοντευω με τις δουλειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο μου μ'αρέσει όπως τα λές..Συμφωνώ! Μακάρι να τα καταφέρουμε κ να μη γίνουμε σαν θείτσες όλη μέρα με μία πυτζάμα,το μαλλί κότσο κ μια σφουγγαρίστρα παραμάζωμα.. Στο χέρι μας είναι να είμαστε καλές κ στα δύο..κ ώς μάνες κ ώς γυναίκες.. Σίγουρα παίζει ρόλο κ η αντιμετώπιση που έχουμε απο τον σύζυγο αλλα κυρίως για τον εαυτό μας πρέπει να είμαστε καλά! Ευτυχώς κ ο δικός μου όλη την ώρα κοπλιμέντα μου κάνει(απορώ..) κ αμέσως παίρνω τα πάνω μου!Τελευταί όμως με ρωτάει συνέχεια άν θα αγαπάω περισσότερο τον γίο μας απο εκείνον..κ άν θα τον ξεχάσω..Μέχρι τώρα δεν είχε ανασφάλειες κ φοβάμαι..Του έχω εξηγήσει(έχει διαβάσει κ στο ίντερνετ για τον πρώτο καιρό στο σπίτι με το μωρό) απο τώρα ότι στην αρχή τουλάχιστον που θα έρθει το μωράκι μας,ίσως να είμαι συνέχεια απο πάνω του κ να μην έχω πολύ χρόνο κτλ..αλλα όχι για πολύ μέχρι να μπούμε σε ένα ρυθμό..Ελπίζω να καταλάβει γιατί άλλη λύση δεν υπάρχει.

Πάω να το ανοίξω τσουπρίτσες μου!Ελάτεεεεεεεεεεεεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...