Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

den prolaba na grapsw to apoxairetistirio stto palio!!!!!alla tha efxithw na piasei i efxi mou k na einai gourlidikooooooooooooooooooooooo!!!!oles me to deksi koritsia mou!!!!simera mou irthe k emena i kyria kokkinia epitelous k me to pou fygei ksekinaw k gw ola ta sxetika!!!!!! :D makari panagitsa mou ola na pane kala!!!cuandaki mou poso se katalabainw!!!alla exeis gia xiotissa ti kon k tha eiste mia xaroula ;);)

kimon synxaritiria gia tin eglymosini sou!!!ola na pane kala!!!

afta koritsia mou!!!sas filwwwwwww :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3ο ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ!!!!!!

ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ......

Anastasiaf1 ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.

cuando KAI kon21 ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ..... ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.... ΝΑ ΠΙΑΣΤΟΥΝΕ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσούπ!!!! Σας τσάκωσα τσούπρες!!!!

Καλορίζικο το Νο.3!!! Εύχομαι πολλές εγκυμοσύνες και χαρούμενες ανακοινώσεις!!!

Kimon, μας γκάστρωσες περιμένοντας :lol::lol::lol::lol::lol::lol: , αλλά τελικά τα μάθαμε τα ευχάριστα!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Cuando, kon21και ΣΙΑ, έρχεται η σειρά σας!!!! Καλή επιτυχία την Δευτέρα και την Τετάρτη... [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραααααααααααααα!!!!!!!!!

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!ΘΑ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ 3!!!ΘΑ ΔΕΙΤΕ ;)

ΣΙΑ,ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΕΔΩ ΕΔΩ!!!ΜΠΑΙΝΩΒΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΑΨΕ ΣΒΗΣΕ!!

ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΣΠΙΤΑΚΙ!!ΑΝΤΕ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΝΑ ΧΕΡΙ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΜΕ ΒΟΛΤΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ....

ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΝΑ ΒΡΑΔΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΗΜΕΡΑ(ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ)ΟΠΟΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΑΝΩ ΜΟΥ!

ΓΙΑΤΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ,ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ!!!!!!!!!!!!

ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙΡΟ ΕΞΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ???ΜΠΑ Ε?? :?

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΝ ΚΑΙ ΣΤΟ CUANDAKI MAS ΓΙΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!

ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΤΣΑΠΕΡΔΟΝΑ(ΣΙΑΑΑΑΑΑ)ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΩΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ!!!ΩΣ ΤΟΤΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ ΝΑΙ??

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ ολες κοριτσια για τις ευχες σας... να ξερετε οι ευχουλες πιανουν....ROSE Anastasia moy φιλια πολλα την πεμπτη παω γιατρο θα παρω και τον γιο μου μαζι να δει το αδερφακι του....εχω αγωνια...σας φιλω υποσχομαι να μπαινω και να τα λεμε :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε γουρλιδικο το νο3!!!

κιμον συγχαρητηρια, να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη..

οι υπολοιπες να.... παιρνουμε σειρα!!!! εγω θα κανω χοριακη (αν δεν εμφανιστει η περιοδος... ξου ξου) στις 26-3!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο κοριτσάρες μου!!!! Εύχομαι το Νο3 να είναι πιο τυχερό για όλες....Αν θυμάμαι καλά και το Νο2 ξεκίνησε πολύ καλά, μιας και κοκκινίσαμε πολλές τις πρώτες μέρες, αλλά μετά κωλώσαμε... Ελπίζω η Kimon να τάραξε αρκετά τα νερά και μόνο θετικά να είναι τα νέα για όλες μας!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας και πραγματικά χαίρομαι πολύ που έχουμε η μια την άλλη...κανονίστε όμως σε ένα μήνα να έχουμε όλες μεταφερθεί σε άλλο θεματάκι.... Φιλιά πολλά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου!!! Ελπίζω σημερα να αισθάνεσαι καλύτερα και η ψυχολογία σου να έχει ανέβει!!!! Πλησιάζει η ώρα....υπομονή και αισιοδοξία λοιπόν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανεβαινει σιγα σιγα...με τη βοηθεια του καλου μου..συζητησαμε ..μιλησαμε..καναμε αγαπουλες και εχω αρχισει να συνερχομαι.. ;) ευχομαι να πανε ολα καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty: καλοριζικοοοοοοοοοοο με πολλες εγκυουλες!

αναστασακι μου πολυ ωραιο το καλωσορισμα σου και ειμαι σιγουρη οτι αυτο το ποστ θα γεμισει μωρακια ;);;);;) πολυ καλη επιτυχια σε οτι κανετε και πολυ καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σας.

κον και cuando ολα καλα να πανε και για εσας :YMHUG::YMHUG: μια μια μπαινει στην σειρα της και τα μωρακια περιμενουν στην γωνια :-p

τι ωραιος αυτος ο ηλιος αυτες τις μερες μας εχει ανοιξει η διαθεση για οοοολα ομως ;):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :((:((:((:((:((:((:((:(( ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :((:((:((

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΚΛΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩ [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] ΜΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

[smilie=happy5.gif] [smilie=icon_jokercolor.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_albino.gif] [smilie=icon_cherry.gif] [smilie=la.gif] [smilie=icon_porc.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_farao.gif] [smilie=icon_queen.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=love1.gif]:ugeek::sick:

:y32b4::y32b4::y32b4::y32b4::clap::clap::clap: ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!! [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

ΚΑΛΕΣ ΓΚΑΣΤΡΙΤΙΔΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ [smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυχερό και γουρλίδικο να είναι το καινούργιο μας ποστ!!!!!!! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif]

Σια,Cuando κι όποιο άλλο απο τα κορίτσια μας ξεκινά απο βδομάδα καλή αρχήηηηηη[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] να παίρνουμε κι εμείς σειράαααα :ympray::ympray::ympray:αχχχ δεν αντέχω άλλο αυτη την αναμονήηηηηη :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::-w:-w:-w

Twiggy άντε με καλό να μας πεις τα ευχάριστα!!!!!Όσο για την ακατανόμαστη μην ανησυχείς θα την κανονίσω [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ Κ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΟΥΘΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΕΛΕΓΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ Η MADI ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ ΓΙΑ ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ-ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ...

ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ?

ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΔΕ ΘΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΣΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ Η΄ ΒΛΑΚΕΙΑ ΛΕΩ??

ΒΡΕ ΛΕΣ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΕΛΕΓΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ Η MADI ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ ΓΙΑ ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ-ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ...

ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ?

ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΔΕ ΘΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΣΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ Η΄ ΒΛΑΚΕΙΑ ΛΕΩ??

ΒΡΕ ΛΕΣ :?

ΧΟΥΑΝΙΤΑΚΙ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ #-o#-o#-o#-o

ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕ !!!!! Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΛΕΓΕΤΑΙ

ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ

ΕΛΕΝΧΕΙ ΕΦΟΣΩΝ ΖΗΤΗΘΕΙ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ

ΠΥΟΣΦΑΙΡΙΑ

ΕΠΙΘΗΛΙΑ

ΜΙΚΡΟΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥΣ

ΜΥΚΗΤΕΣ

ΤΡΙΧΟΜΟΝΑΔΕΣ

NEISSER

BLUE CELLS

AEROBIA K/A ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ

ΕΝΑΕΡΟΒΙΑ Κ/Α ΚΟΛΠΟΤΡΑΧΗΛΙΚΟΥ

ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΤΡΑΧΗΛΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ

ΧΛΑΜΥΔΙΑ TRACHOMATIS ΤΡΑΧΗΛΙΚΟΥ

ΑΡΚΕΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝΕ ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:@-)@-)@-)@-)8-x8-x8-x σια τι ηταν αυτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο με το που μπηκα πεθανα απο την μποχααα :ymsick::ymsick::ymsick: καλα τι τρως καθε μερα φασολαδα? =p~=p~

μυριαμ τι ωραια που φυσααας αχχχ :ymdaydream::ymdaydream: ετσι να γκαστρωθουμε ολες λεμεεεεεε :lol:

ρε συ χουανιτακι μην την κουραζεις τωρα και εσυ με τις ερωτησεις σου αφου την βλεπεις δεν θελει και πολυ να αμολησει καμια παλι 8-}:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια κοριτσια κοριτσιααααααααααααααααααααααα καλορίζικο, με το δεξί.... [smilie=wav.gif]

Cuando kai Kon21 και Σια και Marikaki και Rose και σε όλες μας καλή επιτυχία.

Εγώ ξεκινάω απο Σήμερα τις προσπάθεις εντατικά, εύχομαι να τα καταφέρω διαφορετικά τον επόμενο μήνα ξεκινάω εξετάσεις και ο Θεός βοηθός. Δεν τα κατάφερα αυτόν τον μήνα λόγω οικονομικού αλλά ο επόμενος είναι με το μέρος μου. Όλα για κάποιο λόγο πρέπει να συμβαίνουν.

Σας εύχομαι μέσα παο την καρδιά μου καλή επιτυχία.

Θα το πετύχουμε τον σπόρο που θα πάει...

Ναι θα μείνουμε όλες γκαστρούλες. ΝΑΙ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ. ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Η ΟΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΜΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ, ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ, ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ, ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΤΑΙ. ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ. ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Η ΟΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΜΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ, ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ, ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ, ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΤΑΙ. ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.

ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΥΤΟ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΡΙΑ.....

ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΑΠΟ'ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ............

ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΗΣΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΗ!!!!!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥΣ!

ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΨΑΞΑ(ΜΕ ΠΡΟΤΡΟΠΗ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΔΩ ΣΤΟ MAMMY)

.....ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Κ ΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟΥ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ ΧΩΡΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑΤΡΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ!!!!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!

αφησε μου και καμια αφου σε κουρασα,το δικαιουσε!!!!!!!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ δε βγάζω άκρη αυτό το μήνα με τα τεστ… Όλα αρνητικά με χαμηλή την ορμόνη. 16η μέρα του κύκλου σήμερα με πονάκια ωορρηξίας στη δεξιά πλευρά… Τι γίνεται;;; Έχει τύχει σε καμμία;;
    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...