Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αντε ολες παιρνουμε το δρομο μας σιγα σιγα....lil ολα καλα θα πανε και για σενα ειμαι σιγουρη.

Σκορπινα καλημερα @};- χουανιτακι :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ολες παιρνουμε το δρομο μας σιγα σιγα....lil ολα καλα θα πανε και για σενα ειμαι σιγουρη.

Σκορπινα καλημερα @};- χουανιτακι :x

Καλημερα anastasaki μου γλυκο !!!

Mακαρι στο ψαξιμο ειμαστε....Τα καλυτερα ευχομαι και για εσενα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρες και απο εμένα κορίτσια!!

σήμερα πρώτη μέρα pilates !! κλάταρα λίγο προς το τέλος αλλά τα κατάφερα :lol::lol::lol:

cuando καλή επιτυχία !! να ειναι η δεύτερη και η τελευταία προσπάθεια κορίτσι μου :YMHUG:

teddy εσύ φυσά, μην σταματάς !! βοήθα να κοκκινίσω καμία !!

lil όλες στο ψάξιμο ήμαστε, ε που θα πάει όμως θα βρούμε την άκρη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΙ???????? :-*:-*:-*

ΕΔΩ ΕΔΩ!!!!!!!!!!!!ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!

ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΓΑΜΩ!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ CUANDAKI ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΥΔΙΑΘΕΤΗ ΚΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!

ΣΙΑ ΜΟΥ???ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕ?????????

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΠΙΛΑΤΕΣ Ε???

ΜΠΡΑΒΟ ΟΧΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΣΠΙΤΙ,ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ 2 ΜΗΝΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ!!! :lol:

ΑΝΤΕ ΚΑΝΤΕ Κ ΚΑΜΙΑ ΕΥΧΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ Η ΒΡΟΜΙΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΙ???????? :-*:-*:-*

ΕΔΩ ΕΔΩ!!!!!!!!!!!!ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!

ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΓΑΜΩ!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ CUANDAKI ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΥΔΙΑΘΕΤΗ ΚΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!

ΣΙΑ ΜΟΥ???ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕ?????????

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΠΙΛΑΤΕΣ Ε???

ΜΠΡΑΒΟ ΟΧΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΣΠΙΤΙ,ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ 2 ΜΗΝΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ!!! :lol:

ΑΝΤΕ ΚΑΝΤΕ Κ ΚΑΜΙΑ ΕΥΧΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ Η ΒΡΟΜΙΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ!!!

:ympray::ympray::ympray:

Και εγω xouanitaki κανονικα αυριο-μεθαυριο περιμενω αλλα οτι εναι να γινει ας γινει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη εβδομαδα κοριτσιααα με πολυ καλα και ευχαριστα νεα απο τις κοπελες που ξεκινανε.

cuando μου καλη επιτυχια ολα καλα να πανε :ympray::ympray::ympray:%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

lil μακαρι να μην ερθει και να σε κοκκινησει η μερεντουλα μας :ympray::ympray::ympray:

τι κανεις βρε πρωην χιωτισσα? :-p ολα καλα?

μερεντουλα πιλατες διαβαζω...ηθελα και εγω καποτε να πηγαινα αλλα με την δουλεια δεν χρειαζομαι και αλλες πιλατες :lol::lol::lol::lol: για πες εντυπωσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ροουζ πολυ μου αρεσει το αβαταρ σου!!!!!!!!!!!!χιπι χιπι...χαχαχακαι ανοιξιατικο πολυ!!!!!!!!!!!

ευχαριστω!ναι ειναι πολυ ανοιξιατικο και πολυ χιπι λεμεεεε :lol::lol::lol: και το δικο σου μωρακι ομως δεν παει πισω ;) ενα τετοιο θελω και εγω να ερθει μ'ενα τεραστιο λουλουδι :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΡΟΖΑΚΙ ΜΟΥ!!

ΟΠΩΣ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ....ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ Η ''ΚΥΡΙΑ'' ΝΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!!!!!! :P

ΕΣΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα ξερω χουανιτακι μου τα ιδια περναω καθε φορα αλλα καποια μερα θα μας κατσει το σπορι ;)

ολα καλα και εγω εδω χαλαρααααα βαριεμαι (-|(-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα πολυ καλα ευτυχως..μου εβαλαν 20 εκ..με 90%κινητικοτητα..75 % τα πολυ γρηγορα..περισσοτερα απο την αλλη φορα και με πολυ καλυτερη ταχυτητα...τα ειδα που τα πεταξανε μεσα στο υπερυχο..φυγανε τωρα που πηγανε..δεν ξερω... :lol::lol::lol: ελπιζω να χτυπησουν αυγο!!!!!!!καλη επιτυχια σε οσες δεν περιμενουν...να μην ερθει η βλαμμενη!καλη επιτυχια κοριτσακια σε ολες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντουλα πιλατες διαβαζω...ηθελα και εγω καποτε να πηγαινα αλλα με την δουλεια δεν χρειαζομαι και αλλες πιλατες :lol::lol::lol::lol: για πες εντυπωσεις?

καμία σχέση ροουζ μου με ασκήσεις αντοχής...

οι ασκήσεις αυτές σου προσφέρουν ένα ''μακρύ'' κορμί,

γραμμωμένο και επειδή κέντρο βάρους είναι η κοιλια καταλαβαίνεις..... γίνεται επίπεδη ;)

εντυπώσεις πολύ καλές !! ενθουσιασμένη και φυσικά πονάει όλο μου το σώμα...

οι ασκήσεις αυτές όπως έγραψα έχουν κέντο βάρους την κοιλιά ( διαβασα πολύ πριν αποφασίσω pilates)

βοηθάει πολύ μα πάρα πολύ στην εγκυμοσύνη ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα πολυ καλα ευτυχως..μου εβαλαν 20 εκ..με 90%κινητικοτητα..75 % τα πολυ γρηγορα..περισσοτερα απο την αλλη φορα και με πολυ καλυτερη ταχυτητα...τα ειδα που τα πεταξανε μεσα στο υπερυχο..φυγανε τωρα που πηγανε..δεν ξερω... :lol::lol::lol: ελπιζω να χτυπησουν αυγο!!!!!!!καλη επιτυχια σε οσες δεν περιμενουν...να μην ερθει η βλαμμενη!καλη επιτυχια κοριτσακια σε ολες μας..

αντε κοριτσι μου με το καλοοοοοοοοο [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif]

περιμενουμε να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα τωρα [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] θα μας εγκαινιασεις το post [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] βαλε τα δυνατα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοο cuando ολα καλααα θα πανεεεεε με το καλοοοοοοοο!!!!!ετσι να γεμισουμε ανοιξιατικα μωρακιααααα ;;);;);;)

μερεντουλα εχω διαβασει και εγω οτι κανει πολυ καλο στο σωμα μας και σε ηρεμει.πριν πιασω δουλεια το σκεφτομουν και ειχα παει να ρωτησω κιολας καθε ποτε κανουν μαθηματα και ολα αυτα ξερεις..επιασα δουλεια μετα και το ξεχασα τελειως.ωραια καλη αρχη λοιπον με κοιλια φεταααααα :lol::lol::lol::lol: καλοκαιρακι ερχεται ετσι να προετοιμαζομαστε καταλληλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να στε καλα γλυκουλες..ευχομαι κι εγω να παει καλα αυτη τη φορα...μακαρι!!οι γιατρινες ηταν χαρουμενες..εγω εφαγα μια σοκολατα που ακουσα οτι κανει καλο πριν τη σπερματεγχυση..χαχα...αμα πιασει να φατε κι εσεις..εγω εκανα το πειραμα..... :lol::lol: ...αντε σια η σειρα σου τωρα...και αντε να χουμε καμια εγκυουλα απο τα κοριτσακια που δεν περιμενουν τωρα!!!!!!!!!!...να στε καλα για τις ευχες!!!!ανταποδιδω με ολη μου την ψυχη!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...