Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΕΡΙΣΤΙΚΗ ΟΜΩΣ ΒΛΕΠΩ ΣΥΧΝΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥΣ. ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΡΩΤΩΝΤΑΣ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑΤΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ. ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΣ ΚΑΤΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΣΟ ΣΤΟΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟΣΙΟ ΤΟΜΕΑ. ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΔΩ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΟΥΣ.

ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΕΧΩ ΝΟΙΩΣΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΣΥΧΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΑΣ.

ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΝ ΓΑΝΗΚΑ ΚΑΠΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΜΟΥ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΤΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ. ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΞΕΧΝΑΜΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ. ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΠΕΠΗΣΜΕΝΗ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙ ΜΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΚΑΙ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ Ο ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΗΡΘΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.

εδώ ήμαστε για να ανταλλάσσουμε γνώμες και απόψεις...

να βοηθά η μία την άλλη!!

και δεν είσαι καθόλου εριστική!!

Ναι, ερωτήσεις θα έπρεπε να κάνουμε μόνο στον γιατρό μας αλλά έλα που οι γιατροί προτιμούν να μας κρατούν και λίγο στα ''σκοτάδια''

πολλές κοπέλες που ρωτούσαν μόνο το γιατρό τους έχασαν πολλά λεφτά χωρίς αποτέλεσμα...

και δύστυχος υπάρχουν πολλά τέτοια παραδείγματα.

Παράδειγμα ; σπερματέγχυση χωρίς να προηγηθεί σαλπιγγογραφία γίνεται ;

και όμως αν δεν ξέρεις γίνεται :evil:

εκτός και αν σου ανοίξει κάποια το διακόπτη και δεις λίγο φως... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συμφωνω με τη μερεντα!Εγω!Ζωντανο παραδειγμα....2 γυναικολογους αλλαξα και ενας δεν μας ειπε να παμε σε ουρολογο με αποτελεσμα να κανουμε 3 σπερματεγχυσεις αδικα και λεφτα στον αερα...εδω μεσα τουλαχιστον μοιραζομαστε τις εμπειριες μας και ξυπνα λιγο ο εγκεφαλος και πονηρευομαστε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και επισης να συμπληρωσω πως χασαμε 2 χρονια αδικων προσπαθειων και ακομα δεν ξερω που θα παει η βαλιτσα...βρηκαμε το προβλημα αλλα θελει το χρονο του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με τη μερεντα!Εγω!Ζωντανο παραδειγμα....2 γυναικολογους αλλαξα και ενας δεν μας ειπε να παμε σε ουρολογο με αποτελεσμα να κανουμε 3 σπερματεγχυσεις αδικα και λεφτα στον αερα...εδω μεσα τουλαχιστον μοιραζομαστε τις εμπειριες μας και ξυπνα λιγο ο εγκεφαλος και πονηρευομαστε....

και σε εμάς το ίδιο δεν είχε γίνει Αναστασία ;

προστατίτιδα έχει αλλά ο γυναικολόγος μας είχε πει δεν χρειάζεται να πάει σε ουρολόγο αν και στην καλλιέργεια σπέρματος φάνηκε μικρόβιο..

και τελικά πήγαμε γιατί μου το πρότεινες εσύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μονο με προσωπικες εμπειριες μεταξυ μας θα βγαλουμε ακρη με τους γιατρους....ετσι πιστευω...κι εγω εδω μεσα μερεντα πηρα φωτια οτι πρεπει να παμε σε ουρολογο...η Σια με παρακινησε...και ειδαμε φως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΤΕ. ΙΣΩΣ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΗ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ Η ΠΙΟ ΑΦΕΛΗΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ ΟΥΤΕ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΑ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΘΕΩΡΩΝΤΑΣ ΠΩΣ ΑΥΤΟΣ ΞΕΡΕΙ.

Η ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΤΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ, Η ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ, ΤΟΝ ΚΟΛΠΟ, ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ, Η ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΩΟΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑΚΗ ΧΩΡΑ. ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΙΔΕΥΟΥΝ.

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα οι γνωσεις εμπλουτιστηκαν απεριοριστα, πολλες κοπελες με βοηθησαν Η αναστασια με βοηθησε σε πραγματα που δεν ηξερα και γω φυσικα το ιδιο!!!!

Να μην αναφερω τα φαρμακα που εστειλε η κοπελα συνολικης αξιας 700 ευρω χωρις να με ξερει καν!!! τι να πω χρειαζεται και ερωτημα μετα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

toniantoni εσύ γιατί είχες κάνει εξωσωματική ;

γιατί σου το πρότεινε ο γιατρός σου ;

ρωτάω γιατί γράφεις οτι μετά την εξωσωματική έμεινες έγκυος μόνη σου.

Να χαίρεσαι και τα παιδάκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα οι γνωσεις εμπλουτιστηκαν απεριοριστα, πολλες κοπελες με βοηθησαν Η αναστασια με βοηθησε σε πραγματα που δεν ηξερα και γω φυσικα το ιδιο!!!!

Να μην αναφερω τα φαρμακα που εστειλε η κοπελα συνολικης αξιας 700 ευρω χωρις να με ξερει καν!!! τι να πω χρειαζεται και ερωτημα μετα????

Τα χρηματα μπροστα στο θαυμα της ζωης ειναι μηδαμινά....απλα τα μωρα ή το μωρο που θα κανεις σε 9 μηνες θα εχουν και μια νονα μακρυα!!! @};-:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα χρηματα μπροστα στο θαυμα της ζωης ειναι μηδαμινά....απλα τα μωρα ή το μωρο που θα κανεις σε 9 μηνες θα εχουν και μια νονα μακρυα!!! @};-:x

συμφωνώ απόλυτα αλλά αν δεν έχεις χρήματα και πέσεις σε κανα ''καλό'' γιατρό ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγωωωω!ειδα κλαμα και μπηκα :lol::lol::lol:

αυτο ειναι το καλο οτι εδω μεσα δεν γνωριζομαστε καν και μονο η επιθυμια μας για τον κοινο στοχο που εχουμε μας κανει να κανουμε οτι μπορουμε η μια για την αλλη να την βοηθησουμε :x:x:x αστο καλο συγκινηθηκα και εγω τωρα :((:((

τι γινεται με τους γιατρους βρε κοριτσια ενας χαμος.αν δεν εμπαινα και εγω εδω μεσα να ανοιγε το μυαλο μου θα ειχα κανει εξωσωματικη σιγουρα τωρα.χρειαζονται οι συζητησεις δεν ειμαστε γιατροι αλλα οι εμπειρια της καθε μιας βοηθαει πολυ καποια αλλη κοπελα που μπορει να περναει κατι παρομοιο!αυτοι οι γυναικολογοι δεν λενε και κατι διαφορετικο εξωσωματικη η μονη λεξη που ξερουν X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρομαι πραγματικα για αυτα που διαβαζω οτι βοηθαει η μια την αλλη χωρις να γνωριζομαστε! Μπραβο σας κοριτσια δεν εχω λογια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ολες μαθαινουμε εδω,κατι που μπορει να μην μας εχουν πει καν (ενω αυτη ειναι η δουλεια τους να μας καθοδηγουν) και να γλυτωσουμε χρονο και χρηματα!

Καλη μας επιτυχια λοιπον και καλη φωτηση να εχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω μερεντουλα μου :x:x ναι και μενα μου αρεσε πολυ με το που το ειδα ανοιξε η καρδια μου,μυρισε ανοιξη :ymdaydream::ymdaydream:

ετσι ειναι LIL και πολυ χαιρομαι που ειμαι σε αυτη την παρεα :):) και ας μας κλανουν μερικες μερικες :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

toniantoni εσύ γιατί είχες κάνει εξωσωματική ;

γιατί σου το πρότεινε ο γιατρός σου ;

ρωτάω γιατί γράφεις οτι μετά την εξωσωματική έμεινες έγκυος μόνη σου.

Να χαίρεσαι και τα παιδάκι σου!!

ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΧΤΟΥΜΕ ΗΜΑΣΤΑΝ ΗΔΗ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ. ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΒΡΗΚΑΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΡΓΟ ΣΠΕΡΜΑ , ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ, ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΑ, ΥΨΗΛΗ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ, ΚΑΠΟΙΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ. ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 1 ΧΡΟΝΟ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΝ ΚΑΙ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ. ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΗΣ ΕΝΔΟΜΥΤΡΙΩΣΗΣ ΠΕΡΗΜΕΝΑΜΕ ΠΑΛΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΠΩΣ ΟΛΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΙΑ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΝΑ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΣ ΠΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΨΑ. ΠΕΡΑΣΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΞΑΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΛΛΟΙΩΣ ΝΑΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

εύχομαι το Νο3 να είναι απλά το τυχερότερο

και να έχουμε πολλά ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!!!

Πολλά φιλιά και φφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...σημερα ειναι η μεγαλη μερα και παλι... :lol::lol: λεμε τωρα..τελος παντων ο,τι γινει...ελπιζω να ειστε καλα..και χαιρομαι που ειμαστε στο τρια..τονιαντονι..τι ομορφα που εκανες τρια παιδακια..αντε κοριτσια και στα δικα μας...καλη μας τυχη...κον καλη τυχη και σια ετοιμασου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μια καινουργια εβδομαδα ξεκοινα και ευχομαι να ειναι και τυχερη για τα κοριτσια που προσπαθουν!!!!

Εμενα μου ξεκοινησε καλα αφου και ο δευτερος ενδοκρινολογος δεν μου βρηκε κατι σημανιτικο αλλα πρεπει να παρακολουθω το θυροειδη μου επειδη εχω αντισωματα.Μου εγραψε επισης να κανω και τις ορμονικες εξετασεις που λεγαμε κοριτσια.

cuandaki καλη επιτυχια να εχεις σημερα κουκλιτσα μου!!!!!!! :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κλείσε κορίτσι μου ραντεβού με οδοντίατρο και μίλησε με τον γυναικολόγο σου ότι θα πας σε περίπτωση που χρειαστεί να μιλήσουν κ μεταξύ τους! Μπορούν να γίνουν κ ενέργειες και στην εγκυμοσύνη μη το αφήσεις γτ είναι χειρότερο! Περαστικά εύχομαι!
    • Πολύ συγκινητική η ιστορία του άντρα σου Αντωνια μου...!Και καταπληκτικό ότι τα κατάφερε τόσο καλά ένα αδύναμο εμβρυακι. 💖 Και αυξήθηκε  το αποθεμα σας!! Δεν μπορειτε βεβαια να επιλεξετε εσεις ποια-ες θα βαλετε. 😄 Το ξερεις, φανταζομαι. Οι γιατροί ξεκινουν συνηθως τις ετ από τα πιο δυνατά έμβρυα, ώστε να έχετε περισσότερες πιθανότητες.  Επίσης, η ποιότητα της βλαστοκυστης στην πραξη φαίνεται. Μακαρι να πετυχεις με την πρωτη, ολες αυτο ευχομαστε! Αλλα το σημαντικο ειναι να ειναι υγιεις αυτες που θα βαλεις, οχι μονο αριστες σύμφωνα με τους χαρακτηρισμους των εμβρυολογων. Το έχουμε δει πολλές φορές. Από αγάπη κ ενδιαφέρον στο λέω. Επειδή είναι η πρώτη σου προσπαθεια και καλό είναι να έχεις ολες τις πληροφορίες.😉  Προς το παρον ολα καλα πανε, μακαρι να συνεχίσουν ετσι!!🥰🙏
    • Μακάρι κορίτσια μου!!! Να δω κ τα 2 θετικά🤞🏻🤞🏻🤞🏻 καλα αν είναι να γίνει θα γίνει… Κ γω με μια φορά έπιασα στη βιοχημική 
    • Και μένα είχε πρηστεί το στήθος πολύ νωρίτερα και τελικά ήμουν έγκυος...βέβαια εγώ το υποψιάστηκα 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο επειδή είχα συχνοουρία.  Την Δευτέρα περιμένεις λογικά...οπότε ένα τεστ αύριο ή μεθαύριο θα δείξει πιστεύω.
    • Καλά...χαλάλι σου...να έχεις το χαρτί και να μην το κοιτάς!!!! Εγώ στα άλλα δεν έκανα γιατί τότε δεν τα ξέραμε αυτά...τώρα θέλει η μικρή να κάνουμε γιατί το είδε σε βιντεάκια και θα κάνουμε αλλά εγώ και ο άντρας μου θα το ξέρουμε. Ουσιαστικά θα γίνει για τα παιδιά και για το τζέρτζελο και το πείραγμα σε συγγενής και φίλους. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...